Hoşgeldiniz!

bakanlar

Bir Bakan Daha İstifa Etti 00:47
Bir Bakan Daha İstifa Etti 19.692 izlenme - 4 yıl önce Rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında oğlu tutuklanan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, İçişleri Bakanı Muammer Güler ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar görevini bıraktığını açıkladı.
RTE'nin Elinden Kavun Yemek 02:10
RTE'nin Elinden Kavun Yemek 7.569 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankırı'da yol kenarında gördüğü kavun satıcısı ile sohbet etti ve kavun yedirdi
Egemen Bağış: Bakanların Çoğu Fetö İle Diyalog İçerisindeydi 03:56
Egemen Bağış: Bakanların Çoğu Fetö İle Diyalog İçerisindeydi 2.072 izlenme - 1 yıl önce KRT canlı yayınına katılan Avrupa Birliği eski Bakanı Bağış, bazı bakanların FETÖ ile ilişkileri olduğunu ve bu ilişkileri koparmadıklarını açıkladı. AB eski Bakanı Bağış, kabinede bakan olarak görev yaptığı dönemde, diğer bakanlardan bazılarının cemaat ile farklı bir ilişki içerisinde olduğunu ve bu ilişkileri koparamadıklarını söyledi. 'BAKANLARIN ÇOĞU FETÖ İLE DİYALOG İÇERİSİNDEYDİ' Bağış'ın konuya dair açıklamaları: "Maalesef o dönem bizimle aynı kabinede bakanlık yapmış arkadaşlarımızın çoğu bu paralel ihanet çetesi ile farklı bir diyalog ve ilişki içerisindeydiler. Cumhurbaşkanımızı bu konuda yalnız bıraktılar, bizi de yalnız bıraktılar. Benimle ilgili, inançlarımla ilgili iddia ortaya atıldı, burada ilk defa açıklıyorum, partimde Tayyip Erdoğan dışında bu işin aslı ne diye sormadılar. Ne benim o dönemki genel başkanım, ne genel başkan yardımcılarım, ne diğer bakan arkadaşlarım, bu iş doğru mu değil mi Egemen Bey diye bana sormadılar. Ben kendimi ifade etmeye çalıştım, bir tek Tayyip Erdoğan bana inandı ve sağolsun çıkıp açıklama yaptı. Ben arkadaşımı başkalarının montaj kayıtlarından tanıyacak değilim, yıllardır yanımda olan birini tanıyorum diye. Bana da sordu, işin aslını, perde arkasını her şeyini anlattım. O dönem parti yönetimi içinde birileri bize vurmak istedi" diye konuştu. FETÖ,Tayyip Erdoğan,AB,Avrupa,Cemaat,ifade,açıklama,Egemen Bağış
Muammer Güler İstifa Etti 03:10
Muammer Güler İstifa Etti 4.611 izlenme - 4 yıl önce Oğlu Barış Güler, yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında tutuklanan İçişleri Bakanı Muammer Güler, istifa ettiğini açıkladı. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın ardından İçişleri Bakanı Muammer Güler de görevinden istifa ettiğini duyurdu. GÜLER'DEN İLK AÇIKLAMA İçişleri Bakanı Güler, istifa sonrası ilk açıklamasında ''17 Aralık'ta Sayın Başbakan'a istifamı sözlü olarak arz etmiştim. Bugün de yazılı olarak sundum.'' sözlerine yer verdi.
