Hoşgeldiniz!

bakan eroğlu

Bakan Eroğlu: Eylemciler Ağaç Kesti! 00:35
Bakan Eroğlu: Eylemciler Ağaç Kesti! 314 izlenme - 2 yıl önce
HES'lere Karşı Çıkan Türkiye Düşmanıdır (Dış Ses İçerir - Yuh Be!) 01:45
HES'lere Karşı Çıkan Türkiye Düşmanıdır (Dış Ses İçerir - Yuh Be!) 112 izlenme - 3 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı'nın beyanıdır, arkadaşlar biz heslere karşı çıkmıyoruz tamamen kaldırılsın demiyoruz. Bu adamlar rant peşinde sermaye peşinde, doğayı ağacı parayla satın a-la-maz-sı-nız. Siyasi bir kaygıyla hareket etmiyoruz, bu işi Akp yapıyor diye karşı çıkmıyoruz, lütfen siz de bu yüzden savunmayın. En azından bakın en azından orada bulunan ahali sor bunu bir oylama yap, adam hayatını vermiş 70 yıl orada yaşamış sonra biri gelip bu dereyi ben satın aldım diyecek, bu adam karşı çıkıncada dövecek, zorla yapacak hesini, sen kimsin, kimin deresini kimden alıyorsun? Gözünüzü açın, farkında olun, ses verin arkadaşlar!
Bakan Eroğlu: 05:43
Bakan Eroğlu: "Tarihe Kayıt Düşsün Diye Söylüyorum. 1 izlenme - 6 ay önce Bakan Eroğlu: "Tarihe kayıt düşsün diye söylüyorum.
Bakan Eroğlu, Gömü Beldesini Ziyaret Etti - Afyonkarahisar 03:12
Bakan Eroğlu, Gömü Beldesini Ziyaret Etti - Afyonkarahisar 11 izlenme - 4 yıl önce Bakan Eroğlu, Gömü Beldesini Ziyaret Etti - Afyonkarahisar
Bakan Eroğlu: 05:53
Bakan Eroğlu: "Ormanlık Alanlardaki Teröristler Temizlenecek. 1 izlenme - 6 ay önce Bakan Eroğlu: "Ormanlık alanlardaki teröristler temizlenecek.
Bakan Eroğlu: 04:03
Bakan Eroğlu: "Teröre Karşı En Ciddi, Köklü ve Vurucu Mücadele Bu Dönemde Yapıldı" 3 izlenme - 2 yıl önce Veysel Eroğlu'nun kendisini karşılayanlarla bayramlaşması- Veysel Eroğlu'nun açıklmaları Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da- "30 yıldan bu yana teröre karşı en ciddi, köklü ve vurucu mücadele bu dönem yapılıyor" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 30 yıldan bu yana teröre karşı en ciddi, köklü ve vurucu mücadelenin bu dönemde yapıldığını söyledi.
Bakan Eroğlu, AK Parti'nin Olmazsa Olmaz Şartını Açıkladı: Partili Cumhurbaşkanlığı 04:39
Bakan Eroğlu, AK Parti'nin Olmazsa Olmaz Şartını Açıkladı: Partili Cumhurbaşkanlığı 1 izlenme - 1 yıl önce Bakan Eroğlu, seçim ya da siyasi yarışın yapılacağı makam hakkında, "Bundan sonra partili cumhurbaşkanlığı için yapılacak, partili olmazsa olmaz, partili olması şartı düşünüyoruz." dedi.
Bakan Eroğlu, Ab Türkiye Delegasyonu Başkanı Manservisi'yi Kabul Etti - Ankara 03:24
Bakan Eroğlu, Ab Türkiye Delegasyonu Başkanı Manservisi'yi Kabul Etti - Ankara 2 izlenme - 4 yıl önce Bakan Eroğlu, Ab Türkiye Delegasyonu Başkanı Manservisi'yi Kabul Etti - Ankara