Hoşgeldiniz!

Balık Ekmek Videoları İzle

Ramiz Dayı - İçerideydim (Ezel) 00:48
Ramiz Dayı - İçerideydim (Ezel) 2.326 izlenme - 1 ay önce Rahmetli Ramiz dayının Ezel dizisinde efsaneler arasına giren, Eminönünde Balık Ekmekçilerle çekilen sahnelerinden birisi sizlerle..
Ekmek Arası Suşi Yiyen Adam 01:58
Ekmek Arası Suşi Yiyen Adam 2.069 izlenme - 4 ay önce Suşiyi ekmek arası yemeyi tercih eden yurdum insanı.Yeni bir icat bu çok tutacak diyor böyle yenirse tadının geleceğini iddia ediyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Zara-*-Ötme Bülbül 05:02
Zara-*-Ötme Bülbül 24.362 izlenme - 9 yıl önce türkü dinlemekte anlamakta her kula nasip olmaz?!
Balık Ekmek 00:54
Balık Ekmek 1.970 izlenme - 3 yıl önce 1 adet palamut 1 adet havuç ½ kırmızı soğan Birkaç adet turp Birkaç yaprak kıvırcık Birkaç dal maydanoz ve dereotu 1 adet ekmek (4’e bölünmüş) ½ limon Zeytinyağı Tuz, karabiber Maydanoz ve dereotlarını kıyın. Kıvırcıkları ince doğrayın. Soğanı ince doğrayın. Turpların kabuklarını soyup ince doğrayın. Havucu, sebze soyacağı yardımıyla ince dilimleyin. Doğradığınız malzemeleri çukur bir kaba alıp üzerlerine yarım limonun suyunu sıkın, tuz, karabiber ve 2 yemek kaşığı zeytinyağı ilave edip karıştırın. Palamutları çukur bir tabağa alıp, 4-5 yemek kaşığı zeytinyağı, tuz ve karabiber ilave edip yağa iyice bulanmalarını sağlayın. Izgarayı ocağa alıp ısıtın. Isınınca palamutları derili kısımları alta gelecek şekilde yerleştirip, maşa yardımıyla çevirerek iki taraflarını da 3‘er dakika pişirin. Pişen balıkların üzerine ekmekleri bastırın. Ekmekleri bir tabağa alıp içlerine hazırladığınız salatayı ve palamutları yerleştirin.
eminönü genel görünüm 00:28
eminönü genel görünüm 985 izlenme - 9 yıl önce eminönünde güneşli güzel bir gün, denizden gelen nefis balık kokusu...
Eminönü Balık Ekmek 00:21
Eminönü Balık Ekmek 1.531 izlenme - 9 yıl önce tarihi eminönü balık ekmek. kalyata-İ barbaros
Yemle Balık Avlayan Kuş 00:58
Yemle Balık Avlayan Kuş 284 izlenme - 2 yıl önce İnsandan aldığı ekmeği, yem olarak kullanıyor. Öyle de kurnaz ki, önce alıştırıyor, yakınına kadar getiriyor, öyle yakalıyor.
İstanbul Sokak Lezzetleri (Hamam İçerir) 22:29
İstanbul Sokak Lezzetleri (Hamam İçerir) 414 izlenme - 1 yıl önce Dünya'nın tek metropol şehri Asya ve Avrupa üzerindeki İstanbul eski ve yeni, gelenek ve ilerlemesini, Doğu ve Batı entegre ve bu entegrasyonlar tüm Türk mutfakta bulunan! İstanbul'un sokak gıda, çeşitli renkli ve zengin. Ishai İstanbul sunabileceği tüm tatma 24 saat harcıyor. Osmanlı yemekleri çalışır ve herhangi bir Türk bir kişi gurur yapacak çok et yiyor, Kadıköy pazarda ünlü şef ve tarihçi Vedat Başaran karşılar.
Göle Balık Eken Uçak 00:29
Göle Balık Eken Uçak 43 izlenme - 3 yıl önce Yangın uçağının gölden su aldıktan sonra balıkları göle geri bıraktığı an...
İstinyeliler Derneği 2 01:50
İstinyeliler Derneği 2 84 izlenme - 4 yıl önce İstinyeliler Derneği Sarıyer Balık Ekmek Ve Horon Etkinliği 2
Oğuzhan Altan - Balık Ekmek 00:06
Oğuzhan Altan - Balık Ekmek 44 izlenme - 3 yıl önce Oğuzhan Altan - Balık Ekmek