Hoşgeldiniz!

Baker Videoları

Jennifer Lopez ft. Iggy Azalea - Booty Parodisi 02:46
Jennifer Lopez ft. Iggy Azalea - Booty Parodisi 11.493 izlenme - 7 ay önce Bir süredir Bart Baker parodilerini çevirip burada paylaşıyorum. Bunu yapmamın en önemli sebebi tabii ki bu parodilerin çok zekice kurgulanmış mizansenlerle oluşturulduğunu ve yine zekice yazılmış eğlenceli metinler içerdiğini düşünmemdir. Fakat bu paylaşımlarımın bir başka sebebi daha var. Biliyorsunuz, Hande Yener, Bülent Ersoy ve Alişan'dan oluşan sanat camiamızda yaşanan abuklukları ve her gün TV ve gazetelerde magazinsel değer taşıdığı izahıyla gözümüze sokulan saçmalıkları hicvedecek bir komedyenimiz bulunmuyor. En azından TV ekranlarında göremiyoruz böyle bir ismi. TV dünyasında bizim ülkemizde prensip olarak herkes birbiriyle iyi geçinmek derdinde. Herkes birbirinin canısı, cicisi. Fatih Ürek bi tanedir, Alişan karıncayı bile incitemez, Ebru Gündeş'in en kötü huyu dürüstlüğüdür... Bu liste uzayıp gider. Sürekli bir karşılıklı methiyeleşme mizansenleri... Okan Bayülgen'in hiciv anlayışı mankenden dönen şarkıcı genç kızları programına çağırıp haşlamak kadar yüzeysel iken TV ekranlarındaki diğer duayenimiz Beyaz ise aynı anda Hitler ve Stalin'i kucaklayabilecek kadar uzlaşmacı, yüce gönüllü bir kişilik olarak hicivden tamamen uzaktır. Ülkemizin bir başka kanayan yarası politik mizaha ilişkin de söylenecek çok şey var. Politik mizah yaptığını iddia eden komedyenlerimiz ulusal çizginin sığ sularında yüzmekten başka bir şey yapmamışlardır ve bugün de durum daha farklı değildir. Usta tiyatrocu Ferhan Şensoy'u derhal tenzih edelim ancak TV ekranlarından bahsettiğimiz için diyebiliriz ki Türk televizyonlarında hiçbir zaman bir John Oliver ayarında politik mizahçıya rastlamadık. Tüm bunları söylememin sebebi, bir YouTuber olan Bart Baker'ın parodilerindeki güçlü popüler kültür eleştirisinin bizim ülkemizdeki durumlara da uyarlanabileceğini düşünüyor olmam. Şöyle ki, eğer siz de TV ekranlarında, gazetelerde ve internet sayfalarında gözümüze sokulan ''sanat camiamızda'' her gün yaşanan abuklukları haykıra haykıra hicvedecek birinin yokluğundan şikayetçi iseniz bu videolar ile adeta bir rehabilitasyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Hakaret mevzusuna gelecek olursak, kamuya mal olmuş kişiler için hakaretin kapsamı daraltılmalıdır. Örneğin, ben şöhret sahibi biri değilim ve siz beni elaleme ''Bu bir yavşaktır.'' diye tanıtırsanız herkes beni yavşak olarak tanır ve bu durum beni zora sokar ancak siz kalkıp Jennifer Lopez'e yavşak derseniz kimse artık onu yavşak olarak bellemez. Yani o hakaret J Lo'ya koymaz. Bu kriter sistemleştirilmelidir. İyi seyirler.
İngiltere'de Yılın Golü 00:29
İngiltere'de Yılın Golü 19.747 izlenme - 3 yıl önce Chelseali yıldızdan enfes gol! Arsenal U21 ve Chelsea U21 arasında oynanan karşılaşmada Chelseali Lewis Baker'ın attığı gol maça damga vurdu...
Boney M. - Ma Baker 03:29
Boney M. - Ma Baker 19.062 izlenme - 3 yıl önce Boney M. - Ma Baker 1977
Rihanna - Pour It Up Parodisi (Argo İçerir) 03:00
Rihanna - Pour It Up Parodisi (Argo İçerir) 4.194 izlenme - 12 ay önce YouTube kullanıcısı Bart Baker, Amerikan pop şarkılarının klipleri için alay ve iğneleme maksatlı eğlenceli parodiler çekiyor. Rihanna için çektiği bir tanesini sizler için çevirdim. Umarım eğlenirsiniz. İyi seyirler.
