Hoşgeldiniz!

balık burcu

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları (22-28 Ocak 2018) 02:03
Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları (22-28 Ocak 2018) 147 izlenme - 4 gün önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
Sıradan Bir Balık Burcu Kadını - Yasemin Sakallıoğlu 01:00
Sıradan Bir Balık Burcu Kadını - Yasemin Sakallıoğlu 33 izlenme - 22 saat önce Bir insan bu kadar nokta atışı yapabilir mi ya? Bu gerçekten tam bir balık burcu kadını. Size kendi analizimle söylüyorum, inanın...
Balık Burcu Aylık Astroloji Yorumu (Eylül 2017) 04:59
Balık Burcu Aylık Astroloji Yorumu (Eylül 2017) 496 izlenme - 5 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
Balık Burcu 2018 02:43
Balık Burcu 2018 74 izlenme - 3 hafta önce 2018 Balıklar ve yükselen burcu balık olanlara neler getirecek? 3 Güneş tutulması burcunuzu nasıl etkileyecek. Satürn ve Uranüs burç değiştirdiğinde neler olacak? Daha fazlası için
BALIK Burcu, 22 Şubat 2014, GÜNLÜK Astroloji Yorumu- Astrolog DEMET BALTACI - Bilinç Okulu 01:31
BALIK Burcu, 22 Şubat 2014, GÜNLÜK Astroloji Yorumu- Astrolog DEMET BALTACI - Bilinç Okulu 3.884 izlenme - 4 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) https://apps.facebook.com/burcdurumu
2018 Yılı Balık Burcu Yorumu 11:19
2018 Yılı Balık Burcu Yorumu 81 izlenme - 2 ay önce 2018 YILI BALIK BURCU YORUMU 2018 Burç yorumlarına göre Balıklar özellikle bu yılın ilkbaharında gözlerini açık tutmalıdırlar. Bir daha asla gelmeyecek şanslar karşınıza çıkacak! Neptün tarafından yönetilen bu zodyak burcunda doğan kişiler, hassas ve anlayışlı olma eğilimindedir ve diğer yandan çok sorumlu ve güvenilirdirler. Bu, onlara kişilerarası ilişkiler vasıtasıyla iş bağlantıları kurmak gibi çok büyük avantajlar sağlar. Yılın hemen başında, Balıklar hayatlarını nispeten kolay bir şekilde geçirecekler. Burcunuz çevrenize çok samimi ve doğal görüneceğinizi söylüyor. İnsanları çaba göstermeksizin size yaklaşmaları bakımından cezbedeceksiniz. Kişisel ilişkilerinizde, karşı cinsten biriyle tanışmak isterseniz ve de kariyer alanında da bundan yararlanabilirsiniz. 2018 ilkbaharı özellikle Oğlak burcundaki Mars'ın etkisi sayesinde, kariyer açısından size büyük şanslar sunacak. Bu günlerde hissettiğiniz maddi başarı arzusu sizi her zaman motive eder ve ileriye taşır. Aynı zamanda harika bir iradeye ve yönetim becerilerine sahip olacaksınız. Bu nedenle liderlik pozisyonları için ideal bir adaysınız. Çabanızda ısrarcı olmalısınız, hedefe yakında ulaşacaksınız. Fiziksel aktivitelerle stresi mükemmel şekilde gidereceksiniz. Mesela yogayı deneyin. Yaz mevsiminde Balıklar ilişkilere daha fazla önem verecekler. İş nedeniyle eşinize önem vermediğiniz tüm zamanları telafi etmeniz önemlidir. Çatışmaları önlemenin tek yolu budur. Burçlara göre Venüs'ün etkisi sayesinde, bekar kişiler doğru kişiyle tanışmak için büyük bir şansa sahip olacak. Bu süre boyunca, aşık olma eğilimindesiniz. İçinizde birileri ile paylaşmak isteyeceğiniz pek çok sevecen duygular var. Aynı histe birini bulmayı başarırsanız, başarınız garantilenir. 2018 sonbaharı tamamen ilişkilerle ilgili olacak. Terazi'de bulunan Venüs'ün etkisi sayesinde, bu yaşamın bu halleri Balıklar için çok değerli olacaktır. Çevrenizdeki tüm varlıkları mutlu etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksınız ve onlarla uyum içinde yaşamayı isteyeceksiniz. Ancak mükemmel görüntünüze tam olarak önem vermeyin ve gerçekliği unutun. Burcunuza göre bu yanlış gidebilir. Yaklaşan 2018 sonu ile birlikte Balıklar yere geri dönüp işe odaklanacaktır. Yakalamak için hala zamanınız var, bu yüzden iyimser bir yaklaşımla hareket etmeye başlarsanız, etrafınızda en sevdiğiniz insanlarla birlikte, huzur içinde Noel'in keyfini çıkarabileceksiniz. Ayrıca eğitim ve hayır işlerine yoğunlaşabilirsiniz.
Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (9-15 Ekim 2017) 03:25
Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (9-15 Ekim 2017) 167 izlenme - 4 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
Balık Burcu 2018 Astroloji 10:04
Balık Burcu 2018 Astroloji 59 izlenme - 2 ay önce Balık Burç 2018 2018 Burç yorumlarına göre Balıklar özellikle bu yılın ilkbaharında gözlerini açık tutmalıdırlar. Bir daha asla gelmeyecek şanslar karşınıza çıkacak! Neptün tarafından yönetilen bu zodyak burcunda doğan kişiler, hassas ve anlayışlı olma eğilimindedir ve diğer yandan çok sorumlu ve güvenilirdirler. Bu, onlara kişilerarası ilişkiler vasıtasıyla iş bağlantıları kurmak gibi çok büyük avantajlar sağlar. Yılın hemen başında, Balıklar hayatlarını nispeten kolay bir şekilde geçirecekler. Burcunuz çevrenize çok samimi ve doğal görüneceğinizi söylüyor. İnsanları çaba göstermeksizin size yaklaşmaları bakımından cezbedeceksiniz. Kişisel ilişkilerinizde, karşı cinsten biriyle tanışmak isterseniz ve de kariyer alanında da bundan yararlanabilirsiniz. 2018 ilkbaharı özellikle Oğlak burcundaki Mars'ın etkisi sayesinde, kariyer açısından size büyük şanslar sunacak. Bu günlerde hissettiğiniz maddi başarı arzusu sizi her zaman motive eder ve ileriye taşır. Aynı zamanda harika bir iradeye ve yönetim becerilerine sahip olacaksınız. Bu nedenle liderlik pozisyonları için ideal bir adaysınız. Çabanızda ısrarcı olmalısınız, hedefe yakında ulaşacaksınız. Fiziksel aktivitelerle stresi mükemmel şekilde gidereceksiniz. Mesela yogayı deneyin. Yaz mevsiminde Balıklar ilişkilere daha fazla önem verecekler. İş nedeniyle eşinize önem vermediğiniz tüm zamanları telafi etmeniz önemlidir. Çatışmaları önlemenin tek yolu budur. Burçlara göre Venüs'ün etkisi sayesinde, bekar kişiler doğru kişiyle tanışmak için büyük bir şansa sahip olacak. Bu süre boyunca, aşık olma eğilimindesiniz. İçinizde birileri ile paylaşmak isteyeceğiniz pek çok sevecen duygular var. Aynı histe birini bulmayı başarırsanız, başarınız garantilenir. 2018 sonbaharı tamamen ilişkilerle ilgili olacak. Terazi'de bulunan Venüs'ün etkisi sayesinde, bu yaşamın bu halleri Balıklar için çok değerli olacaktır. Çevrenizdeki tüm varlıkları mutlu etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksınız ve onlarla uyum içinde yaşamayı isteyeceksiniz. Ancak mükemmel görüntünüze tam olarak önem vermeyin ve gerçekliği unutun. Burcunuza göre bu yanlış gidebilir. Yaklaşan 2018 sonu ile birlikte Balıklar yere geri dönüp işe odaklanacaktır. Yakalamak için hala zamanınız var, bu yüzden iyimser bir yaklaşımla hareket etmeye başlarsanız, etrafınızda en sevdiğiniz insanlarla birlikte, huzur içinde Noel'in keyfini çıkarabileceksiniz. Ayrıca eğitim ve hayır işlerine yoğunlaşabilirsiniz.
