Hoşgeldiniz!

balayı

Karısına Saldıran Köpek Balığını Canlı Canlı Çekti 00:18
Karısına Saldıran Köpek Balığını Canlı Canlı Çekti 4.971 izlenme - 1 ay önce Güney Karolina eyaletindeki Charleston şehrinden balayı için Karayip adalarına giden Sarah Illig kocası Evan Carroll'un gözleri önünde köpek balığı saldırısına uğradı. saldırıya uğrayan kadın, ”ilk başta ne olduğunu anlayamadım kocamın bir şaka yaptığını düşündüm saniyeler geçtikçe acım arttı ve yanımdan uzaklaşan köpek balığını gördüm" dedi.
Aşk Yeniden - Mukaddes & İrem Yakalanıyor (6. Bölüm) 02:46
Aşk Yeniden - Mukaddes & İrem Yakalanıyor (6. Bölüm) 14.144 izlenme - 3 yıl önce Fatih’le Zeynep’in bir aile olarak başbaşa geçirdiği günler Şevket’lerin gelişiyle sona erer. Fakat Şevket’i Rize dönüşünde bir sürpriz beklemektedir. Meryem, yıllar sonra Şevket’in karşısına dikilmiştir. Şevket, kızını kaybetme gerçeğiyle karşı karşıyadır. Bunun için hem Fatih’i mutlu edecek, hem de Zeynep’i Meryem’den uzaklaştıracak bir yol bulur. Onları, tatile gönderir. Zeynep,bu tatilin sebebini bilmese de ilk defa tüm sıkıntılardan uzakta güzel bir tatil geçirmektedir. Ne peşlerine düşen Mukaddes ve İrem’den ne de onu bekleyen tehlikeden haberi vardır. Uzun zaman sonra her şeyden ve herkesten uzaktadır. Fakat mutlulukları uzun sürmez. İstanbul’dan gelen bir haberle apar topar dönmek zorunda kalırlar. Sonunda, Zeynep’in korktuğu şey, başına gelmiştir.
Balayı Çiftinin Odasında Terlikle Seks Yapan Horoz  00:59
Balayı Çiftinin Odasında Terlikle Seks Yapan Horoz 3.938 izlenme - 1 yıl önce Horoz izinsiz defalarca eve girip balayındaki çifti rahatsız etmiş,gelinin panduf tarzı terliğine tacizde bulunmuş. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kardan Kadınla Evlenen Adamın Balayı Görüntüleri 02:18
Kardan Kadınla Evlenen Adamın Balayı Görüntüleri 2.464 izlenme - 1 yıl önce Bursa’da geçen sene kardan yaptığı gelinle sosyal meydana tıklanma rekorları kıran vatandaş, bu yıl da kardan eşiyle balayına çıkıp güneşlendi. Plaj havlusunu sererek yanına uzandığı bikinili kardan geline güneş kremi süren genç adam, herkesi kahkahaya boğdu.
Aşk Yeniden - Zeynep & Fatih'in Romantik Dansı (6. Bölüm) 02:17
Aşk Yeniden - Zeynep & Fatih'in Romantik Dansı (6. Bölüm) 8.080 izlenme - 3 yıl önce Fatih’le Zeynep’in bir aile olarak başbaşa geçirdiği günler Şevket’lerin gelişiyle sona erer. Fakat Şevket’i Rize dönüşünde bir sürpriz beklemektedir. Meryem, yıllar sonra Şevket’in karşısına dikilmiştir. Şevket, kızını kaybetme gerçeğiyle karşı karşıyadır. Bunun için hem Fatih’i mutlu edecek, hem de Zeynep’i Meryem’den uzaklaştıracak bir yol bulur. Onları, tatile gönderir. Zeynep,bu tatilin sebebini bilmese de ilk defa tüm sıkıntılardan uzakta güzel bir tatil geçirmektedir. Ne peşlerine düşen Mukaddes ve İrem’den ne de onu bekleyen tehlikeden haberi vardır. Uzun zaman sonra her şeyden ve herkesten uzaktadır. Fakat mutlulukları uzun sürmez. İstanbul’dan gelen bir haberle apar topar dönmek zorunda kalırlar. Sonunda, Zeynep’in korktuğu şey, başına gelmiştir.
