Hoşgeldiniz!

Bakıyor Videoları

Arap Kızı 03:40
Arap Kızı 40.035 izlenme - 9 yıl önce
Sincanli Mustafa Gamzeleri Güller  Açmış Bana Bakıyor 06:32
Sincanli Mustafa Gamzeleri Güller Açmış Bana Bakıyor 11.883 izlenme - 3 yıl önce Seviyorum Seni
Rock Grupları Nereye Bakıyor? - Hayrettin 02:24
Rock Grupları Nereye Bakıyor? - Hayrettin 6.770 izlenme - 2 yıl önce Rock grupları nereye bakıyor diye merak etmiştik zamanında... Ortaya da bu ilginç şaka çıkmıştı.
Maria Sharapova Çok Güzel Bakıyor 01:51
Maria Sharapova Çok Güzel Bakıyor 15.879 izlenme - 9 yıl önce
Baba sakin ol herkes sana bakıyor ! :c) 02:35
Baba sakin ol herkes sana bakıyor ! :c) 12.137 izlenme - 4 yıl önce Baba sakin ol herkes sana bakıyor ! :c) - (alisayar) - (sayar hits)
Baba Sakin Ol Herkes Sana Bakıyor! 02:35
Baba Sakin Ol Herkes Sana Bakıyor! 12.112 izlenme - 4 yıl önce Kızlarda Trip Atmanın Yaşı Yoktur :) Baba Sakin Ol Herkes Sana Bakıyor! :)) Bu Kız Çook Şeker Yaa.. Baba Sakin Ol,tamam Baba Sakin Ol,baba Tamam Sakin Ol,min...
bu erkekler nereye bakıyor  )) 02:17
bu erkekler nereye bakıyor )) 9.949 izlenme - 8 yıl önce nerey olcak :d
Çağatay Ulusoy - Fal Bakiyor 01:00
Çağatay Ulusoy - Fal Bakiyor 6.157 izlenme - 4 yıl önce Facebook Fan Sayfasi : https://www.facebook.com/CUlusoy.ASK?ref=hl Cagatay Ulusoy Gercek Fan Pange Sayfasi Lutfen Like'lemeyı,Subrice Olmayi ve Begenmeyi Unutmayin..
Bir Durakta İki Manyak, Sana Bakıyor, Salak Salak, 00:33
Bir Durakta İki Manyak, Sana Bakıyor, Salak Salak, 8.935 izlenme - 7 yıl önce bir durakta iki manyak sana bakıyor salak salak
Zeki Alasya Metin Akpınar Tuvalet Kopma Garanti 02:00
Zeki Alasya Metin Akpınar Tuvalet Kopma Garanti 2.056 izlenme - 2 yıl önce Zeli alasya Metin Akpınar nereye Bakıyor Bu adamlar Komedi ilginç türkiye superstar tuvalet.
