Hoşgeldiniz!

balık yemi

dikey paketleme makinesi bakliyat kuruyemiş baharat şekercips paketleme makinesi 01:15
dikey paketleme makinesi bakliyat kuruyemiş baharat şekercips paketleme makinesi 9.229 izlenme - 6 yıl önce kuruyemiş bakliyat baharat şeker tuz kahve nişasta mısır cips taneli ve toz halindeki tüm ürünleri dakikada 40 ila 55 paket yapar makine 3 yıl mekanik ve işçilik garantilidir her türlü tuzlu ve toz olan ortamda çalışacak şekilde uzun yıllar çalışacak şekilde dizayn edilmiştir
Balık Yemi Nasıl Çıkatrılır? 02:20
Balık Yemi Nasıl Çıkatrılır? 1.967 izlenme - 3 yıl önce Toprağa kendini gömerek yaşayan sülina, sülines, sülünez gibi isimlerle de anılan kabuklu canlının nasıl çıkartılacağına dair basit bir video. İtalyan mutfağında kullanılan bir kabukludur. Ülkemizde sadece balık avında yem olarak kullanılır daha yaygın olarak kürek ve şiş ile çıkartılır.. Özellikle karagöz,mercan gibi dip balıklarının avında verimli biçimde kullanılır.
Malatya Sazan 01:44
Malatya Sazan 10.886 izlenme - 9 yıl önce Malatya sürür mevkii Sazan balık avı kullanılan yem un,yumurta,süt,vanilya bu karışıma tohma sürür civarında sazan balıkları alışmış yem olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz Hazırlama;malzemeleri karıştırın karışı yaptıktan sonra,hamuru bir tencere kapağı şekline getirip kaynayan suya atın,daha sonra soğuk suyla soğutun bir poşete sarıp av yapacağınız alanda bir tahta üzerinde küp şeker şeklinde kesip iğnenize göre küçük yada büyük olarak ayarlayıp kullanın,iğne uçunun açıkta kalmasına dikkat
iPhone İle Balık Avlamak 03:13
iPhone İle Balık Avlamak 1.694 izlenme - 2 yıl önce İlginç balık avlama yöntemi.Avusturalya’da bir sahil kenarında balık tutmada ilginç bir yöntem bulan adam oltanın ucuna balık yemi yerine iphone bağlayınca amacına ulaştı.
Balıklar Nasıl Ve Ne Kadar Yemlenmelidir? 01:13
Balıklar Nasıl Ve Ne Kadar Yemlenmelidir? 402 izlenme - 2 yıl önce Balıklar 2 dakika içerisinde bitirebilecekleri kadar yemlenmelidir. Balık yemlerken dikkat edilecek husus yem seçimidir. Bunu seçerken de tabii ki akvaryumun içindeki balıklar birincil önceliktedir. Balıklar kimi etçil, kimi otçul, kimi hem etçil hem otçul canlılardır. Hem etçil hem otçul canlılar ve diğer gruplar beraber beslenebilirler. Ancak bir etçil ve bir otçul balığı bir arada beslemek bu balıklar için sakıncalı olacaktır. Özellikle otçul balıkların etçillerle beslenmesi sonucunda bloat dediğimiz hastalık oluşur. Bağırsakta mikroplu su birikir ve çok büyük ihtimalle balığınızı kaybedersiniz. Bu nedenle balık seçerken de beslenmelerine dikkat ederek seçmek, seçtikten sonra da bu balıkların diyetlerine uygun olarak beslemek gerekir. Örneğin, beta balığı oldukça etçil bir balıktır. Doğada sivrisinek larvaları yer. Bu balıklara etçil yemler vermek gerekir. Japon balıkları da ataları sazansıgiller, koyu olan balıklardır. Ağırlıklı olarak otçul beslenirler. Ve bağırsak yapıları etçil olanlara göre çok daha uzundur. Bu balıklara da otçul yem vermek gerekir. Bu şekilde balıkları uygun diyetiyle sağlıklı ve uzun süreli besleyebilirsiniz.
Denizde veya Tuzlu Suda Balık Tutarken Hangi Yemler Tercih Edilmelidir? 01:16
Denizde veya Tuzlu Suda Balık Tutarken Hangi Yemler Tercih Edilmelidir? 667 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/denizde-veya-tuzlu-suda-balik-tutarken-hangi-yemler-tercih-edilmelidir/ Firar Balıkçılık'tan Murat Akyol ile balıkçılık üzerine yaptığımız röportaj bir diğer sorumuz ile devam ediyor. Denizde veya tuzlu suda balık tutarken hangi yemler tercih edilmelidir? Sorumuzun yanıtının yanı sıra olta çeşitleri ve olta kamışları hakkında detaylı bilgiye de linkler üzerinden ulaşabilirsiniz!
Kolunu Balığa Kaptıran Adam! 00:46
Kolunu Balığa Kaptıran Adam! 589 izlenme - 5 yıl önce Balıklara Yem Vereyim Derken
Kendi Vücudunu Balık Yemi Olarak Kullanmak 02:48
Kendi Vücudunu Balık Yemi Olarak Kullanmak 358 izlenme - 4 yıl önce Kendi Vücudunu Balık Yemi Olarak Kullanmak