Aşk Yeniden - Nikahlı Karımsın (6. Bölüm) 02:38
Aşk Yeniden - Nikahlı Karımsın (6. Bölüm) 6.131 izlenme - 3 yıl önce Fatih’le Zeynep’in bir aile olarak başbaşa geçirdiği günler Şevket’lerin gelişiyle sona erer. Fakat Şevket’i Rize dönüşünde bir sürpriz beklemektedir. Meryem, yıllar sonra Şevket’in karşısına dikilmiştir. Şevket, kızını kaybetme gerçeğiyle karşı karşıyadır. Bunun için hem Fatih’i mutlu edecek, hem de Zeynep’i Meryem’den uzaklaştıracak bir yol bulur. Onları, tatile gönderir. Zeynep,bu tatilin sebebini bilmese de ilk defa tüm sıkıntılardan uzakta güzel bir tatil geçirmektedir. Ne peşlerine düşen Mukaddes ve İrem’den ne de onu bekleyen tehlikeden haberi vardır. Uzun zaman sonra her şeyden ve herkesten uzaktadır. Fakat mutlulukları uzun sürmez. İstanbul’dan gelen bir haberle apar topar dönmek zorunda kalırlar. Sonunda, Zeynep’in korktuğu şey, başına gelmiştir.
400 Günlük Drone'larıyla Balayı Geçiren Çiftin Kıskandıran Dünya Turu 03:46
400 Günlük Drone'larıyla Balayı Geçiren Çiftin Kıskandıran Dünya Turu 1.666 izlenme - 1 yıl önce 400 gün boyunca 48 ülke gezen yeni evli çift bu anlarını drone'larıyla görüntüledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşk Yeniden - Zeynep'in Annesi (6. Bölüm) 03:07
Aşk Yeniden - Zeynep'in Annesi (6. Bölüm) 3.844 izlenme - 3 yıl önce Fatih’le Zeynep’in bir aile olarak başbaşa geçirdiği günler Şevket’lerin gelişiyle sona erer. Fakat Şevket’i Rize dönüşünde bir sürpriz beklemektedir. Meryem, yıllar sonra Şevket’in karşısına dikilmiştir. Şevket, kızını kaybetme gerçeğiyle karşı karşıyadır. Bunun için hem Fatih’i mutlu edecek, hem de Zeynep’i Meryem’den uzaklaştıracak bir yol bulur. Onları, tatile gönderir. Zeynep,bu tatilin sebebini bilmese de ilk defa tüm sıkıntılardan uzakta güzel bir tatil geçirmektedir. Ne peşlerine düşen Mukaddes ve İrem’den ne de onu bekleyen tehlikeden haberi vardır. Uzun zaman sonra her şeyden ve herkesten uzaktadır. Fakat mutlulukları uzun sürmez. İstanbul’dan gelen bir haberle apar topar dönmek zorunda kalırlar. Sonunda, Zeynep’in korktuğu şey, başına gelmiştir.
Kardan Kadınla Evlenip Balayına Çıkan Adam 02:18
Kardan Kadınla Evlenip Balayına Çıkan Adam 1.124 izlenme - 1 yıl önce Bursa’da geçen sene kardan yaptığı gelinle sosyal meydana tıklanma rekorları kıran vatandaş, bu yıl da kardan eşiyle balayına çıkıp güneşlendi. Plaj havlusunu sererek yanına uzandığı bikinili kardan geline güneş kremi süren genç adam, herkesi kahkahaya boğdu.
Aşk Yeniden - Fatih & Reis'in Sırrı (6. Bölüm) 02:36
Aşk Yeniden - Fatih & Reis'in Sırrı (6. Bölüm) 3.608 izlenme - 3 yıl önce Fatih’le Zeynep’in bir aile olarak başbaşa geçirdiği günler Şevket’lerin gelişiyle sona erer. Fakat Şevket’i Rize dönüşünde bir sürpriz beklemektedir. Meryem, yıllar sonra Şevket’in karşısına dikilmiştir. Şevket, kızını kaybetme gerçeğiyle karşı karşıyadır. Bunun için hem Fatih’i mutlu edecek, hem de Zeynep’i Meryem’den uzaklaştıracak bir yol bulur. Onları, tatile gönderir. Zeynep,bu tatilin sebebini bilmese de ilk defa tüm sıkıntılardan uzakta güzel bir tatil geçirmektedir. Ne peşlerine düşen Mukaddes ve İrem’den ne de onu bekleyen tehlikeden haberi vardır. Uzun zaman sonra her şeyden ve herkesten uzaktadır. Fakat mutlulukları uzun sürmez. İstanbul’dan gelen bir haberle apar topar dönmek zorunda kalırlar. Sonunda, Zeynep’in korktuğu şey, başına gelmiştir.
