Hoşgeldiniz!

balçiçek ilter

Canlı Yayında Yere Kapaklanan Muhabir 01:00
Canlı Yayında Yere Kapaklanan Muhabir 6.163 izlenme - 4 hafta önce Hafta içi her gün Star’da yayınlanan Balçiçek İlter’le Olay Yeri programında bugün ilginç anlar yaşandı.
Balçiçek İlter'de Olay Yeri Muhabiri Yere Kapaklandı 01:00
Balçiçek İlter'de Olay Yeri Muhabiri Yere Kapaklandı 80 izlenme - 4 hafta önce Hafta içi her gün Star’da yayınlanan Balçiçek İlter’le Olay Yeri programında ilginç anlar yaşandı. Jandarma ekipleriyle birlikte hareket eden Olay Yeri muhabiri, takip sırasında bir anda yere yuvarlandı. Gelen bilgilere göre muhabir durumu hafif yara ile atlattı.
Balçiçek İlter'in Sunduğu Canlı Yayında Büyük Kavga 04:56
Balçiçek İlter'in Sunduğu Canlı Yayında Büyük Kavga 134 izlenme - 4 ay önce Star TV ekranlarında yayınlanan ve Balçiçek İlter'in sunduğu Olay Yeri adlı programda gergin anlar yaşandı. Canlı yayında birbirine giren aileler sunucu Balçiçek İlter'i de çileden çıkardı.
Murat Menteş - Akit Fıkrası 01:45
Murat Menteş - Akit Fıkrası 1.166 izlenme - 3 yıl önce Murat Menteş Habertürk'te Balçiçek İlteri'in hazırlayıp sunduğu Balçiçek İlter İle Söz Sende programında 2012 yılında Yeni Akit gazetesinin Atatük'ün naaşının bulunduğu Anıtkabir'i tapınağa benzetmesinin hatırlatılması üzerine Yeni Akit gazetesiyle ilgili fıkra anlatmıştı. Tekrardan hatırlıyoruz.
Serra Yılmaz Baş Örtülü Görünce Korkuyorum Öcü Gibi 00:37
Serra Yılmaz Baş Örtülü Görünce Korkuyorum Öcü Gibi 1.459 izlenme - 5 yıl önce Tiyatrocu Serra Yılmaz'dan canlı yayında hakaret! Habertürk Televizyonu'nda Balçiçek ilter'in konuğu olan Tiyatrocu Serra Yılmaz'ın hakaret içeren sözleri çok tartışılacak... Canlı yayında başörtüsü ile ilgili görüşlerini açıklayan Serra Yılmaz ; Başörtülü birini görmenin kendisini çok rahatsız ettiğini belirterek "Ben aslında insanların kapalı olmasından hiç hoşlanmıyorum. Bazen korkuyorum başörtülülerden. Geçen gün hastaneye gittim, içeri girdim simsiyah bir öcü geldi üstüme. Korktum, korkutucu geliyor bana." dedi. "BAŞÖRTÜLÜLERE YAPILAN ÇOK BÜYÜK BİR BASKI DEĞİL" Ben bu ülkede inanan kesimin fazla ezildiğini düşünmüyorum. İşkence görüp şu anda toprağın altında ne idüğü belirsiz çukurlardan kemiği çıkanların yanında; "Başımı bağlayarak üniversiteye gidemedim" çok büyük bir baskı örneği değil. İnsan utanır. Manevi bir işkence olarak da görmüyorum bunu. Laikliğin olduğu bir ülkede böyle şeyler olabilir. Ama başını örtmek konusunun kadınlara karşı kullanılan bir araç olmasını da istemiyorum. Ben aslında insanların kapalı olmasından hiç hoşlanmıyorum. Ama bu bir tek beni ilgilendirir, onları ilgilendirmez. İstediği gibi örtünüp çıksınlar. "BAŞÖRTÜLÜ GÖRÜNCE KORKUYORUM, ÖCÜ GİBİ" Ben bazen korkuyorum başörtülülerden. Geçen gün hastaneye gittim, içeri girdim simsiyah bir öcü geldi üstüme. Korktum, korkutucu geliyor bana. Ama hiçbir zaman kimseye "Neden başını örttün?" deme hakkını kendimde görmüyorum. Dolayısıyla hiç kimsenin de bana "Sen niye başını açık geziyorsun?" gibi bir şey sorma hakkı da yok. Bu konuyu sömürerekten baskıya uğradığını iddia eden arkadaşların haklı olduğunu düşünüyorum ama bunun çok da hayati bir baskı olduğunu düşünmüyorum. Serra Yılmaz'a bu açıklamalarının ardından sosyal medyada tepki yağıyor.
