Hoşgeldiniz!

balderesi

Meşhur Balderesi Adam - Personele Sahte Bal Ayarı 02:27
Meşhur Balderesi Adam - Personele Sahte Bal Ayarı 2.566 izlenme - 3 yıl önce Ekranların sevilen yüzü, aranılan insan, 1 değil 2 değil 3 değil ... replikleri ile aylardır ekranlarımızda olan ekrem incel son olaylarla firmasının sahte bal ile lanse edilmesinden ötürüdür ki personeline ayar vermeyi uygun görmüştür. sitemizde beyazın konuyla ilgili veda skecini de izledik üzerine de bu ayar videosunu da izlemek istersiniz diye düşündüm.
Meşhur Balderesi Adamın İsyanı 01:06
Meşhur Balderesi Adamın İsyanı 1.564 izlenme - 3 yıl önce Alın işte kırdınız adamı sonunda, bakın bir dinleyin ne de güzel örneklemelerle kendisini ifade ediyor adam ama yok kardeşim bu memleket bu adamın değerini bilemedi. neyse izleyelim ekrem reyizin isyanını. Lan o değil de ne kadar da Nihat Doğan'a benziyor değil mi? lan yoksa? eyvah eyvah!
Meşhur Balderesi Adam - Matkap Reklamı 00:53
Meşhur Balderesi Adam - Matkap Reklamı 798 izlenme - 3 yıl önce Meşhur balderesi adamımız kendine Tv kanalı almış ve matkap satmaya başlamış,üstelik marketlerde 50tl olan matkabı büyük indirimle 99liraya satıyor. Not: Eliniz kayar hipnotize olur da ararsınız diye telefon numarasını kapattım.
BalAdam - Bal Deresi Reklamı - Yalan Söylüyorsun Lan 00:30
BalAdam - Bal Deresi Reklamı - Yalan Söylüyorsun Lan 1.014 izlenme - 3 yıl önce Bal adam bu seferde şansını pazarda deniyor ama arkadan bir abinin verdiği ayar hepimizin sesi oluyor.(13 sn) Bu sefer alkışlar pazarcı esnafımıza...
Kavanoz Sorunsalı - Meşhur Balderesi Adam 02:49
Kavanoz Sorunsalı - Meşhur Balderesi Adam 773 izlenme - 3 yıl önce evet ekrem abi geldin 30 yaşına kocadın tabi. neyse bu videosunda da ekrem abimizin cahal olmadığı ortaya çıkacak ve de sizlere dara nedir kavanozun tıpkısının aynısının taklidi nasıl olur o gramların yanındaki e işareti nedir gibi birbirinden eğitici ve öğretici bilgileri bulacaksınız.
1 Değil 2 değil 3 değil 4.5 hiç değil tam 5 kavanoz hemde bal deresi 02:58
1 Değil 2 değil 3 değil 4.5 hiç değil tam 5 kavanoz hemde bal deresi 1.363 izlenme - 6 yıl önce
Son Kampanya - Meşhur Balderesi Adam 00:48
Son Kampanya - Meşhur Balderesi Adam 844 izlenme - 3 yıl önce Ekrem abi içini dökmek, dert yanmak için katıldığı programın sonunda dayanamayıp yapacağını yapmış yine ve de 1 değil 2 değil 3 değil deyip başlamış saymaya. Ne diyelim ekrem abi büyüksün, sen ki bugüne bugün 30 yaşında adamsın...
Düşme - Ekrem İncel (Balderesi Adam) 05:29
Düşme - Ekrem İncel (Balderesi Adam) 578 izlenme - 3 yıl önce Evet karşınızda ekrem incel nam-ı diğer meşhur balderesi adam kendisi. Biz onu 1 değil 2 değil 3 değil replikleriyle tanıdık. ama bu performansı fena ki ne fena. eee ekremciğim düşmeyegör dimi yahu...
