Hoşgeldiniz!

Balay Videoları

Evlilik Nedir? 03:43
Evlilik Nedir? 3.034 izlenme - 9 ay önce Evlilik Nedir? Evlenme oranları yaz aylarında artıyormuş. Öyle diyor istatistikler. E yıllık izinler, okul tatilleri bunda bir etken tabi. Peki kış aylarında düğün, nikah, kina yapan yok mu? Olmaz mı kış aylarında da evlenmeye devam ediyor insanlar. Hem de büyük bir hızla. (gazla mı demeliydik?) Bu arada şunu belirtmeden geçmeyelim, ki bunu bizce sen de her yerde belirt, çocuk gelin sayısı çok fazla. Oldukça fazla. Oysa hiç olmamalı. Sen bunu bir düşün. Bu kadar insan evleniyorsa vardır bir bildiği deyip seni Büşra Şenol'un sunumu ile Evlilik Nedir videomuzla baş başa bırakmak isteriz. Unutmadan, sen de yaz aşağıya evlilik hakkındaki düşüncelerini. Birbirinden ilginç konuları Nedir'e has bir tarzla eğlenceli ve mizahi olarak videolara yansıtan Nedir YouTube kanalı, üçüncü sezonunda yeni sunucusu Büşra Şenol ve yeni konularıyla yayında!
flash tv resul balay'ı 20 yıl sonra buldu 03:27
flash tv resul balay'ı 20 yıl sonra buldu 8.050 izlenme - 9 yıl önce flash tv resul balay'ı 20 yıl sonra buldu
Resul Balay - Yürü Yalan Dünya 03:13
Resul Balay - Yürü Yalan Dünya 2.789 izlenme - 2 yıl önce O bir fenomen, o bir ekol, o bir idol.. Fazla söze gerek yok, özlenen ses Resul Balay ve Yürü Yalan Dünya huzurlarınızda..
Süper Ses-Resul Balay Bu Kadarda Nazlı Olma 03:34
Süper Ses-Resul Balay Bu Kadarda Nazlı Olma 3.411 izlenme - 6 yıl önce mutlaka dinle güzel bir ses harika çocuk resul balay
Minecraft Balay Metro Oğuzhan Aydın Arif Baltürk 03:30
Minecraft Balay Metro Oğuzhan Aydın Arif Baltürk 3.099 izlenme - 5 yıl önce Minecraft adlı oyunda yaptığımız metro istasyonu.. İyi Seyirler..
Resul Balay - Dom Dom Kurşunu 04:38
Resul Balay - Dom Dom Kurşunu 935 izlenme - 2 yıl önce Sayın müzik severler, alkışlarla yaşıyorum ekibi en güzel sesler serisine bir yenisini daha ekleyerek 12 yaşındaki harika çocuk Resul Balay'ın yeniden yorumladığı Dom Dom Kurşunu adlı şarkıyı sizlere gururla sunar... ( İç Ses: sunmasamıydık acaba lan! )
Resul Balay:))) 03:27
Resul Balay:))) 2.588 izlenme - 9 yıl önce mm izleyin efsane çocuk
Ekmek Takıntısı Olan Emrah 03:02
Ekmek Takıntısı Olan Emrah 3.227 izlenme - 4 yıl önce Küçük Emrah'ın ekmek ile ilgili sahneleri
Başketli Resul - Kaynana Semra 03:24
Başketli Resul - Kaynana Semra 3.634 izlenme - 8 yıl önce başketli resu
Resul Balay'ın Züper Şarkısı, Taze Geldi Apla! 03:45
Resul Balay'ın Züper Şarkısı, Taze Geldi Apla! 520 izlenme - 2 yıl önce Tabi ki güzel bir şarkı değil, tabi ki iğrenç, belki komik bile değil ama o bir fenomen , o bir resul balay, şarkısı bende var demek bile bir prestij.
Bir Fenomen olarak RESUL BALAY!! BÖLÜM 2 03:27
Bir Fenomen olarak RESUL BALAY!! BÖLÜM 2 659 izlenme - 2 yıl önce Efendim, Bir Fenomen olarak RESUL BALAY!! adlı 1. bölümün devamının geleceğini kim bilebilirdi ki? FLash haberin neden abididk gubidik haberler yaptığı kafamızı kurcalaya dursun, insan gülerken bir yandan da adamın şimdiki haline acımadan edemiyor.
Zekai Tunca - Balay 03:36
Zekai Tunca - Balay 293 izlenme - 5 yıl önce
sadık resul show 04:21
sadık resul show 255 izlenme - 6 yıl önce son yıllarda piyasayı altüst eden ses.
Muhteşem Grup Diyar 06:56
Muhteşem Grup Diyar 75 izlenme - 2 yıl önce Bu adamlar inanılması zor olan ve beni gece gece değişik tirplere sokan rock-halay tarzını benimsemişler diyorum evet diyorum....şunuda ekliyorum dünya turnesinde olan grup video sonunda bir çorbacıda görüntüleniyor (directors cut +bonus scenes)
Zekai Tunca - Balay 04:53
Zekai Tunca - Balay 115 izlenme - 5 yıl önce
Bütün Dünya Duysun; İ Love You Resul Balay 00:34
Bütün Dünya Duysun; İ Love You Resul Balay 138 izlenme - 6 yıl önce www.bortlen.com - www.facebook.com/bogurtlen - www.twitter.com/bortlencom