Balçiçek İlter Ve İskender Pala'nın Tombul Memeler Diyaloğu 04:03
Balçiçek İlter Ve İskender Pala'nın Tombul Memeler Diyaloğu 1.153 izlenme - 5 yıl önce Balçiçek İlter ve İskender Pala'nın tombul memeler diyaloğu Balçiçek: Siz şimdi tombul tombul memeler de diyemezsiniz İskender Pala bazı türkülerdeki sözleri açık açık söyleyemeyince sunucu Balçiçek İlter, 'Siz şimdi tombul tombul memeler de diyemezsiniz' diye konuştu. Ertaş'ın türkülerinde erotizm var diyen Pala'ya tepki var 'Neşet Ertaş'ın türkülerinde erotizm vardır' diyen İskender Pala'ya yönelik eleştiriler artıyor..
Balçiçek İlter'de Muhabir Yere Yuvarlandı 00:32
Balçiçek İlter'de Muhabir Yere Yuvarlandı 16 izlenme - 4 hafta önce Hafta içi her gün Star’da yayınlanan Balçiçek İlter’le Olay Yeri programında bugün ilginç anlar yaşandı.
Limon Satsam Bir Senede Limon Kralı Olurum - Dikran Masis 33:13
Limon Satsam Bir Senede Limon Kralı Olurum - Dikran Masis 442 izlenme - 3 yıl önce Eskidji Yönetim Kurulu Başkanı Dikran Masis, Balçiçek İlter'in konuğu olduğunda nasıl zengin olduğunu anlatıyor. Dinliyoruz, efenim.
Engin Günaydın'dan İlginç Yaklaşım 05:09
Engin Günaydın'dan İlginç Yaklaşım 790 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu Engin Günaydın, Söz Sende'de Balçicek İlter'e özel hayatından, ailesine, oyunculuk kariyerine kadar pek çok konuda samimi açıklamalarda bulundu.
Celal Şengör  -  İlk Borcum Milletime Karşı 01:53
Celal Şengör - İlk Borcum Milletime Karşı 300 izlenme - 2 yıl önce Celal Şengör ülkemizin jeoloji alanında önemli bir bilimadamı bunu öyle laf olsun diye yazmıyorum çünkü amerikan bilimler akademisine seçilen tek Türk vatandaşı. Hoca pek çok alanda garip düşünceleri sebebiyle toplumdan dışlansada ilk borcunun millete karşı olduğunu ifade ediyor.
Limon Satsam Bir Senede Limon Kralı Olurum - Dikran Masis 33:13
Limon Satsam Bir Senede Limon Kralı Olurum - Dikran Masis 286 izlenme - 3 yıl önce Eskidji Yönetim Kurulu Başkanı Dikran Masis, Balçiçek İlter'in konuğu olduğunda nasıl zengin olduğunu anlatıyor. Dinliyoruz, efenim.
Memleketin Hali'nde Kürt Sorunu Konulu Yayın 06:41
Memleketin Hali'nde Kürt Sorunu Konulu Yayın 167 izlenme - 5 yıl önce Memleketin Hali'nde Kürt/Türk kardeştir konulu yayın
Telefonla Oynarken Yakalanan Balçiçek İlter 00:19
Telefonla Oynarken Yakalanan Balçiçek İlter 155 izlenme - 4 yıl önce Habertürk'te reklamlar yayındayken birden stüdyoya geçildi ve Balçiçek İlter koltuğunda telefonla oynarken yakalandı. İşte o komik dakikalar..."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gazeteci Saymaz ile Emekli Savcı Canlı Yayında Birbirine Girdi 01:42
Gazeteci Saymaz ile Emekli Savcı Canlı Yayında Birbirine Girdi 185 izlenme - 3 yıl önce Balçiçek İlter'in programında emekli savcı Ahmet Gündel, gazeteci İsmail Saymaz'a yönelik ağır hakaretlerde bulundu.
Altan Erkekli Balçiçek İlter İle Söz Sende 33:41
Altan Erkekli Balçiçek İlter İle Söz Sende 248 izlenme - 5 yıl önce Habertürk - Söz Sende Programı | 16.11.2012
Gezi Direnişinde Ölenler Devede Kulak - Egemen Bağış 01:29
Gezi Direnişinde Ölenler Devede Kulak - Egemen Bağış 155 izlenme - 3 yıl önce Egemen Bağış görev aldığı günden beri polisin her tavrını savunmayı kendine görev edinmiş. Ne zaman bir şey olsa "evet polisimiz çok iyiydi" yorumunu yapıyor. Bu sefer de Suriye ile Gezi Direnişini kıyaslıyor. Yetmezmiş gibi avrupada olsa şöyle böyle olurdu. Ona bakarsan birçok ülkede biber gazı kullanılmıyor. İnsanlar daha toplanır toplanmaz saldırmıyorlar. Sonra o atıldı bu atıldı.
