Hoşgeldiniz!

balat

Suyu Yosunlanan Kadın 2 01:59
Suyu Yosunlanan Kadın 2 10.074 izlenme - 10 ay önce Suyu yosunlaşan kadın Balatlı Tahir'in işlettiği sucudan su ister ve sucu suyu getirir. Suya zam geldiğini duyan kadın zamdan yakınır ve şikayetçi olur. Daha sucu ile geyik muhabbetine giren suyu yosunlaşan kadın sucu ile kapı önünde yakınlaşır.
Köyden Çıkan Nişantaşı Markası 04:27
Köyden Çıkan Nişantaşı Markası 3.848 izlenme - 8 ay önce İzlediği belgeselde köyde bir kadının dokuduğu çaput kilimleri gördü, yollara düştü, aklına gelen fikir yok olmaya yüz tutan kültürü bir markaya dönüştürdü. Boğaziçi Üniversiteli 22 yaşındaki Yasin Sert ve Balıkesir'in Sarıbeyler köyünden 71 yaşındaki Faize Yoldaş'la tanışın.
Roman Havasında Kapışma... 02:19
Roman Havasında Kapışma... 40.746 izlenme - 8 yıl önce roman dansını öğrenmek isteyenler kaçırmasın
Grup Yorum - Balat 02:05
Grup Yorum - Balat 3.848 izlenme - 5 yıl önce
Balat  Mahallesi 04:51
Balat Mahallesi 1.692 izlenme - 1 yıl önce Youtube'da gezerken denk geldiğim,Tarihi balat mahallesi,nostalji tadında güzel bir video olmuş. Kamera-Kurgu:Çağatay Yılmaz Eylül 2013
Grup İncesaz - Balat 02:07
Grup İncesaz - Balat 1.063 izlenme - 5 yıl önce
Balat Çıkmazı - Ateş'in İntikamı 05:06
Balat Çıkmazı - Ateş'in İntikamı 899 izlenme - 4 yıl önce Patron, Ateş Fırat'tan Son Bir İstekte Bulunur. Ateş Bunu Kabul Etmeyecektir Ve Aralarında Sıkı Bir Hengâme Başlayacaktır.
Birol Topaloğlu-Söyleşi 09:59
Birol Topaloğlu-Söyleşi 2.310 izlenme - 9 yıl önce
Incesaz Balat 01:58
Incesaz Balat 593 izlenme - 5 yıl önce ıncesaz balat
Bu Resim Sadece Balat Mahallesinindir 06:57
Bu Resim Sadece Balat Mahallesinindir 600 izlenme - 7 yıl önce
Fatih  Balat'ta Yangın: 5 Binadan 2'si Kül Oldu 06:12
Fatih Balat'ta Yangın: 5 Binadan 2'si Kül Oldu 62 izlenme - 7 ay önce Fatih Balat'ta 3 katlı ahşap bir binada başlayan yangın, bitişiğinde bulunan 4 binaya daha sıçradı.
Balat Çıkmazı First Dead 00:03
Balat Çıkmazı First Dead 381 izlenme - 4 yıl önce Balat Çıkmazı First Dead
Balat - İncesaz 01:55
Balat - İncesaz 100 izlenme - 2 yıl önce Beste: Murat Aydemir Cengiz Onural: Akustik Gitar Derya Türkan: Klasik Kemençe Murat Aydemir: Tanbur Taner Sayacıoğlu: Kanun Akın Aral: Bass Gitar Türker Çolak: Perküsyon Gürkan Özkan: Perküsyon size hayran olmamak için müzikten anlamamak gerekiyor.
Balat Çıkmazı 00:47
Balat Çıkmazı 246 izlenme - 4 yıl önce Balat Çıkmazından Yine Çıkınılanılamadı.
