Hoşgeldiniz!

balance

İmax b6 Balance Charger kullanımı hobbyrc 04:58
İmax b6 Balance Charger kullanımı hobbyrc 2.624 izlenme - 4 yıl önce Mahir berk şenol için çekilmiştir.
Atmosphere - Trying To Find A Balance (Türkçe Altyazılı) 04:21
Atmosphere - Trying To Find A Balance (Türkçe Altyazılı) 56 izlenme - 1 ay önce Cinnci: Cincinnati isimli Atmosphere'in sahne aldığı bir mekan. Pacman: Oyunda hayaletler pacmani yakalamaya çalışıyor, o şekil bir benzetme :) Tanrı-tanımaz: Ordaki kelime oyunu İngilizce olduğunda enfes. Şöyle ki, god tanrı demek. less de god'ın yanına gelince godless yanı tanrısız oluyor. Sözlerde de demiş ki, god bless america(tanrı amerika'yı korusun gibisinden), sonra da eklemiş ama yine tanrı'ydı demiş bless'in b sini çıkartan ve onu less yapan diye. o da god bless iken godless oluyor işte b çıkınca. sözler de şu şekil: God bless America, but she stole the B from Bless Amfetamin: http://tr.wikipedia.org/wiki/Amfetamin Golden State: Amerikan profesyonel bir basketbol takımı. Nakarattaki geri gitme gelme mevzusu: Mainstream ve underground arasında gidip gelme mevzusu. http://www.facebook.com/rapceviri
Coil - Tainted Love 05:06
Coil - Tainted Love 358 izlenme - 1 yıl önce Pek çok grubun ve müzisyenin defalarca yorumladığı (en bilineli soft cell grubuna aittir) Tainted Love şarkısının Coil versiyonu, klibi grubun klavyecisi Peter Christopherson (klipteki hasta bakıcı) çekmiş ve birde oyuncu bonusu var ki tam olmuş.
balance 07:31
balance 421 izlenme - 6 yıl önce balance
Bodu In Balance - Tivibu 00:31
Bodu In Balance - Tivibu 761 izlenme - 7 yıl önce yoga plates hamilelik egzersizleri ve daha fazlası için; body ın balance.
Bitiş Çizgisinde Korkutan Kaza 00:37
Bitiş Çizgisinde Korkutan Kaza 152 izlenme - 2 yıl önce 400 metre yarışında finiş çizgisinde bekleyen bir görevli kendisine doğru koşan atletlerin kurbanı oldu.
Mini Otomobil Yapan Rot - Balans Ustası 05:14
Mini Otomobil Yapan Rot - Balans Ustası 255 izlenme - 2 yıl önce Samsun'da 19 Mayıs Sanayi Sitesi'nde rot-balans ustası olarak çalışan 23 yaşındaki Emre Bilge, çocukluk hayalini gerçekleştirmek için kendisine mini spor otomobil yapmış, ROTBALANS Emre :"Ben arkadaşlarımın da malzeme desteğiyle 2 bin 500 TL'ye bu otomobili yaptım. Ancak normal şartlarda yaklaşık 10 bin TL'ye mal olur. Demir kesme ve kaynak makinesiyle bu otomobili yaptım. Dış yüzeyine istediğim gibi şekil veremedim. Ancak bir hayalimi gerçekleştirmiş oldum. Fırsat verilirse daha da iyisini yapacağımı biliyorum. Maddi imkanlar doğrultusunda bu kadar yapabildim. Bundan sonraki hedefim otomobilin sürücüsü olmadan tablet bilgisayardan yönetmek. Hayallerimin peşinden koşmaya devam edeceğim" demiş
Balance Beam Backflip Fail 00:40
Balance Beam Backflip Fail 188 izlenme - 4 yıl önce This Amateur Gymnast Will Definitely Be Feeling This Back Flip Fail For A Few Days! That Had To Hurt!