Meclis'te OHAL Tezkeresi Oylandı 01:22
Meclis'te OHAL Tezkeresi Oylandı 1.094 izlenme - 2 yıl önce OHAL'li içeren tezkere, 461 oyun 346'sını alarak Meclis'ten geçti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 4 saat 40 dakika süren MGK'dan sonra kurul kararlarını açıklamış ve 3 aylık OHAL kararını açıklamıştı. MECLİS'TE OHAL OYLAMASI Meclis Genel Kurulu'nda OHAL'i içeren tezkerenin oylaması yapıldı. OYLAMA SONUÇLARI OY: 461 KABUL: 346 RET: 115
Zeki Müren Bir Kere Bakanlar Unutur Derdi Günahı 03:09
Zeki Müren Bir Kere Bakanlar Unutur Derdi Günahı 1.941 izlenme - 6 yıl önce
Aylin Şengün Taşçı - Bir Kere Bakanlar Unutur Derdi Günahı 04:30
Aylin Şengün Taşçı - Bir Kere Bakanlar Unutur Derdi Günahı 1.937 izlenme - 6 yıl önce
Esra İçöz -Bir Kerre  Bakanlar Unutur Derdi Günahı 03:50
Esra İçöz -Bir Kerre Bakanlar Unutur Derdi Günahı 1.027 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik-Bir Tutam Hasret-31.Ocak.2015 Hazırlayan:Erhan Duzturk Beste: Avni Anıl Güfte: Ümit Yaşar Oğuzcan Makam: Nihavend Usûl: Semai Bir kerre bakanlar unutur derdi günahı Görmem gözünün nûruna daldıkça sabahı Ben hiç bu kadar sevmedim ömrümce siyahı Görmem gözünün nûruna daldıkça sabahı
Memura P Zam - Necmettin Erbakan (1996) 04:39
Memura P Zam - Necmettin Erbakan (1996) 771 izlenme - 3 yıl önce Necmettin Erbakan'ın başbakanlık dönemlerinden bir video. Yaklaşık 1 yıl başbakanlık koltuğunda Tansu Çiller ile birlikte oturan Necmettin Erbakan, memura P zam müjdesini ekranlar karşısında veriyor.
Uğur Dündar'ın Türkiye'nin Durumu ile İlgili Fıkrası 02:16
Uğur Dündar'ın Türkiye'nin Durumu ile İlgili Fıkrası 836 izlenme - 3 yıl önce Ekranların enkırmeni Uğur Dündar'ın daha öncede Tayyip Erdoğan hakkında yazdığı şiirlere bir tanesini daha eklemiş, iyi seyirler.
Binali Yıldırım Gözyaşlarını Tutamadı 00:48
Binali Yıldırım Gözyaşlarını Tutamadı 279 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz’daki darbe girişimi sonrası Bakanlar Kurulu, Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında bugün toplandı. Toplantı sonrası açıklama yapan Yıldırım gözyaşlarını tutamadı.
Muammer Güler ve Zafer Çağlayan İstifa Etti! 01:04
Muammer Güler ve Zafer Çağlayan İstifa Etti! 545 izlenme - 4 yıl önce Rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında oğulları tutuklanan 2 bakan istifa etti. Önce Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan istifa etti. Çağlayan'ın istifasının ardından İçişleri Bakanı Muammer Güler de istifa etti.
Ünlüleri Hiç Böyle Gördünüzmü ? 01:23
Ünlüleri Hiç Böyle Gördünüzmü ? 777 izlenme - 8 yıl önce ünlülerin çok komik görüntüleri:) cennetimden bakanlar
Hasan Celal Güzel Hayatını Kaybetti 00:40
Hasan Celal Güzel Hayatını Kaybetti 2 izlenme - 4 gün önce Eski bakanlardan Hasan Celal Güzel tedavi gördüğü Ankara Güven Hastanesinde 73 yaşında vefat etti. ESKİ BAKANLARDAN HASAN CELAL GÜZEL YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI Denizli'nin Pamukkale ilçesi Karahayıt Mahallesi'ndeki bir otele fizik tedavi için gelen ve aniden fenalaşması sonucu hastaneye kaldırılan eski bakanlardan Hasan Celal Güzel'in, buradaki ilk müdahalenin ardından sevkine karar verildi. Hastaneden ambulansla 11. Komando Tugay Komutanlığı'na götürülen Güzel, buraya indirilen ambulans helikopterle alınıp, Ankara'daki özel hastaneye götürüldü. Hasan Celal Güzel, tedavi gördüğü Ankara Güven Hastanesinde 73 yaşında hayatını kaybetti.
Hakkında Konuşan Adamı Başbakan'la Tehdit Eden TGRT Sunucusu 01:18
Hakkında Konuşan Adamı Başbakan'la Tehdit Eden TGRT Sunucusu 250 izlenme - 3 yıl önce Olayı zaten başlıktan anlamışsınızdır. Size sadece TGRT'de program sunan gazeteci müsvettesi Ziya Osman Açıkel'in söylediği sözleri yazıyorum ki işin vehametini görün "Hele şu Bakanlar Kurulu kurulsun. Bir gideyim Başbakana 'hayırlı olsun' diyeyim. Ondan sonra aleyhte konuşmak neymiş bu beyefendi ile hesaplaşacağız. Hiç merakı olmasın. Artık çok şey değişti. Neler göreceğiz, neleeeer... Ne operasyonlar göreceğiz. Demirparmaklıklar ardında kimlerin olduğunu göreceğiz. Ben burdan söyleyeyim. Arkadaşın da zaten 2 çocuğu var babalarından uzun süre uzakta kalmasalar iyi olur."
