Hoşgeldiniz!

bakış açısı

Hadise Ve Yusuf Yusuf Konya Yolundayım -Farklı Bakış Açısı İle 01:03
Hadise Ve Yusuf Yusuf Konya Yolundayım -Farklı Bakış Açısı İle 9.116 izlenme - 3 yıl önce Yine yeni bir videomuz ile Komedya19 kanalı olarak karşınızdayız...Bir kaç gündür artık gelenek haline gelen Yusuf Yusuf filmi Konya Yolundayım fragmanının değişik versiyonlarını yayınlamaya devam ediyoruz...Bir çok kişi tarafından Hadise'nin "Nerdesin aşkım burdayım aşkım" sözlerine sahip şarkısı Konya Yolundayım fragmanına uyarlanmıştı...Bize de bu konuda istekler gelmeye başlamıştı...Biz olaya daha değişik bir açıdan bakarak bu yönde bir video hazırladık...İzlediğiniz zaman ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız...Umarız beğenirsiniz...İyi Seyirler... Yusuf Yusuf Konya Yolundayım - Animasyon Versiyon, Yusuf Yusuf Konya Yolundayım Animasyon Versiyon Yusuf Yusuf,Konya Yolu,Konya Yolundayım,Konya Yolundayım lan,Gonya yolu, Gonya yolundayım, Konya yolundayım fragman,Kardeş payı,kardeş payı izle,işler güçler,Lan konya yolundayım konya yolunda,sezai usta,hadise,nerdesin aşkım, burdayım aşkım,Komedi,Komedi izle,komik video,komik video izle,komik film izle,komedi olsun diye,film,film izle,video izle,güldür güldür, komedi dükkanı, animasyon,animasyon oyun oyna,komik film izle,çizgi film,çizgi film izle,nerdesin aşkım burdayım aşkım,Recep İVEDİK ve Yusuf Yusuf Konya Yolundayım,Yusuf Yusuf Konya Yolundayım Fragmanı - Animasyon Versiyon,Kurtlar Vadisi Pusu, Yusuf Yusuf Konya Yolundayım Kurtlar Vadisi Pusu Versiyon, Polat Alemdar, Kurtlar vadisi izle, kurtlar vadisi fragman, kvp, kurtlar vadisi konya yolundayım, konya yolu pusu,HADİSE ve Yusuf Yusuf Konya Yolundayım, Nerdesin aşkım yusuf yusuf konya yolundayım, hadise nerdesin aşkım burdayım aşkım yusuf yusuf konya yolundayım fragmanı,
Olaya Farklı Bir Bakış Açısı Getiren Eşek 00:39
Olaya Farklı Bir Bakış Açısı Getiren Eşek 923 izlenme - 6 ay önce Olaya Farklı Bir Bakış Açısı Getiren Eşek
Bakış Açısı - Ödüllü Kısa Film 02:23
Bakış Açısı - Ödüllü Kısa Film 4.165 izlenme - 3 yıl önce Değerler Kısa Film
Arampaty - Bakış Açısı 04:45
Arampaty - Bakış Açısı 5.125 izlenme - 3 yıl önce Sözleri: Bir çocuk oldum ellerim yaralandı Bir güneş oldum gözlerimden yaş aktı Bir yaprak oldum damarlarım kan ağladı Bir aşık oldum her gece efkarlıyım Bir içki oldum yıllandıkça değer kazanan Bir ülke oldum herkesin mal varlığı Bir kum tanesiyim ufak ve savrulan Bir deniz oldum balıklarıyla oynayan Her gün farklı bir benim her gün aynı değildi Her gün farklı bir şehir her gün aynı rüzgar Çeker kolumdan savurur beni Geçen günlerim gençliğimdir benim Bakış açısı değişik bir çok insan Hepsi farklı herkes aynı olsa Her gün monoton devam eder Bilinen tek rüya dünya döner. Dünya dönsün yerli yersiz Hayeller farklı farklı söndü Umudu kırılan bir çok insana Dua etmek uzaktan hoş görüldü Yeni bir gün yeni bir yıl yeni bir sayfa açtim Günde 4 saat boyunca yolculukla nereye varcam Okul desen boş kavga gürültü Dayanmak istedim ve bi hayli süründüm 17 yıl çok perişan Dünlerime tek bir ricam olsa derdim Bekle Biraz İsterken tek bir şans hakkim olsa Ölmek olur Yarına bakıcak yüzüm yok ki yok Acımı dindireyim perdelerimin arkasında saklı bir mazi Yolumdan çıktığım anlarda dengelendi terazi Velakin en adi dostlarımda gördüm sadakati Güvenmek istedim engel oldu meleklerim Yalansa yalan be söyle bana be kardeşim Sen varsın inandığım bir de o var düllediğim Çok mu şey istedik birazcık mutluluk Sonunda biz bizeyiz yalanlarla avutulup
Üçüncü Bakış Açısıyla League of Legends 04:40
Üçüncü Bakış Açısıyla League of Legends 2.880 izlenme - 2 yıl önce Grand Theft Auto veya Max Payne oynadığınız gibi League of Legends oynamak ister miydiniz?
