Hoşgeldiniz!

Bahşiş Videoları İzle

Pizzacıya Para Yerine Meme Göstermek 06:47
Pizzacıya Para Yerine Meme Göstermek 68.975 izlenme - 3 yıl önce Pizzacıya, pizzanın parasının yarısını veriyorlar. Kalan yarısı ise meme göstermek şeklinde ödenmesi teklif ediliyor. Pizzacı durur mu yapıştırmış hemen cevabı....
İzmir'de Bahşiş Terörü 00:56
İzmir'de Bahşiş Terörü 4.545 izlenme - 8 ay önce İzmir'de gelin arabasının önünü kesip para alabilmek için hayatlarını hiçe sayan çocuklar; para alamayınca araca tekme atarak kaçıyor. Araçtan çıkma boyutuna beni de getirmişlerdi zamanında ama çok şükür bu durumla karşılaşmadım.
Bülent Ersoy Sokak Çocuklarına 500 TL Bahşiş Verdi 03:09
Bülent Ersoy Sokak Çocuklarına 500 TL Bahşiş Verdi 3.869 izlenme - 11 ay önce Arnavutköy Sur Balık'ın sahibi Kaplan Tan'ın düzenlediği iftar yemeğine katılan Bülent Ersoy, mekana giderken etrafını saran çocuklara 500 TL bahşiş verdi.
Abramoviç'in Bahşiş Verdiği Garson Konuştu 01:47
Abramoviç'in Bahşiş Verdiği Garson Konuştu 2.620 izlenme - 2 yıl önce Marmaris’te Rus milyarder Roman Abramoviç'in teknesinin ipini tutarak iskeleye bağladıktan sonra 2 bin lira bahşiş alan garson Selçuk Günay, Chelsea takımını tuttuğunu ve onun başkanından bahşiş aldığı için çok mutlu olduğunu söyledi.
Ülkenizde Bahşiş Veriliyor mu? - Turistlerle Röportajlar 03:16
Ülkenizde Bahşiş Veriliyor mu? - Turistlerle Röportajlar 1.363 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Türkiye bir Avrupa ülkesi midir diye sorduk. Çeşitli ülkelerden insanların cevap verdiği sorumuza ilginç cevaplar aldık. .
Bahşiş Teröristleri! 09:14
Bahşiş Teröristleri! 683 izlenme - 2 yıl önce Pek fazla söylenebilecek bir şey yok. Show tv muhabirleri gerçekten hayatlarını tehlikeye atarak bahşiş terörünü ortaya dökmüş. Kıl payı hayatta kaldığımız, ölümün her an her yerden gelebileceği bir ülkede yaşadığımızı unutmayalım.
Yolda 1 Milyon Bulup Ödül Olarak 100 TL Almak 00:42
Yolda 1 Milyon Bulup Ödül Olarak 100 TL Almak 1.316 izlenme - 2 yıl önce Kütahya’nın Simav ilçesinde SSK emeklisi 71 yaşındaki Ahmet Karadağ, yolda bulduğu servet dolu poşeti sahibine teslim etti. İçerisinde 1 milyon liraya tekabül eden banknot, dolar ve euro bulunan poşetin sahibi, yaşlı adama sadece 100 TL bahşiş verdi.
Rezervuar Köpekleri - Bahşiş Sahnesi 03:07
Rezervuar Köpekleri - Bahşiş Sahnesi 1.132 izlenme - 2 yıl önce Tarantinonun ilk filmidir. Merak edenler için film özeti; Bir grup suçlu, bir mücevher deposunu soyarlar. Polis o kadar çabuk peşlerine düşerki aralarında bir muhbir olduğundan şüphelenirler. Kendi içlerindeki hesaplaşma hiçte beklemedikleri bir süprizle sonlanır
Garsona $200 Bahşiş Bırakmak 02:23
Garsona $200 Bahşiş Bırakmak 468 izlenme - 2 yıl önce Utahta saat 2 suları hala mesaide bulanan garson, emektar arkadaşlara bir süpriz yapılıp yemekten sonra şuana kadar aldıkları en yüksek bahşiş bırakılıyor. 3-4 arkadaşın bu fikri garson arkadaşları epeyce mutlu etmiş görünüyor. Güzel iş çocuklar helal olsun hatta o kıza sevimliliğinden dolayı $400 dolar bile bırakılabilirdi.
Reservoir Dogs - Açılış Sahnesi 08:58
Reservoir Dogs - Açılış Sahnesi 395 izlenme - 2 yıl önce Quentin Tarantino'nun 1992 yapımı ilk uzun metraj filmi. Diyalog, kanlı sahneleriyle dikkat geçen filmin hemen başındaki like a virgin ve bahşiş muhabbeti.