Bakanlardan 10. Yıl Marşı Tepkisi - Kırkpınar Başpehlivanlık Finali 03:57
Bakanlardan 10. Yıl Marşı Tepkisi - Kırkpınar Başpehlivanlık Finali 297 izlenme - 3 yıl önce Kırkpınar başpehlivanlık final güreşlerinden bir görüntü. 10. yıl marşının okunduğu sırada tribündeki herkes ayaktayken Edirne Valisi Hasan Duruer ile bakanların ayağa kalkmadıkları görülmüş. İyi seyirler.
İsmail Saymaz; Davada Adı Geçen Bakanlar, Hiç Utanmıyor Mu!? 08:30
İsmail Saymaz; Davada Adı Geçen Bakanlar, Hiç Utanmıyor Mu!? 22 izlenme - 3 ay önce Gazeteci Saymaz "Amerika'da ki ZARRAP davasında, TC devletinin HALK BANK adına tuttuğu Avukat Türkiye'de yüksek makamlara 'Ayakkabı kutusu'nda paralar gitti diyor. Şimdi burada adı geçen bakanlar, hiç mi utanmıyor?"..diyor!
Sunum Naci Ahıskalıoğlu  Bakanlar Ağbal ve Bak’tan Önemli Açıklamalar 02:19
Sunum Naci Ahıskalıoğlu Bakanlar Ağbal ve Bak’tan Önemli Açıklamalar 6 izlenme - 2 ay önce Sunum Naci Ahıskalıoğlu Bakanlar Ağbal ve Bak’tan Önemli Açıklamalar BAYBURT
 İşte Soma İçin Alınan Kararlar 02:54
İşte Soma İçin Alınan Kararlar 128 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bugünkü Bakanlar Kurulu Toplantısı’nın omurgasını Soma’daki maden faciasının oluşturduğu belirterek, açıklamalarda bulundu. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bugünkü Bakanlar Kurulu Toplantısı’nın omurgasını Soma’daki maden faciasının oluşturduğu belirterek, “Yapılanlar ve bundan sonra yapılacak olanlar, bu faciadan dolayı derin üzüntülerimizi hafifletebilecek ailelerine, topluma yönelik tedbirler ve yasal tedbirler gerekiyorsa bunların ne olabileceği konusunda ciddi bir çalışma yaptık” dedi. Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç basın açıklaması yaptı. Yaklaşık 4 saat boyunca Soma’daki maden faciasının ele alındığını kaydeden Arınç, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlıkları bünyesinde maden kazasıyla ilgili detaylı değerlendirmeler yapıldığını belirtti. Arınç, “Yapılanlar ve bundan sonra yapılacak olanlar, bu faciadan dolayı derin üzüntülerimizi hafifletebilecek ailelerine, topluma yönelik tedbirler ve yasal tedbirler gerekiyorsa bunların ne olabileceği konusunda ciddi bir çalışma yaptık” dedi. Başbakan Yardımcısı Arınç, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in bakanlıkları ile ilgili sunum yaptıklarını dile getirdi. Bugünkü Bakanlar Kurulu Toplantısı’nın omurgasının, ana gündem maddesinin Soma’da yaşanan faciayla ilgili gelişmeler olduğunu ifade eden Arınç, “Bu konular üzerinde bakan arkadaşlarıma görevlendirmeler yapıldı. Kendi alanlarıyla ilgili olarak ve çalışma hayatını ilgilendiren konularda ek tedbirler olarak neler yapılması gerektiği üzerinde duruldu. Şüphesiz yasalar çıkmıştır, bundan sonra da icap ederse çıkacaktır ama önemli olan bunların uygulanmasıdır, hayata geçirilmesidir. Bugün bildiğiniz gibi Meclis Araştırma Komisyonu’nun kurulmasına oy birliğiyle karar verilmiştir. Adli yönden bildiğiniz gibi soruşturma başladı. Ama biz sadece adli yönden bir soruşturmanın yapılmasıyla sınırlı değiliz. İdari soruşturma da başlatılmıştır. Şüphesiz sadece orada ki işveren, o işverenin aldığı tedbirler, ihmaller, kusurlar, kabahatler söz konusu değil. Onlar adli yargının içinde kalacaktır. Ancak bazı kurumların da eksikleri, hataları söz konusu ise kişiler ve kurumlar bazında da idari soruşturma yapılmaktadır” şeklinde