Balat Müzik - Asbap Serdim Sicime 03:02
Balat Müzik - Asbap Serdim Sicime 277 izlenme - 4 yıl önce Baglama Selamı Bayram Orkçu Apturahman Yaran Solıst Huseyın Çatal
Balat'ta Yangın... 03:21
Balat'ta Yangın... 65 izlenme - 10 ay önce Fatih'te 3 katlı bir binanın 2'nci katında çıkan yangın korku ve paniğe yol açtı. Yangının, ev sahibi kadının sobayı benzinle yakmak isterken çıktığı öne sürüldü. Olay, saat 18.00 sıralarında Cibali Mahallesi, Hisaraltı Caddesi`ndeki 3 katlı bir binada meydana geldi. 2`nci kattaki bir dairede kömür sobasından kaynaklandığı öğrenilen yangın kısa sürede büyüdü. Alevler binanın üst katına da sıçradı. Bina sakinleri durumu hemen itfaiye ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek alevleri söndürdü. Bu arada, yangın çıkan evdeki yaşlı bir kadın yaralandı.
Gülay Çavuşoğlu 04:37
Gülay Çavuşoğlu 255 izlenme - 7 yıl önce
Aksaray'dan Çevirdiler Yolumu - Müzeyyen Senar 02:51
Aksaray'dan Çevirdiler Yolumu - Müzeyyen Senar 95 izlenme - 1 yıl önce Canım istedi gece gece bu türküyü, "kesin vardır sitede" niyetiyle arattım, bulamadım. Öyle olunca yükleme gereği hissettim ahali, canımıza değsin bu İstanbul türküsü Müzeyyen ablamızın sesinden...
Sarıköylü Tevfik - Balat 04:55
Sarıköylü Tevfik - Balat 203 izlenme - 5 yıl önce
“işporta Tezgâhında Hayat” Haber Dizisi Cnn Türk'te 03:41
“işporta Tezgâhında Hayat” Haber Dizisi Cnn Türk'te 7 izlenme - 1 ay önce İşportacı – Zabıta kovalamacası hatta kavgası… Biri ekmek teknesini kaptırmamak için, diğeri verilen görevi yerine getirmek için uğraşıyor… Balat ve Kadıköy’de yaşanan kavganın tarafları şimdi ne yapıyor? Ne bekliyor, ne istiyorlar?
Yağmur Balat 00:09
Yağmur Balat 71 izlenme - 3 yıl önce Yağmur Balat
ömer aganın ciftligi 01:22
ömer aganın ciftligi 232 izlenme - 7 yıl önce tavuklar çok güzel
Balatköyün Ağasi 00:16
Balatköyün Ağasi 174 izlenme - 7 yıl önce
Balat Parkı 02:41
Balat Parkı 179 izlenme - 6 yıl önce parkta yaşam - balat - müzik
'' Balat'ta Gün Işıyor..'' Bir Barış Erdoğan şiiri,Balat Sokaklarında..Serhat Aslan yorumu 03:51
'' Balat'ta Gün Işıyor..'' Bir Barış Erdoğan şiiri,Balat Sokaklarında..Serhat Aslan yorumu 31 izlenme - 1 yıl önce ESER: BARIŞ ERDOĞAN YORUM :SERHAT ASLAN -sevgili serhat aslan'a- . şimdi balat'ta gün ışıyordur, gül kanıyordur düğmeleri kopuk bir çocuğun yüzünü yıkamak üzre eskiciler dünden kalan asık yüzleri toplamaya geliyordur kavgaları yüklenmişlerdir küflenmiş sobalarda yakıp tüketmeye geçim sıkıntılarına burun kıvırıyorlardır ağır azam gururla tuzları kuru bir mart kedisine dert döküyorlardır ağırdır