Hoşgeldiniz!

bahçesi

Yeni Doğan Pandanın İlk 30 Günlük Yaşam Serüveni 01:54
Yeni Doğan Pandanın İlk 30 Günlük Yaşam Serüveni 1.274 izlenme - 2 hafta önce Paris'te Beauval hayvanat bahçesinde dünyaya gelen pandanın hayattaki ilk 30 günü kameralara böyle yansımış.
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 00:46
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 7.914 izlenme - 5 ay önce Eskişehirde uzun süredir milyonlar harcanarak yapılan hayvanat bahçesinde açılmadan daha bir çok hayvan garip şekilde ölmüş. Eleştirilere rağmen ısrarla yapılmaya devam edilen hayvanat bahçesinde şimdi de bir rakun elektrik akımına kapılmış.
Ali Baran - Gül Bahçesi 02:43
Ali Baran - Gül Bahçesi 46.556 izlenme - 2 yıl önce Elbet sevduğum bir gün senda unutulursun. Gül diktuğun bahçeyi diken sarmiş bulursun. Henüz laik değilken tomurcuk kadar aşka, Sana gül bahçesini kim açar benden başka… Gece Gördüm bir rüya, sen benum idun güya Rüyadan uyanınca hayaldum duştum suya Henüz laik değilken tomurcuk kadar aşka Sana gül bahçesini kim açar benden başka… O bahçemdeki güller sararmasun solmasın Benden ayrı yaşamak sana nasip olmasun Henüz laik değilken tomurcuk kadar aşka Sana gül bahçesini kim açar benden başka… Henüz laik değilken tomurcuk kadar aşka Sana gül bahçesini kim açar benden başka…
Beyaz Kaplana Saldıran Bengal Kaplanları 01:21
Beyaz Kaplana Saldıran Bengal Kaplanları 189 izlenme - 6 saat önce Hindistan'da bulunan Bannerghatta Biyolojik Park'ında beyaz kaplanın bulunduğu kafes açık unutulunca karşı kafesten gelen 3 tane Bengal kaplanı, nadir bulunan beyaz kaplana (pigmentasyonun sebebi) saldırmış.
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 01:56
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 30.500 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki bir hayvanat bahçesinde kaplan saldırısına uğrayan bir genç hayatını kaybetti. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, beyaz kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırıldığında artık çok geç olduğunu ifade etti. Görgü tanıkları, kaplanın genci 10-15 dakika içinde öldürdüğünü söyledi. Müdür, görevlilerin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Görgü tanıkları ayrıca, kaplanın bulunduğu bölümü çevreleyen parmaklıkların yüksekliğinin yetersiz olduğunu ve gencin bu yüzden düşmüş olabileceğini belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Dünyanın En Tehlikeli Hayvanat Bahçesinden Kaçıyorum! - Roblox 06:27
Dünyanın En Tehlikeli Hayvanat Bahçesinden Kaçıyorum! - Roblox 3.967 izlenme - 2 ay önce KANALA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN: http://goo.gl/wcwC5x ----------------------------------------------------------------------------------------- ? SOSYAL MEDYA'DA BENİ TAKİP EDİN ? ?Instagram - https://www.instagram.com/ahmetaga7 ?Facebook Sayfa - https://facebook.com/ahmetagaofficial ?Facebook Profil - https://facebook.com/ahmetsaid.cihan ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- ? Videomu izlediğiniz için çok teşekkür ederim umarım videomu izlerken eğlenmişsinizdir. Kanalıma abone olmayı unutmayın. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mail Adresim : agaofficial@hotmail.com
Mirketler Tarafından Hoş Karşılanmayan Çita 05:43
Mirketler Tarafından Hoş Karşılanmayan Çita 200 izlenme - 4 gün önce Vahşi doğadan biraz farklı olarak koruma altında olan Kinji isimli bu çita, kafesin içindeki mirkete yanaşarak bir bağ kurmaya çalışsa da pek başarılı olamamış.