Planche Vine Sercan Ulusoy 00:06
Planche Vine Sercan Ulusoy 132 izlenme - 3 yıl önce Sercan Ulusoy. Mersin Street Workout Bar-Power Crew Kurucusu
Balans 07:31
Balans 98 izlenme - 2 yıl önce Christoph ve Wolfgang Lauenstein kardeşlerin, 1989 yılında yaptıkları stop motion filmi. 1990'da 'En İyi Kisa Film' dalinda Oscar, Clermont-Ferrand Uluslararası Kısa Film Festivali'inde özel jüri ödülü, 1989'da da Alman Film Akademisi'nden 'film award in silver' ödülü almış. Kapitalizm ; açgözlü ve paylaşmayı bilmeyen, sonunda da yalnızlaşan bireyler yaratır.
Sıçramak Yerine Yürüyen ve Yuvarlanan Kurbağa 02:09
Sıçramak Yerine Yürüyen ve Yuvarlanan Kurbağa 112 izlenme - 2 yıl önce İnsanlığın baş belası olan hastalıkların tedavisi için dağ bayır demeden dolaşan kaşif ve bilim insanlarının bir tesadüf sonucu karşılaştıkları bu ilginç kurbağayı izliyoruz. Görüntüler IMAX'ın "Lost Worlds: Life in the Balance" belgeselinden.
xb xtremebalance gücü bileğinize takın ! 01:17
xb xtremebalance gücü bileğinize takın ! 199 izlenme - 6 yıl önce performans teknolojisi xb türkiyede ünlü sporcuların bir kere denedikten sonra vazgeçemedikleri performans bileklikleri ürünün satışında en büyük referans kaynağı oldu. tüm dünyada hızla yayılan performans bileklikleri birçok farklı marka ve modelde piyasalarda satış rekorları kırdı.sıra sizdekendine güvenen daha iyi olmak için çaba gösteren tüm bireyleri daha güçlü dengeli esnek ve zinde bir yaşam sürmek isteyen herkesi xtreme balance ailesinin bir ferdi olmaya davet ediyoruz.
Suyun Musluğa Geliş Yolculuğu 03:36
Suyun Musluğa Geliş Yolculuğu 80 izlenme - 2 yıl önce Lost Worlds: Life in the Balance (Kayıp Dünyalar: Dengedeki Yaşam) IMAX tarafından 2001 yılında gösterime giren bir belgeseldir. Belgeselin bu bölümünde, yağmur suyunun hangi aşamalardan geçerek musluğumuza geldiği hakkında, kısa bir anlatım ile bilgileniyoruz.
Cmt Balance 01:03
Cmt Balance 20 izlenme - 1 yıl önce CMT BALANCE
Boran Başak Koc: 03:32
Boran Başak Koc: "Something Old, Something New" 85 izlenme - 3 yıl önce Boran Başak Koç: Something Old, Something New About this talk Boran Başak Koç is an amateur darbuka player with an Electrical Engineering degree. She shares how she found her rhythm and balance in life when she started to play darbuka. About Boran Başak Koç After working as an engineer for a while, she left her career and began to work as a project coordinator in Kadikoy Municipality designing projects for women, disabled and children. She conducted several studies on behalf of strengthening the organization of women in Union of Chambers of Architects Engineers (TMMOB). She is a student of Galata Ritimhanesi and an amateur darbuka player.
New Balance Ayakkabı Nasıl Yapılır? 09:22
New Balance Ayakkabı Nasıl Yapılır? 21 izlenme - 1 yıl önce New Balance Ayakkabı Nasıl Yapılır? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Vimes - Balance 04:56
Vimes - Balance 7 izlenme - 5 ay önce Vimes - Balance (Audio) 2016 – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! VIMES – "Nights in Limbo" Album Tracklist: 01. Harpooned – (04:14) 02. Mind – (04:54) 03. Celestial – (03:53) 04. Rudal – (05:37) 05. Tuem – (06:10) 06. Clks – (04:52) 07. Hopeful – (04:12) 08. Balance – (04:57) 09. Ential – (04:29) 10. Esk – (04:03) 11. Kyra – (07:07) 12. The Underachiever – (04:44) 13. House Of Deer – (07:49) Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Vimes - Balance” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Vimes - Balance”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!