konuştu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın 14 Mayıs tarihinde soruşturma başlattığını, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın da 3 ayrı denetim oluşturduğunu söyleyen Arınç, “Onun dışında Başbakanlığımız gerek gördüğü taktirde başka denetim mekanizmalarını idari soruşturma mekanizmalarında harekete geçirecektir” dedi. Başbakan Yardımcısı Arınç, madenlerle ilgili 2010 yılında TBMM'nde sektörü ilgilendiren bir rapor hazırlandığını, Devlet Denetleme Kurulu'nun yaptığı çalışmanın da yeniden gözden geçirildiğini söyledi. Hayatını kaybeden işçilerin şehit sayılmasıyla ilgili bir soru üzerine, Başbakan Yardımcısı Arınç, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın bu konuda yaptığı bir taslağı Bakanlar Kurulu Toplantısı’nda paylaştığını belirterek şunları söyledi: “Maden kazasında vefat eden kardeşlerimizin doğrudan şehit sayılması veya şehitlere tanınan haklardan istifade edilmesi konuşulmuştur. Ancak bu konuda verilmiş bir karar yoktur. Ancak olaya şöyle bakıyoruz. Bu feci bir olay, bu olayda 301 kardeşimiz hayatını kaybetmiştir. Hepsi genç, bazıları evlenmemiş, bazıları yeni evlenmiş, öncelikli olarak o arkadaşlarımızın ailelerini düşünüyoruz. Ölenleri geri getirme imkanımız yok, devlet olarak hayatını kaybeden madenci aileleri için ne yapacağız diye tartıştık. Bu konuda hukuki davalar devam ediyor buna bir dahilimiz söz konusu değil. Sosyal sigortalar ve genel sağlık sigortası kanunu kapsamında, iş kazası mağduru olan kişilere gün beklemeden ölüm gelirinin bağlanması, prim ödeme gün sayısını sigorta süresine bakarak ölüm aylığının bağlanması, bir işçinin hem ölüm geliri, hem ölüm aylığından faydalanması mümkündür. Bununla birlikte cenaze ödeneği de verilmektedir. Özel bazı hamiyetli iş adamlarının 301 madenci için ev ve konut gibi talepleri var. Başbakanımızın talimatıyla, sosyal sigortalar ve genel sağlık sigortası kapsamında, ‘Bunların haklarını biraz daha fazla ayrımcılık yaparak artırabilir miyiz’ diye konuştuk. Bu konuda bir karara varmadık. Ancak bizim benzer olayları da dikkate alarak ‘İlgili kanunlara yeni ekler yaparak daha fazla haklar verebilir miyiz’ çalışması yapılacaktır. Acıları hafifletecek, çocuklarının istikbalini garantini alacak bir çalışmayı yakın zamanda açıklayacağız”. “BENİM GÖREBİLDİĞİM KADARIYLA BAŞBAKANIMIZ KİMSEYE YUMRUK ATMADI” Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Soma'da markette bir kişiye tokat attığı iddiasına ilişkin, “Benim oradan görebildiğim kadarıyla Başbakanımız kimseye yumruk atmadı. Kendisine yumruk atıldığını söyleyen kişi de dördüncü defa ifadesini değiştirdi. Bir başbakanının yumruk atacağını nasıl düşünebilirsiniz” dedi. Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç basın açıklaması yaptı. Bir gazetecinin Bakanlar Kurulu Toplantısı’nda Maden Yasası’nın gündemine gelip gelemediğine ilişkin bir soru üzerine, Arınç, maden işkolunun çok tehlikeli iş kollarının başında geldiğini anlatarak, “Buna yönelik tedbirlerin iş kazalarını minimize edecek, hayatı iyi bir noktaya çıkarabilecek şekilde olması lazım. Ancak sadece Maden Kanunu’ndaki değişiklikle sınırlı değil işimiz. İleri teknoloji kullanılan yerlerdeki yeni gelişmeleri de dikkate alarak bunları da işletmelerde var ve işletir hale getirmek aynı zamanda bir görev olarak verilmeli” dedi. MADEN SAHALARININ KAPATILMASI KONUSU Madenlerin kapatılıp kapatılmayacağı ile ilgili bir soruya Arınç, “Bu konu geçmişte de konuşuldu. Ancak bu gerçekçi değildir. Türkiye için özellikle gerçekçi bulmuyoruz. Çok samimi kanaatimi söylüyorum, mesele ekonomi açısıyla sürdürülmesi gereken bir iştir. 