Hoşgeldiniz!

balgam

Mehmet Erdem Boğazındaki Balgamı Atarsa (Hakim Bey) 00:06
Mehmet Erdem Boğazındaki Balgamı Atarsa (Hakim Bey) 29.864 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Erdem Boğazındaki Balgamı Atarsa ( Hakim Bey )
Saffet Sancaklı canlı yayında balgam çıkardı 00:10
Saffet Sancaklı canlı yayında balgam çıkardı 19.043 izlenme - 4 yıl önce
bu kız bi harika :)canlı yayında balgam 00:41
bu kız bi harika :)canlı yayında balgam 4.211 izlenme - 8 yıl önce piskopat sunucu yine yaptı yapacağını :)
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 01:33
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 683 izlenme - 2 yıl önce Eski sokak dövüşçüsü, fight clup üyesi yenilerin cami hocası ilim irfan öğreticisi hocamızın yüzüne tüküren mahluk ile ilgili enteresan anısı.
Diego Costa'ya Balgam Atmak 00:41
Diego Costa'ya Balgam Atmak 290 izlenme - 1 yıl önce Atletico Madrid'in Real Betis'le oynadığı karşılaşmanın son dakikalarında iki takım oyuncuları arasındaki gerilim artarken, oyuncular birbirine girdi. Tansiyonun yatışmasının ardından kullanılan duran top organizasyonunda Betisli Antonio Amaya, hakemin görmediği pozisyonda Diego Costa'nın yüzüne tükürdü. Costa şaşkına dönerken, pozisyonu kaçıran hakem cebinden sarı ya da kırmızı kart çıkarmadı. İspanyol basını bu olayı gündemine taşırken, Amaya'ya televizyon görüntüleri incelenerek ceza verilebileceği belirtiliyor.
 Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 01:33
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 442 izlenme - 2 yıl önce Eski sokak dövüşçüsü, fight clup üyesi yenilerin cami hocası ilim irfan öğreticisi hocamızın yüzüne tüküren mahluk ile ilgili enteresan anısı.
Saffet Sancaklı'nın Çıkardığı Balgam Sesi 00:41
Saffet Sancaklı'nın Çıkardığı Balgam Sesi 295 izlenme - 1 yıl önce Eski futbolcu Saffet Sancaklı katıldığı bir televizyon programında yakasındaki mikrafonu unutup, boğazını temizlemeye kalkışınca ortaya ilginç sesler çıkıyor. Her insanın başına gelebilir bu tip vakalar diyip fazla üstüne gitmiyoruz.
Saffet Sancakspor 00:25
Saffet Sancakspor 118 izlenme - 2 yıl önce Saffet Sancaklı'nın balgam şovuna değişik, sürreal gibi bir yorum. Ya tutarsa diyerek videomuzu yükleyeduruyoruz. Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/89198/saffet-sancaklinin-cikardigi-balgam-sesi
Balgam Atarak Yayını Engellemeye Çalışan Kadın 01:36
Balgam Atarak Yayını Engellemeye Çalışan Kadın 181 izlenme - 2 yıl önce Chicago’da bir kadın sokakta haber sunmaya hazırlanan yerel WCIU televizyon kanalı muhabirinie yol tarifi sordu, muhabir kadına cevap vermeyince kadın yayını tükürerek engelledi.
Justin Bieber Hayranlarına Balgam Attı 01:24
Justin Bieber Hayranlarına Balgam Attı 214 izlenme - 3 yıl önce Justin Bieber kaldığı otelin balkonundan aşağıdaki hayranlarının üzerine balgam attı.
40 Kişinin Tükürüğünü İçen Eleman 00:59
40 Kişinin Tükürüğünü İçen Eleman 104 izlenme - 1 yıl önce Açıklama yazamıyorum midem kötü oldu gidip bi kusmam lazım. Afiyet olsun.
Polisin Suratına Balgam Atmak 01:05
Polisin Suratına Balgam Atmak 125 izlenme - 3 yıl önce Polisin suratına balgam atmak
Ufuk | Ercan - Maganda 04:12
Ufuk | Ercan - Maganda 93 izlenme - 1 yıl önce Ufuk Yıldırım ve Ercan Saatçi'nin Grup Vitamin'den ayrıldıktan sonra çıkardıkları "Vitamin Değil Şifa Niyetine" adlı albümün akıllara zarar şarkılarından sadece biri. Belki de birincisi.
Bu nasıl balgam 00:06
Bu nasıl balgam 100 izlenme - 3 yıl önce Bu nasıl balgam
Balgam Söktürücü, Bronşit Tedavi Edilebilir, Bronşit Artık Problem Değil, Astım Problemine Son 02:59
Balgam Söktürücü, Bronşit Tedavi Edilebilir, Bronşit Artık Problem Değil, Astım Problemine Son 28 izlenme - 12 ay önce Bronşit Tedavi Edilebilir, Bronşit Artık Problem Değil, Balgam Söktürücü, Öksürük, Astım Problemine Son, Kekik ile Bronşit Tedavisi, "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bronşit Tedavi Edilebilir, Bronşit Artık Problem Değil, Astım Problemine Son, 02:59
Bronşit Tedavi Edilebilir, Bronşit Artık Problem Değil, Astım Problemine Son, 6 izlenme - 12 ay önce Bronşit Tedavi Edilebilir, Bronşit Artık Problem Değil, Balgam Söktürücü, Öksürük, Astım Problemine Son, Kekik ile Bronşit Tedavisi, "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."