Hoşgeldiniz!

Bağyan Videoları İzle

Dekoltenin Sınırlarını Zorlamak  - Pelas Lindsey 01:21
Dekoltenin Sınırlarını Zorlamak - Pelas Lindsey 31.851 izlenme - 1 yıl önce Pelas Lindsey henüz 24 yaşında ama maşallah pek de meşhur. Neyse fazla uzatmaya gerek yok hanım ablamız dekoltenin sınırlarını zorlamış ve de muhabiri patates etmiş...
Milf Nedir? 03:23
Milf Nedir? 12.734 izlenme - 2 yıl önce MILF (mother i'd like to fuck) nedir sorusuna halkımızın cevabı.
bkz. Bayan Sürücü Nedir? 03:28
bkz. Bayan Sürücü Nedir? 2.750 izlenme - 11 ay önce "Bagaj nedir, ne için kullanılır?" konu başlıklı videomuzda, Özge adlı arkadaşımızın pasaklı otomobiline YuTıBır gözünden bir bakalım.
Konserde Sıçan Hanım Kız 01:25
Konserde Sıçan Hanım Kız 9.574 izlenme - 2 yıl önce Ehh konser ortamı, her yer zaten olmuş folloş, hanım kızımızın kafası zaten olmuş 56, ee bok desen baş vermiş boyuna zorluyor o da oturmuş yeşilliklere sıyırmış külotu (dikkatinizi çekerim kilot değil) koyvermiş gitmiş. Ohhh içine dert mi edecen be anacım koyver tabi.
El Freni mi? O da ne? (Bağyan Sürücü İçerir) 01:09
El Freni mi? O da ne? (Bağyan Sürücü İçerir) 2.853 izlenme - 2 yıl önce Bağyan sürücü bakkal önünde durup bir şeyler almak istemiş arabasını park edip bakmış işine ama o da ne. Bu araba denen merette el freni denen bir şey varmışmış ve de durunca bunu çekmek gerekliymişmiş...
Vahşi Kedicikler Fight Club 01:48
Vahşi Kedicikler Fight Club 1.929 izlenme - 2 yıl önce Bu fayt kılap bağyanlara özel, buradaki vahşi kedicikler birbirlerini tuşa getirseler bile iş bitmiyor ve de tokatlar, şaplaklar devreye girmekte. adnan hocamda bu şekilde bir spor aktivitesi düzenlemeli bence.
Aile Babası - Doğu Demirkol 04:51
Aile Babası - Doğu Demirkol 1.994 izlenme - 2 yıl önce Nasıl iyi bir koca olunur, nasıl evlat yetiştirilir sorularının yanıtını içeren bu didaktik videoyu sizlere sunmaktan kıvanç duyarım. Ders çıkarmaya bakın. İyi seyirler...
Simge Fıstıkoğlu'nun Ümit Özat'a Verdiği Ayar 05:57
Simge Fıstıkoğlu'nun Ümit Özat'a Verdiği Ayar 1.185 izlenme - 2 yıl önce Ümit Özat a sağlam verilmiş ayardır. programı terk etmek zorunda kalmıştır. Aslında kendiside bu kadar büyüsün istememiştir ama sonrada debelendikçe battı dediğinden de dönemedi. Yoksa gerçekten bu kadar sığ bir zihniyetin arkasında olduğunu sanmıyorum. Ayrıca Simge Fıstıkoğlu'nun fıstık gibi olmasını göz ardı etsek bile bence futbol hakkındaki yorumları ÜmitÖzat'tan daha dinlenilir. Tabii birde seyir zevki eklenince tadından yenmiyor o ayrı. (Açıklama alıntıdır, http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30334866)
Ellerini Kullanmadan Şort Giyen Japon Kız 00:49
Ellerini Kullanmadan Şort Giyen Japon Kız 1.334 izlenme - 2 yıl önce daha önce erkek bir çekik gözlüyü ellerini kullanmadan pantolon giyerken izlemiştik. bu defa ki cibicibicis bir hanım kız ama keşke ellerini kullansaydı diyeceksiniz.
İskambil Destesi Gibi Kadın Olmak 01:37
İskambil Destesi Gibi Kadın Olmak 1.167 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da iskambil destesi gibi kadınlar varmış gençler. hani bizde varya kitap gibi hanım ablalar bunlar da o hesap iskambil destesi gibi maşallah.