15 milyar ton rezervi bulunan Türkiye'de her şeyi ithal yoluyla ikame etmeye çalışsanız cari açığımız bugünkünden 100 misli daha fazla olur ve bu dünyanın hiçbir yerinde ekonomik karşılanmaz. Bu kömürü çıkarmalıyız, aydınlatmada, ısınmada kullanmalıyız. Bu sektör kendi içinde tek sektör değil, başka sektörleri de besliyor. Madenlere sahipsek, bu madenleri biz bulmalıyız, çıkarmalıyız ve değerlendirmeliyiz. Bu bir ekonomik faaliyettir. Ama kesinlikle buradan çıkarılacak 15 milyar tonluk kömür rezervi bir kişinin bedeli değildir. Bizim bütün bunlar çalışıyor haldeyken bu kazaları önleyecek tüm tedbirleri almamız gerekir. Biz her zaman 301 kişinin ölümü ile değil 10 kişinin, 20 kişinin, 30 kişinin göçüktü, metan gazıydı bunlarla karşılaşacaksak o zaman madenleri kapatabiliriz. Madende ağır risk var. İnsan olarak şunu söylemeliyim: Bu şartlar altında bu üretim devam etmemeli. Alınan bütün tedbirlere rağmen yetersizse bir yerde ortaya çıkacak sebep de basit şekilde önlenemiyorsa ölüm mukadderse o zaman bizim kapatmayı ve bunun dışındaki tedbirleri düşünmemiz lazım” ifadelerini kullandı. Başbakan Yardımcısı Arınç, Başbakan Erdoğan’ın konuyla ilgili tüm bakanlıklara maden kazasını minimize indirecek yerinde görmeyi, takip etmeyi, dinlemeyi ve sektörle ilgili bütün tedbirleri içerecek bir Maden Yasası’nın hazırlanması talimatını verdiğini bildirdi. “SAYIN BAŞBAKANIMIZ KİMSEYE YUMRUK ATMADI” Arınç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Soma'da markette tokat attığı iddiasına ilişkin, “Olayın olduğu gün tamamen birlikte idik, birlikte maden sahasına gittik. Maden sahasını ziyaret sonrasında toplanan kalabalık üzerine Başbakan'dan konuşma yapılması rica edildi. Başbakan Erdoğan, bunun üzerine konuşma yaptı, bazıları aleyhte sözler söylendi. Başbakan Erdoğan da buraya taziye için geldiğini söyledi. Başbakan Erdoğan ile birlikte daha sonra araba ile giderken yoldan geçerken Başbakan Erdoğan araba içinde olmaktan rahatsız oldu ve yürüyerek gitmek istedi o sırada istifa yuh diye bağırdılar, Başbakan Erdoğan ‘Peki ben istifa edeyim, ama neden istifa etmem gerek onu söyleyin’ diye söyleyince bunu söyleyenler sustu. Daha sonra başka bir grup ‘katiller’ diye bağırdı. Başbakan Erdoğan onlara ‘neden katiller diyorsunuz’ diye seslendi. Belli bir grup sürekli bizleri takip halinde idi. Başbakan Erdoğan markete girdi o grup peşinden girdi. Benim oradan görebildiğim kadarıyla Başbakanımız kimseye yumruk atmadı. Kendisine yumruk atıldığını söyleyen kişi de dördüncü defa ifadesini değiştirdi. Bulunduğum yerden Başbakanımızın yumruk attığını görmedim. Bir başbakanının yumruk atacağını nasıl düşünebilirsiniz" dedi. Arınç, Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'in Soma'da vatandaşı tekmelemesine ilişkin ise şu ifadelere yer verdi: “Görüntüleri izledim. Olayı görmedim. Çıplak gözle baktığım zaman bu fotoğrafta yerde birisi var, iki özel harekatçı onu etkisiz hale getirmişler, isminden bahsettiğiniz kişi onu tekmeliyor. Bu çok feci bir olay. Doğrudur, yerindedir diyecek değilim. Zaten bu adam bir eylem yapmış, yerde olan bir insana niçin tekme atılır.”
