Hoşgeldiniz!

balance

5 Dakikada Koyaanisqatsi 05:08
5 Dakikada Koyaanisqatsi 635 izlenme - 1 hafta önce Vakti olmayanlar için Godfrey Reggio'nun "Koyaanisqatsi" adlı belgeselinin 5 dakikaya indirilmiş hali... Qatsi Üçlemesi herkese tavsiye edilir.
Denge Ustasından İnanılmaz Performans 01:00
Denge Ustasından İnanılmaz Performans 1.610 izlenme - 2 ay önce Maedir Eugster, Rigolo Swiss Nouveau Cirque’te çalışmalarına devam eden bir sanatçı. Adeta dengenin hakkını veren bu sanatçılar müthiş performansını “Balance” isimli bir video ile taçlandırdı. İnce dallar ve bir tüy ile yaptığı performans izleyenleri ise kendisine hayran bıraktı.İşte o nefes kesen anlar…
Teke Tekte Tekinsiz Tek Tekerli Robot 01:36
Teke Tekte Tekinsiz Tek Tekerli Robot 2.734 izlenme - 12 ay önce Boston Dynamics her şeyin üstesinden kolayca gelebilen Handle adlı robotunu tanıtmış. 45 kg kaldırabiliyor, 1,2 metre zıplayabiliyor ve saatte 15 km hızla ilerleyebiliyormuş. Tek şarjda 24 km menzile sahipmiş.
Aeon: Türk Yapımı Bir Star Wars Fan Filmi (Türkçe Altyazılı) 08:45
Aeon: Türk Yapımı Bir Star Wars Fan Filmi (Türkçe Altyazılı) 1.561 izlenme - 1 yıl önce Çok çok uzak bir galakside sonu gelmeyen savaşların arasında bir barış zamanında bir Sith Lord'u çırağını gelecekteki süper silahlarında kullanılacak nadir bir Kyber kristalini almaya gönderir. Ancak gittiği gezegende bir jedi şövalyesi ve yerel bir kişiyle yaşayacağı deneyimler onu farklı bir yola yönlendirecektir. Bu kâr amacı gütmeyen, reklamsal kullanımı olmayan ve resmi olmayan bir Fan Film'dir.Yıldız Savaşları evreni Disney/Lucasart'a ait olup bu filmin söylenen kuruluşlarla hiçbir bağlantısı yoktur.
İmax b6 Balance Charger kullanımı hobbyrc 04:58
İmax b6 Balance Charger kullanımı hobbyrc 3.217 izlenme - 5 yıl önce Mahir berk şenol için çekilmiştir.
Light Balance'nin Ayakta Alkışlanacak Yeni Performansı 02:01
Light Balance'nin Ayakta Alkışlanacak Yeni Performansı 79 izlenme - 5 ay önce Amerika Yetenek Yarışmasında yarışan Ukraynalı Ligh Balence ekibi muhteşem bir performans daha sergileyerek ne kadar başarılı olduklarını bir kez daha göstermiş.
balance 07:31
balance 433 izlenme - 8 yıl önce balance
Coil - Tainted Love 05:06
Coil - Tainted Love 371 izlenme - 2 yıl önce Pek çok grubun ve müzisyenin defalarca yorumladığı (en bilineli soft cell grubuna aittir) Tainted Love şarkısının Coil versiyonu, klibi grubun klavyecisi Peter Christopherson (klipteki hasta bakıcı) çekmiş ve birde oyuncu bonusu var ki tam olmuş.
Bodu In Balance - Tivibu 00:31
Bodu In Balance - Tivibu 766 izlenme - 8 yıl önce yoga plates hamilelik egzersizleri ve daha fazlası için; body ın balance.
Mini Otomobil Yapan Rot - Balans Ustası 05:14
Mini Otomobil Yapan Rot - Balans Ustası 282 izlenme - 3 yıl önce Samsun'da 19 Mayıs Sanayi Sitesi'nde rot-balans ustası olarak çalışan 23 yaşındaki Emre Bilge, çocukluk hayalini gerçekleştirmek için kendisine mini spor otomobil yapmış, ROTBALANS Emre :"Ben arkadaşlarımın da malzeme desteğiyle 2 bin 500 TL'ye bu otomobili yaptım. Ancak normal şartlarda yaklaşık 10 bin TL'ye mal olur. Demir kesme ve kaynak makinesiyle bu otomobili yaptım. Dış yüzeyine istediğim gibi şekil veremedim. Ancak bir hayalimi gerçekleştirmiş oldum. Fırsat verilirse daha da iyisini yapacağımı biliyorum. Maddi imkanlar doğrultusunda bu kadar yapabildim. Bundan sonraki hedefim otomobilin sürücüsü olmadan tablet bilgisayardan yönetmek. Hayallerimin peşinden koşmaya devam edeceğim" demiş
Efsane Ekip Light Balance'nin Muhteşem Işık Dansı 02:07
Efsane Ekip Light Balance'nin Muhteşem Işık Dansı 44 izlenme - 6 ay önce Amerikan yetenek yarışmasına damga vuran Ukraynalı dans grubu Light Balance'nin ağızları açık bırakan gösterilerini izliyoruz efendim
Bitiş Çizgisinde Korkutan Kaza 00:37
Bitiş Çizgisinde Korkutan Kaza 153 izlenme - 3 yıl önce 400 metre yarışında finiş çizgisinde bekleyen bir görevli kendisine doğru koşan atletlerin kurbanı oldu.