100 kilo bal 5 lira! Balderesi balın ta kendisi! 01:05
100 kilo bal 5 lira! Balderesi balın ta kendisi! 303 izlenme - 6 yıl önce
Meşhur Balderesi Adamın İsyanı 01:06
Meşhur Balderesi Adamın İsyanı 526 izlenme - 6 yıl önce
Ey Sevgili Şiiri - Meşhur Balderesi Adam 02:12
Ey Sevgili Şiiri - Meşhur Balderesi Adam 433 izlenme - 3 yıl önce Efenim bugüne değin hep bal satarken izlediğimiz meşhur balderesi adam sevgili ekrem inceli bu defa da bir şiir performansı ile izleyeceğiz. Ne diyeceğimizi bilememekle birlikte derin düşünceler içerisindeyiz. Demek ki gerçekten de gıda güvenliği çok önemli bir konuymuş baksanıza, kalıcı hasarlar bırakabilmekte imiş.
Balderesi Çırağan Sarayı Ödül Töreni Gecesi Ekrem İNCEL 02:01
Balderesi Çırağan Sarayı Ödül Töreni Gecesi Ekrem İNCEL 719 izlenme - 6 yıl önce Balderesi firmasından sonra türeyen bir çok firma ödüllerin olduğunu söyleyerek ödüllerin araştırılmasına sebep oldular. Ödüllerin hangi kurum tarafından verildiğini araştırmak güzel bir şey fakat diğer firmaların sahtekarlığı yüzünden Medyada çıkan haberlerde genele yöneldiği için reklamlarda en çok Balderesi olduğu için oklar bize yönlenmektedir. İşte Sizlere Çırağan Sarayından Görüntüler .
Meşhur Balderesi Adam - Ödül Töreni (Çocuklar Gibi Şen Olmak) 00:34
Meşhur Balderesi Adam - Ödül Töreni (Çocuklar Gibi Şen Olmak) 277 izlenme - 3 yıl önce Evet efenim meşhur balderesi adam olarak daha önce kendisinin personeline sahte bal ayarı verirken videosunu yayınladığımı Ekrem İncel beyefendinin (ilgili içerik; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/73609/meshur-balderesi-adam-personele-sahte-bal-ayari ) bu defa da avrupa kalite ödülünün gerçekliğinin ispatı için hazırlatıp sanal aleme ve medyaya servis ettirdiği videodan bir kesit izleyeceğiz. Ekrem bey çocuklar kadar şenmiş o gün Çırağan Saray'ın oysa kimin aklına gelirdiki bu videonun çekildiği zamanlarda, birgün ayarlara gerek duyacağı. İlahi Ekrem Bey sen ki bugüne bugün 30 yaşında adamsın di mi ya?
Kanderesi Adam - Leyla ile Mecnun (Bal Reklamlarına Gönderme) 02:29
Kanderesi Adam - Leyla ile Mecnun (Bal Reklamlarına Gönderme) 183 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medyayı ve gündemi iyi takip eden ve sevilen dizi leyla ile mecnunun 54. bölümünde bal reklamlarına yapılan göndermeyi izliyoruz. 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil bla bla bla...
Meşhur Balderesi Adam Matkap Reklamı 00:53
Meşhur Balderesi Adam Matkap Reklamı 260 izlenme - 5 yıl önce Meşhur Balderesi Adam - Matkap Reklamı
Balcı Adam Matkapçı Oldu 00:53
Balcı Adam Matkapçı Oldu 162 izlenme - 5 yıl önce Balderesi reklamıyla tanınan adam şimdi de matkap pazarlıyor
Berlin'in Arıları - Yeniden Yeryüzü 03:53
Berlin'in Arıları - Yeniden Yeryüzü 115 izlenme - 3 yıl önce Yeniden Yeryüzü, Al Jazeera Türk'te yayınlanan bugünün çevre sorunlarına çözümleri, dünyanın her yerinden ekolojik, bilimsel, teknolojik ve tasarıma dayalı projeleri mercek altına alan belgeseller serisidir. "Yeniden Yeryüzü", bu bölümde Berlin'e uzanıyor. Arılar, bitkilerin polenlenmesinde dünyada en büyük katkıya sahip. Ancak sayıları giderek azalıyor. Berlin'de, halkın doğayla tekrar ilişki kurabilmesi ve uzun vadede sürdürülebilir bir yaşam için bir proje hayata geçirildi. Ekibimiz, şehirdeki ünlü binaların çatılarına kovanlar yerleştirerek arıcılığı özendirmeyi amaçlayan bu projeyi bizlere tanıtıyor.
Transformice balderesi 01:23
Transformice balderesi 63 izlenme - 6 yıl önce Transformice balderesi