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 01:13
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 18.426 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki hayvanat bahçesinde beyaz kaplanın saldırdığı genç öldü. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırılana kadar öldürdüğünü bildirdi. Müdür, görevlinin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Hayvanat Bahçesinde Delirerek Ölen Kutup Ayısı 02:11
Hayvanat Bahçesinde Delirerek Ölen Kutup Ayısı 9.144 izlenme - 1 yıl önce videoda Arturo’nun son günlerinde çekilmiş görüntüleridir. ABD’de doğup bir süre Amerikan hayvan hapishanelerinde ömrünü harcadıktan sonra Arjantin’in Mendoza “Hayvanat Bahçesi”nde 23 yıl geçiren Arturo, hayvan hakları aktivistlerinin topladığı yüz binlerce imzaya rağmen ömrünü beton yaşam alanında tamamladı. Ölmeden dört sene önce türdaşı ve tek arkadaşı kutup ayısı Pelusa’yı kanserden kaybeden Arturo’nun, son dönemlerinde psikolojik problemlerinin iyice artmış olduğu gözlemlenebiliyordu. Arturo bir kutup ayısı. Yani bütün vücudu, buzlarla kaplı okyanuslarda oradan oraya atlamak ve yüzmek üzere evrimleşmiş bir canlı. Vücudunda bulunan hayati enzimler de kutup bölgesinin sıcaklık aralıklarında çalışabilecek şekilde evrimleşmiş. Arturo hayatını betondan bir hapishanede, kısmen yalnız geçirmekle kalmadı, kimi zaman sıcaklığı 40 dereceye ulaşan betondan bir hapishanede yanarak bir ömür boyu eziyet çekti. Hayvan hakları aktivistleri onu bu sebepten “Dünyanın en mutsuz hayvanı” olarak anıyordu ve onu Kanada’da bulunan başka bir “hayvan hapishanesi”ne aldırabilmek için imzalar topladı. Arturo’yu aldırtmak istedikleri “hayvanat bahçesi” Assiniboine Park Zoo biraz daha soğuk ve biraz daha geniş olsa da yine de onun doğal ortamı değildi. Arturo’nun kafesinde, serinleyebilmesi için sadece 50 santimetre derinliğinde bir su birikintisi bulunmaktaydı. Ağırlıklı olarak betondan inşa edilmiş yaşam alanı, Arjantin ikliminde 40 derecenin çok daha üstüne çıkabilmekteydi. Arturo’yu Kanada’da bulunan hayvanat bahçesine aldırmak söz konusu olduğunda ise hayvanat bahçesi yetkilileri, 15 bin kilometrelik yolculuk sırasında yapılacak anesteziler sonrası Arturo’nun sağ kalamayacağını öne sürerek karşı çıktılar. İşin doğrusu Arturo, Mendoza hayvanat bahçesine her yıl on binlerce turist getiren, altın yumurtlayan bir tavuktu. Arturo yavaş yavaş aklını kaçırıyordu… Son zamanlarında bir zombi gibi davrandığı ve kutup ayılarının yüksek stres altında gösterdikleri davranışları gösterdiği belirtilen Arturo, yüksek sıcaklıktan ve yalnızlıktan kafayı yemekteydi.