Vücut Şampiyonu Bağyan Olmak 01:59
Vücut Şampiyonu Bağyan Olmak 877 izlenme - 2 yıl önce Güçlü ve bol kaslı kadınların yaşadığı bir dünyada yaşamak, erkeklerin işini kolaylaştıracaktır. Eskiden yemeğin salçalısı kadının kalçalısı diye tabir edilen atasözümüzün, kadının kaslısı olarak değişmesi olası gözükmektedir. Haydi bağyanlar vücut geliştirme salonlarına...
Kadınlara Özel Otopark 03:29
Kadınlara Özel Otopark 902 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da bir alışveriş merkezinin otoparkında kadın sürücüler için daha geniş park alanı yaptırılması tartışmalara sebep olmuş. istedim ki bizler de tartışalım bu müthiş buluşu.
Bayan Şoförün Yakıt Pompası İle İmtihanı 00:57
Bayan Şoförün Yakıt Pompası İle İmtihanı 562 izlenme - 2 yıl önce bayan sürücü yakıt alacak lakin bir türlü depo ile pompayı aynı düzleme getiremiyor. neyse ki sonunda oluyor ama oldukça sancılı bir süreç olduğu kesin.
Erkeklerin Utanmadan Kadın Doktora Gitmesi - Beyaz TV 01:25
Erkeklerin Utanmadan Kadın Doktora Gitmesi - Beyaz TV 625 izlenme - 2 yıl önce ''Uyan türkiyem” programının sunucusu Tahir Sarıkaya'a göre çok şaşılası durum imiş. Bir erkek kadın doktora cinsel sorunlarını nasıl anlatabilirmiş. Eğer erkekseniz ve cinsel sorunlarınız var ise anonim olarak Haydar Dümen'e yazmalı, ya da telefon ile destek almalısınız. Asla doktora gitmeyiniz. Ayıp denen birşey var yahu!
Dj Tülay - Bağyanlara Özel Eğlence Merkezi 00:31
Dj Tülay - Bağyanlara Özel Eğlence Merkezi 509 izlenme - 2 yıl önce Efendim yine evropa yine türkler. gün geçmiyor ki bu kardeşlerimizden yeni bir yetenek doğmasın. eğlencenin sultanı Dj. Tülay hizmetinizde ! yapmayın demiyorum yapın, yapın ki buralara malzeme çıksın. NOT: Amaç sadece gülmek olup dini inançla dalga geçilmesi söz konusu değildir.
Gay'leri Seviyoruz (!) 01:29
Gay'leri Seviyoruz (!) 528 izlenme - 2 yıl önce Anladığım kadarıyla, yani bence bu çıtır bağyan arkadaşımız bir erkekten acayip hoşlaşmış ancak hallendiği çocuk da gay çıkmış olmalı ki böyle bir serzeniş videosu çekmiş. İyi de ablacım tamam siz gayleri seviyorsunuz ama biz de Lezbiyenleri seviyoruz nedir yani?
Park Yerinden 19 Hamlede Çıkmayı Başarmak 00:58
Park Yerinden 19 Hamlede Çıkmayı Başarmak 514 izlenme - 2 yıl önce bir erkek şoförün büyük ihtimal tek manevrayla çıkmayı becerebileceği park yerinden videodaki ablamız 19 hamlede çıkabilmiş, asıl komik olan kısım ise o abla çıkmaya çalışırken diğer bi abla(siyah araba) yeni bi rekor denemesi için bekliyor ama maalesef video orada son bulmuş..
Bağyandan Angara Havası Nasıl Oynanır 02:31
Bağyandan Angara Havası Nasıl Oynanır 382 izlenme - 3 yıl önce Bağyandan Angara Havası Nasıl Oynanır - Süper Oynamış Kadın
Stop-motion Zombi Makyajı 02:53
Stop-motion Zombi Makyajı 320 izlenme - 2 yıl önce "Kulak Çöpünden Harikalar Yaratmak" adlı videoyla bi itin g*tüne sokulmadığım kalmıştı. Yine benzer bi videoyla karşınızdayım. Bu sefer görüntüdeki bağyan arkadaşımızın kendi suratına yaptığı makyajı göreceğiz. Başlığı "Aynayla Harikalar Yaratmak" koyup sizlere komik yorum yazmak için olanak sağlayacaktım ama bu seferlik yapmayacam.
Sam Ti Natasha - Sensin Nataşa 03:43
Sam Ti Natasha - Sensin Nataşa 256 izlenme - 2 yıl önce 4 adet şeker, huyu da güzel kendi de güzel munis tatlı, kedi gözleri olan rus kızından oluşan Shpilki grubunun "Sam Ti Natasha" (Sensin Nataşa) isimli parçalarına çektiği video klibi izlemek üzeresin ey türk erkeği. İsminden de anlayacağınız gibi Türk erkeklerine gönderme var. Hazır Ukranya'ya vizeler kalkmışken sefer eylemeye hazır mısınız?
Bağyan Feministival (Klitorisin Yeri Hakkında) 01:05
Bağyan Feministival (Klitorisin Yeri Hakkında) 233 izlenme - 2 yıl önce Feministival 2010 yılından beri düzenlenen, hiç kar amacı gütmeyen günlük güneşlik bir kendin yap festivaldir ve bu kapsamda feminist arkadaşlarımızın hazırladıkları videoyu izliyoruz.
Selahattin Özdemir - İngilizce Arabesk Söylemek 01:53
Selahattin Özdemir - İngilizce Arabesk Söylemek 228 izlenme - 2 yıl önce Amerikalıları jilete alıştırmaya çalışmak için yola çıkan arabesk sanatçısı Selahattin Özdemir'den ingilizce arabesk dinliyoruz. Bekle bizi Amerika arabesk raple geliyoruz.
Müslümanlar Ne Yapmasın - Sözler Köşkü 03:39
Müslümanlar Ne Yapmasın - Sözler Köşkü 309 izlenme - 2 yıl önce Sözler Köşkü Sokak Röportajları'nde bu sefer Müslümanların yapmaması gereken şeyleri sorduk ?
Süper Hazırlanma Gücü Olan Bağyan 00:07
Süper Hazırlanma Gücü Olan Bağyan 241 izlenme - 2 yıl önce Keşke gerçekten böyle bir güç olsa, hatta bunu opsiyon olarak alabilsek. O zaman belki bağyanların hazırlanmasını beklerken harcadığımız zaman ile atomu parçalar, füzyon teknikleri üzerine çalışır ne bileyim küresel ısınmayı bile hallederiz belki.
Bağyanlar Gitsin Argo Konuşamıyorum 00:26
Bağyanlar Gitsin Argo Konuşamıyorum 168 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yerde yatan bir vatandaş olduğu ihbarı polise ulaşır, polis olay yerine geldiğinde zil zurna adamla karşılaşır, adamın tek isteği bayanların oradan uzaklaşmasıdır.
Quaresma'nın Pipisi ve Sidiği - Acar Muhabir Soruları 02:48
Quaresma'nın Pipisi ve Sidiği - Acar Muhabir Soruları 205 izlenme - 2 yıl önce Kurallı cümle kurmak konusunda sıkıntısı olan acar muhabir Mustafa, Beşiktaş'ın 2. Başkanı'na soru sorarak olayları aydınlatmaya çalışıyor. Tabii ki kelimeleri itina(!) ile seçerek.
Haşim Volkan - Seksi Olmak ya da Olmamak 02:06
Haşim Volkan - Seksi Olmak ya da Olmamak 140 izlenme - 2 yıl önce Haşim Volkan adlı kıbrıslı gencin "seksi olmak ya da olmamak" konulu konuşması..
Başbakan Olabilecek Bir Kadınla Evlenmek İstiyorum - İzdivaç 01:26
Başbakan Olabilecek Bir Kadınla Evlenmek İstiyorum - İzdivaç 95 izlenme - 2 yıl önce Birleşmiş Milletleri kaldırıp yerine yıldızlar topluluğu kuracak liderlerin lideri abimiz yeni hedefini ve dünya bakanlıklar sistemini açıkladı
Bilardoda Kadın Faktörü 02:54
Bilardoda Kadın Faktörü 113 izlenme - 2 yıl önce Belki de yıllardır bu yüzden bilardoda başarılı olamadınız gençler. belki de yeteneklisiniz ama tek eksiğiniz masanın üzerinde sizi motive edece sarışın bir bağyan. bu eğitici ve öğretici videodan sonra sizler de birer semih saygıner olabilirsiniz tabi böyle bağyan bulmanız lazım önce. haydi rastgele.
Adanalı Kadın Holigan 00:37
Adanalı Kadın Holigan 110 izlenme - 2 yıl önce Geçen sezon Adana Demirspor - Manisaspor maçında koltukları kırıp sahaya atan bir kadın stada girişi yasaklanınca saç rengini değiştirip yine maça gelmiş. Abladaki bu futbol sevdası (!) neymiş böyle maşallah.