Nurten Demirkol - Bir Kerre Bakanlar Unutur Derdi Günahı 04:27
Nurten Demirkol - Bir Kerre Bakanlar Unutur Derdi Günahı 204 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Ayşen Birgör - Bir Kere Bakanlar Unutur, Derdi Günahı 03:48
Ayşen Birgör - Bir Kere Bakanlar Unutur, Derdi Günahı 140 izlenme - 3 yıl önce 25-7-2014 RADYO TRT NAĞME AKŞAMIN NEŞESİ PROĞRAMI Ayşen Birgör'e Ait Bilgi Ve Video Paylaşımları İçin Grubumuza Bekleriz https://www.facebook.com/groups/254874341288580/
Zeki Müren - Bir Kere Bakanlar 02:57
Zeki Müren - Bir Kere Bakanlar 173 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dünden Bugüne 4 Çıkış Tarihi: 20.03.1991 Etnik Şarkı Sözleri: Bir kere bakanlar unutur derdi günahı Görmeme gözünün nuruna daldıkça sabahı Ben hiç bu kadar sevmedim ömrümce siyahı Görmeme gözünün nuruna daldıkça sabahı
Ahmet Davutoğlu Yeni Kabineyi Açıkladı 02:29
Ahmet Davutoğlu Yeni Kabineyi Açıkladı 144 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı: Ali Babacan Başbakan Yardımcısı: Numan Kurtulmuş Başbakan Yardımcısı: Bülent Arınç Başbakan Yardımcısı: Yalçın Akdoğan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı: Ayşenur İslam Avrupa Birliği Bakanı: Volkan Bozkır Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı: Fikri Işık Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı: Çevre ve Şehircilik Bakanı: İdris Güllüce Dışişleri Bakanı: Mevlüt Çavuşoğlu Ekonomi Bakanı: Nihat Zeybekçi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı: Taner Yıldız Gençlik ve Spor Bakanı: Akif Çağatay Kılıç Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı: Mehdi Eker Gümrük ve Ticaret Bakanı: Nurettin Canikli İçişleri Bakanı: Efkan Ala Kalkınma Bakanı: Cevdet Yılmaz Kültür ve Turizm Bakanı: Ömer Çelik Maliye Bakanı: Mehmet Şimşek Milli Eğitim Bakanı: Nabi Avcı Milli Savunma Bakanı: İsmet Yılmaz Orman ve Su İşleri Bakanı: Veysel Eroğlu Sağlık Bakanı: Mehmet Müezzinoğlu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı: Lütfi Elvan
Ersin Ramoğlu : Baykal’ın Kasetleri ve Fetö’cü Bakanlar 02:33
Ersin Ramoğlu : Baykal’ın Kasetleri ve Fetö’cü Bakanlar 52 izlenme - 2 yıl önce Vallahi Deniz Baykal ile ilgili tezim doğru… Çünkü adam hâlâ Gülen'e toz kondurmuyor. Hem de 15 Temmuz kalkışmasından sonra. Belli ki korkuyor. Hem de çok korkuyor. Adam bir kere ölür be! Bu nedir be! Ne fark eder ki… Kasetin biri de bir, 10'u da... O şerefsize teslim olmak var mıydı? Savcı kaset kumpasçılarını yakalıyor, Baykal hâlâ 'Pensilvanya samimidir' diyor… Ayıp yahu. O şerefsiz becerebilseydi darbe yapacaktı. 237 insanımızı şehit etti, 2 bin 500 kişiyi de yaraladı. Bu da mı seni ırgalamadı Deniz bey? Neyse… Paşa gönlün bilir! İster tepki koyar, isterse döt korkundan susarsın… Savcı için bu yaptıklarının hiç önemi yok… Nasılsa o itleri konuşturup olayı çözecek! Sapık Fetullah'ın pisliklerini bir bir ortaya dökecek! *** Avukat Burak Bekiroğlu eski bakanlar Suat Kılıç, Sadullah Ergin, Hüseyin Çelik ve Bülent Arınç hakkında örgüt mensuplarını darbeye zemin hazırlamak için devletin kademelerine yerleştirilmekten suç duyurusunda bulundu. Hani