Jennifer Lopez - Ain't Your Mama Parodisi 02:39
Jennifer Lopez - Ain't Your Mama Parodisi 2.214 izlenme - 7 ay önce Bart Baker'ın, J Lo'nun yeni şarkısına çektiği bir parodiyi sizler için çevirdim. Bart Baker'ın en vazelinsiz işlerinden biri olduğunu düşünüyorum. İyi seyirler.
Justin Bieber - Sorry Parodisi (Argo İçerir) 03:17
Justin Bieber - Sorry Parodisi (Argo İçerir) 2.240 izlenme - 12 ay önce YouTube kullanıcısı Bart Baker'ın bazı eğlenceli parodilerini çevirmeye karar verdim. İşte bir tanesini daha beğenilerinize sunuyorum. Çeviri bana aittir. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler.
Bart Baker'dan Little Mix'in Hair Şarkısı Parodisi 05:06
Bart Baker'dan Little Mix'in Hair Şarkısı Parodisi 1.615 izlenme - 7 ay önce Parodi kralı Bart Baker popüler şarkılardan nasiplenmeye devam ediyor. 4 kızdan oluşan Little Mix grubunun Sean Paul ortaklığı ile çıkardığı 'Hair' şarkıları ise kral tarafından böyle yorumlandı.
Bart Baker - Drake 03:05
Bart Baker - Drake 334 izlenme - 3 ay önce Bart Baker - Drake (Official Lyric Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Wake up in the morning and I'm feeling like I'm Drizzy Views from my momma basement looking hella pretty Gotta Honda drive it like a Wraith around my city Speeding down the highway crying listening to Miss Meeeee The way his hair is parted got me wanna copy I would do anything to be the champagne Papi I grew my beard out, lifted weights to get me stocky I just can't understand why ladies love him, not me I done transformed fully Got 90 OVO hoodies Everytime I call my ex phone She hit ignore cause she's a big bully Local club I'm with 6 strippers Maaan all of them are so pushy They just wanna give nookie I just wanna warm cookie Ayyy lets just say that 9 minus 3 makes 6 Let's just say that 3 times 2 makes 6 Let's just say that 7 minus 1 makes 6 Ridin round the 6 CHORUS Damn I wish I was like Drake Like drake like drake Autotunin eyebrow groomin dancin stupid like drake Damn I wish I was like Drake Like drake like drake like drake like drake Damn I wish I was like Drake Damn I wish I was drake Damn I wish I was drake shit Damn I wish I was drake Damn I wish I was like drake Damn I wish I was drake Damn I wish I was drake shit Damn I wish I was drake Damn I wish I was like drake VERSE 2 This the part I use my soft tone She like it when I talk really light She like it when I give her real advice Said she wanna make it real tonight Man I'm so nervous She told me to make her feel alive I said ok, go take them heels off And go get ready for this pillow fight I need some-one to listen to me Listen to Take Care on repeat and try out different smoothies I wanna be Drake I treat my life like it is his movie His posters cover all my walls I don't think it's fruity I gotta plan Worship Drizzy I won't ever quit cause he's the man You cannot be cool if you don't call yourself a fan Summer 16 Drizzy put meek mill into a pan My names Dustin I don't know why people call me Stan lets just say square root of 36 makes 6 666 minus 666 plus 6 makes 6 And did you know that Taylor's numbers 666 Ridin round the 6 CHORUS Damn I wish I was like Drake Like drake like drake Autotunin eyebrow groomin dancin stupid like drake Damn I wish I was like Drake Like drake like drake like drake like drake Damn I wish I was like Drake Damn I wish I was drake Damn I wish I was drake shit Damn I wish I was drake Damn I wish I was like drake Damn I wish I was drake Damn I wish I was drake shit Damn I wish I was drake Damn I wish I was like drake
Ulus Baker ile Spinoza ve İktidar üzerine 04:16
Ulus Baker ile Spinoza ve İktidar üzerine 1.547 izlenme - 1 yıl önce Ankaralı akademisyen siyaset bilimci felsefeci ileri derecede müzik eğitimi almış ilk dinlemede ve okumada zor anlayabileceğiniz hipnotize etkili konuşmacı ve yazar , güzel insan Ulus Baker. Diğer videolarını bir anda izleyip beyninizi yakmayın gençler
Boney M - Ma Baker - 1976 - Orginal Video 04:05
Boney M - Ma Baker - 1976 - Orginal Video 7.105 izlenme - 7 yıl önce boney m - ma baker - 1976 - orginal video
Boney M - Ma Baker - Öykü Gülen Güven 03:53
Boney M - Ma Baker - Öykü Gülen Güven 5.368 izlenme - 7 yıl önce boney m-ma baker.ÖYKÜ GÜLEN GÜVEN YAPIMI.