Balayı Nedir? - Röportaj 02:14
Balayı Nedir? - Röportaj 189 izlenme - 3 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara mikrofon uzatılıp balayı nedir sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Balayısı Kısa Süren Eşcinsel Çiftler 00:20
Balayısı Kısa Süren Eşcinsel Çiftler 2.900 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'da eşcinsel çiftler için balayı kısa sürdü. Yüksek Mahkeme, aynı cinsiyetten evliliklere izin veren yasayı iptal etti. Yasanın kabul edildiği 7 Aralık 2013 tarihinden sonra hayatlarını birleştiren 20 kadar eşcinsel çiftin evliliklerinin de meşru sayılmayacağı bildirildi
Balayında Karısına Saldıran Köpekbalığını Videoya Çekti 00:16
Balayında Karısına Saldıran Köpekbalığını Videoya Çekti 122 izlenme - 1 ay önce Güney Karolina eyaletindeki Charleston şehrinden balayı için Karayip adalarına giden Sarah Illig kocasının gözleri önünde köpekbalığı saldırısına uğradı. Kolunda derin diş izleri ile yarıklar oluşan kadın hayatının en özel anının nasıl kabusa dönüştüğünü anlattı...
Drone'larıyla 400 Günlük Balayı Geçiren Çiftin Kıskandıran Dünya Turu 03:46
Drone'larıyla 400 Günlük Balayı Geçiren Çiftin Kıskandıran Dünya Turu 708 izlenme - 1 yıl önce 400 gün boyunca 48 ülke gezen yeni evli çift bu anlarını drone'larıyla görüntüledi. Ortaya çıkan görüntü gerçekten muhteşem!
Maldivler Tanıtım 01:54
Maldivler Tanıtım 1.155 izlenme - 3 yıl önce Hint Okyanusu'nda 1800 kadar mercan adası ve kumladan oluşur Maldivler. Su sporlarına, su altı dünyasına ilgi duyuyorsanız aradığınız yer burası. Başkent Male yakınlarında muhteşem sörf alanları var. Her türlü su sporu yapılabiliyor. Dalgaların yumuşak ritmi, palmiyelerin altında yüzmek, deniz meltemi, Manzaranın ve boğazın tadını işiteceksiniz Maldiv'de... (En iyi zaman: Ocak-Temmuz, Eylül-Ekim) Başkent: Male İklim: Maldivler'in iklimi sıcak ve nemli. Günlük ortalama sıcaklık; 27 derece. Binlerce Maldivli hergün balık avına çıkıyor. Adada yetişen yiyecekler arasında ise ananas, hindistancevizi ve nar başta geliyor. Para Birimi: Rufiyaa (Rf) Vize alma zorunluluğu yok Suyun Üstünde Uyumak: Bu adalar topluluğunun bir diğer özelliği de, her adanın doğal bir lagün tarafından çevrelenmiş olması.... Bu lagünler, adaları şiddetli rüzgardan ve dalgadan koruduğu gibi aynı zamanda da turkuaz sularıyla bir cennet görüntüsü sağlıyor. (2005 yılında meydana gelen deprem, 10 metre büyüklüğünde dev dalgaların oluşmasına yol açtı. Maldivler adaları da dev dalgalardan etkilenmişti…) Eğer denizle aranız iyiyse, Maldivler’de "deniz veya plaj villalarında (Water & Beach Bungalow) kalabilirsiniz. Damak Zevki & Din: Nüfusun tamamının Müslüman olduğu Maldivler'de mutfak deniz mahsülleri üzerine kuruludur. Gündüz Aktiviteleri Diving & Snorkelling: Dalmayı sevenler için lagunları çevreleyen mercanların okyanus derinliklerine girdiğiniz zaman belki de yer yüzünde başka hiçbir yerde daha bir arada bulamayacağınız kadar çok canlı türünü ve renk armonisini bir arada görebilirsiniz. Cocoa Adası: Robinson Crusoe'nun yazarı Robert Louis Stevenson onu "Hint okyanusundaki en ilahi ada" olarak tanımlıyor. Deniz öyle berrak ve kumsal öyle ipeksi ki, kum nerede bitiyor deniz nerede başlıyor, kestirmek zor. Kumsalda