Hoşgeldiniz!

bahama

Wolfteam Bahama D 00:09
Wolfteam Bahama D 293.979 izlenme - 5 yıl önce wolfteam bahama bugu d
wolfteam bahama çok süper be 00:19
wolfteam bahama çok süper be 138.731 izlenme - 5 yıl önce www.dragonfablehilesi.tr.gg
Wolfteam Bahama Asmonleviathan 05:16
Wolfteam Bahama Asmonleviathan 10.348 izlenme - 5 yıl önce
bahama 00:28
bahama 4.825 izlenme - 5 yıl önce leviathanı koydum sırada bahama umarım begenirsiniz
The Balm Bahama Mama I?le Bronzer Uygulaması 00:36
The Balm Bahama Mama I?le Bronzer Uygulaması 95 izlenme - 3 ay önce The Balm Bahama Mama I?le Bronzer Uygulaması
Bahama Mama Boney M 02:50
Bahama Mama Boney M 1.173 izlenme - 4 yıl önce Atlantistia - DJ tia
The Balm Bahama Mama İle Bronzer Uygulaması 00:36
The Balm Bahama Mama İle Bronzer Uygulaması 81 izlenme - 3 ay önce The Balm Bahama Mama İle Bronzer Uygulaması
asmon levithan ahama ve lestly 03:10
asmon levithan ahama ve lestly 587 izlenme - 5 yıl önce süper bir video
Wolfteam Kurt akını modu Yeni haritalar ve Yeni yama (Bahama ve PvE modu 2015) 10:43
Wolfteam Kurt akını modu Yeni haritalar ve Yeni yama (Bahama ve PvE modu 2015) 216 izlenme - 1 yıl önce Facebook Sayfam :http://bc.vc/h1BCGi Diğer kanalım Biaxe Tv Youtube :http://bc.vc/JYaqGY Kişisel Facebook:http://bc.vc/3LMlY9 Wolfteam Kurt akını modu Yeni haritalar ve Yeni yama (Bahama ve PvE modu 2015) Wolfteam Kurt akını modu Yeni haritalar ve Yeni yama (Bahama ve PvE modu 2015)
Bahama Adaları Eğlenceli Bir Yaz Tatili - Havadan Çekim 10:10
Bahama Adaları Eğlenceli Bir Yaz Tatili - Havadan Çekim 202 izlenme - 2 yıl önce Muhtemelen 5 - 10 sene içince herkesin elinde göreceğimiz bu araçlar geleceğin eğlence ve ticaret sektöründe hızla yükselişe geçeceğe benziyor. İnsansız hava araçlarının ne kadar müthiş bir proje olduğunu bu videoyu izlerken bir kez daha gördüm. Kamera+video çekim yapan bu araçlar eğlenceyi bir kat daha arttırıyor. Ama Türkiye'ye teknoloji çakalları 600 - 900 dolar arası değişen fiyatlara sahip bu araçları 4000-5000 tl gibi uçuk fiyatlara satıyorlar.Eğer almayı düşünürseniz kendinizi buradaki yamyamlara kaptırmadan yurtdışından eşe dosta bir şekilde getirtmenizi öneririm. iyi seyirler..
bahama 01:38
bahama 112 izlenme - 5 yıl önce
Köpekbalığını Böyle Kurtardı! 00:46
Köpekbalığını Böyle Kurtardı! 171 izlenme - 3 yıl önce "Köpekbalıklarına fısıldayan kadın" olarak bilinen dalgıç Cristina Zenato'nun görüntüleri izleyenleri hayrete düşürdü. Bahamalar'ın mavi sularında çekilen görüntülerde, Cristina ve arkadaşlarının etrafını saran köpekbalıkları görülüyor. Daha sonra Cristina, inanılmaz bir cesaretle elini dirseğine kadar köpekbalığının ağzından içeri sokuyor ve hayvanın ağzındaki balıkçı kancasını çıkarıyor. Köpekbalığı kanca çıkarken rahatsız olsa da, Cristina'nın elini ısırmıyor ve cesur dalgıç hayvanı serbest bırakıyor. "Köpekbalıklarına fısıldayan kadın" olarak bilinen dalgıç Cristina Zenato'nun görüntüleri izleyenleri hayrete düşürdü. Bahamalar'ın mavi sularında çekilen görüntülerde, Cristina ve arkadaşlarının etrafını saran köpekbalıkları görülüyor. Daha sonra Cristina, inanılmaz bir cesaretle elini dirseğine kadar köpekbalığının ağzından içeri sokuyor ve hayvanın ağzındaki balıkçı kancasını çıkarıyor. Köpekbalığı kanca çıkarken rahatsız olsa da, Cristina'nın elini ısırmıyor ve cesur dalgıç hayvanı serbest bırakıyor. "Köpekbalıklarına fısıldayan kadın" olarak bilinen dalgıç Cristina Zenato'nun görüntüleri izleyenleri hayrete düşürdü. Bahamalar'ın mavi sularında çekilen görüntülerde, Cristina ve arkadaşlarının etrafını saran köpekbalıkları görülüyor. Daha sonra Cristina, inanılmaz bir cesaretle elini dirseğine kadar köpekbalığının ağzından içeri sokuyor ve hayvanın ağzındaki balıkçı kancasını çıkarıyor. Köpekbalığı kanca çıkarken rahatsız olsa da, Cristina'nın elini ısırmıyor ve cesur dalgıç hayvanı serbest bırakıyor.