sözleri kadar, sağırdır küfürleri kadar gurur kırıyorlardır arkalarından dökülen zaman çöplerine inat zamana inat, çöpe inat yar . şimdi balat'ta kediler oynaşıyordur, kadınlar oynaşıyordur bir eski zaman sarkacında öyküm sallanıyordur ezan sesi çan sesine karışıyordur abdest teyemmüme karışıyordur, günah çıkarmak mübahken ama en çok yoksulluk sevişiyordur nemli yataklarda günün sayfasını okumaya niyetli kimse olmasa da gazetelerde balat'ta türkü dinleniyordur, türkü demleniyordur asık yüzlerde kapı önleri kucaklaşmaları yerine küfürler oynaşıyordur küfürler oynaşıyordur, oynaşıyordur yar . ben bir daha balat'tan geçmem, balat'ta demlenmem sokaklar, sidikli çocuklar gibi yaşam kokmuyordur yoksulluk bir eski zaman masalında zenginlik düşlüyordur zaman sütlüce taraflarına kör, rami'ye dilsiz herkes kemliği yutuyordur eyüp hazretlerine sırlı, piyer loti'ye ağlamaklı balat'ta gene sabah oluyordur, hayattan ince kıymık kopuyordur balat'ta has çıra tutuşuyordur, yandığım galata uyuyordur galata uyuyordur, uyuyordur yar BARIŞ ERDOĞAN 9 Mart 2013, 22:41 BALAT SOKAKLARI,FENER SOKAKLARI DEYİNCE YOKSULLUK,FAKİRLİK GELİR AKLA LAKİN DOSTLUK KOKAR BURALAR HER ZAMAN..AŞK KOKAR..İYİ SEYİRLER..
Asırlık İki Takımın Hazin Hikayesi (Beykoz 1908 - Vefa) 04:08
Asırlık İki Takımın Hazin Hikayesi (Beykoz 1908 - Vefa) 70 izlenme - 2 yıl önce Lig TV Tutkumuz Futbol programında yayınlanan Beykoz 1908 - Vefa maçının görüntüleri ve Okay Karaca'nın sesinden değerlendirmesi.. İstanbul rakamlara vurduğunda nereden baksan 15 milyon nüfuslu dev bir kent. Diğer yanda unutulan mazide kalan bir semt kültürü olan, her semtin farklı bir adabı, konuşması, oturup kalkmasının olduğu kozmopolit bir şehir İstanbul. Şimdilerde tapu ve kadastro müdürlüğü ve bilimum devlet şeyleri ilçe desede Beykoz'a derin bir semt kültürü olan bir yerleşimdir. Sakileri, Osmanlı macuncuları, Dalyan balıkçıları, Atatürk'ün kurduğu fabrikanın işçileri hep beraber desteklerdi bu kulübü. Şimdi her biri yok edildi kovuldu sürüldü hırpalandı ve bir avuç kaldı Beykozlu. Vefa desen hepten yitik hepten öksüz... Ama bu maçlarda ayrı bir heyecan ayrı bir tarihtir. Eğer olur da izleyip yorum yapmak isteyen arkadaşlardan tek ricam videoda tanıdığım insanlar var biraz üslubu tartarak yazmanızdır.
İki Kahve Arası   21 Şubat 2016 23:47
İki Kahve Arası 21 Şubat 2016 21 izlenme - 10 ay önce Tanem Sivar bu hafta Balat sokaklarına konuk oluyor. Ahşap tasarımlarıyla farklı bir konsept yaratan Mert Erşahin ve geleneksel yöntemlerle tabela üretimi yapan Bürkan Özkan’ın öykülerini dinliyor.