beyaz mercan ve ahşaptan yapılan bungalow'larda her tür lüks ve konfor var. AKŞAM AKTİVİTELERİ: Adalar tamamen sakin yaşam tarzı üzerine kurulu olduğundan sınırlı bir gece aktivitesi vardır. Gece aktiviteleri tesislerdeki münferit organizasyonlar ve barlarındaki müzik ile sınırlıdır. Püf Noktaları: Halkı Müslüman ve sempatiktir; içki kullanımı yalnız turistlere aittir. Girişte havaalanında ciddi bir alkol kontrolu yapılmakta ve dışardan getirdiğiniz içkilere dönüşünüzde geri verilmek üzere el konulmaktadır! Seçeceğiniz otelin kuzey atolünde olması şiddetle tavsiye olunur. Kuzey Male Atol' ündeki en iyi ada " Paradise Island" dır.. Paradise Island' ın haritada bulabileceğiniz adı ise:" Lankanfinolhu" dur. Eğer burada yer bulamaz iseniz " Kurumba Village " ikinci tercihiniz olabilir. Su, adalarda altın değerinde... Yüzmek isteyenler için ise bir kabus: çünkü mercanlar deniz yüzeyine 20 cm kalana kadar yayılmıştır. Maldivler gezilecek yerleri olarak kısıtlı yerler barındırmaktadır. Bunlar arasında sayabileceğimiz Meluee-aage sarayı, Cocoa adası, İslamik merkez gibi yerler vardır. MALDİVLER GEZİLECEK YERLERİ 1) MULEE-AAGE Mulee-aage Sultan Şemsettin tarafından yapılmıştır. Sultan Şemseddin tahtan indirilene kadar burada oturma imkânı bulmuştur. Sultan Şemseddin bu sarayı oğlu için yaptırmış fakat oğlu burada hiçbir zaman oturamamıştır. Mulee-aage daha sonra Başkanlık Konutu olarak kullanılmaya başlanmıştır. 2)HUKURU MİSKİİY CAMİSİ Hukuru Miskiiy Camisi 1656 yılında dönemin Sultanı İbrahim İskender tarafından yaptırılmıştır. Hukura Miskiiy camisinin yapıldığı zaman minaresi bulunmamaktaydı. Caminin minaresi 1667 yılında yapılmıştır. 3)BAŞKANLIK SARAYI Maldivler gezilecek yerlerinden tarihi önem taşıyan yerlerinden birisi Başkanlık Sarayı’dır. Başkanlık sarayı, Orchid Magu olarak bilinen alışveriş bölgesinin batısında yer almaktadır. 4)İSLAMİK MERKEZ İslamik merkez Maldivler gezilecek yerlerinin belki de en bilinen yerlerindendir. İslamik Merkez’in açılış yılı 1984’tür.Bu camii aynı zamanda Masjidul Sultan Mohammed Camii olarakta bilinmektedir.5000 kişi aynı anda ibadet imkanına sahiptir. Camii dışında konferans salonu ve İslam müziside İslamik merkezde bulunmaktadır. 5)SULTAN PARKI-MÜZESİ Sultan parkı ve müzesi 1952 yılında açılmıştır. İslam öncesi ve sonrasına ait önemli eserler burada bulunmaktadır. Müze Cuma günleri hariç olmak üzere hafta içi sabah 09.00 – 15.00 arasında hizmet vermektedir. Sultan müzesinde monarşi zamanının önemli tarihi eserleri sergilenmektedir. 6)THE ARTİFİCİAL BEACH The Atrificial Beach, Male’de bulunan sanal plajdır. Maldivlerin başkenti Male’de bulunan sanal plaj, adalara gidip güneşlenme, denize girme gibi aktiviteleri yapamayan birçok insan için alternatif durumundadır. Sanal plajda insanların yemek yiyebilmesi için birçok restaurant açılmıştır. 7)COCOA ADASI Cocoa adası’nı Robinson Crusoe’nun yazarı olan Robert Louis Stevenson’un sözleriyle tanımlamamız gerekirse, Stevenson bu adayı ‘’ okyanusn en ilahı adası’’ olarak tanımlamaktadır. Kumsalda mercanların bembeyaz kumlar eşliğinde bungalovlara ev sahipliği yapmaktadır. Sessizliği ve sakinliğiyle ünlü olan Cocoa Adası’nda gece hayatı adına fazla aktivite yoktur.
