Hoşgeldiniz!

balık sezonu

Balık Tezgahı Başında Balık Duası Yapmak 01:03
Balık Tezgahı Başında Balık Duası Yapmak 836 izlenme - 6 ay önce Beylikdüzü’nde Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle bir balıkçıda düzenlenen etkinlikte din görevlileri denizlerde bereketli bir sezon olması için balık duası etti. Etkinlikte, imamlar tıpkı yağmur duası eder gibi balık bolluğu için el açıp dua etti.
Günün Ekonomisi - 2 Eylül 2016 16:09
Günün Ekonomisi - 2 Eylül 2016 3.201 izlenme - 2 yıl önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Türk İşi Balık Avı ! 02:16
Türk İşi Balık Avı ! 2.443 izlenme - 3 yıl önce Yurdum insanının zekasıyla balık tutma tekniği! Kışın balık nasıl tutulur herkes öğrensin... Fakat tam olarak tekniğin ne olduğunu ben de anlayamadım. Sadece balık dansı diye tabir edebileceğimiz, iki eli çırpma ve bacakları 90 derece açma şekli bir nevi teknik olabilir. BONUS: Onuda yahala, la hüseyin gaç gaçtı, hayda lo hayda la, la gerizekalı balık tutmayımı biliyorsun, balağa bak
Afrika'da Balık Sezonu Açılışı 01:31
Afrika'da Balık Sezonu Açılışı 1.127 izlenme - 4 yıl önce Şükretmek Lazım Halimize
Balık Fiyatları Neden Düşmedi? 02:19
Balık Fiyatları Neden Düşmedi? 16 izlenme - 3 hafta önce Nisan'da av yasağı yeniden başlıyor. CNN TÜRK Muhabiri Fulya Öztürk'e konuşan Üsküdar Balıkçılar Çarşısı'ndaki balıkçılar, "Bu sezondan umduğumuzu bulamadık denizden balık çıkmadı, haliyle fiyatlar da düşmedi" diyor.
Afrika'da Balık Sezonu Açılışında Büyük İzdiham 01:26
Afrika'da Balık Sezonu Açılışında Büyük İzdiham 94 izlenme - 3 yıl önce Yoksulluğun hüküm sürdüğü topraklara her yıl geleneksel olarak düzenlenen balık sezonu açılışı, yine izdihama neden oldu.
Afrika Da Balık Sezonu Açıldı 01:31
Afrika Da Balık Sezonu Açıldı 63 izlenme - 4 yıl önce Afrika Da Balık Sezonu Açıldı