Düğün konvoyunda bahşiş kavgası! 05:03
Düğün konvoyunda bahşiş kavgası! 677 izlenme - 5 yıl önce Düğün konvoyunda bahşiş kavgası!
Neşe Karaböcek - Üzülme Haydar & Bir Öpücük Bahşiş (1986) 03:47
Neşe Karaböcek - Üzülme Haydar & Bir Öpücük Bahşiş (1986) 320 izlenme - 2 yıl önce Yaşasın müzik kanalları arasındaki rekabet. Sayesinde illa yayımlanıyor ve internette yayımlanıyor. 1986'dan kalma kayıtta Neşe ablamız arka arkaya iki şarkı seslendiriyor. Üzülme Haydar ve ardından bir öpücük bahşiş.
Ne Kadar Büyük Cicik O Kadar Bahşiş 03:30
Ne Kadar Büyük Cicik O Kadar Bahşiş 118 izlenme - 2 yıl önce Discovery Channel'da yayınlanan Mythbusters a eminim çoğu kişi denk gelmiştir. Arkadaşlarımız bu seferde doğru orantı deneyi yapmışlar. Göğüsler ne kadar büyükse,bahşişler o kadar artıyor. İnsan gerçekten hayret ediyor.
bahşiş toplayan davulcu 00:11
bahşiş toplayan davulcu 153 izlenme - 6 yıl önce düğünde bahşiş toplayan davulcu
Servis Yapan Kişiye 200$ Bahşiş Bırakan Adamlar 01:51
Servis Yapan Kişiye 200$ Bahşiş Bırakan Adamlar 141 izlenme - 2 yıl önce Gidilen mekanda servis karşılığında bırakılan 200$ dolar ve çalışanların yaşadığı şaşkınlıklar. Hep birlikte izliyoruz...
İstanbul'un Göbeğinde Gasp Ve Bahşiş Şiddeti 01:24
İstanbul'un Göbeğinde Gasp Ve Bahşiş Şiddeti 92 izlenme - 2 yıl önce Yüz verdikçe tepemize binen bazı soysuzlar, yine haplanıp sağa sola şiddet uygulamaya, masum insanlara zarar vermeye, malımıza, ırzımıza ve canımıza kastetmeye devam ediyor. Arabada sopa, cop, haydar vs. bulundurmak Kabahatlar Kanunana göre ceza gerektiren bir davranışmış, umrumuzda değil, canımızı ırzımızı bu soysuzlara karşı savunmayalım mı? Yer İstanbul'un göbeği, Şişli. Trafiğin yoğun olduğu, araçların adım adım ilerlediği saatte trafikte yaşanan gaspçı terörü dehşete düşürdü. O araçlardan en lüks görünümlü olanının önünü kesen 2 kişi sözde bahşiş istiyor. Ancak bu, bahşişten çok herkesin gözü önünde yaşanan bir soygunu aratmıyor. Elindeki taşla araca zarar vereceğini söyleyen kişi bunu da yapıyor. O taşı art arda otomobilin camına indiriyor; bir taraftan da sürücüyü para vermesi konusunda tehdit savurmaya devam ediyor. Tekrar akmaya başlayan trafik sürücünün imdadına yetişiyor ve o akıcılıktan yararlanarak olay yerinden uzaklaşıyor. Olayın yaşandığı yerin Şişli Evlendirme Dairesi'nin yakını olması da tesadüf değil. İçinde gelin damat olup olmadığına bakmaksızın otomobillerin önünü kesenler bunu bahşiş isteme adı altında yapıyor ancak bu görüntüler bunun bir çeşit soygun girişimi olduğunu gösteriyor. Kaynak : DHA Sizce de son zamanlarda suç oranları artmadı mı? Sebebi ne acaba?
Rizeli Kuryenin Bahşiş İsyanı 01:10
Rizeli Kuryenin Bahşiş İsyanı 82 izlenme - 1 yıl önce Rizeli bir kuryenin kar yağarken yaptığı servislerde bahşiş alamadığını bir videoya kaydedip internette yayınladı.Lokanta çalışanının motosikletle yemek servisine çıktığı müşterilerine dış serviste yaşadığı olayları anlatması sosyal medyada olay oldu.