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (25-31 Aralık 2017) 02:46
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (25-31 Aralık 2017) 38 izlenme - 1 ay önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
Balık Burcu İçin 2018 04:34
Balık Burcu İçin 2018 53 izlenme - 2 ay önce Şansın 2018 yılında seni kariyer anlamında olumlu sonuçlar alman için destekleyecek. Sen yeter ki hislerini kullan ve doğru olanı iste!
Balık Burcu Aylık Astroloji Yorumu (Ekim 2017) 05:10
Balık Burcu Aylık Astroloji Yorumu (Ekim 2017) 108 izlenme - 4 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
 Balık Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 01:44
Balık Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 647 izlenme - 2 yıl önce BALIK BURCU 2016 yılı kariyer ve iş konularında sınav vereceğiniz bir yıl olacak. Temeli iyi olmayan iş ilişkileriniz bu sene sona erebilir ancak yeni teklifler konusunda da şansınız olacak. Aşk konusunda ise sizi daha güzel günler bekliyor. Var olan ilişkiniz bir adım öteye geçecek, bekar Balıkların kalbi yeni bir aşkla yenide çarpacak. Bu yıl kilo vermeye karar verebilirsiniz. Aile büyüklerinin sağlık sorunlarına dikkat… AŞK ve İLİŞKİLER 2016 yılı sizin için aşk konusunda güzel gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Bekarlar bu yıl pek çok insanla tanışacak, hatta karar vermekte zorlanacaklar. Aşk ilişkileri anlamında şanslı olduğunuz sene boyunca Jüpiter’in desteğini hissedeceksiniz ancak Satürn sizi ailenizle ilgili konularda sınayacak. Evliler Mart ve Mayıs ayına dikkat etmeli… KARİYER Yılın ilk 6 ayı kariyer konularında kafanızın karışık olacağı bir dönem yaşayabilirsiniz. Sağlam bir temeli olmayan iş ilişkileriniz sona erebilir. Bu dönemde işle ilgili sorumluluklar sizi zorlayabilir. Yılın ikinci yarısında ise sizi daha rahat bir dönem bekliyor. Ortaklı işlerden ve para açısından şanlı bir dönem yaşayacaksınız.
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (13-19 Kasım 2017) 02:13
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (13-19 Kasım 2017) 65 izlenme - 2 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
Astrologlardan Korkutan Uyarı: 17 Mart'a Dikkat 00:20
Astrologlardan Korkutan Uyarı: 17 Mart'a Dikkat 1.950 izlenme - 3 yıl önce Astrolog Su Karakuş'a göre, en kritik tarih olan 17 Mart'ta ciddi tehlike arz eden durumlar ve toplu ölümler yaşanabilir.
