Hoşgeldiniz!

Bakan Eroğlu Videoları İzle

Bakan Eroğlu: Eylemciler Ağaç Kesti! 00:35
Bakan Eroğlu: Eylemciler Ağaç Kesti! 311 izlenme - 1 yıl önce
HES'lere Karşı Çıkan Türkiye Düşmanıdır (Dış Ses İçerir - Yuh Be!) 01:45
HES'lere Karşı Çıkan Türkiye Düşmanıdır (Dış Ses İçerir - Yuh Be!) 104 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı'nın beyanıdır, arkadaşlar biz heslere karşı çıkmıyoruz tamamen kaldırılsın demiyoruz. Bu adamlar rant peşinde sermaye peşinde, doğayı ağacı parayla satın a-la-maz-sı-nız. Siyasi bir kaygıyla hareket etmiyoruz, bu işi Akp yapıyor diye karşı çıkmıyoruz, lütfen siz de bu yüzden savunmayın. En azından bakın en azından orada bulunan ahali sor bunu bir oylama yap, adam hayatını vermiş 70 yıl orada yaşamış sonra biri gelip bu dereyi ben satın aldım diyecek, bu adam karşı çıkıncada dövecek, zorla yapacak hesini, sen kimsin, kimin deresini kimden alıyorsun? Gözünüzü açın, farkında olun, ses verin arkadaşlar!
bakan eroğlu gözyaşlarını tutamadı! 02:41
bakan eroğlu gözyaşlarını tutamadı! 33 izlenme - 6 yıl önce bakan eroğlu gözyaşlarını tutamadı!
Bakan Eroğlu Parmaklarıyla 7 Yapamayınca  00:34
Bakan Eroğlu Parmaklarıyla 7 Yapamayınca 4 izlenme - 1 yıl önce Bakan Eroğlu, 7 işareti yaparken parmak hesabı krizi yaşadı. Açılan barajlar hakında basın mensuplarına yaptığı açıklamaları sırasında yaptığı parmak hesabında düştüğü zor durum kameralara yansıdı. 99 tane baraj ve hidroelektrik santral yapıldı. 7 tane ilin elektrik ihtiyacını karşılayacak derken parmaklarıyla 7 işareti yapamayınca zor anlar yaşadı. Bakan bir süre uğraştıktan sonra 7 işaretini başarılı bir şekilde yaparak durumu toparladı. Bakanın bu ilginç anları sosyal medyada eleştirilmesine sebep oldu.
Bakan Eroğlu'na Kızan Vatandaş Ağladı 06:04
Bakan Eroğlu'na Kızan Vatandaş Ağladı 13 izlenme - 4 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya'da 2B arazisi hak sahiplerinin tepkisi ile karşılaştı.
Bakan Eroğlu: 04:03
Bakan Eroğlu: "Teröre Karşı En Ciddi, Köklü ve Vurucu Mücadele Bu Dönemde Yapıldı" 3 izlenme - 2 yıl önce Veysel Eroğlu'nun kendisini karşılayanlarla bayramlaşması- Veysel Eroğlu'nun açıklmaları Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da- "30 yıldan bu yana teröre karşı en ciddi, köklü ve vurucu mücadele bu dönem yapılıyor" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 30 yıldan bu yana teröre karşı en ciddi, köklü ve vurucu mücadelenin bu dönemde yapıldığını söyledi.
Bakan Eroğlu, AK Parti'nin Olmazsa Olmaz Şartını Açıkladı: Partili Cumhurbaşkanlığı 04:39
Bakan Eroğlu, AK Parti'nin Olmazsa Olmaz Şartını Açıkladı: Partili Cumhurbaşkanlığı 1 izlenme - 5 ay önce Bakan Eroğlu, seçim ya da siyasi yarışın yapılacağı makam hakkında, "Bundan sonra partili cumhurbaşkanlığı için yapılacak, partili olmazsa olmaz, partili olması şartı düşünüyoruz." dedi.
Bakan Eroğlu Nevruz Ateşini Yakıp Üzerinden Atladı 01:02
Bakan Eroğlu Nevruz Ateşini Yakıp Üzerinden Atladı 8 izlenme - 4 yıl önce Bakan Eroğlu Nevruz Ateşini Yakıp Üzerinden Atladı
Bakan Eroğlu, Gömü Beldesini Ziyaret Etti - Afyonkarahisar 03:12
Bakan Eroğlu, Gömü Beldesini Ziyaret Etti - Afyonkarahisar 7 izlenme - 3 yıl önce Bakan Eroğlu, Gömü Beldesini Ziyaret Etti - Afyonkarahisar
Bakan Eroğlu, Ab Türkiye Delegasyonu Başkanı Manservisi'yi Kabul Etti - Ankara 03:24
Bakan Eroğlu, Ab Türkiye Delegasyonu Başkanı Manservisi'yi Kabul Etti - Ankara 2 izlenme - 3 yıl önce Bakan Eroğlu, Ab Türkiye Delegasyonu Başkanı Manservisi'yi Kabul Etti - Ankara