Balçiçek İlter Kimdir? 01:27
Balçiçek İlter Kimdir? 54 izlenme - 2 yıl önce Balçiçek İlter Biyografi, Balçiçek İlter Kim, Balçiçek İlter Kimdir, Balçiçek İlter Hayatı, Balçiçek İlter
Balçiçek İlter'den ' Astsubay ' Çıkışı 01:39
Balçiçek İlter'den ' Astsubay ' Çıkışı 147 izlenme - 5 yıl önce Burada Laf Çok Programına Konuk Olan Gazeteci-sunucu Balçiçek İlter, 'astsubayların Yaşadığı Zorlukları Dile Getiren Yazarlardan Biriydim' Dedi.
Balçiçek İlter Canlı Yayında Telefonla Oynarken Yakalandı 00:19
Balçiçek İlter Canlı Yayında Telefonla Oynarken Yakalandı 80 izlenme - 4 yıl önce Habertürk'te canlı program yapan Balçiçek İlter, reklam yayını kesilip stüdyoya dönüldüğünde cep telefonuyla yakalandı. Canlı yayın kazalarına bir yenisi daha eklendi. Habertürk'te reklam yayınını kesilip biranda stüdyoya geçilince, Balçiçek İlter hazırlıksız yakalandı. Elindeki cep telefonuyla oynayan Balçiçek İlter ne olduğunu anlamadan reklama hemen geri dönüldü.
Onur Mete - Un Amor (Canlı Performans) 03:11
Onur Mete - Un Amor (Canlı Performans) 120 izlenme - 5 yıl önce Onur Mete Un Amor
Zeki Demirkubuz'un Canlı Yayında  Yavşak Çıkışı 02:41
Zeki Demirkubuz'un Canlı Yayında Yavşak Çıkışı 125 izlenme - 5 yıl önce Zeki Demirkubuz'un canlı yayında yavşak çıkışı
Türk'üm Demeye Korkar Oldum - Feridun Düzağaç 04:00
Türk'üm Demeye Korkar Oldum - Feridun Düzağaç 80 izlenme - 5 yıl önce Sanatçı Feridun Düzağaç, Söz Sende'de Balçiçek İlter'in sorularını yanıtladı. Gündemdeki önemli başlıklarla ilgili çarpıcı açıklamalar yapan Düzağaç ülke gidişatının kendisini kaygılandırdığını dile getirerek "Türk'üm demeye korkar oldum" dedi.
Neden Korkuyoruz - Haberturk 01:39
Neden Korkuyoruz - Haberturk 37 izlenme - 2 yıl önce Sene 2009. Akp gençlik kolları başkanı aziz babuşçuoğlu habertürk kanalında Balçiçek İlter'in canlı yayın konuğudur ve o zamandan bu zamana aslında bugün bir bir gerçekleşen asılsız olmayan korkularımızın o günlere ait minnacık bir kesit.
Balçiçek İlter: 'yazma Dediler Ama Konuşacağım' 01:37
Balçiçek İlter: 'yazma Dediler Ama Konuşacağım' 61 izlenme - 5 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programına Balçiçek İlter konuk oldu. İlter, kendisine 'Yazma' denildiğini, ancak televizyonculuğa devam edeceğini ve bun...
Balçiçek İlter Canlı Yayında Sitem Etti: Bırakacağım Sonunda 05:05
Balçiçek İlter Canlı Yayında Sitem Etti: Bırakacağım Sonunda 38 izlenme - 3 yıl önce Koray Çalışkan ve Star yazarı Orhan Miroğlu arasında yaşanan gerginliğin önüne geçemeyen Balçiçek İlter "Bu programı bırakacağım sonunda" diyerek isyan etti.
Onur Mete'den Bu Aşktan Gidiyorum Ve Adaletsiz Yar Parçaları 03:49
Onur Mete'den Bu Aşktan Gidiyorum Ve Adaletsiz Yar Parçaları 64 izlenme - 5 yıl önce Onur Mete Balçiçek İlter'in programı Memleketin Halinde
Onur Mete 90'lar ve Müzik Sektörü Hakkında Düşünceleri 03:28
Onur Mete 90'lar ve Müzik Sektörü Hakkında Düşünceleri 37 izlenme - 5 yıl önce Memleketin Hali Onur Mete 90'lar ve Müzik Sektörü Hakkında Düşünceleri