Atmosphere - Trying To Find A Balance (Türkçe Altyazılı) 04:21
Atmosphere - Trying To Find A Balance (Türkçe Altyazılı) 99 izlenme - 1 yıl önce Cinnci: Cincinnati isimli Atmosphere'in sahne aldığı bir mekan. Pacman: Oyunda hayaletler pacmani yakalamaya çalışıyor, o şekil bir benzetme :) Tanrı-tanımaz: Ordaki kelime oyunu İngilizce olduğunda enfes. Şöyle ki, god tanrı demek. less de god'ın yanına gelince godless yanı tanrısız oluyor. Sözlerde de demiş ki, god bless america(tanrı amerika'yı korusun gibisinden), sonra da eklemiş ama yine tanrı'ydı demiş bless'in b sini çıkartan ve onu less yapan diye. o da god bless iken godless oluyor işte b çıkınca. sözler de şu şekil: God bless America, but she stole the B from Bless Amfetamin: http://tr.wikipedia.org/wiki/Amfetamin Golden State: Amerikan profesyonel bir basketbol takımı. Nakarattaki geri gitme gelme mevzusu: Mainstream ve underground arasında gidip gelme mevzusu. http://www.facebook.com/rapceviri
Balance Beam Backflip Fail 00:40
Balance Beam Backflip Fail 188 izlenme - 5 yıl önce This Amateur Gymnast Will Definitely Be Feeling This Back Flip Fail For A Few Days! That Had To Hurt!
Planche Vine Sercan Ulusoy 00:06
Planche Vine Sercan Ulusoy 137 izlenme - 4 yıl önce Sercan Ulusoy. Mersin Street Workout Bar-Power Crew Kurucusu
Balans 07:31
Balans 103 izlenme - 3 yıl önce Christoph ve Wolfgang Lauenstein kardeşlerin, 1989 yılında yaptıkları stop motion filmi. 1990'da 'En İyi Kisa Film' dalinda Oscar, Clermont-Ferrand Uluslararası Kısa Film Festivali'inde özel jüri ödülü, 1989'da da Alman Film Akademisi'nden 'film award in silver' ödülü almış. Kapitalizm ; açgözlü ve paylaşmayı bilmeyen, sonunda da yalnızlaşan bireyler yaratır.
Sıçramak Yerine Yürüyen ve Yuvarlanan Kurbağa 02:09
Sıçramak Yerine Yürüyen ve Yuvarlanan Kurbağa 149 izlenme - 3 yıl önce İnsanlığın baş belası olan hastalıkların tedavisi için dağ bayır demeden dolaşan kaşif ve bilim insanlarının bir tesadüf sonucu karşılaştıkları bu ilginç kurbağayı izliyoruz. Görüntüler IMAX'ın "Lost Worlds: Life in the Balance" belgeselinden.
xb xtremebalance gücü bileğinize takın ! 01:17
xb xtremebalance gücü bileğinize takın ! 201 izlenme - 7 yıl önce performans teknolojisi xb türkiyede ünlü sporcuların bir kere denedikten sonra vazgeçemedikleri performans bileklikleri ürünün satışında en büyük referans kaynağı oldu. tüm dünyada hızla yayılan performans bileklikleri birçok farklı marka ve modelde piyasalarda satış rekorları kırdı.sıra sizdekendine güvenen daha iyi olmak için çaba gösteren tüm bireyleri daha güçlü dengeli esnek ve zinde bir yaşam sürmek isteyen herkesi xtreme balance ailesinin bir ferdi olmaya davet ediyoruz.
Suyun Musluğa Geliş Yolculuğu 03:36
Suyun Musluğa Geliş Yolculuğu 121 izlenme - 3 yıl önce Lost Worlds: Life in the Balance (Kayıp Dünyalar: Dengedeki Yaşam) IMAX tarafından 2001 yılında gösterime giren bir belgeseldir. Belgeselin bu bölümünde, yağmur suyunun hangi aşamalardan geçerek musluğumuza geldiği hakkında, kısa bir anlatım ile bilgileniyoruz.
Boran Başak Koc: 03:32
Boran Başak Koc: "Something Old, Something New" 110 izlenme - 4 yıl önce Boran Başak Koç: Something Old, Something New About this talk Boran Başak Koç is an amateur darbuka player with an Electrical Engineering degree. She shares how she found her rhythm and balance in life when she started to play darbuka. About Boran Başak Koç After working as an engineer for a while, she left her career and began to work as a project coordinator in Kadikoy Municipality designing projects for women, disabled and children. She conducted several studies on behalf of strengthening the organization of women in Union of Chambers of Architects Engineers (TMMOB). She is a student of Galata Ritimhanesi and an amateur darbuka player.