gece bahcesi 1 Türkçe 27:54
gece bahcesi 1 Türkçe 4.579 izlenme - 2 yıl önce çizgi film türkçe gece bahçesi
Sevda'nın Bahçesi 1. Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Eylül'de) 01:00
Sevda'nın Bahçesi 1. Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Eylül'de) 346 izlenme - 4 hafta önce Sırlarla dolu hüzünlü bir hayatta anlatılacak çok şey var. Bu hikayeye bir sırdaş olacak büyük keyifle izleyeceksiniz. Başrollerinde Sibel Can ve Emre Kınay'ın olduğu Sevda'nın Bahçesi, Eylül'de Kanal D'de başlıyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
düşler bahçesi türkçe fragman 2012 02:32
düşler bahçesi türkçe fragman 2012 11.094 izlenme - 6 yıl önce
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 00:55
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 5.226 izlenme - 1 yıl önce Hayvanat bahçesinde maymunların kafesine yaklaşan bu ailenin çocukları birazdan ne ile karşılaşacaklarını nereden bilebilirdi ki? Maymunu tiye alan veletler maymuna el kol hareketi yapıp maymunu iyice kızdırmış olacak ki maymundan karşılık hiç gecikmedi.
Dursun Ali Erzincanlı - Gül Bahçesi 05:57
Dursun Ali Erzincanlı - Gül Bahçesi 1.036 izlenme - 4 ay önce
Sevda'nın Bahçesi 1.Bölüm 2.Fragman (23 Eylül Cumartesi) 00:54
Sevda'nın Bahçesi 1.Bölüm 2.Fragman (23 Eylül Cumartesi) 32 izlenme - 3 gün önce Sevda'nın Bahçesi 1. Bölümüyle 23 Eylül 2017 Cumartesi Akşamı Saat 20:00'da!... Kader, yıllar sonra Levent ve Sevda'nın yollarını sürpriz bir şekilde kesiştirir. Sevda şimdi ne yapacaktır? Başrollerinde Sibel Can ve Emre Kınay'ın olduğu Sevda'nın Bahçesi, Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de başlıyor! Konu & Hikaye: Levent ve Sevda büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. Her zaman daha fazlasını isteyen Levent’e Sevda ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda, Levent’in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken, ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent’e hamile olduğunu söylemez. Levent, şuan da Defne adında bir kızı olduğundan bile habersizdir. Kader bir gün Levent ve Sevda’yı bir araya getirir. Sevda her şeyden habersiz, Levent ve eşi Aylin’in hayatına girer. Aylin’in Levent’in yeni karısı olduğundan habersiz olan Sevda, gerçeği öğrendiğinde ise vazgeçmek için çok geçtir. Yıllar sonra karşısında Sevda’yı görünce kafası karışan Levent’i zor günler beklemektedir. Levent ve Sevda yıllar sonra bir araya gelince, ikisinin de hayatı alt üst olur. Yıllardır gizli kalmış sırlar ve yalanlar bu yarım kalmış büyük aşkın önüne geçebilecek midir? Yapımcı: Faruk Turgut Yönetmen: Emir Khalilzadeh Senarist: Birol Güven Genel Koordinatör: Ahzen Tüzün Oyuncular: Sibel Can (Sevda), Emre Kınay (Levent),Begüm Kütük (Aylin), Alina Boz (Defne), Baran Bölükbaşı (Tolga), Esra Kızıldoğan (Ayşe), Mehmet Bozdoğan (Hamdi), Berat Yenilmez (Eray), Teoman Kumbaracıbaşı (Hakan), Haydar Köyel (Nuri), Yasemin Öztürk (Jale), Özlem Mahmutoğlu (Eda), Melehat Abbasova (Tatyana), Doğa Konakoğlu (Ufuk) Sevda'nın Bahçesi Her Cumartesi Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aslan'ın Safari Arabasına Saldırması 00:53
Aslan'ın Safari Arabasına Saldırması 1.280 izlenme - 8 ay önce Hindistan'da bulunan Bannerghatta Biyolojik Park'ında safari turuna çıkan turistlerin aracına aslan saldırdı. Aslanları görünce turistleri memnun etmek için durarak hayatlarını tehlikeye atan şoför ise işten atıldı.