Düğüne Dair Neye İhtiyacınız Varsa www.düğüntrendy.com `da 00:50
Düğüne Dair Neye İhtiyacınız Varsa www.düğüntrendy.com `da 22 izlenme - 3 hafta önce Hayatın en özel anları için her zaman yanınızda. https://duguntrendy.com/dugune-dair-n...
Balayına Phuket'e Giden Kız Makyajı 11:31
Balayına Phuket'e Giden Kız Makyajı 70 izlenme - 3 ay önce Danla Bilic'in Phuket'e gidip çektiği muhteşem videoyu izliyoruz efenim. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
devil's pond 02:03
devil's pond 2.007 izlenme - 7 yıl önce yeni evli julianne'nın romantik başlayan balayı tatili kocasının bir psikopat olduğunu öğrenmesiyle kabusa dönüşür. gittikleri ıssız adada kapana kısılan julianne'ın oradan kurtulabilmesi için tek bir yol vardır.
Didim Beach Resort 04:51
Didim Beach Resort 797 izlenme - 2 yıl önce SİZİ TÜRKİYE DİDİM'DE DİDİM BEACH ELEGANCE HOTEL DE TATİLE BEKLİYORUZ. DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN +90 (256) 444 60 74 - 1784605227 VEYA wwww.didimbeach.com Whatsapp & Viber : 0534 7064 705 İnstagram :www.instagram.com/didimbeach Twitter : twitter.com/didimbeachhotel - % 35 İNDİRİM % 100 MİSAFİR MEMNUNİYETİ - KREDİ KARTI İLE ÖDEME İMKANI. DİLERSENİZ GİRİŞTE ÖDEME ŞİMDİDEN İYİ TATİLLER
Yurt İçinde Balayına Nereye Gidilir? 01:29
Yurt İçinde Balayına Nereye Gidilir? 243 izlenme - 11 ay önce Balayı evlendikten sonra gidilen ilk tatil, yani yepyeni bir heyecan tek seferlik bir mutluluk demek. Nereye gideyim, çiftlerin en çok tavsiye ettiği yerler nerelerdir gibi sorular kafanı kurcalamasın istiyorsan hemen videomuzu izlemeye başla! İşte düşlediğin balayı tatilinde gidebileceğin, en çok sevilen yurt içi balayı destinasyonları! - Didim - Kemer - Çeşme - Dalaman - Göcek - Alanya - Alaçatı - Belek - Side - Antalya - Ayvalık - Bodrum - Datça - Fethiye - Kaş - İstanbul - Kuşadası - Marmaris - Özdere
Scarface'in Dibine Vuran Polat Alemdar 01:23
Scarface'in Dibine Vuran Polat Alemdar 1.094 izlenme - 3 yıl önce evet balayı bitti ve de polat alemdar diziye geri döndü hem de scarfacein dibine vurarak. gözümüz aydın olsun, bakalım bu yaralar bereler kimeymiş bileler ohaa pardon şarkı kaynadı cümleye, ne zaman geçer ki be toktur, haftaya?
Kadirsezer Balayı...http://kadirsezer.blogcu.com/ 04:01
Kadirsezer Balayı...http://kadirsezer.blogcu.com/ 2.145 izlenme - 10 yıl önce http://kadirsezer.blogcu.com/
Gemide balayı 00:58
Gemide balayı 875 izlenme - 6 yıl önce Gemide balayı
touch of evil 1 fragmanı 02:08
touch of evil 1 fragmanı 1.399 izlenme - 7 yıl önce amerikalı polis müfettişi ramon miguel vargas charlton heston ve eşi susan janet leigh balaylarını geçirmek üzere bir meksika sınır kasabasına gidiyorlar. ancak kasabaya gelir gelmez bir araba altına yerleştirilen bombanın patlamasıyla havaya uçuyor ve vargas balayında bile beladan uzak kalamayacağını anlıyor. olayı araştırmak için yerel güvenlik güçleriyle temas kuran vargas karşısında sinema tarihinin en sahtekar polislerinden birisini hank quinlan'ı orson welles buluyor. cinayeti ar
Balayında Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Neler? | Düğün.com 01:59
Balayında Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Neler? | Düğün.com 520 izlenme - 3 yıl önce Balayın için erken rezarvasyon yaptırmanın bütçene katkılarını izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/balayinda-erken-rezarvasyon-yaptirmanin-avantajlari-neler-195 Balayı tatili için erken otel ve tur rezarvasyonlarında kazancın çok! Erken rezarvasyon tarihleri ne zman başlıyor; balayı turlarında indirim oranları ne kadar ve rezarvasyon yaptıracağın otellerde karşılaşacağın küçük sürprizler neler röportajımızdan hemen öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kıbrıs Balayı Otelleri ve Ortalama Fiyatları Hakkında Merak Edilenler! | Düğün.com 02:10