Golden Horn Ensamble - Balat Kapusundan Girdim İçeri 01:13
Golden Horn Ensamble - Balat Kapusundan Girdim İçeri 124 izlenme - 5 yıl önce
06:20
"İstanbul sokakları" Balat sokaklarında geçen bir aşk şiiri...Serhat aslan yorumu 22 izlenme - 1 yıl önce Şiir : SERHAT ASLAN YORUM: SERHAT ASLAN BALAT & FENER SOKAKLARI... Balat sokaklarında çekilmiş bir klip tadında..Kah basamaklarda kah yürürken,gölgem beni hiç bırakmayan dostum..Bir başka olur Balat sokakları,Fener sokakları..Bir saklı tarih semti Balat sokakları aşk kokuyordu yine,Fener sokakları komşuluk ve dostlukla yanıp tutuşuyordu..! İşte burası üç semavi din mensuplarının birarada yaşadığı yer,işte burasıdır İstanbulun Kudüs'ü.. İSTANBUL SOKAKLARI İstanbul sokaklarında bir ben, bir bekçiler ve bir de içimdeki sen vardın. Seni her seferinde içimdeki sana sormayı yeğledim. İçimdeki sen hayallerden ibaretti,cevap veremiyordu. Hatırlar mısın sevdalı gecenin dördünde yazmıştım bu şiiri, hatırlar mısın yar bulutların arasından merhaba dediğin zamanı, hatırlar mısın.. O gece soğuktu ölesiye üşüyordum..! üzerimdeki yırtık paltomu ve kaşkolumu üşümeyeyim diye değil de,sanki içimdeki sen üşümesin diye giymiştim. Ölesiye içiyordum o akşam, ölesiye üşüyordum. Masamda bir kadeh daha vardı, sanki karşımda ağlamaklı bakıyordun. Gözlerimin içine içine eriyordun be Elena.. Bu gece yine Balat sokaklarındayım, beraber kokladığımız, sarıldığımız sokaklardayım Elena. Yoksun Elena, yoksun yar..! Yandığım Balat'ta yine yoksun.. Sabah oluyor, Güneş rüyalarımın üzerine doğuyor. Ve anladım ki ölümlü dünyada yapamadıklarımı ölümün ötesindeki dünyada yapacaktım, ölümün ötesindeki dünyada yapabileceğim tek şey ise; İçimdeki seni unutmamaktı yar. Yarın gece aynı bulutlarda görüşmek dileğiyle. Yarın gece kaldığımız yerde görüşmek dileğiyle yar... Görüşmek dileğiyle, görüşmek dileğiyle.. Serhat Aslan
Balat Yeşilova 1-1 Kemerburgaz U13 00:51
Balat Yeşilova 1-1 Kemerburgaz U13 8 izlenme - 6 ay önce BALAT YEŞİLOVA 1-1 KEMERBURGAZ U13 Son Dakikalar... Müzik:Alan Walker - Fade [NCS Release] TFF,Türkiye Futbol Federasyonu,amatör lig,özet maç izle,futbol kulüpleri,özetleri,maç izle,maçını izle,lig özetleri,özetler,maç sonucu,özeti izle,puan durumu,haftanın maçları, Amatör Futbol Maçı Özetleri, Kırmzı Kartlar, Sarı Kartlar, Amatör Futbol, Haberler, Spor,Maçın Önemli Pozisyonları,Hakeme itiraz, penaltı, serbest vuruş,genç yetenekkler,potansiyel yıldız adayları,mac özetleri,bu akşamki maçlar,amatorfutbolfc,fth cnr,tff oyuncu arama,galatasaray haberleri fenerbahçe haberleri,beşiktaş haberleri,son transferler, haber,süper lig, 1. lig, süper amatör lig,tff,türkiye futbol federasyonu,hakem,mhk,2016,amateur football, amateur match,highlights, news,sport, Amatör Futbol Maçı Özetleri, Kırmzı Kartlar, Sarı Kartlar, Amatör Futbol, Haberler, Spor,Maçın Önemli Pozisyonları,Hakeme itiraz, penaltı, serbest vuruş Amateur football Highlights, Red Cards, Yellow Cards,amateur match,news, sport,freekick,skills, FthCnr Youtube Kanalımıza Abone Olarak Bize Destek Olabilirsiniz. Sıradaki maç sizin takımınızın olabilir...