İnsanların Bakış Açısını Test Ettik - Hangisi Dışarıda Kalır? 05:18
İnsanların Bakış Açısını Test Ettik - Hangisi Dışarıda Kalır? 1.090 izlenme - 1 yıl önce Maymun, panda ve muz arasından beyniniz hangisini yok sayıyor? Hadi eve sloganlarıyla başladılar, sokak röportajlarına girişmişler ilginç bi çalışma olmuş alkışlamaya değer.
Arampaty - Bakış Açısı New Sound 2013 04:45
Arampaty - Bakış Açısı New Sound 2013 1.295 izlenme - 3 yıl önce Arampaty - Bakış Açısı New Sound 2013
Fuck You 00:11
Fuck You 1.287 izlenme - 4 yıl önce Bakış Açısı
Bakış Açısı Teorisi 07:47
Bakış Açısı Teorisi 5.481 izlenme - 9 yıl önce karikatürler her zaman güldürmez, bazen düşündürür...
Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar 02:28
Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar 771 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar
Üstad Kadir Mısıroğlu - Ben Antiben Anti Kemalistim 00:43
Üstad Kadir Mısıroğlu - Ben Antiben Anti Kemalistim 1.358 izlenme - 3 yıl önce Üstad Kadir Mısıroğlu: Ben Anti Kemalistim, Şeriatçıyım sapına kadar, ölene kadar !..
Bakış Açısı Önemlidir 00:08
Bakış Açısı Önemlidir 428 izlenme - 2 yıl önce "Bakış açısı önemlidir, çünkü derinlik uzakta değil yakındadır." -Albert Einstein
Bakış Açısı Önemlidir 00:08
Bakış Açısı Önemlidir 910 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Bakış Açısı - Ödüllü Kısa Film - Değerler Kısa Film Festivali 1.'lik Ödülü 09:14
Bakış Açısı - Ödüllü Kısa Film - Değerler Kısa Film Festivali 1.'lik Ödülü 868 izlenme - 4 yıl önce Yönetmen : Ahmet Furkan Bostancı Oyuncular : Görkem Gözalıcı Süleyman Sayar Yardımcı Yönetmenler : Başar Bahçeci Uğur Çonoğlu Kurgu/montaj : Ömer Çeşim Ahmet...
farklı bir bakış açısı 00:46
farklı bir bakış açısı 745 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Bakiş Açisi Teorisi 2 03:33
Bakiş Açisi Teorisi 2 2.988 izlenme - 9 yıl önce İnsan ne demektir?
büyük e nasıl yazılır 00:30
büyük e nasıl yazılır 632 izlenme - 6 yıl önce öğrencinin harflere bakış açısı
Uykuya Dalarken Saymadığımız Koyunlar Ne Yapar? 02:38
Uykuya Dalarken Saymadığımız Koyunlar Ne Yapar? 157 izlenme - 1 yıl önce Güya uyumamıza yardımcı olduğu düşünülen koyun sayma muhabbetine farklı bir bakış açısı. Bütün numaraları saymamız tabi ki mümkün değil! Uyumamız lazım! Katelyn Hagen saymadığımız numaralardaki koyunların neler çektiğini anlatan eğlenceli kısa bir animasyon hazırladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Erkekler Bir Kadının İlk Neresine Bakar? (Sokak Röportajları) 02:53
Erkekler Bir Kadının İlk Neresine Bakar? (Sokak Röportajları) 299 izlenme - 3 yıl önce Erkekler bir kadının ilk neresine bakar? (Sokak Röportajları)
Avrupalıların Gözünden Hun Devleti 02:22
Avrupalıların Gözünden Hun Devleti 342 izlenme - 2 yıl önce Hun Devleti.. Çinin Başbelası. Hilal Taktiğinin doğum yeri.. Korkularından ve istilalarından korunmak için yapılan ve uzaydan bile görülen Çin Seddi.. bu sefer Avrupanın gözünden incelenen Hun devletini izlemektesiniz.. iyi seyirler Bir diğer mini belgesel için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/97509/almanlarin-gozunden-istanbulun-fethi
Noam Chomsky ile Öğrenme Yeteneğine Gelen Bakış Açısı 01:45
Noam Chomsky ile Öğrenme Yeteneğine Gelen Bakış Açısı 56 izlenme - 8 ay önce Bir dilde konuşmayı ve düşünmeyi nasıl bu kadar çabuk öğrenebiliyoruz? Plato’nun inandığı gibi bir şeyler bilerek mi doğuyoruz yoksa John Locke ve diğer empiristlerin öne sürdüğü gibi zihnimiz üzerine deneyimlerin yazıldığı boş bir levha mı? Noam Chomsky, bu tartışmaya 1960’larda yeni bir bakış açısı getirdi.
