Hoşgeldiniz!

Balgam Videoları İzle

Mehmet Erdem Boğazındaki Balgamı Atarsa (Hakim Bey) 00:06
Mehmet Erdem Boğazındaki Balgamı Atarsa (Hakim Bey) 29.933 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Erdem Boğazındaki Balgamı Atarsa ( Hakim Bey )
Saffet Sancaklı Canlı Yayında Balgam Çıkardı 00:10
Saffet Sancaklı Canlı Yayında Balgam Çıkardı 19.174 izlenme - 4 yıl önce
Fethullah Gülen'in Fotoğrafına Balgam Atıp Ateş Etmek 01:22
Fethullah Gülen'in Fotoğrafına Balgam Atıp Ateş Etmek 2.110 izlenme - 6 ay önce Fethullah Gülen'in Fotoğrafına Balgam Atıp Ateş Etmek başlıklı videoyu size açıklamam bekleniyor ama ne yazacığım bilmiyorum. Kerem Topay abimiz önce gırtlağını temizliyor sonra fetönün suratına yapıştırıyor balgamını ardından yerini alıyor ve sigarasından bir fırt çekiyor ve çaaattttt alnının çatından vuruyor fetoşu. Kerem Topay abimizin yeğeni olan murat akdemir 15 Temmuz gecesi darbeci askerler tarafından şehit edilmiştir. Kendiside sözleşmeli er olarak Hakkaride görev yapmak istiyor umarım isteğine hayaline kavuşur. Vatanın böyle insanlara ihtiyacı var. Kerem topay abimizin "Fethullah güleni ben öldüreceğim." diye de twiti var umarım bu hayalinede kavuşur.
bu kız bi harika :)canlı yayında balgam 00:41
bu kız bi harika :)canlı yayında balgam 4.215 izlenme - 9 yıl önce piskopat sunucu yine yaptı yapacağını :)
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - Ehlisünnet Tv 01:33
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - Ehlisünnet Tv 715 izlenme - 2 yıl önce Eski sokak dövüşçüsü, fight clup üyesi yenilerin cami hocası ilim irfan öğreticisi hocamızın yüzüne tüküren mahluk ile ilgili enteresan anısı.
Diego Costa'ya Balgam Atmak 00:41
Diego Costa'ya Balgam Atmak 306 izlenme - 2 yıl önce Atletico Madrid'in Real Betis'le oynadığı karşılaşmanın son dakikalarında iki takım oyuncuları arasındaki gerilim artarken, oyuncular birbirine girdi. Tansiyonun yatışmasının ardından kullanılan duran top organizasyonunda Betisli Antonio Amaya, hakemin görmediği pozisyonda Diego Costa'nın yüzüne tükürdü. Costa şaşkına dönerken, pozisyonu kaçıran hakem cebinden sarı ya da kırmızı kart çıkarmadı. İspanyol basını bu olayı gündemine taşırken, Amaya'ya televizyon görüntüleri incelenerek ceza verilebileceği belirtiliyor.
Saffet Sancaklı'nın Çıkardığı Balgam Sesi 00:41
Saffet Sancaklı'nın Çıkardığı Balgam Sesi 392 izlenme - 2 yıl önce Eski futbolcu Saffet Sancaklı katıldığı bir televizyon programında yakasındaki mikrafonu unutup, boğazını temizlemeye kalkışınca ortaya ilginç sesler çıkıyor. Her insanın başına gelebilir bu tip vakalar diyip fazla üstüne gitmiyoruz.
 Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 01:33
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 450 izlenme - 3 yıl önce Eski sokak dövüşçüsü, fight clup üyesi yenilerin cami hocası ilim irfan öğreticisi hocamızın yüzüne tüküren mahluk ile ilgili enteresan anısı.
Saffet Sancakspor 00:25
Saffet Sancakspor 132 izlenme - 2 yıl önce Saffet Sancaklı'nın balgam şovuna değişik, sürreal gibi bir yorum. Ya tutarsa diyerek videomuzu yükleyeduruyoruz. Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/89198/saffet-sancaklinin-cikardigi-balgam-sesi
Justin Bieber Hayranlarına Balgam Attı 01:24
Justin Bieber Hayranlarına Balgam Attı 216 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber kaldığı otelin balkonundan aşağıdaki hayranlarının üzerine balgam attı.
Balgam Atarak Yayını Engellemeye Çalışan Kadın 01:36
Balgam Atarak Yayını Engellemeye Çalışan Kadın 210 izlenme - 2 yıl önce Chicago’da bir kadın sokakta haber sunmaya hazırlanan yerel WCIU televizyon kanalı muhabirinie yol tarifi sordu, muhabir kadına cevap vermeyince kadın yayını tükürerek engelledi.
40 Kişinin Tükürüğünü İçen Eleman 00:59
40 Kişinin Tükürüğünü İçen Eleman 131 izlenme - 2 yıl önce Açıklama yazamıyorum midem kötü oldu gidip bi kusmam lazım. Afiyet olsun.
Polisin Suratına Balgam Atmak 01:05
Polisin Suratına Balgam Atmak 129 izlenme - 3 yıl önce Polisin suratına balgam atmak
Ufuk | Ercan - Maganda 04:12
Ufuk | Ercan - Maganda 121 izlenme - 2 yıl önce Ufuk Yıldırım ve Ercan Saatçi'nin Grup Vitamin'den ayrıldıktan sonra çıkardıkları "Vitamin Değil Şifa Niyetine" adlı albümün akıllara zarar şarkılarından sadece biri. Belki de birincisi.
Bu nasıl balgam 00:06
Bu nasıl balgam 101 izlenme - 3 yıl önce Bu nasıl balgam
Balgam Söktürücü, Bronşit Tedavi Edilebilir, Bronşit Artık Problem Değil, Astım Problemine Son 02:59
Balgam Söktürücü, Bronşit Tedavi Edilebilir, Bronşit Artık Problem Değil, Astım Problemine Son 35 izlenme - 1 yıl önce Bronşit Tedavi Edilebilir, Bronşit Artık Problem Değil, Balgam Söktürücü, Öksürük, Astım Problemine Son, Kekik ile Bronşit Tedavisi, "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bronşit Tedavi Edilebilir, Bronşit Artık Problem Değil, Astım Problemine Son, 02:59
Bronşit Tedavi Edilebilir, Bronşit Artık Problem Değil, Astım Problemine Son, 11 izlenme - 1 yıl önce Bronşit Tedavi Edilebilir, Bronşit Artık Problem Değil, Balgam Söktürücü, Öksürük, Astım Problemine Son, Kekik ile Bronşit Tedavisi, "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."