Hoşgeldiniz!

bal porsuğu

Balığı Almak İçin Israr Eden Yavru Kutup Tilkisi 01:28
Balığı Almak İçin Israr Eden Yavru Kutup Tilkisi 3.140 izlenme - 2 ay önce Rus abimiz olaya sadece heyecan katmış, derdi korkutmak değil aslında. Neyse tilkimiz sonunda isteğine kavuşuyor. Yiyecek sınırlı olunca her türk risk göze alınıyor.
Yolda Yürüyen Erkek Aslanlar 00:50
Yolda Yürüyen Erkek Aslanlar 3.628 izlenme - 3 ay önce Kimse böyle bir grupla karşılaşmak istemez sanırım. Neden hepsi erkek, neden yürüyorlar bilinmez.
Hayır, İstemiyorum Diyen Kurbağa 2 00:13
Hayır, İstemiyorum Diyen Kurbağa 2 5.255 izlenme - 7 ay önce Evet bu kurbağamızda istemediğini açıkça belli ediyor. Elleşme, uzak dur...
Hop Hop Hoplayan Zıp Zıp Zıplayan Sevimli Gelincik 02:38
Hop Hop Hoplayan Zıp Zıp Zıplayan Sevimli Gelincik 4.388 izlenme - 1 yıl önce Bir kere çok hızlı. 1 dakika yerinde duramıyor. Uyuduğundan bile şüpheliyim. Ama oynamayı sevdiği kesin. Sahibinin açıklamasına göre, aslında bu tür kesinlikle ev hayvanı değil. Özellikle acıktığında tehlikeli olabilirmiş. Yalnız bu sevimli yaratık yavru iken kurtarıldığı için sahibine alışmış. Siz beslemeyin diye not düşmüş.
Aşırı Ölümsüz Bal Porsuğu vs 6 Aslan 02:31
Aşırı Ölümsüz Bal Porsuğu vs 6 Aslan 12.419 izlenme - 3 yıl önce Binlerce aslana kafa tutan kahraman bal porsuğunun destansı mücadelesi birçok efsaneye konu olmuştur. Bir rivayete Cesur Yürek filmi bal porsuğundan esinlenerek yapılmıştır. Ayrıca dikiş tutmaz sabri, frankestein, dünyayı kurtaran adam gibi karakterlere ilham kaynağı olmuştur. Onlarca destana da konu olan bu ölümsüz hayvanın doğal bir rakibi olmadığı için evrimleşmeden yüz milyonlarca yıl aynen kaldığı, dinozorların atası olduğu tahmin ediliyor. Sürü halinde yaşasalardı dünyanın efendisi olacak bu hayvanların favori yiyecekleri arasında yılan, fil ve aslan bulunduğu gelen haberler arasında. Bu olayı filme alan kameranı yediği için görüntülere fiber kuantum sterilizasyonlama tekniğiyle ulaşılmış, haliyle görüntü kalitesi düşük çıkmış.
Hayvanlar Aleminin Bitirim Delikanlısı - Bal Porsuğu 03:29
Hayvanlar Aleminin Bitirim Delikanlısı - Bal Porsuğu 5.185 izlenme - 3 yıl önce Guinness rekorlar kitabı tarafından tescillenmiş dünyanın en korkusuz hayvanına yol açın. Sevimli ve ufak tefek görünüşü sizi yanıltmasın. Bala olan tutkusu nedeniyle binlerce arının bulunduğu kovana dalmaktan çekinmeyen dostumuz aslında ne bulursa yiyor. Karşısına çıkanın ne kadar yırtıcı, zehirli, tehlikeli olması onu pek etkilemiyor. Alemlerde tek tabanca takılan dostumuz alayına gider bir hayat felsefesi benimsemiş. Öyle ki dayanıklı postu ve zehire olan bağışıklığının verdiği güvenle mi bilinmez kafa tuttuğu en zehirli yılan tarafından ısırıldığında bile, zehir vücudunu etkisi altına alana kadar hasmını dişleyen bal porsuğu uyandığında dürümüne kaldığı yerden devam ediyor.
Dünyanın En Korkusuz Hayvanı: Bal Porsuğu 03:00
Dünyanın En Korkusuz Hayvanı: Bal Porsuğu 1.554 izlenme - 1 yıl önce Bilinmeyen Yönleriyle Hayvanlar Aleminde 'Manyağın Oğlu' Olarak İsim Yapmış Bal Porsuğu Şirin bir isme sahip olması sizi yanıltmasın... Tilkiden akrebe, kobradan aslana, komodo ejderine, timsaha kafa tutan bir hayvan. Ormanın kralı olarak ünlenmiş aslanın bile 'bu manyağa bulaşmayalım' diye düşünüp yer değiştirmesini sağlayan bir cesaret abidesi o! İşte 'manyağın oğlu' olarak bilinen, bal porsuğu ve hiç bilinmeyen yönleri.
Bal Porsuğu Zekasıyla Şaşırtıyor! 04:11
Bal Porsuğu Zekasıyla Şaşırtıyor! 4.876 izlenme - 4 yıl önce Hayvanat bahçesinde kapalı kapı kilidini açıp kendine saklanmak için taşlardan yuva yapan bal porsuğu.