Wolfteam Bahama İle Kurt Avın'da Bloodrapper 10:02
Wolfteam Bahama İle Kurt Avın'da Bloodrapper 5 izlenme - 2 ay önce YENİ AÇILIŞTA YİNE CARBON http://youtu.be/zalodOr0yWE SON ŞANS OLMADI https://youtu.be/JxQRJ4otA3M SNİPER BÖLÜMÜ http://youtu.be/kGEwnM6lvr4 Videoyu beğendiyseniz ve devamının gelmesini istiyorsanız beğenerek/paylaşarak destek olabilirsiniz!! Takip edebileceğiniz diğer hesaplar 2.Yeni Özel Kanala Abone ol : https://goo.gl/iW0wgX Facebook Profil : http://bc.vc/AtRQpk Facebook Sayfa : http://bc.vc/FGTtIy Twitch : http://bc.vc/LM1Ho2
Metamorfoz 03:42
Metamorfoz 110 izlenme - 2 yıl önce Tezek kokan köylerden çıkıp kavruk teni ve yanık sesi ile onu hor görenlere isyan eden bir kişinin , yıllar içerisinde ''alayınıza isyan ulan'' diye posta koyduğu kitleden biri olması bir değişim midir? İnsanı gereksiz sorularla meşgul eden site.
bahama passage fragmanı 1 01:35
bahama passage fragmanı 1 96 izlenme - 5 yıl önce
Kadınların Alışverişte Altın Çağı - Sperry Bahama Ayakkabı 00:14
Kadınların Alışverişte Altın Çağı - Sperry Bahama Ayakkabı 23 izlenme - 1 yıl önce Kadınlar n11.com’la, alışverişin #AltınÇağı’nı yaşıyor!
Köpekbalığı 10 Bin Dolar'lık Kamerayı Kaptı 01:08
Köpekbalığı 10 Bin Dolar'lık Kamerayı Kaptı 19 izlenme - 1 yıl önce Bahama Adaları açıklarında okyanusun altında çekim yapan bir dalgıç elindeki 10 bin dolarlık kamerayı, kaplan köpekbalığına kaptırdı.
Köpekbalığını hipnotize etti! 04:55
Köpekbalığını hipnotize etti! 27 izlenme - 1 yıl önce Atlas Okyanusu'ndaki Bahama Adaları'nda dalış yapan Amerikalı dalgıç Graham Gibson koca bir köpekbalığını birkaç el hareketiyle hipnotize ederek avucunun içinde uyuttu.
6:45 Bahama Kuskusu 30:11
6:45 Bahama Kuskusu 13 izlenme - 1 yıl önce 6:45 yayın kuşkuyla sunar: BAHAMA KUŞKUSU Kaybedenler kuşkuyla katılır; Tolga Örnek, Mehmet A. Öztekin, Nejat İşler, Tomris İncer, Kaan Çaydamlı, Şenol Erdoğan Okuma performansları ve de Can Gox Live Blues 4 Mart 2011 bilgisayar başında sıkılan siz değerli arkadaşlarıma böyle bir ortamı sunmaktan dolayı çok mutluyum, o sandalyeleri tüm site ahalisi olarak işgal ediyormuşcasına hep beraber tatlı bir 30 dakika geçirelim istedim, kolay gelsin.