haksız da değil! Örneğin Sadullah Ergin… Adam ne kadar şerefsiz FETÖ'cü varsa savcı yaptı, hâkim yaptı… O hâkim ve savcılar da milletin ömrünü çaldı… Sadullah ağa ise keyifle seyretti… Hatay'ın ağası olarak nam yaptı. FETÖ gibi o da Hatay siyasetini dizayn etmek istedi. Listeler hazırladı… Belediye başkanlarını 'güç bende' diyerek kullanmak istedi. Valilerle oynamaya kalktı. Nihayetinde savcı avukatın şikayetini işleme koydu… İnşallah Ergin de tutuklanır ve hesap verir… *** Gelelim Hüseyin Çelik'e. Çelik de zamanında devletin imkanlarını FETÖ'ye peşkeş çeken bir bakandı. Bakanlığı onun askerleriyle doldurdu. Bakanlığın imkanlarını Fetullah Gülen'e kullandırdı… Sürüden ayrılınca diğer FETÖ'cü bakanlarla birlik oldu… Devletin yanında yer alacağına FETÖ'şün yanında yer aldı… Yani ihaneti seçti. Darbe başarılı olsaydı göbek atacaktı vicdansız… Sokağa inmedi… Darbeyle ilgili tek laf etmedi. Bülent Arınç iyi kötü bir şeyler söyledi. Ama o dilini yuttu… İnşallah o da tutuklanır… *** Gelelim Suat Kılıç'a… Ona da yazıklar olsun! Karadeniz'den böyle hainler de çıktı maalesef… Bakanlığı sırasında ziyarete gittiğimizde bize soğuk davranmıştı… Sebebini şimdi daha iyi anlıyorum… Çünkü yolumuz ayrıydı. O FETÖ'cü ben ise Reis'ciydim. Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk, Suat Kılıç'la ilgili çok konuşulacak şeyler anlattı. Kılıç, Öztürk'ün FETÖ imamlarına para vermesine aracılık etmiş. Hatta Kılıç'ın babası, Galip Öztürk'ten yurt yapımı için para almış. Öztürk çok öfkeli… Suat Kılıç'a 'hain' diyor. Haksız mı? Kesinlikle değil… Erdoğan sayesinde nereden nereye geldi. Ama Reis gibi birine ihanet etti. O en ağır cezaya çarptırılmalı… Sabah 7 Ağustos 2016
Bakanları Ağlatan Düet 04:51
Bakanları Ağlatan Düet 115 izlenme - 4 yıl önce Bakanları Ağlatan Düet
Bakanlar Düğünde Aşka Geldi Videolu Haber SANLIURFA ,NECMİ BAYLAN , SÜLEYMAN AŞİ 28:18
Bakanlar Düğünde Aşka Geldi Videolu Haber SANLIURFA ,NECMİ BAYLAN , SÜLEYMAN AŞİ 179 izlenme - 6 yıl önce
Bülent Arınç Açıklamalar Yapıyor 03:13
Bülent Arınç Açıklamalar Yapıyor 168 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Köşk'te gerçekleşen ilk Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor.
Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in Veda  Turu 01:51
Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in Veda Turu 115 izlenme - 3 yıl önce 7.Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in Cumhurbaşkanlık Görev Süresinin Dolması Nedeniyle 1989 Yılında Yaptığı Veda Turuna Dair Haberi İzliyoruz.ideo'yu Youtube'ye Yükleyen; Fthstglbrhm ' a Teşekkür Ederiz...
Şehit cenazesinde akp'li bakanlar linç edilmekten zor kurtuldu 05:23
Şehit cenazesinde akp'li bakanlar linç edilmekten zor kurtuldu 126 izlenme - 6 yıl önce Şehit cenazesinde akp'li bakanlar linç edilmekten zor kurtuldu
Binali Yıldırım'ın Gözlerinin Dolduğu Duygulandığı Anlar 01:28
Binali Yıldırım'ın Gözlerinin Dolduğu Duygulandığı Anlar 51 izlenme - 2 yıl önce Bakanlar Kurulu sonrası açıklamasında konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım canlı yayında torununun sorusunu anlatırken ağladı.