Justin Bieber - What Do You Mean Parodisi 03:14
Justin Bieber - What Do You Mean Parodisi 909 izlenme - 12 ay önce Bart Baker'ın bir parodisini daha sizler için çevirdim. Çevirirken epey eğlendim. Belki ben abartıyorum ama çevirirken bazen gülmekten klavyeyi kullanamaz oldum. Umarım eğlenirsiniz. İyi seyirler. Not: Final haftası bittiği için boş vaktim var ve hem kendim eğlendiğim hem de aranızda bunla eğlenenler olduğunu gördüğüm için yapıyorum bu çevirileri. Sıkılırsanız, dur derseniz dururum. Çekinmeden söyleyin.
Taylor Swift - Blank Space Parodisi (Argo İçerir) 03:16
Taylor Swift - Blank Space Parodisi (Argo İçerir) 898 izlenme - 12 ay önce YouTube'da Bark Baker adlı epey takipçisi olan bir kullanıcı var ve Amerikan pop müzik klipleri için alay ve iğneleme amaçlı ciddi manada eğlenceli videolar çekiyor. Bunlardan birini sizin için çevirmek istedim. Bu paylaşımda çeviri bana aittir. Videonun aslında da İngilizce alt yazı vardı ve onu videodan nasıl kaldıracağıma dair en ufak bir fikrim olmadığı için Türkçe alt yazıyı onun üstüne yerleştirdim. Olmasa daha iyi olurdu tabii ama okunabilme sıkıntısı yaratmadı sanıyorum. Umarım eğlenirsiniz. İyi seyirler.
Boney M Ma Baker 04:05
Boney M Ma Baker 1.781 izlenme - 5 yıl önce
Josephine Baker 03:19
Josephine Baker 1.579 izlenme - 4 yıl önce
Boney M - Ma Baker 02:06
Boney M - Ma Baker 2.653 izlenme - 4 yıl önce Boney M - Ma Baker 1976 This İs The Story Of Ma Baker The The Meanest Cat In Old Chicago Town. She Was The Meanest Cat In Old Chicago Town She Was The Meanes...
The Robot (2009) Fragman 02:35
The Robot (2009) Fragman 2.289 izlenme - 3 yıl önce Üç Robot Yasası:Kural 1 - Bir robot asla bir insana zarar vermez ya da bir insanın zarar görmesine izin vermez.Kural 2 - Bir robot insanlara mutlaka ve her koşulda itaat etmelidir.Kural 3 - Bir robot birinci ve ikinci kurala karşı gelmemek kaydı ile varlığını muhafaza etmekten sorumludur. 2035 yılına gelindiğinde robotlar artık gündelik yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmişlerdir. İnsanların robotlara olan güveni tamdır. Bir kişi hariç. Hafif paranoyak bir dedektif olan Del Spooner işlenen bir suçun robotlar tarafından yapıldığını düşünmektedir.
Beker uzak mesafeden acımadı 00:28
Beker uzak mesafeden acımadı 199 izlenme - 4 ay önce Hollanda Eredivisie'de oynanan Twente - Vitesse maçında Vitesse forması giyen Lewis Baker uzak mesafeden attığı harika gol ile izleyenleri kendine hayran bıraktı.
Efsane Bir Şarkı 04:05
Efsane Bir Şarkı 3.926 izlenme - 8 yıl önce eski güzel şarkılardan
Tommy Baker 01:50
Tommy Baker 2.168 izlenme - 9 yıl önce wooowww!! :)
Boney M - Ma Baker - 1976 02:06
Boney M - Ma Baker - 1976 2.392 izlenme - 7 yıl önce boney m - ma baker - 1976
Fifth Harmony - 04:11
Fifth Harmony - "Work from Home" Şarkısına Enfes Parodi 315 izlenme - 8 ay önce Fifth Harmony grubunun Şubat ayında çıkardıkları '"Work from Home' şarkısı parodi kralı Bart Baker'ın radarına yakalandı. Popüler şarkıları mizahi bir dille yeniden yorumlayan Bart bakalım Work from Home'u nasıl değerlendirmiş...
Kurt Adama Dönüşme - Kurt Adam Londra'da 02:42
Kurt Adama Dönüşme - Kurt Adam Londra'da 1.090 izlenme - 2 yıl önce 1981 yapımı, John Landis imzalı kült filmin orjinal ismi An American Werewolf in London' dır . Korku komedi tadındaki film, kurt adamı modern şehir hayatına transfer eden ilk sinema eseridir. Kurt adama dönüşüm sahnesinin makyajını yapan Rick Baker'a ilk oscarını kazandırmıştır.
