Hoşgeldiniz!

balgam

Saffet Sancaklı Canlı Yayında Balgam Çıkardı 00:10
Saffet Sancaklı Canlı Yayında Balgam Çıkardı 19.237 izlenme - 5 yıl önce
Fethullah Gülen'in Fotoğrafına Balgam Atıp Ateş Etmek 01:22
Fethullah Gülen'in Fotoğrafına Balgam Atıp Ateş Etmek 2.186 izlenme - 2 yıl önce Fethullah Gülen'in Fotoğrafına Balgam Atıp Ateş Etmek başlıklı videoyu size açıklamam bekleniyor ama ne yazacığım bilmiyorum. Kerem Topay abimiz önce gırtlağını temizliyor sonra fetönün suratına yapıştırıyor balgamını ardından yerini alıyor ve sigarasından bir fırt çekiyor ve çaaattttt alnının çatından vuruyor fetoşu. Kerem Topay abimizin yeğeni olan murat akdemir 15 Temmuz gecesi darbeci askerler tarafından şehit edilmiştir. Kendiside sözleşmeli er olarak Hakkaride görev yapmak istiyor umarım isteğine hayaline kavuşur. Vatanın böyle insanlara ihtiyacı var. Kerem topay abimizin "Fethullah güleni ben öldüreceğim." diye de twiti var umarım bu hayalinede kavuşur.
Bu Kız Bi Harika :)canlı Yayında Balgam 00:41
Bu Kız Bi Harika :)canlı Yayında Balgam 4.228 izlenme - 10 yıl önce piskopat sunucu yine yaptı yapacağını :)
Saffet Sancaklı'nın Çıkardığı Balgam Sesi 00:41
Saffet Sancaklı'nın Çıkardığı Balgam Sesi 555 izlenme - 3 yıl önce Eski futbolcu Saffet Sancaklı katıldığı bir televizyon programında yakasındaki mikrafonu unutup, boğazını temizlemeye kalkışınca ortaya ilginç sesler çıkıyor. Her insanın başına gelebilir bu tip vakalar diyip fazla üstüne gitmiyoruz.
Diego Costa'ya Balgam Atmak 00:41
Diego Costa'ya Balgam Atmak 342 izlenme - 3 yıl önce Atletico Madrid'in Real Betis'le oynadığı karşılaşmanın son dakikalarında iki takım oyuncuları arasındaki gerilim artarken, oyuncular birbirine girdi. Tansiyonun yatışmasının ardından kullanılan duran top organizasyonunda Betisli Antonio Amaya, hakemin görmediği pozisyonda Diego Costa'nın yüzüne tükürdü. Costa şaşkına dönerken, pozisyonu kaçıran hakem cebinden sarı ya da kırmızı kart çıkarmadı. İspanyol basını bu olayı gündemine taşırken, Amaya'ya televizyon görüntüleri incelenerek ceza verilebileceği belirtiliyor.
Saffet Sancakspor 00:25
Saffet Sancakspor 149 izlenme - 4 yıl önce Saffet Sancaklı'nın balgam şovuna değişik, sürreal gibi bir yorum. Ya tutarsa diyerek videomuzu yükleyeduruyoruz. Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/89198/saffet-sancaklinin-cikardigi-balgam-sesi
Balgam Atarak Yayını Engellemeye Çalışan Kadın 01:36
Balgam Atarak Yayını Engellemeye Çalışan Kadın 268 izlenme - 4 yıl önce Chicago’da bir kadın sokakta haber sunmaya hazırlanan yerel WCIU televizyon kanalı muhabirinie yol tarifi sordu, muhabir kadına cevap vermeyince kadın yayını tükürerek engelledi.
Justin Bieber Hayranlarına Balgam Attı 01:24
Justin Bieber Hayranlarına Balgam Attı 218 izlenme - 5 yıl önce Justin Bieber kaldığı otelin balkonundan aşağıdaki hayranlarının üzerine balgam attı.
Ufuk | Ercan - Maganda 04:12
Ufuk | Ercan - Maganda 214 izlenme - 3 yıl önce Ufuk Yıldırım ve Ercan Saatçi'nin Grup Vitamin'den ayrıldıktan sonra çıkardıkları "Vitamin Değil Şifa Niyetine" adlı albümün akıllara zarar şarkılarından sadece biri. Belki de birincisi.
Polisin Suratına Balgam Atmak 01:05
Polisin Suratına Balgam Atmak 135 izlenme - 4 yıl önce Polisin suratına balgam atmak
Bay J'nin Canlı Yayında Çıkardığı Balgam Sesi 00:20
Bay J'nin Canlı Yayında Çıkardığı Balgam Sesi 10 izlenme - 5 ay önce Ali Biçim Show'a konuk olan ünlü radyocu Jerfi Benveniste ya da bilinen adıyla Bay J, Saffet Sancaklı'ya adeta rakip olacak şekilde balgam sesi çıkarmış.