Hoşgeldiniz!

Bakımda Videoları İzle

Yoğun Bakımda Halay Çekip Göbek Attılar 00:45
Yoğun Bakımda Halay Çekip Göbek Attılar 34 izlenme - 14 saat önce ANTALYA'da özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde, hemşire ve hasta bakıcıların halay çekip göbek attığı görüntüler 4 yıl sonra ortaya çıktı. Görüntülerde yer alan personelin, olay tarihinden kısa süre sonra işten çıkarıldığı belirtildi. Kepez İlçesi'ndeki özel hastanenin eski bir çalışanı tarafından paylaşılan görüntüler, yoğun bakım ünitelerinde çekildi. 23 Aralık 2013 günü çekilen görüntülerden ilkinde, ameliyat önlüklü hemşire ve hasta bakıcılar yoğun bakım ünitesinde önce halay çekiyor, ardından göbek atıyor. Hastabakıcı ve hemşirelerin kendi aralarında "Yerinde durmuyor ki, salla", "Bakım mı yapıyor, oyun mu oynuyor belli değil", "Yavaş yavaş, kamera bozuluyor, hızlı gitme", "Sen oynamasını bir öğren" sözleri de görüntülere yansıyor. İkinci görüntülerde ise yoğun bakım ünitesinde masada oturan ve önünde yiyecek bulunan bir personel kamera kendisine döndüğü anda kahkaha atıyor. Göbek atan diğer personel ise bir taraftan kahkaha atarken, diğer yandan hastaya müdahale ediyor.
Yoğun Bakımda Halay Çekip Göbek Attılar 01:31
Yoğun Bakımda Halay Çekip Göbek Attılar 2 izlenme - 14 saat önce ANTALYA'da özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde, hemşire ve hasta bakıcıların halay çekip göbek attığı görüntüler 4 yıl sonra ortaya çıktı. Görüntülerde yer alan personelin, olay tarihinden kısa süre sonra işten çıkarıldığı belirtildi. Kepez İlçesi'ndeki özel hastanenin eski bir çalışanı tarafından paylaşılan görüntüler, yoğun bakım ünitelerinde çekildi. 23 Aralık 2013 günü çekilen görüntülerden ilkinde, ameliyat önlüklü hemşire ve hasta bakıcılar yoğun bakım ünitesinde önce halay çekiyor, ardından göbek atıyor. Hastabakıcı ve hemşirelerin kendi aralarında "Yerinde durmuyor ki, salla", "Bakım mı yapıyor, oyun mu oynuyor belli değil", "Yavaş yavaş, kamera bozuluyor, hızlı gitme", "Sen oynamasını bir öğren" sözleri de görüntülere yansıyor. İkinci görüntülerde ise yoğun bakım ünitesinde masada oturan ve önünde yiyecek bulunan bir personel kamera kendisine döndüğü anda kahkaha atıyor. Göbek atan diğer personel ise bir taraftan kahkaha atarken, diğer yandan hastaya müdahale ediyor.
Yoğun bakımda halay çekip göbek attılar! 03:27
Yoğun bakımda halay çekip göbek attılar! 1 izlenme - 4 saat önce Yoğun bakımda halay çekip göbek attılar! Antalya'da özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde, hemşire ve hasta bakıcıların halay çekip göbek attığı görüntüler 4 yıl sonra ortaya çıktı.
yoğun bakımda 3. gün - ibrahim tatlıses iyileşiyor 08:35
yoğun bakımda 3. gün - ibrahim tatlıses iyileşiyor 1.388 izlenme - 6 yıl önce yoğun bakımda 3. gün-tatlıses'in son durumu
Yoğun Bakımda Bile Namazını Kılan Genç 01:11
Yoğun Bakımda Bile Namazını Kılan Genç 758 izlenme - 4 yıl önce Yoğun Bakımda Bile Namazını Kılan Genç
Müslüm Gürses Yoğun Bakımda! 06:06
Müslüm Gürses Yoğun Bakımda! 787 izlenme - 4 yıl önce Müslüm Gürses'in durumu kritik, Geçirdiği by pass ameliyatı sonrası hafta sonu yoğun bakımdan çıkarılması beklenen Müslüm Gürses, halen yoğun bakımda. Sanatçının durumunun ciddi olduğu belirtildi. Geçirdiği by pass ameliyatının ardından yoğun bakıma alınan arabesk müziği sanatçısı Müslüm Gürses'in sağlık durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Perşembe günü ameliyat olan Gürses'in, hafta sonu yoğun bakımdan çıkarılması bekleniyordu.Ancak ünlü sanatçı, karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle, planlandığı gibi yoğun bakımdan çıkamadı.
massa bu kaza ile yoğun bakımda !! 01:05
massa bu kaza ile yoğun bakımda !! 843 izlenme - 8 yıl önce ünlü f1 plotu yaptığı kazayla hastanelık oldu...
Büyük Usta Neşet Ertaş Yoğun Bakımda, Durumu Kritik! Onun İçin Dua Edelim..!! 06:58
Büyük Usta Neşet Ertaş Yoğun Bakımda, Durumu Kritik! Onun İçin Dua Edelim..!! 136 izlenme - 4 yıl önce Neşet Ertaş yoğun bakımda! Bu şarkıyı dinleyin ve onun için dua edin...
Ajda Pekkan Müslüm Gürses Ziyareti 02:55
Ajda Pekkan Müslüm Gürses Ziyareti 238 izlenme - 4 yıl önce ünlü şarkıcı ajda pekkan, rahatsız olan müslüm gürses'i hastanede ziyaret etti.
16 bukez yaşlılar bakımda 01:44
16 bukez yaşlılar bakımda 91 izlenme - 5 yıl önce
Hollanda prensi yoğun bakımda 00:20
Hollanda prensi yoğun bakımda 56 izlenme - 5 yıl önce