Chet Baker - Time After Time 07:17
Chet Baker - Time After Time 550 izlenme - 1 yıl önce 1964 yılından, çamura henüz bulaşmakta olan Chet Baker hala bazı bazı Miles Davis'e özeniyorken güzel bir kare yakalamış tarih. Dökük dişleriyle dahi havalı olabilen naif trompet sanatçısı Baker, o yıllarda hummalı bir aşka tutulmuş mudur bilinmez. Fakat aşık olmayan biri bu şarkıyı da böyle söyleyemez sanki. Güzel bir caz standartı, güzel bir yorum. Sevgiliniz varsa yorgun bir günün akşamında uzanıp yan yana dinleyin. Eğer yoksa yorgun bir günün akşamında uzanıp tek başına dinleyin. Ama öyle ya da böyle akşam dinleyin. Yağmur da yağar belki.
Robin Thicke - Blurred Lines Parodisi 03:17
Robin Thicke - Blurred Lines Parodisi 360 izlenme - 11 ay önce Bart Baker'ın eğlenceli bir parodisini sizler için çevirdim. Parodideki şu vay efendim benim cinsel organım büyük mes'elesini açıklığa kavuşturayım. Orijinal klipte bir ara arka planda çok kısa bir süreliğine ''Robin Thicke'nin büyük bir penisi var.'' yazıyormuş. Bart Baker da, osuruktan ilk şikayet eden osuranın bizzat kendisidir felsefesinden yola çıkarak durduk yere büyük penisli olduğunu söylediği için Robin Thicke'in kompleksli ve küçük penisli olduğunu iddia ediyor. İyi seyirler. Orijinal ve sansürsüz klip: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/137923/ciplak-hatunlarla-dans-etmek-blurred-lines
People Like Us 02:31
People Like Us 1.855 izlenme - 4 yıl önce People Like Us
The Guardian  With Simon Baker   The Wallflowers - Empire İn My Mind 03:25
The Guardian With Simon Baker The Wallflowers - Empire İn My Mind 1.237 izlenme - 5 yıl önce
Boney M - Ma Baker 04:05
Boney M - Ma Baker 1.512 izlenme - 5 yıl önce Boney M
Bart Baker - Jennifer Lopez Ft Iggy Azalea Booty Parodisi (Türkçe Altyazılı) 04:07
Bart Baker - Jennifer Lopez Ft Iggy Azalea Booty Parodisi (Türkçe Altyazılı) 659 izlenme - 2 yıl önce En Sevdiğim Parodilerden Birisi.
Bart Baker Meghan Trainor All About That Bass Parodisi Türkçe Altyazılı 05:15
Bart Baker Meghan Trainor All About That Bass Parodisi Türkçe Altyazılı 763 izlenme - 2 yıl önce ŞARKI SÖZLERİ : Because this song’s all about being big, suck a d!ck thin people If you are super thin super thin you’re evil This catchy tune’s message should have been we’re equal But it shames thin women, thin women Yeah it’s kind of clear I like to eat food But I can write big hit songs and I can sing em too I see these skinny girls that get super famous So I say hey why not Meghan Trainor? I talk like I am black even though I am white I lived in the suburbs I’ve had a perfect life Still there’s one thing bugs me I don’t know why But when I see good-looking skinny people I think they should die Source: LYBIO.net Yeah, my mama she told me don’t worry about your size But when I see thin women I want to gouge out their eyes Gouge out their eyeballs Gouge out their eyeballs When I hear Gwyneth Paltrow say oh my god I feel so fat I want to beat in her pretty face with a baseball bat Woah! Now all five of us will do this dumb dance this dumb dance We’re dancing. These girls need haircuts bad really bad We can’t see Meghan give me a chance just one chance to rest please I hired you to dance damnit dance! I’m bringin booty back Booty never left that statement is trash! Wow, I’m just playing, don’t hate me cause I’m fat! You’re actually normal. Every inch of you is perfect, stop acting like a victim! Yeah my mama she told me that being big is sexy And that it turns on men which totally validates me Makes me feel pretty, makes me feel pretty I thought this song was supposed to be bout loving you for you It is Then why are you basing you self worth off of pleasing dudes? Now let me reiterate it again if you’re think you’re a bitch That’s totally not true and completely mindless I’m actually on my way to help the homeless Nice try but that can’t be you’re skinny Meghan your single “All About That Bass” is a hit! It’s platinum! It’s time to lose some weight for your next pop anthem. But I’m about that bass and that means I’m curvy That’s why everyone like bout this song. Now Meghan do you wanna be a star or a one-hit wonder? If you don’t lose some weight that would be a blunder To help you get in shape we’ve brought in a trainer It’s time to get you ripped! Let’s do this