Ayşegül Abadan - Yağ Satarım Bal Satarım - Arap Kızı Camdan Bakıyor - Üşüdüm 01:18
Ayşegül Abadan - Yağ Satarım Bal Satarım - Arap Kızı Camdan Bakıyor - Üşüdüm 6.868 izlenme - 5 yıl önce
cem yılmaz - baba oldu bebek bakıyor 01:00
cem yılmaz - baba oldu bebek bakıyor 7.201 izlenme - 8 yıl önce cem yılmaz - baba oldu bebek bakıyor__________İsmuta
Seksi Hatuna Bi Bakan Bidaha Bakıyor 01:48
Seksi Hatuna Bi Bakan Bidaha Bakıyor 7.368 izlenme - 7 yıl önce bi bakan bidaha bakıyor
Nereye Bakıyor Bu Adamlar Zeki Alasya Metin Akpınar 3/9 10:27
Nereye Bakıyor Bu Adamlar Zeki Alasya Metin Akpınar 3/9 2.538 izlenme - 5 yıl önce
Nereye Bakıyor Bu Adamlar - Zeki Alasya & Metin Akpınar (1976 - 87 dk) 01:27:34
Nereye Bakıyor Bu Adamlar - Zeki Alasya & Metin Akpınar (1976 - 87 dk) 2.101 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen : Osman F. Seden Senaryo Yazarı : Ahmet Üstel Tür : Komedi Ülke : Türkiye Süre : 87 dk. Konu : Beşik kertmesi ile evlenmek için İstanbul'a gelen Metin ve en yakın arkadaşı Zeki bir tesadüf ile birden meşhur olurlar ve komik olaylar başlar. Oyuncular: Zeki Alasya, Metin Akpınar, Meral Zeren, Süleyman Turan, Turgut Boralı, Ali Sururi, Kenan Pars, Bilge Zobu, Osman Alyanak, Mehmet Emmi, Ahmet Turgutlu, Muammer Gözalan, Cevdet Arıkan, Arap Celal, Yadigar Ejder, Erol Günaydın, Hakkı Kıvanç, Remziye Fırtına, İlhan Hemşeri, İsmail Hakkı Şen, Çetin Tolbas, Nermin Özses, Feridun Çölgeçen, İbrahim Kurt, Mustafa Yavuz, Semih Sezerli, İhsan Özenç, Memduh Ünsal, Ahmet Karaca, Ekrem Dümer(Arap Celal Seslendirmesi), Timuçin Caymaz(Kenan Pars Seslendirmesi), Rıza Tüzün(Osman Alyanak Seslendirmesi), Sadettin Erbil(Ali Sururi Seslendirmesi), Pekcan Koşar(Süleyman Turan Seslendirmesi), Tijen Par(Meral Zeren Seslendirmesi), Mücap Ofluoğlu(Turgut Boralı Seslendirmesi)
baba tamam tamam - (beyaz show versiyon) - :c) 02:19
baba tamam tamam - (beyaz show versiyon) - :c) 2.932 izlenme - 4 yıl önce baba tamam tamam - (beyaz show versiyon) - :c) - (alisayar)
Caillou - Caillou Rosie'ye Bakıyor 25:58
Caillou - Caillou Rosie'ye Bakıyor 163 izlenme - 6 ay önce Caillou Türkçe HD - Caillou Rosie'ye Bakıyor | Caillou Yeni Bölüm 2016 | kayu cizgi filmi Annecik kendini pek iyi hissetmemektedir. Bu yüzden, O biraz uzanırken Caillou'dan Rosie'ye göz kulak olmasını ve sessizce oynamasını ister. Beraber hayvan resimleri yaparlar ama Rosie yaramazdır ve duvarlara karalamaya başlar. Caillou, annesine tavan arasını temizlemede yardım ediyor. Eski bir sandığa rastlayıp açtıklarında, görürler ki içi pek para etmese de yine de hazine sayılabilecek beklenmedik şeylerle dolu. Aile, haftasonunda ormanda kamp yapmaya gider. Caillou, göldeki balık O'nu gıdıkladığında şaşırır. Babası ile birlikte dağa tırmanır ve eve dönme vakti gelmeden bir geyik görmek tek isteğidir. Caillou, Sarah'ların evinde akşam yemeğine gider ve yeni yemekler ve yeni bir yemek yeme usûlü öğrenir. Yemek çubukları ile yemeyi öğrenirken o kadar eğlenir ki, tatlıyı bile onlarla yemek ister! Caillou ve Annesi, parkta etkileyici bir kadınla tanışır. Caillou, kadına çarçabuk yaklaşır çünkü kadının dost canlısı bir köpeği vardır. Köpeğin tasma yerine özel bir koşum taktığını farkeder. Birkaç sorudan sonra, kadın, görme engelli olduğunu ve köpeğinin O'na birçok konuda yardımcı olduğunu anlatır. Muhteşem bir hayal gücüne sahip 4 yaşındaki sevimli Caillou ile tanışın! Caillou, tüm dünyadaki izleyicilerin bağ kurabileceği, çocuk olmanın tüm güzelliklerini deneyimlemektedir; okulun ilk günü, evcil hayvan bakımı, yeni bir spor dalı öğrenme veya aile ile birlikte geçirilen vakit. Okul öncesi çocuklar, güvenilir dostları Caillou, kızkardeşi Rosie, tüm aileleri ve arkadaşları ile çocukluğun günlük maceralarını deneyimlerken, kendilerini yuvalarında hissedecekler.