Edi Blue hayvanat bahçesinde - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 03:55
Edi Blue hayvanat bahçesinde - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 4.385 izlenme - 2 yıl önce Edi Blue'nun sana yine ihtiyacı var. Ekranda bulması gereken çeşitli şeyler var; örneğin hayvanlar, geometrik şekiller ve renkli arabalar. Ona yardım edip bütün nesneleri bulalım. Ekskavatör Max'ın macerasını da kaçırma: www.izlesene.com/mutlucocuk
Sevgi Bahçesi Anaokulu Yıl Sonu Mezuniyet Töreninden Semazen Gösterisi 06:25
Sevgi Bahçesi Anaokulu Yıl Sonu Mezuniyet Töreninden Semazen Gösterisi 8.004 izlenme - 5 yıl önce Sevgi bahçesi anaokulunun öğrencilerinin hazırladıkları yıl sonu mezuniyet töreninden kısa bir bölüm semazen gösterisi.
Yobaz Gergedanın Sevişen Çifte Müdahale Etmesi 00:58
Yobaz Gergedanın Sevişen Çifte Müdahale Etmesi 86 izlenme - 2 hafta önce Güney Afrika'da günbatımında eşlemeye çalışan aslanları rahatsız eden gergedanın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Dev Yılana Uçuk Operasyonu 05:46
Dev Yılana Uçuk Operasyonu 359 izlenme - 5 ay önce Bursa Hayvanat Bahçesi'nde dev boa yılanının ağzında çıkan yaraya müdahale edilmesi nefes kesti. Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi'nde 3 yıldır yaşayan boa yılanı hastalandı. 3 metre boyunda ve 25 kilo ağırlığındaki boa yılanının ağzında yara çıkı. 9 yaşındaki boa yılanının kışın kaptığı enfeksiyon sonucu ağzında yara oluştu. 4 kişi tarafından güçlükle zapt edilen yılanın ağzına önce tahta sıkıştırıldı. Bu esnada veteriner yaraya müdahale etti. 10 gün boyunca düzenli bir şekilde tedavi edilen boa yılanı hızla sağlığına kavuşuyor. Yetkililer, "Yılanlarda kıştan çıktıklarında tıpkı insanlardaki gibi viral enfeksiyonlar olabiliyor. Aynı grip olan insanların ağızlarında uçuklar çıkması gibi bütün sürüngen hayvanların ağızları çok hassastır. Yılanlar en hassas olanlarının başında geliyor. Bu yılanın beslenme dönemlerinde halsiz olduğunu görünce teşhis koyduk ve tedavisine başladık. Şu an gayet güçlendi ve sağlık bir hale geldi" ifadelerini kullandı. Barınakta yılanların güneş ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan özel lambaların yanı sıra özel taşlar ve su birikintileri bulunuyor. Yılanlar terleyemediği için her gün üzerlerine su püskürtülüyor.
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Skandal 00:46
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Skandal 334 izlenme - 5 ay önce Eskişehir'de hayvanat bahçesinde yaşanan görüntüler yürekleri dağladı! Hayvanat bahçesinin tellerinin elektrikli tel olarak yapılmasının ardından tellerdeki elektriğe kapılan hayvanların görüntüleri ise büyük tepki topladı!
Kadının Elini Isıran Deve Kuşu 00:26
Kadının Elini Isıran Deve Kuşu 233 izlenme - 3 ay önce Teksas bölgesinde bulunan doğa ve vahşi yaşam alanında otomobil içerisinden yiyecek veren kadının elini bir anda deve kuşu ısırıyor.
Katlanır Cam Balkon Perdesi plise perde 00:47
Katlanır Cam Balkon Perdesi plise perde 4.419 izlenme - 3 yıl önce AHMET ASLAN 0532 523 27 37 www.perdegrup.com Katlanır cam Balkonlar için özel üretilmiş bir sistemdir. cam üzerine özel bir yapıştırıcı ile tutturulan bir sistemdir. yıkana bilen ve kullanımı oldukça kolay bir sistemdir. mekanınıza değer katar. AHMET ASLAN PERDE GRUP İTHAL PERDE SİSTEMLERİ
Bambu Ağacı Kahvaltısı Yapan Pandalar 00:29
Bambu Ağacı Kahvaltısı Yapan Pandalar 279 izlenme - 5 ay önce Dünyanın en umursamaz hayvanı pandaların relax kahvaltısı kameralara böyle yansıdı. Hep birlikte izliyoruz.