Celal Bağlan - Balance 03:47
Celal Bağlan - Balance 62 izlenme - 5 yıl önce
Brains - Balance 03:53
Brains - Balance 15 izlenme - 1 yıl önce Brains - Balance (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): let all haters just gone keep our friends more close yes we walk on gold mean cause we don't need no lows money can't balance you why you follow daemons I don't know way of life is so narrow and too hard not to tumble get the flow, let me know what you think about this get the flow, let me know that you never dismiss cause everything has a different side many times you can't see it jing and jang together them strong the balance that we deal with all over the word black and white is an everyday fight tell me now man why do we need it die for money and fame what make me feel shame we nah want nah blood shed money can't balance you why you follow daemons I don't know way of life is so narrow and too hard not to tumble we can't stop fight with each other can't stop killing the nature harmony what we preach about but we rave like a razor when you feel you are off the track there's always a new day walk along and never turn back keep balance on your way let all haters just gone keep our friends more close yes we walk on gold mean cause we don't need no lows money can't balance you why you follow daemons I don't know way of life is so narrow and too hard not to tumble __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! BRAINS - BALANCE (Official Video) Official Music Video Zene: Varga Norbert, Lukács Levente Szöveg: Kéri András Rendez: Kálló Péter Vágó: Szitás Attila Közremködtek: Mózsi Gábor, Gottschall Gerg, Nagy Attila Drón: Kálló Péter és a myactioncam.hu csapata
new balance u410nby 00:40
new balance u410nby 16 izlenme - 2 yıl önce new balance u410nby http://www.korayspor.com/sayfa/new-balance Korayspor.com da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler 0 Orjinaldir, Korayspor bu markaların yetkili Satıcısıdır. Koray Spor Spor Malz. San. Tic. Ltd. Şti.
Planche By Sercan Ulusoy 00:25
Planche By Sercan Ulusoy 31 izlenme - 3 yıl önce Sercan Ulusoy. Mersin Street workout Bar-Porew Crew Kurucusu
Yoga Arm Balance, Baby Bakasana With Kino 00:46
Yoga Arm Balance, Baby Bakasana With Kino 22 izlenme - 2 yıl önce Yoga Arm Balance, Baby Bakasana With Kino
Yoga Arm Balance, Galavasana Demo With Kino İn Mysore 01:03
Yoga Arm Balance, Galavasana Demo With Kino İn Mysore 21 izlenme - 3 yıl önce Yoga Arm Balance, Galavasana Demo with Kino in Mysore
Burna Boy - Check And Balance 03:23
Burna Boy - Check And Balance 27 izlenme - 2 yıl önce Burna Boy - Check and Balance [Official Video] 2014
cakota ft balance sendrom -  ikili kanca 03:03
cakota ft balance sendrom - ikili kanca 43 izlenme - 5 yıl önce '' hayvan silueti '' isimli albümün bir düet parçadır. izmir buca'dan balance sendrom ile atılmıştır. dinler ve dinletirseniz seviniriz arkadaşlar....keyifli dinlemeler...!
Ormanların Günümüzdeki Durumu 01:02
Ormanların Günümüzdeki Durumu 17 izlenme - 2 yıl önce "Ormana gittim. Çünkü bilinçli yaşamak istiyordum. Hayatı tatmak ve yaşamın iliğini özümsemek istiyordum. Yaşam dolu olmayan her şeyi bozguna uğratmak için. Ve ölüm geldiğinde aslında hiç yaşamamış olduğumu fark etmek için." - Henry David Thoreau Görüntüler "Lost Worlds: Life in the Balance" belgeselinden...
Atmosphere Trying To Find A Balance 04:29
Atmosphere Trying To Find A Balance 34 izlenme - 5 yıl önce atmosphere trying to find a balance
Dead Or Alive 5 - Balance Test Footage Jann Lee Vs La Mariposa 03:03
Dead Or Alive 5 - Balance Test Footage Jann Lee Vs La Mariposa 23 izlenme - 4 yıl önce
budget balance iphone app video review - crazymikesapps 04:42
budget balance iphone app video review - crazymikesapps 14 izlenme - 4 yıl önce
new balance çanta 00:40
new balance çanta 2 izlenme - 2 yıl önce new balance çanta http://www.korayspor.com/sayfa/new-balance Korayspor.com da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler 0 Orjinaldir, Korayspor bu markaların yetkili Satıcısıdır. Koray Spor Spor Malz. San. Tic. Ltd. Şti.