Hoşgeldiniz!

Baldudak Videoları İzle

Merve Sanay İle Röportaj (Sansürlü) 19:44
Merve Sanay İle Röportaj (Sansürlü) 15.859 izlenme - 9 ay önce Periscope'un Ünlüleri Merve Sanay ve Damla Ekmekçioğlu sorularımızı cevapladı.
Vur Bana - İslami Versiyon Dur Namaza 01:54
Vur Bana - İslami Versiyon Dur Namaza 12.031 izlenme - 8 ay önce Vur Bana İslami Versiyon Dur Namaza, baldudak zayıflamış mı ne ?
Bir Halloween Gecesi Joker'le Zikir Çekmek 01:13
Bir Halloween Gecesi Joker'le Zikir Çekmek 4.947 izlenme - 8 ay önce Pir Sultan Abdal'a ait alevi deyişiyle nakşibendi zikir nidaları joker ve baldudak.
Baldudak Ve Yaverinin Çin Yemeklerini Tatması 14:53
Baldudak Ve Yaverinin Çin Yemeklerini Tatması 7.867 izlenme - 12 ay önce nimetle dalga geçilmez diyen düşünceden gelen bu ikili önlerindeki çin yemeklerini yemiyor adeta çin işkencesi çekiyor görünürde..
Bizim Muhabir - Sen Olsan Ne Yapardın? 02:05
Bizim Muhabir - Sen Olsan Ne Yapardın? 2.674 izlenme - 1 yıl önce muhabirimiz bu sefer TRT kanalındaki Sen Olsan Ne Yapardın adlı sosyal deney programına istemedende olsa konuk oluyor. Kavga eden çocukları görünce Bedük hemen atlıyor tabi. Çocuklara " Sizi internette rezil ederim" diye tehtid ediyor. Hep beraber izliyoruz.
Baldudaktan Şekerli Yoğurt 04:26
Baldudaktan Şekerli Yoğurt 2.121 izlenme - 1 yıl önce Bedük'ün kankası baldudak ramazan ayında oruçlu oruçlu yogurt propagandası yapıyor sözde mübarek reelde müşriklik yapan baldudagın maceralarını izliyoruz.
Umre'de Mastürbasyon Yapan Adam 01:56
Umre'de Mastürbasyon Yapan Adam 864 izlenme - 2 yıl önce Efendim site ahalisinin yakından tanıdığı mücahid cihad han namıdiğer baldudak tv2000 kanalında soru cevap yaparken bir soru geliyor adam mastürbasyon müptelasıymış umre de bile mastürbasyon yaptığını söylüyor,izliyoruz.
EhliSünnet'in Kurtlar Vadisi Temalı Amaçsız Videosu 00:48
EhliSünnet'in Kurtlar Vadisi Temalı Amaçsız Videosu 385 izlenme - 2 yıl önce Osmanlıcılı bal dudaklı arkadaş bu sefer de " atara atar gider gider biz osmalı torunuyuz şeklimiz yeter" diyor. izliyoruz efenim
Özgür Basın Eyleminde Muhabirlere Saldırmak 2 04:24
Özgür Basın Eyleminde Muhabirlere Saldırmak 2 103 izlenme - 2 yıl önce evet 1. videonun devamı niteliğinde ben olayları tam anlamadım muhabir abi gene akitler burada diyen cemaatçi abimize hakaret etme şerefsiz ne hakaret ediyorsun şerefsiz diyerek savuşturuyor üstüne birde provokatör yaftası yapıştırıyor umarım 1 kasımda hem paralel hem akitlerden kurtulur temiz bir Türkiye'ye merhaba deriz.
Ateizm Derneği'nin Sahte Fosil Sergisi Protestosu 05:42
Ateizm Derneği'nin Sahte Fosil Sergisi Protestosu 74 izlenme - 2 yıl önce Bu sene içinde kurulmuş olan Ateizm Derneği'nin ilk icatlarından birisi sahte fosiller ile halkı kandıran bir sergiye karşı çıkmak oldu. Gerçek olmayan bilgileri gerçekmiş gibi yazıp, orijinal olmayan fosilleri sergileyen bu sergiye karşı çıkıyor ve bir süre sonra AVM güvenliğinin de katılmasıyla işler karışıyor!
Ailenizden Biri veya Sevgiliniz EBOLA Virüsü Bulaşsa Ne Yapardınız? 06:08
Ailenizden Biri veya Sevgiliniz EBOLA Virüsü Bulaşsa Ne Yapardınız? 69 izlenme - 2 yıl önce röportaj ekibi bu sefer daha normal bir ortama gelip çekim yapmışlar yani Mecidiyeköy'e gelmişler.Yine gündemden saçma bir soru çıkarmayı başarmışlar ve millete sormuşlar millette de nasıl bir kafa varsa neler demişler inanmak zor. Ayrıca 01 dakikadaki arkadaş sevgili kısmını aklınca yanlandırmışa benziyor. http://youtu.be/FyY5dxgXnhY
 EhliSünnet'in Kurtlar Vadisi Temalı Amaçsız Videosu 00:48
EhliSünnet'in Kurtlar Vadisi Temalı Amaçsız Videosu 42 izlenme - 3 yıl önce Osmanlıcılı bal dudaklı arkadaş bu sefer de " atara atar gider gider biz osmalı torunuyuz şeklimiz yeter" diyor. izliyoruz efenim
Bir Zamanlar 7a 01:12
Bir Zamanlar 7a 83 izlenme - 7 yıl önce