Bal Porsuğu Belgeseli (HD) 44:07
Bal Porsuğu Belgeseli (HD) 64 izlenme - 1 ay önce Bal porsuğu, sansargiller ailesinin kuşkusuz en yırtıcı olanıdır. Bal porsukları hayvanlar aleminde cesaretleriyle, inatçılıklarıyla ve zorlu yaşam koşullarına dayanıklılıklarıyla ün salmışlardır. Afrika’nın yırtıcı hayvanları içerisinde, kayda değer bir topluluk tarafından ”Dünyanın en yırtıcı ve tehlikeli” hayvanı olarak sayılması, bu ünvanı fazlasıyla hak ettiklerini göstermektedir.
Aşırı Zeki Hayvan - Bal Porsuğu 03:38
Aşırı Zeki Hayvan - Bal Porsuğu 3.251 izlenme - 3 yıl önce Bal porsuğunu yakından tanıyanlar için kendisi hep bir cengaverdir. Hayvanlar aleminin en cesur iki üç hayvanından biridir. Ama cesur olduğu kadar akıllı da namıssız.
Köstebek Yılanını Avlayan Bal Porsuğu 02:10
Köstebek Yılanını Avlayan Bal Porsuğu 247 izlenme - 4 ay önce Vahşi doğada, aç bir bal porsuğu ve korkusuz bir köstebek yılanı karşı karşıya gelmiş. Birbirlerinin zayıf noktalarını hedefleyecek kadar iyi bilen, hayatta kalma tehlikesi ile ölümcül bir savaşa başlayan iki hayvanın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Ayıya Kafa Tutan Kutup Porsuğu(Wolverine) 01:52
Ayıya Kafa Tutan Kutup Porsuğu(Wolverine) 2.191 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerdende anlaşılacağı gibi eski bir belgesel. Mahalleminiz delikanlısı olan bal porsuğunun kutup versiyonu olan bu türün ayıyla olan mücadelesini sizlere sunuyorum. Bunlar sülalece psikopatlar anlaşıldığı gibi...
Dünyanın En Korkusuz Hayvanı: Bal Porsuğu Belgeseli 05:32
Dünyanın En Korkusuz Hayvanı: Bal Porsuğu Belgeseli 500 izlenme - 2 yıl önce Tescillenmiş Dünyanın En Korkusuz Hayvanını konu alan Bal Porsuğu Belgeseli
En Korkusuz Hayvan - Bal Porsuğu 03:20
En Korkusuz Hayvan - Bal Porsuğu 1.106 izlenme - 5 yıl önce En Korkusuz Hayvan - Bal Porsuğu
Kedilerin Yemeğine Dadanan Aşırı Sevimli Yüzsüz Rakun 01:16
Kedilerin Yemeğine Dadanan Aşırı Sevimli Yüzsüz Rakun 958 izlenme - 3 yıl önce Kediler resmen salağa bağlamış bir anda. Rakunun hiç umurunda değil. Hayır mamalarını yiyor, pezevenk bir de suda yumuşatıp yiyor. Son sahnedeki kaçış harika. Bizim burda kediler neyse, Amerika dolaylarında rakunlar o. Sevimli hayvan vesselam...
Yılan Kemirmeye Çalışan Sincap 02:18
Yılan Kemirmeye Çalışan Sincap 595 izlenme - 3 yıl önce Genelde yılanlar sincapları yer sanıyorduk ama burda durum biraz tersine. Tabi yemeye çalıştığını sanmıyorum, büyük ihtimal öldürmek istiyor. Yeterli zararıda vermiş. Yılan artık kaçmak istiyor ama Sincabımız tüm türünün intikamını almak istercesine bırakmıyor. İşte bunlar hep bir ders, bir ilim, bir bilim... Bal porsuğun'dan sonra, bu minik sevimli yaratığın cesaretinide alkışlıyoruz.
Atıştırmalık Seven Maymun 04:02
Atıştırmalık Seven Maymun 79 izlenme - 5 ay önce Paketi büyük bir iştahla açıp içindekileri hüpletiyor.
Adnan Oktar - Hanzo Bal Porsuğu 00:45
Adnan Oktar - Hanzo Bal Porsuğu 764 izlenme - 3 yıl önce Playboy yakışıklısı Adnan'dan Maşallah eşliğinde tüm alemlerin kralı olan bal porsuğuna patavatsızca hanzo demesi.
Tehlikeli Bal Porsuğu 03:20
Tehlikeli Bal Porsuğu 43 izlenme - 5 ay önce Hepimiz hayvanlar aleminin en tehlikeli hayvanının aslan ya da kobra olduğunu düşünüyorduk. Ama bu video bildiğiniz bütün gerçekleri değiştirecek. Hayvanlar aleminin yeni kralı belalı ama tatlış bal porsuğu
En Büyük 12 Böcek 09:35
En Büyük 12 Böcek 386 izlenme - 3 yıl önce Muhtemelen daha büyükleri vardır, bunlar bir şekilde kameraya alınmış olanlar. İyi seyirler diyeceğim ama anlamsız kaçacak. Sadece izleyin ve tırsın. İnsan kelebekten korkar mı? Bu korkutur arkadaş...
Hiç Korkmayan Hayvan Bal Porsuğu 03:20
Hiç Korkmayan Hayvan Bal Porsuğu 139 izlenme - 1 yıl önce Bu bal porsuğu Allahtan başka kimseden korkmam edasıyla kimseden kormuyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler