Hoşgeldiniz!

Balık Avlamak Videoları İzle

El Bombası İle Balık Avlayan Türk Askerleri 03:18
El Bombası İle Balık Avlayan Türk Askerleri 13.074 izlenme - 1 yıl önce "Şırnak'ta bulunduğu bölgeye 1 hafta erzak sevkiyatı yapılmayınca askerlerini alıp dicle nehrinde, el bombası ile balık avlayan komutan ve askerler" yazmışlar açıklamaya ama ne kadar doğrudur Allah bilir bence doğudan bir görüntü değil ama ilginç bir görüntü.
Drone Kullanarak Balık Avlamak 03:27
Drone Kullanarak Balık Avlamak 1.082 izlenme - 10 ay önce Hayatın her alanına girmeye devam eden Drone'lar bu defa bir balık avında kullanıldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
iPhone İle Balık Avlamak 03:13
iPhone İle Balık Avlamak 1.459 izlenme - 9 ay önce İlginç balık avlama yöntemi.Avusturalya’da bir sahil kenarında balık tutmada ilginç bir yöntem bulan adam oltanın ucuna balık yemi yerine iphone bağlayınca amacına ulaştı.
Beyşehir Gölünde Kocaman Sazan Balığı Yakalamak 02:52
Beyşehir Gölünde Kocaman Sazan Balığı Yakalamak 2.329 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü olan Beyşehir Gölü'ne balık avlamak için giden abilerimizin kaydettiği videoyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Balığında maşallahı var.
 Beyşehir Gölünde Kocaman Sazan Balığı Yakalamak 02:52
Beyşehir Gölünde Kocaman Sazan Balığı Yakalamak 2.084 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü olan Beyşehir Gölü'ne balık avlamak için giden abilerimizin kaydettiği videoyu sizlerle paylaşmak istiyorum.
Torpille Balık Avlamak 01:59
Torpille Balık Avlamak 1.152 izlenme - 2 yıl önce Bu yöntemi balıkçılar değil de oltayla balığa çıkmış, fakat kendisini olta kesmemiş bünyeler yapar
İnanılmaz Balık Avı Matkapla 6 Saniyede Balık Avlamak 02:33
İnanılmaz Balık Avı Matkapla 6 Saniyede Balık Avlamak 303 izlenme - 1 yıl önce Balık avlayan gençler ilginç bir yöntem denedi. Matkap kullanarak balık yakalamak isteyen gençler çok kısa sürede birçok balık yakaladı. Bu ilginç balık avını kameraya kaydettiler. Bir defasında da su kaplumbağası tutan gençler, matkapla balık avında çok başarılı oldu.
Zıpkınla Balık Avlamada Peygamberliğini İlan Eden Adam 03:01
Zıpkınla Balık Avlamada Peygamberliğini İlan Eden Adam 799 izlenme - 2 yıl önce Okyanusun dibinde sanki ormanda yürüyor gibi yürüyen bu adamı survivora almalısın açun bey
Okla Balık Avlamak 01:53
Okla Balık Avlamak 390 izlenme - 1 yıl önce Sivas Göktürk Okçuluk Derneği Başkanı Beysun, geleneksel Türk yayı kullanarak, yöredeki göl ve nehirlerde okla balık avlıyor.SİVAS - Ulaş Gölü ve 4 Eylül Barajı başta olmak üzere yöredeki göl ve nehirlerde boş zamanlarında okla balık avlayan Sivas Göktürk Okçuluk Derneği Başkanı Murat Beysun, görenlerin dikkatini çekiyor. Balık avlamak için göl ve ırmak kıyılarında saatlerce sabırla bekleyen Beysun, av için uygun anda yayını çekip okunu fırlatıyor. Gittiği yerlerde irili ufaklı balıklar avlayan Beysun, yaptığı açıklamada, okla balık avlamaya, internet ortamında izlediği, yabancı ülkelere ait modern yayla balık avı görüntülerinden esinlenerek başladığını belirterek, "Ben de yapabilir miyim acaba diye düşündüm. Önce hiçbir malzemem olmadan ok ve yayla balık avlamaya çalıştım ama uzun bir çalışmanın ardından sudaki kırılmayı hesap edemediğimi gördüm" dedi. Başarısız denemelerin ardından suya bıraktığı pet şişeye atışlar yaparak çalıştığını anlatan Beysun, "Sudaki pet şişeye atışlar yaparak sudaki kırılmayı hesapladım. Okla ilk balık avımı, 2007 yılında yaptım. Hiçbir düzeneğim yoktu. Daha sonra yurt dışından modern yaylara monte edilen balıkçı aparatlarını getirterek klasik Türk yayına monte ettim" diye konuştu. Uzun çalışmaların ardından okla balık avını deneme yanılma yöntemiyle ilerlettiğini aktaran Beysun, şunları kaydetti: "Okla balık avında birinci kural, sabırlı ve sessiz olacaksınız. Rüzgar olunca avlanmak çok zor oluyor. Rüzgar olduğu zaman suda dalgalanma oluyor ve avlanmanız sıfıra iniyor. Rüzgarsız bir ortamda avlanmak ve güneşi önünüze almanız gerekiyor, çünkü gölgeniz suya düşünce balıklar ürküyor. Bu gibi incelikleri var. Bu şekilde 2007'den bugüne 50'nin üzerinde balığı yay ve okla avladım. Daha önceleri olta atardım ama okla avlamak daha zevkli olduğu için bunu tercih ediyorum." Beysun, bir grup arkadaşıyla kısa süre önce Göktürk Okçuluk Derneği'ni kurduklarını belirterek, derneğin başkanlık görevini yürüttüğünü sözlerine ekledi.
Balık Avlamanın En Kolay Yolu 01:36
Balık Avlamanın En Kolay Yolu 385 izlenme - 2 yıl önce Balık Avlamanın En Kolay Yolu bu olsa gerek...
Balık Avlamanın En Kolay Yolu 01:36
Balık Avlamanın En Kolay Yolu 181 izlenme - 2 yıl önce Balık avlamak için müthiş bir yöntem bulan yerliler.
Balık Avlamada Level Atlamak 04:03
Balık Avlamada Level Atlamak 137 izlenme - 2 yıl önce Müthiş bir serilikle balık avlayan balıkçılar.
El Bombası İle Balık Avlayan Türk Askerleri 00:59
El Bombası İle Balık Avlayan Türk Askerleri 52 izlenme - 1 yıl önce şırnak'ta bulundukları bölgeye erzak tavviyesi yapımayınca askerler el bombasıyla balık tutmuş efendim. izliyoruz.. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
balık avlamak 01:16
balık avlamak 144 izlenme - 6 yıl önce
Kamikaze ile Balık Avlamak 03:39
Kamikaze ile Balık Avlamak 118 izlenme - 4 yıl önce Sardalyaların yerini tespit eden kuşlar ile sardalyaları yüzeye çıkartan yunusların mükemmel işbirliğini ve kuşların sıradışı av stratejisini izliyoruz.