Bahşiş Olarak 100 Dolar Vermek 04:31
Bahşiş Olarak 100 Dolar Vermek 96 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bahşiş Pazarlığı 02:09
Bahşiş Pazarlığı 164 izlenme - 6 yıl önce gelin evden çıkarken. kardeşi engel oluyor. erkek tarafı gelini çıkarmak istemektedir. kız tarafı direniyor ve sonuçta karelerimiz böyle yakalanıyorlar...
Adanalı Engin Bahşiş 02:33
Adanalı Engin Bahşiş 294 izlenme - 7 yıl önce beni unutma beni unutma
 Bahşiş Alamayan elemanın intikamı 00:06
Bahşiş Alamayan elemanın intikamı 75 izlenme - 2 yıl önce Bahşiş Alamayan elemanın intikamı - yeni vine
Hem Bahşiş Verdi Hem Dolandırdı 01:16
Hem Bahşiş Verdi Hem Dolandırdı 6 izlenme - 3 ay önce Kahramanmaraş’ta Yemek Siparişi Verdiği İşyerlerinin Çırakları İle Gönderilen Paraları Dolandıran Zanlı Polis Tarafından Yakalandı
Sibel Can Sokak Çalgıcılarına 1800 Lira Dağıttı 01:44
Sibel Can Sokak Çalgıcılarına 1800 Lira Dağıttı 63 izlenme - 2 yıl önce Önceki akşam Asmalımescit'teki bir mekanda bulunan Sibel Can çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı. Aracına binerken yanına gelen çalgıcılara bonkör davranan ünlü sanatçı 1800 lira dağıttı. "HARİKA BAŞLADI" Mekan çıkışında soruları yanıtlayan sanatçı, jüri koltuğunda oturduğu yeni programı "Sesi Çok Güzel" için "Harika başladı. İnşallah başladığı gibi güzel tamamlanır. Daha önce de birçok güzel ses yarışması düzenlendi. Biz birincimize daha da sahip çıkıp evini alacağız, albümünü yapacağız" dedi. "BU KONUYA İNANMADIM" Can, jüri arkadaşı Sertab Erener'in yıllar önce kendisiyle aynı programa konuk olmak istemediği, hatta bu yüzden menajerini işten çıkardığı iddiasıyla ilgili de konuştu. Sanatçı, "Bu konuya hiç inanmadım. Sertab'a da bunu hiç sormadım. Zaten hiçbir zaman böyle bir şey düşünmedim. Çünkü Sertab'la bizim ortak bir canımız var; Sezen Aksu. Programımızda uyumumuz da harika gidiyor" dedi.
aşık engin bahşiş 01:03
aşık engin bahşiş 118 izlenme - 5 yıl önce
Bahşiş Teröristleri Böyle Görüntülendi! 08:59
Bahşiş Teröristleri Böyle Görüntülendi! 75 izlenme - 3 yıl önce Resmen Gasp!!!;__@__xclas______Bahşiş teröristleri böyle görüntülendi! Harçlık koparmak için gelin arabalarını kesen grubu Show Haber ekibi görüntüledi.
Cüce Michael Jackson 03:17
Cüce Michael Jackson 112 izlenme - 2 yıl önce Moonwalk yapan cüce.. Kıvraklığı takdire şayan.. Ömrü uzun olsun lakin bugünlerde ölüm döşeğinde olduğu dedikodusu dildendile yayılan efsaneyi taklitleri ile yaşatmaya başlayalım.
Garsonlara 200 Dolar Bahşiş Vermek 02:23
Garsonlara 200 Dolar Bahşiş Vermek 73 izlenme - 4 yıl önce Garsonlara 200 Dolar Bahşiş Vermek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
KARŞILIKSIZ YAPILAN İYİLİK UNUTULMAZ SEVGİ KADAR GÜZEL ŞEY YOKTUR YAŞLI KADINA GÜZELSİNDİYENE BAHŞİŞ 02:28
KARŞILIKSIZ YAPILAN İYİLİK UNUTULMAZ SEVGİ KADAR GÜZEL ŞEY YOKTUR YAŞLI KADINA GÜZELSİNDİYENE BAHŞİŞ 12 izlenme - 5 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Bülent Ersoy 600 Tl Bahşiş Dağıttı 07:50
Bülent Ersoy 600 Tl Bahşiş Dağıttı 13 izlenme - 9 ay önce Önceki gün Nişantaşı City's'e uğrayan Bülent Ersoy, çıkışta bindiği taksinin çevresini saran çocuklara 600 lira bahşiş dağıttı.
Alev Akıllıoğlu - Bahşiş 04:28
Alev Akıllıoğlu - Bahşiş 57 izlenme - 5 yıl önce