Rezan Çakır - Sana Uzaktan Bakıyor Artık Gözlerim 04:46
Rezan Çakır - Sana Uzaktan Bakıyor Artık Gözlerim 660 izlenme - 3 yıl önce Sana Uzaktan Bakıyor Artık Gözlerim ( Unutmak O Kadar Kolay Mı Sandın ? ) https://www.facebook.com/gokyuzugozlu
Nuri Yücel - Pencereden Bakıyor 03:29
Nuri Yücel - Pencereden Bakıyor 810 izlenme - 5 yıl önce
çaldığı yetmiyor bide notalara bakıyor xd 00:20
çaldığı yetmiyor bide notalara bakıyor xd 888 izlenme - 6 yıl önce çaldığı yetmiyor bide notalara bakıyor xd
Bu Adam Nereye Bakıyor 00:32
Bu Adam Nereye Bakıyor 685 izlenme - 7 yıl önce gözlerini dört açmak buna denir. sakın siz de denemeyin
Mınızınınmınınana Kodumun Patronu 03:50
Mınızınınmınınana Kodumun Patronu 233 izlenme - 2 yıl önce Nereye bakıyor bu adamlar filminden TV kanallarında pek gösterilmeyen bi kesit. Zeki Alasya'nın ilk girişi Metin Akpınar'ın papyonu felakettir
Sana Uzaktan Bakıyor Artık Gözlerim 01:53
Sana Uzaktan Bakıyor Artık Gözlerim 470 izlenme - 4 yıl önce Gönlüm Senden Geçmez Bana Döndü Hep Sözlerin
Kedi civciv ve kendi yavrularına bakıyor 00:53
Kedi civciv ve kendi yavrularına bakıyor 118 izlenme - 1 yıl önce Kedi civciv ve kendi yavrularına bakıyor daha fazla video için caps on izlesene abone olun komik videoler burda izlenir www.izlesene.com/capsonizlesene
Nereye Bakıyor Bu Adamlar - Amanın Kelle 02:07
Nereye Bakıyor Bu Adamlar - Amanın Kelle 265 izlenme - 2 yıl önce Zeki Alasya ve Metin Akpınar' ın oynadıkları 'Nereye bakıyor bu adamlar?' filminn asılma sahnesinden süper bir kesit.
Justin Bieber Turkey Otelden Bakıyor 00:04
Justin Bieber Turkey Otelden Bakıyor 622 izlenme - 4 yıl önce facebook adres : https://www.facebook.com/gilo.aliev facebook page : http://www.facebook.com/giloaliev2 Twitter adres : https://twitter.com/giloaliev ask.fm adress : http://ask.fm/giloaliev2
Nereye Bakıyor Bu Adamlar - Amanın Kelle 02:28
Nereye Bakıyor Bu Adamlar - Amanın Kelle 196 izlenme - 2 yıl önce ''Nereye bakıyor bu adamlar?'' filminin asılma sahnesinde çalan şarkının orjinali.
nereye bakıyorsun 01:13
nereye bakıyorsun 431 izlenme - 6 yıl önce
Baba Sakin Ol Herkes Sana Bakıyor 02:35
Baba Sakin Ol Herkes Sana Bakıyor 403 izlenme - 4 yıl önce Baba Sakin Ol Herkes Sana Bakıyor
Hamza Sert Bakıyor 00:28
Hamza Sert Bakıyor 429 izlenme - 7 yıl önce hamza sert bakıyor