Hoşgeldiniz!

bakan çelik

Bursa'da Bakan Çelik,  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı 02:04
Bursa'da Bakan Çelik, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı 30 izlenme - 2 yıl önce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in konuşması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik, Bursa'da Bakan Çelik, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Marmara Bölgesi Koordinasyon Toplantısı'na katıldı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen "Marmara Bölgesi Bakanlık Koordinasyon Toplantısı" Bursa'da yapıldı.
Bakan Çelik - Risale-i Nur Külliyatı'nın Basımı 05:35
Bakan Çelik - Risale-i Nur Külliyatı'nın Basımı 46 izlenme - 4 yıl önce Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Risale-i Nur Külliyatı'nın basımına ilişkin, "Belli bir memleket irfanının parçası olmuş ama yasal varislerinden belge alınamamış eserlerin devlet tarafından korunması, basılmasının sağlanması şeklinde bir düzenleme söz konusu olacak" dedi.
Antalya Bakan Çelik Artvin'deki Olaylardan Bilgim Yok 08:23
Antalya Bakan Çelik Artvin'deki Olaylardan Bilgim Yok 14 izlenme - 2 yıl önce Bakan Çelik: Artvin'deki olaylardan bilgim yok GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, memleketi Artvin'in Kafkasör Yaylası Cerattepe Bölgesi'nde bir şirketin bakır madeni çıkarmak istemesi nedeniyle çıkan olaylarla ilgili gazetecilerin sorusuna, "Şu anda çok bilgim yok" yanıtını verdi.
Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması 04:22
Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması 14 izlenme - 4 yıl önce "(Ermenek'te kömür ocağında işçilerin mahsur kalması) Bir an önce oradaki kardeşlerimize ulaşmak konusunda büyük bir çaba sarf ediyoruz ama çok zor şartlarda mesafe alınmaya çalışılıyor"
Hüseyin Çelik - Akkiraz'ın İstifası Ve Bakan Çelik'in Açıklamaları 05:43
Hüseyin Çelik - Akkiraz'ın İstifası Ve Bakan Çelik'in Açıklamaları 16 izlenme - 4 yıl önce Hüseyin Çelik - Akkiraz'ın İstifası Ve Bakan Çelik'in Açıklamaları
Expo'da 05:12
Expo'da "Urfa Günü" Programı -Bakan Çelik 6 izlenme - 2 yıl önce Bakan Çelik'in salona gelişi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik'in konuşması Sıra gecesi konserinden detaylar EXPO'da "Urfa Günü" programı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: "Devletimiz güçlü, terörle mücadelede güçlüyüz, Allah'a şükürler olsun eserler ortaya koymakta da güçlüyüz. Burası (EXPO) 1.8 milyar liraya mal oldu, köprüler, yollar, hastaneler yapılıyor.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik 03:05
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik 8 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in konuşması Proje açılış kurdelasının kesilmesi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik, Bursa'da Bakan Çelik: "IPARD kapsamında elde edilecek olan projeler bir anlamda nitelikli üretim için köye dönüş projeleridir.
Bursa-Bakan Çelik?ten Gençlere İş Bulmanın Yolunu Gösterdi 01:07
Bursa-Bakan Çelik?ten Gençlere İş Bulmanın Yolunu Gösterdi 6 izlenme - 2 yıl önce Bursa-Bakan Çelik'ten gençlere iş bulmanın yolunu gösterdi (2) (Tür: Yurt)
Bakan Çelik: 04:09
Bakan Çelik: 6 izlenme - 4 yıl önce Kültür Ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "2014 Yılının Şu Ana Kadar Ki Dönemini Geçen Yılın Aynı Dönemiyle Karşılaştırdığımızda Gelen Yabancı Ziyaretçi Sayısında Yüzde 4,73'lük Bir Artış Var. Aynı Şekilde Gelirlerimizde De Yüzde 7'lik Bir Artış Söz Konusu" Dedi.
Bakan Çelik, Tarihi Taşköprü'de Düzenlenen İftara Katıldı 02:11
Bakan Çelik, Tarihi Taşköprü'de Düzenlenen İftara Katıldı 5 izlenme - 4 yıl önce Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Yüreğir Belediyesi tarafından, Seyhan Nehri'nin üzerinden geçen tarihi Taşköprü'de düzenlenen iftara katıldı.
Bakan Çelik, 05:32
Bakan Çelik, "Muhalefete İzin Veriyorlar da Bize Neden İzin Vermiyorlar" 1 izlenme - 1 yıl önce Bakan Çelik, "Muhalefete izin veriyorlar da bize neden izin vermiyorlar" "15 Temmuz'da koalisyon olsa bu kadar güçlü direnebilir miydik?
Bakan Çelik CHP'ye Yüklendi 04:54
Bakan Çelik CHP'ye Yüklendi 1 izlenme - 1 yıl önce Bakan Çelik CHP'ye yüklendi "CHP'nin siyaset geçmişi ile otokrasi arasında yakın bir örtüşme vardır" "Türkiye'de demokratik perspektife göre kavramların anlamlandırıldığı bir Google yapılsa 'otokrasi' yazıldığında eşittir 'CHP' yazması lazım" "İzmir'in dağlarında 'evet'ler açacak"İZMİR - AK...
Bakan Çelik: 04:34
Bakan Çelik: "Tarihi Bir Hata Zinciri Olarak Görüyorum" 1 izlenme - 1 yıl önce Bakan Çelik: "Tarihi bir hata zinciri olarak görüyorum" " Bir NATO ordusuna bağlı komutan bir terör örgütü kampını ziyaret ediyor" " İlişkiler eskisi gibi yürümez. Çok enteresam bir tablo.
Bakan Çelik: 03:50
Bakan Çelik: "Bu Saldırı Ne Ülkemizin Ne de Bursamızın Hak Ettiği Bir Saldırıdır." 1 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakan Faruk Çelik'inaçılış törenine gelişi Açılış kurdelesinin kesilmesi Bakan Çelik'in gazetecilere açıklama yapması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: "(Bursa'daki terör saldırısı) Netice itibarıyla terörist. O halde genelde bu şekilde bakmak en doğrusudur ama mutlaka nereyle, kiminle bağlantılı, kimin maşası onun da ortaya çıkması gerekiyor.