BALIK Burcu - TEMMUZ  2013 Aylık burç yorumu - www.bilincOkulu.com 10:02
BALIK Burcu - TEMMUZ 2013 Aylık burç yorumu - www.bilincOkulu.com 1.652 izlenme - 5 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
Balık burcu ünlüler 03:01
Balık burcu ünlüler 730 izlenme - 3 yıl önce Balık burcu ünlüler kimler merak ediyor musunuz? Olumlu Özellikleri: Alçak gönüllü. Şefkatli. Sempatik. Hassas. Adapte olabilir. Etkili. Anlayışlı. Nazik. Sezgili. Renkli hayaller. Derin duygular. Sevgiye düşkünlük. Merhametli. Güzel sanatlarda başarılı. İyi niyetli. Yardımsever. Olumsuz Özellikleri: Belirsizlik. İhmalcilik. Gizlilik. Kolay dağılmak. Zayıf arzular. Kararsızlık. Mücadeleci değil. Karamsar. Çekingen. Alıngan
Balık Burcu Aylık Astroloji Yorumu (Aralık 2017) 04:04
Balık Burcu Aylık Astroloji Yorumu (Aralık 2017) 41 izlenme - 2 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
BALIK Burcu ARALIK 2013 Yorumu-Oğuzhan Ceyhan, Demet Baltacı -astroloji, astrolog, burçlar 07:21
BALIK Burcu ARALIK 2013 Yorumu-Oğuzhan Ceyhan, Demet Baltacı -astroloji, astrolog, burçlar 1.079 izlenme - 4 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
Balık Burcu  Haftalık Astroloji Yorumu (18-24 Aralık 2017) 02:27
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (18-24 Aralık 2017) 19 izlenme - 1 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
Balık Burcu, Kasım 2013 Aylık Burç Ve Astroloji Yorumu 06:42
Balık Burcu, Kasım 2013 Aylık Burç Ve Astroloji Yorumu 1.051 izlenme - 4 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
2017 Balık Burcu Yorumu (Burcunuzu Ve Sizi Neler Bekliyor?) 04:50
2017 Balık Burcu Yorumu (Burcunuzu Ve Sizi Neler Bekliyor?) 209 izlenme - 1 yıl önce 2017'de balık burcunu neler bekliyor? Astrolog Binnur Zaimler, CNN TÜRK okurları için yorumladı.
Balık Burcu Aralık 2017 Astroloji 06:44
Balık Burcu Aralık 2017 Astroloji 25 izlenme - 2 ay önce Görüyorum ki sen seyahat ve keşif dolu bir yıl geçireceksin. İyi Şans ve Talih Gezegeni Jüpiter, Ekim’de uzun mesafeli bağlantı ve seyahat sektörüne hareket ediyor. Bu üç ay, seyahat etmen için en uygun zaman. Aşk, sıcak bölgeye ilerliyor ve paranın da dahil olduğu bir takım beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Geleceği daima planlayabilirsin ve hazırlıklı olabilirsin, ancak bazı olaylar kontrolünün dışında gelişebilir. 2017 burç tahiminine göre büyük bir yangın çıkıyor. Jüpiter, Ekim’de Akrep burcuna giriyor ve bu da senin için genişleme, seyahat ve eğitim dolu bir yıl demek. Sen maceraperestsin ve yeni şeyler öğretmek en büyük arzun. Ve herşeyden önce, bugüne dek milyoner gibi hareket ettin, hala daha da paranın nereden geldiğinden emin değilsin.
Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 21-27 Ağustos 2017 02:57
Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 21-27 Ağustos 2017 65 izlenme - 5 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
BALIK burcu günlük yorumu bugün 23 Mayıs 2015 01:09
BALIK burcu günlük yorumu bugün 23 Mayıs 2015 563 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bilincokulu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." * BİZE KATILIN :) http://www.Astrofoni.com * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) https://apps.facebook.com/burcdurumu
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (18-24 Eylül 2017) 01:48
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (18-24 Eylül 2017) 49 izlenme - 4 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
Balık Burcu Astroloji Yorumu - Eylül 2013 07:24
Balık Burcu Astroloji Yorumu - Eylül 2013 861 izlenme - 4 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (11-17 Eylül 2017) 02:04
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (11-17 Eylül 2017) 49 izlenme - 4 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (27 Kasım-3 Aralık) 03:22
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (27 Kasım-3 Aralık) 22 izlenme - 2 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
Balık Burcu - Ağustos 2013 Yorumu 07:40
Balık Burcu - Ağustos 2013 Yorumu 848 izlenme - 4 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (16-22 Ekim 2017) 03:05
Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (16-22 Ekim 2017) 36 izlenme - 3 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.