Kelimelerin Bahçesi Fragmanı 01:39
Kelimelerin Bahçesi Fragmanı 3.539 izlenme - 4 yıl önce 2013 Japonya yapımı animasyon filmi Kelimelerin Bahçesi (Garden of Words - Koto no ha no niwa) 'nin fragmanı. Takao, ayakkabı üretimi yapmak için eğitim alan bir gençtir. Okuldan ayrılır ve Japon bahçe stili ayakkabılar dikmektedir. Günün birinde kendinden yaşça büyük Yukino adlı bir kadınla tanışır. Zamanla birlikteliğe dönen bu ilişkinin en ilginç yanı; bahçede sadece yağmurlu günlerde denk geliyor olmalarıdır. Makoto Shinkai’nin romantik bir animesi olan Garden of Words, ayakkabı tamircisi bir çocukla Yukino adlı kadının yağmur altındaki buluşmalarını konu ediniyor.
Türkiye Hayvanat Bahçesi Diyen El Kaideci Kadınlar 06:26
Türkiye Hayvanat Bahçesi Diyen El Kaideci Kadınlar 1.726 izlenme - 3 yıl önce Amerikanın tuvalet kağıdı gibi kullanıp okyanusun dibine gönderdiği Ladin posteri ile bir protesto eylemi yapıyor hanımlar(!).Posterde “ şehadet eylemleri devam edecek” yazılı.Yani bombalama ve intihar saldırıları devam edecek.Olayın tarihi,yeri ve zamanı hakkında bilgim yok.Türkiye deki rejimden rahatsız olan bu hanımlar “Türkiye hayvanat bahçesi, orman kanunları var” diyor.Yani biz hepimiz hayvanız, cumhuriyet kanunları da orman kanunu oluyor.Afganistan özlemi çeken bu insana benzeyen şeyler,oradaki kadınların hayvanlar gibi itilip kakıldığı, ha ölmüş ha yaşamış gibi değersiz olduğunu görüyorlar elbet ve yinede onlar gibi olmak istiyorlar çünkü bunlar mazoşist birer din tüccarı.Başlığı çok uzatmak isterdim mesela; Türkiye hayvanat bahçesi,orman kanunları var diye zevk çığlığı atan El kaideci,ladin sever militan kadınlar vs. ama gerenk yok.bunlara başlıksız koymak lazım.
gülmeyenler bahçesi 05:03
gülmeyenler bahçesi 3.016 izlenme - 8 yıl önce
Orangutanla Ticaret Yapan Turist 00:32
Orangutanla Ticaret Yapan Turist 188 izlenme - 5 ay önce Orangutan kendisine yemek veren turiste karşılık olarak kendi yemeğini veriyor. Kameraya yansıyan eğlenceli sahneler sizlerle.
Aslan Kıyafeti Giyen Bebeğe Aslanın Tepkisi 01:38
Aslan Kıyafeti Giyen Bebeğe Aslanın Tepkisi 59 izlenme - 1 ay önce ABD'nin Georgia eyaletindeki Atlanta Hayvanat Bahçesi'ne ailesi tarafından aslan kostümü giydirilip götürülen 11 aylık minik çocuğun aslanla karşılaşması.
Lemur Çetesinin Ördeğe Saldırması 00:52
Lemur Çetesinin Ördeğe Saldırması 107 izlenme - 3 ay önce Bir hayvanat bahçesinde Madagaskar maymunu olarak da bilinen bir grup Lemur, ördek ve yavrusuna böyle saldırmış.