Kıbrıs Balayı Otelleri ve Ortalama Fiyatları Hakkında Merak Edilenler! | Düğün.com 484 izlenme - 3 yıl önce Balayı için en özel Kıbrıs otelleri ve fiyat aralıklarını senin için öğrendik, hemen izle! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kibris-balayi-otelleri-ve-ortalama-fiyatlari-hakkinda-merak-edilenler-147 Balayında Kıbrıs otellerini neden seçmelisin, ortalama fiyatlar ne kadarla başlıyor ve indirim oranları nedir, avantajlı fiyatlardan nasıl faydalanılır röportajımızı izle ve öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Balayı Otelleri 00:55
Balayı Otelleri 23 izlenme - 1 ay önce Elif'le Hakan'ın balayı hikayesini dinlemek ister misiniz? Mutlu bir balayı geçirmeniz için tüm çalışanlarımız yanınızda. Kıbrıs otelleri ve Kıbrıs Turları hakkında bilgi almak isterseniz bizi hemen arayabilirsiniz. Balayı otelleri ve Balayı Turları sayesinde Tatiliniz güzel geçsin. https://tatildukkani.com/balayi-otelleri https://tatildukkani.com/kibris-otelleri Kıbrıs tatili, gelin ve damatlar için unutulmayacak bir balayı deneyimi sunacak. Balayı otelleri sayesinde hayatınızdaki en mutlu zamanı geçireceksiniz. Düğünün ardından tüm yorgunluğunuzu atacağınız Kıbrıs otelleri size unutulmayacak bir balayı yaşatacak. http://www.TatilDukkani.com ?Mutluluğunuz için; ?Tatile Hep Açığız!
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın Miami Görüntüleri 00:28
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın Miami Görüntüleri 155 izlenme - 11 ay önce Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun Amerika tatili son sürat sevam ediyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti balayı yaptıkları Miami'den renkli görüntüleri paylaştılar.
Balayı Otelleri Ve Fiyatları-Hedef Rose Garden Hotel 00:53
Balayı Otelleri Ve Fiyatları-Hedef Rose Garden Hotel 182 izlenme - 1 yıl önce Balayı Otelleri Ve Fiyatları Hedef Rose Garden Hotel Site: http://www.hedefrosegarden.com/tr Facebook: https://www.facebook.com/hedefhotels/... Twitter: https://twitter.com/HedefHotels İnstagram: https://www.instagram.com/hedefhotels/ My Space: https://myspace.com/hedefhotels Vimeo: https://vimeo.com/hedefkleopatra Dailymotion: http://www.dailymotion.com/hedefkleop... İzlesene: https://www.izlesene.com/kanal/HedefK... İletişim: http://www.hedefrosegarden.com/tr/ile... Telefon: +90 242 565 0 444 Email: info@hedefrosegarden.com Genel Bilgi İçin : http://www.hedefrosegarden.com/tr Balayı Otelleri Ve Fiyatları,Hedef Rose Garden Hotel
Balayı - Utopia World Hotel 00:57
Balayı - Utopia World Hotel 132 izlenme - 1 yıl önce Balayı UtopiaWorld Hotel Site: http://www.utopiaworld.com.tr/ Facebook: https://www.facebook.com/UtopiaWorld Twitter: https://twitter.com/UTOPIAWORLDTR İnstagram: https://www.instagram.com/utopiaworldtr/ Foursquare: https://tr.foursquare.com/v/utopia-world-hotel/4bd2b82a77b29c74ee488f82 Vk: https://vk.com/id363224135 Vimeo: https://vimeo.com/utopiaworldhotel Linkedin: https://www.linkedin.com/in/utopiaworldhotel Dailymotion: http://www.dailymotion.com/utopyaworld İletişim: http://www.utopiaworld.com.tr/iletisim.php Tel No: 0(242) 526 22 22 E-Mail: hotel@utopiaworld.com.tr Genel Bilgi İçin : http://www.utopiaworld.com.tr/otel-hakkinda.php Balayı , UtopiaWorld Hotel