Hoşgeldiniz!

Bahamalar

Ayna Programı - Bahamalar 1 58:32
Ayna Programı - Bahamalar 1 307 izlenme - 2 yıl önce Atlas Okyanusu’na açılan Ayna, bu hafta tropikal iklime sahip ve 700 adadan oluşan Bahamalar’dan renkli görüntüler sunuyor. AYNA 700 Adadan Oluşan “BAHAMALAR’DA” Saim Orhan bu hafta Atlas Okyanus’unun ortasında adalar ülkesi olan Bahamalar’dan çok özel görüntüler sunuyor. 700 adadan oluşan Bahamalar’da yılda 2 kez yapılan Jankanoo festivaline katılan Orhan, özel çalgı aletleriyle gerçekleştirilen müzik şovunu, ilginç kostümlerle edilen dansları ekrana taşıyor. Ülkenin milli yemeği olan Conch salatasında kullanılan ilginç deniz malzemelerini ekrana getiren Saim Orhan, Başkent Nassau’da hediyelik eşyaların satıldığı bir markette ağaçtan yapılan ürünleri izleyenlere sunuyor.
Dünyayı Geziyorum - Bahamalar ve Porto Riko (26 Mart 2017) 40:52
Dünyayı Geziyorum - Bahamalar ve Porto Riko (26 Mart 2017) 34 izlenme - 4 ay önce Dünyayı Geziyorum - Bahamalar ve Porto Riko (26 Mart 2017) Özlem Tunca minik oğlu Yakupcan ile birlikte dünyanın eşsiz güzelliklerini ekrana taşımaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu bölüm izleyicileri Bahamalar'da görsel bir şölene davet etti. Bilinmeyen kültürlerin, geleneklerin ve yaşamların izini takip eden Dünyayı Geziyorum bu bölüm gemi yolculuğuyla çıktıkları keşif turunda sıra Bahamalar'da… Rengârenk evleri, tarihi dokusu ve samimi halkı ile Bahamalar Dünyayı Geziyorum’da oldu. Ayrıca Özlem Tunca, Porto Riko’nun başkenti San Juan’da gezilecek tarihi yapıları, berrak ve turkuaz suları ile plaj manzaralarını ekrana getirdi. Tamamı deniz ürünlerinden oluşan ve izleyicileri şaşırtacak Bahama mutfağından lezzetli örnekler de gösterildi.
Ayna Programı - Bahamalar 2 01:02:02
Ayna Programı - Bahamalar 2 108 izlenme - 2 yıl önce Atlas Okyanusu’na açılan Ayna, adalar ülkesi Bahamalar’dan renkli kareler sunmaya devam ediyor. Bahamalar’da Yunuslarla Özel Şov! Saim Orhan, 700 adadan oluşan ve sadece 31 adasında yaşam olan Bahamalar’da, Hollywood sinemasının çekim yaptığı mekanları görüntülüyor. Başkent Nassau’da bir müzik grubuyla bir araya gelen Orhan, testerenin de arasında olduğu ilginç müzik enstrümanlarını ve bu enstrümanlarla Ayna’ya özel çalınan bir parçayı ekrana taşıyor. Blue Lagoon adasında eğitimli yunusların harika şovlarıyla karşılaşan Ayna ekibi, Long Island'da dünyanın en derin sualtı çukuru olan Mavi Çukur’dan ve ilginç bir oluşuma sahip sualtı mağarasından özel görüntüler sunuyor.
Serbest Dalışçı Stig Pryds 02:57
Serbest Dalışçı Stig Pryds 117 izlenme - 2 yıl önce Bir dalış tüpünüz olmadan okyanusun onlarca metre altında nasıl bir tecrübe yaşayabileceğinizi düşündünüz mü hiç? Danimarkalı serbest dalışçı Stig Pryds üzerine kamerayı taktı ve dünyanın en derin tuzlu su çukuru olan Bahamalar'daki Dean's Blue Hole'a daldı. Videoyu izlerken onun gözünden mavi derinliklere tanık olacaksınız.
Geliyor muyuz, Gidiyor muyuz - Big Trouble (2002) 00:59
Geliyor muyuz, Gidiyor muyuz - Big Trouble (2002) 69 izlenme - 3 yıl önce Bir nükleer bomba ve 2 rehine ile birlikte bahamalara kaçmak isteyen kahramanlarımız havaalanına geldiklerinde büyük bir muamma içinde bulurlar kendilerini. Ne zaman havaalanlarında "Gelen yolcu", "Giden yolcu" tabelalarını görsem, aklıma hep bu sahne gelir.
Jamaika, 4x200'de Dünya Rekoru Kırdı 01:29
Jamaika, 4x200'de Dünya Rekoru Kırdı 25 izlenme - 3 yıl önce Jamaika 4x200 bayrak takımı, ABD'nin 20 yıllık dünya rekorunu tarihe gömdü, 1:18.63 yaptı.
Jamaika, 4x200'de Dünya Rekoru Kırdı 01:29
Jamaika, 4x200'de Dünya Rekoru Kırdı 23 izlenme - 3 yıl önce Jamaika 4x200 bayrak takımı, ABD'nin 20 yıllık dünya rekorunu tarihe gömdü, 1:18.63 yaptı.
Bodrum'da Kruvaziyer Turizmi 00:54
Bodrum'da Kruvaziyer Turizmi 8 izlenme - 3 yıl önce Bahamalar bandıralı, süit odalarıyla dikkat çeken "Thomson Majesty" kruvaziyeri, Bodrum'a geldi.