Yetişkinleri Utandıran Sosyal Deney Çok Konuşulacak! 03:06
Yetişkinleri Utandıran Sosyal Deney Çok Konuşulacak! 108 izlenme - 1 yıl önce 6 yaşındaki Anano isimli çocuk oyuncu önce temiz ve güzel kıyafetler giydi ve insanlardan oldukça sıcak tepkiler gördü. Daha sonra kirli ve eski kıyafetlerle insanlara yaklaşmaya çalışan çocuk oyuncu Anano beklemediği sert tepkilerle karşılaştı. UNİCEF için hazırlanan sosyal deney yetişkinlerin çocuklara bakış açılarını sorgulayıp samimiyetlerini ölçtü.
Tvnet Bakış Açısı - Canlı Yayın Rahatlığı 01:00
Tvnet Bakış Açısı - Canlı Yayın Rahatlığı 316 izlenme - 3 yıl önce Tvnet’te dün akşam yayınlanan Bakış Açısı programında Yeni Şafak yazarı Yasin Aktay’ın moderatörlüğünde haftanın önemli olayları değerlendirildi. Biraz kendi kendine değerlendirdiler sanırım kameranın önünden geçen adam, kimse haber vermediği için yayından haberi olmayan sunucu derken freestyle bir yayın oldu.
Bakış Açısı 00:08
Bakış Açısı 284 izlenme - 6 yıl önce bakış açısı
gönül_yorgunu 04:03
gönül_yorgunu 459 izlenme - 7 yıl önce unutanlar unutanları asla unutmazlar...!!!
AKP'li Metiner'den Torpil Cevabı - Ayet Diyor ki; Akrabalarını Koru Kolla! 03:19
AKP'li Metiner'den Torpil Cevabı - Ayet Diyor ki; Akrabalarını Koru Kolla! 257 izlenme - 2 yıl önce AKP'li Metiner'den 'torpil' cevabı: Ayet diyor ki; akrabalarını koru kolla! AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, "AKP'li bakan ve vekil yakınlarının KPSS'siz torpille üst düzey devlet kadrolarına atandığı" yolundaki iddialarını, "Biz inançlı insanlarız değil mi; Cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede 'akrabalarını koru kolla' ayeti okunur" sözleri ile savundu. Bundan yaklaşık iki ay önce Adıyaman'da yayın yapan Mercan TV'de Mustafa Aloğlu'nun hazırlayıp sunduğu "Aloğlu ile Bakış Açısı" programına katılan AKP'li Metiner, sunucunun "O zaman siz bu ayet doğrultusunda mı torpil yapıyorsunuz?" sorusuna bir süre sessiz kaldıktan sonra "Vallahi sen Allah'ın ayetine bile karşı geliyorsan ben sana ne diyeyim" yanıtını verdi. Metiner'e dayısının oğlunun Sincik'e Milli Eğitim Müdürü olarak atanmasının sorulması üzerine, atamayı kendisinin değil valiliğin yaptığını söyledi.
Farklı Bir Bakış Açısıyla Sanatsal Drone Bale Gösterisi 01:29
Farklı Bir Bakış Açısıyla Sanatsal Drone Bale Gösterisi 78 izlenme - 2 yıl önce Birbirinden ilgisiz ürünleri satan Japon perakendeci Buyma'nın hazırladığı videoda iki çıplak balerin drone'lar eşliğinde minik bir bale gösterisi sergiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bakış Açısı - Gerçek Dışı Hayaller (Zeynep Çamcı) 02:58
Bakış Açısı - Gerçek Dışı Hayaller (Zeynep Çamcı) 136 izlenme - 2 yıl önce 2009 yapımı bu kısa filmde bizi Beni böyle sev ve Recep İvedik filminde rol almış Zeynep Çamcı karşılıyor. Ön yargılar kafada kurgulanan inandırılmış planlar anlatılmakta. Diğer oyuncu arkadaşın yerine adam bulamadınız mı diye sormadan da geçemeyeceğim.İyi seyirler
Babalar Ve Anneler Arasında Bakış Farkları 01:24
Babalar Ve Anneler Arasında Bakış Farkları 80 izlenme - 1 yıl önce Çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanı Emine Ergün, Alternatif Anne programında Gülüş Türkmen'e kadın ve erkeğin bebeğe yaklaşım farkını anlatıyor.
bakiŞ açisi teorİsİ 3 05:30
bakiŞ açisi teorİsİ 3 725 izlenme - 9 yıl önce @by turuncu sunar....