Hoşgeldiniz!

balderesi adam

Meşhur Balderesi Adamın İsyanı 01:06
Meşhur Balderesi Adamın İsyanı 1.556 izlenme - 3 yıl önce Alın işte kırdınız adamı sonunda, bakın bir dinleyin ne de güzel örneklemelerle kendisini ifade ediyor adam ama yok kardeşim bu memleket bu adamın değerini bilemedi. neyse izleyelim ekrem reyizin isyanını. Lan o değil de ne kadar da Nihat Doğan'a benziyor değil mi? lan yoksa? eyvah eyvah!
Meşhur Balderesi Adam - Matkap Reklamı 00:53
Meşhur Balderesi Adam - Matkap Reklamı 788 izlenme - 3 yıl önce Meşhur balderesi adamımız kendine Tv kanalı almış ve matkap satmaya başlamış,üstelik marketlerde 50tl olan matkabı büyük indirimle 99liraya satıyor. Not: Eliniz kayar hipnotize olur da ararsınız diye telefon numarasını kapattım.
Kavanoz Sorunsalı - Meşhur Balderesi Adam 02:49
Kavanoz Sorunsalı - Meşhur Balderesi Adam 771 izlenme - 3 yıl önce evet ekrem abi geldin 30 yaşına kocadın tabi. neyse bu videosunda da ekrem abimizin cahal olmadığı ortaya çıkacak ve de sizlere dara nedir kavanozun tıpkısının aynısının taklidi nasıl olur o gramların yanındaki e işareti nedir gibi birbirinden eğitici ve öğretici bilgileri bulacaksınız.
Son Kampanya - Meşhur Balderesi Adam 00:48
Son Kampanya - Meşhur Balderesi Adam 844 izlenme - 3 yıl önce Ekrem abi içini dökmek, dert yanmak için katıldığı programın sonunda dayanamayıp yapacağını yapmış yine ve de 1 değil 2 değil 3 değil deyip başlamış saymaya. Ne diyelim ekrem abi büyüksün, sen ki bugüne bugün 30 yaşında adamsın...
Düşme - Ekrem İncel (Balderesi Adam) 05:29
Düşme - Ekrem İncel (Balderesi Adam) 570 izlenme - 3 yıl önce Evet karşınızda ekrem incel nam-ı diğer meşhur balderesi adam kendisi. Biz onu 1 değil 2 değil 3 değil replikleriyle tanıdık. ama bu performansı fena ki ne fena. eee ekremciğim düşmeyegör dimi yahu...
Ey Sevgili Şiiri - Meşhur Balderesi Adam 02:12
Ey Sevgili Şiiri - Meşhur Balderesi Adam 427 izlenme - 3 yıl önce Efenim bugüne değin hep bal satarken izlediğimiz meşhur balderesi adam sevgili ekrem inceli bu defa da bir şiir performansı ile izleyeceğiz. Ne diyeceğimizi bilememekle birlikte derin düşünceler içerisindeyiz. Demek ki gerçekten de gıda güvenliği çok önemli bir konuymuş baksanıza, kalıcı hasarlar bırakabilmekte imiş.
Meşhur Balderesi Adam - Ödül Töreni (Çocuklar Gibi Şen Olmak) 00:34
Meşhur Balderesi Adam - Ödül Töreni (Çocuklar Gibi Şen Olmak) 274 izlenme - 3 yıl önce Evet efenim meşhur balderesi adam olarak daha önce kendisinin personeline sahte bal ayarı verirken videosunu yayınladığımı Ekrem İncel beyefendinin (ilgili içerik; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/73609/meshur-balderesi-adam-personele-sahte-bal-ayari ) bu defa da avrupa kalite ödülünün gerçekliğinin ispatı için hazırlatıp sanal aleme ve medyaya servis ettirdiği videodan bir kesit izleyeceğiz. Ekrem bey çocuklar kadar şenmiş o gün Çırağan Saray'ın oysa kimin aklına gelirdiki bu videonun çekildiği zamanlarda, birgün ayarlara gerek duyacağı. İlahi Ekrem Bey sen ki bugüne bugün 30 yaşında adamsın di mi ya?