Celal Bağlan - Balance 03:47
Celal Bağlan - Balance 67 izlenme - 6 yıl önce
Depeche Mode - Get The Balance Right 03:07
Depeche Mode - Get The Balance Right 17 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: There's more besides Joyrides The little house in the countryside Understand Learn to demand Compromise And sometimes lie Get the balance right Get the balance right Be responsible Respectable Stable but gullible Concerned and caring Help the helpless But always remain Ultimately selfish When you think you've got a hold of it all You haven't got a hold at all When you reach the top Get ready to drop Prepare yourself for the fall You're gonna fall It's almost predictable Almost Don't turn this way Don't turn that way Straight down the middle until next Thursday First to the left Then back to the right Twist and turn 'til you've got it right
The Him Ft. Oktavian - Balance (Fanatic Funk Remix) 03:04
The Him Ft. Oktavian - Balance (Fanatic Funk Remix) 9 izlenme - 8 ay önce The Him Ft. Oktavian - Balance (Fanatic Funk Remix)
Yoga Arm Balance, Baby Bakasana With Kino 00:46
Yoga Arm Balance, Baby Bakasana With Kino 23 izlenme - 4 yıl önce Yoga Arm Balance, Baby Bakasana With Kino
Brains - Balance 03:53
Brains - Balance 15 izlenme - 2 yıl önce Brains - Balance (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): let all haters just gone keep our friends more close yes we walk on gold mean cause we don't need no lows money can't balance you why you follow daemons I don't know way of life is so narrow and too hard not to tumble get the flow, let me know what you think about this get the flow, let me know that you never dismiss cause everything has a different side many times you can't see it jing and jang together them strong the balance that we deal with all over the word black and white is an everyday fight tell me now man why do we need it die for money and fame what make me feel shame we nah want nah blood shed money can't balance you why you follow daemons I don't know way of life is so narrow and too hard not to tumble we can't stop fight with each other can't stop killing the nature harmony what we preach about but we rave like a razor when you feel you are off the track there's always a new day walk along and never turn back keep balance on your way let all haters just gone keep our friends more close yes we walk on gold mean cause we don't need no lows money can't balance you why you follow daemons I don't know way of life is so narrow and too hard not to tumble __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! BRAINS - BALANCE (Official Video) Official Music Video Zene: Varga Norbert, Lukács Levente Szöveg: Kéri András Rendez: Kálló Péter Vágó: Szitás Attila Közremködtek: Mózsi Gábor, Gottschall Gerg, Nagy Attila Drón: Kálló Péter és a myactioncam.hu csapata
cakota ft balance sendrom -  ikili kanca 03:03
cakota ft balance sendrom - ikili kanca 43 izlenme - 7 yıl önce '' hayvan silueti '' isimli albümün bir düet parçadır. izmir buca'dan balance sendrom ile atılmıştır. dinler ve dinletirseniz seviniriz arkadaşlar....keyifli dinlemeler...!
Yoga Arm Balance, Galavasana Demo With Kino İn Mysore 01:03
Yoga Arm Balance, Galavasana Demo With Kino İn Mysore 21 izlenme - 4 yıl önce Yoga Arm Balance, Galavasana Demo with Kino in Mysore
Burna Boy - Check And Balance 03:23
Burna Boy - Check And Balance 28 izlenme - 3 yıl önce Burna Boy - Check and Balance [Official Video] 2014
Ormanların Günümüzdeki Durumu 01:02
Ormanların Günümüzdeki Durumu 31 izlenme - 3 yıl önce "Ormana gittim. Çünkü bilinçli yaşamak istiyordum. Hayatı tatmak ve yaşamın iliğini özümsemek istiyordum. Yaşam dolu olmayan her şeyi bozguna uğratmak için. Ve ölüm geldiğinde aslında hiç yaşamamış olduğumu fark etmek için." - Henry David Thoreau Görüntüler "Lost Worlds: Life in the Balance" belgeselinden...
Vimes - Balance 04:56
Vimes - Balance 9 izlenme - 2 yıl önce Vimes - Balance (Audio) 2016 – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! VIMES – "Nights in Limbo" Album Tracklist: 01. Harpooned – (04:14) 02. Mind – (04:54) 03. Celestial – (03:53) 04. Rudal – (05:37) 05. Tuem – (06:10) 06. Clks – (04:52) 07. Hopeful – (04:12) 08. Balance – (04:57) 09. Ential – (04:29) 10. Esk – (04:03) 11. Kyra – (07:07) 12. The Underachiever – (04:44) 13. House Of Deer – (07:49) Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Vimes - Balance” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Vimes - Balance”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!