Hoşgeldiniz!

Balıkçı Videoları İzle

Bakırköylü Balıkçının Cem Karaca'ya Anlattığı Müthiş Anı (1993) 03:11
Bakırköylü Balıkçının Cem Karaca'ya Anlattığı Müthiş Anı (1993) 8.229 izlenme - 2 ay önce Cem Karaca'nın TRT için hazırlayıp sunduğu Raptiye programının birinci bölümünde Bakırköylü bir balıkçının anlattığı müthiş anısı...
Uçan Etek 01:32
Uçan Etek 154.634 izlenme - 5 yıl önce Uçan Etek
Balıktan Korkup Tekneden Atlamak 00:50
Balıktan Korkup Tekneden Atlamak 113.716 izlenme - 4 yıl önce Balıktan Korkup Tekneden Atlamak 28.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Balıktan Korkup Tekneden Atlamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İlginç Balık Tutma Yöntemi 02:16
İlginç Balık Tutma Yöntemi 109.049 izlenme - 4 yıl önce İlginç Balık Tutma Yöntemi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Antalya'daki Roketli Saldırıdan İlk Görüntüler (14 Ekim 2016 Cuma) 06:25
Antalya'daki Roketli Saldırıdan İlk Görüntüler (14 Ekim 2016 Cuma) 11.584 izlenme - 8 ay önce Antalya - Kemer Karayolu üzerindeki dağlık alandan Balıkçı Barınağı'na iki roket atıldı. Roketlerden ilki balıkçı firmasının dükkanına isabet etti. Bölgeye ambulans ve özel harekat timleri sevk edildi. Polis ekipleri olay yerine ulaştığı sırada küçük çaplı bir patlama sesi de duyuldu. Polis, dağlık alanda roketin atıldığı bölgeye doğru operasyon başlattı. Roket ve patlama nedeniyle yaralı olmadığı öğrenildi.
Fırtınada Korkusuzca Balık Tutan Adam 02:21
Fırtınada Korkusuzca Balık Tutan Adam 3.111 izlenme - 3 ay önce Fırtına dev dalgaların içeriği taşıdığı tonlarca suya karşı dengede durup balık avlayan abimiz
Kırmızı Balık 00:06
Kırmızı Balık 16.544 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar İçin ; Kırmızı Balık Şarkısı...
Böyle Yaratık Görülmedi 01:07
Böyle Yaratık Görülmedi 17.854 izlenme - 2 yıl önce Balıkçılar tarafından denizin yakalanan bu tuhaf yaratık herkesi şaşkına çevirdi. Bir bitkiyi andıran ancak ahtapot gibi canlı olan bu yaratığın yakaladığı balık kolları arasında görülüyor.
Balıkçı Elini Isıran Balıktan Böyle Kurtuldu 04:19
Balıkçı Elini Isıran Balıktan Böyle Kurtuldu 30.744 izlenme - 4 yıl önce Balıkçı Elini Isıran Balıktan Böyle Kurtuldu
Kırmızı Balık 00:06
Kırmızı Balık 14.129 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar İçin : Kırmızı Balık şarkısı ...
Kartalın Tekneden Balık Çalması 00:35
Kartalın Tekneden Balık Çalması 159 izlenme - 6 gün önce Ashton Phillips ismindeki amatör balıkçı teknesiyle balık tutarken bir amerikan kel kartalı gelerek balığı çalmış. Kartalın görüntüsü balıkçı tarafından böyle görüntülenmiş.
Kaşla Göz Arasında Balığı Kaçması 00:23
Kaşla Göz Arasında Balığı Kaçması 66 izlenme - 2 saat önce Çek Cumhuriyeti'nin Brno şehrinde amatör balıkçı gölde tuttuğu balık ile poz vermek istemiş. Hareketlenen balık adamın elinden kurtularak göle atlayıp kayıplara karışmış.
GTA III - Balıkçı Minibüsü - Bölüm 4 27:18
GTA III - Balıkçı Minibüsü - Bölüm 4 10.839 izlenme - 2 yıl önce GTA III serimizin bu bölümünde balıkçı minibüsü bulmaya çalışırken başımıza bir sürü iş açtık yine. İyi seyirler
Balıkesir'de Balıkçının Çatısına At Düştü 01:17
Balıkesir'de Balıkçının Çatısına At Düştü 2.088 izlenme - 7 ay önce Balıkesir'in Edremit ilçesinde balıkçının çatısına düşen at itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Hamidiye Mahallesi Eski PTT Caddesi'nin üst sokağında başıboş dolaşan at, koşarken tökezlemesi nedeniyle, yolun alt kısmındaki bir balıkçı dükkanının çatısından içeri düştü. ÇATIDAKİ AT İŞ MAKİNESİYLE KURTARILDI İhbar üzerine olay yerine gelen Edremit Belediyesi ekipleri, balıkçının kapalı olması nedeniyle içeri giremedi. Ekipler, olay yerine çağrılan iş makinesi yardımıyla atı, düştüğü yerden çıkardı.
Çorapla Balık Tutmak 01:28
Çorapla Balık Tutmak 8.737 izlenme - 2 yıl önce Hasan kardeşimiz misafirlerine balık ziyafeti çektirmek için ayağındaki çorapları eline geçirerek derede büyük kayaların altında bulunan balık yuvasına dalıyor ve çıkarken eli boş çıkmıyor.. Akşam da büyük bir ihtimal omega3 patlaması yaşıyolar..
Kırmızı Balık Gölde 01:15
Kırmızı Balık Gölde 8.692 izlenme - 2 yıl önce Kırmızı Balık Gölde Kıvrıla Kıvrıla Yüzüyor Balıkçı Hasan Geliyor Oltasını Atıyor Kırmızı Balık Dinle Sakın Yemi Yeme Balıkçı Hasan Tutacak Sepetine Atacak Kırmızı Balık Kaç Kaç
Bi Zahmet - Balıkçı 04:31
Bi Zahmet - Balıkçı 14.447 izlenme - 8 yıl önce bi zahmet balıkçı abla baluk numaranı şuraya yaz abla be
Devasa Balığı Zıpkınla Avladı 02:10
Devasa Balığı Zıpkınla Avladı 6.313 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale'de zıpkınla dalış yapan bir kişi, 50 kiloluk Akya cinsi balığı avlarken, o anları sualtı kamerasıyla saniye saniye görüntüledi. Bankada özel güvenlik görevlisi olarak çalışan bir çocuk babası Çetin Doğan, Çanakkale Boğazı'nda zıpkınla ava çıktı. 10 yıldır sportif amaçlı zıpkınla balık avlayan Doğan, Çanakkale'nin konum olarak çok güzel yer olduğunu belirterek, "Bu sporun eğitimini profesyonel kişilerden aldım ve şu anda profesyonel olarak bu sporu yapıyorum. Dikkat edilmesi gereken husus mutlaka var. Bu sporun eğitimi alınmalı ve avlanırken limitleri aşmamalıdır. Mevsimlik balık avlama imkanımız var ve her çeşit balık ile karşılaşma fırsatımız da oluyor. Göç balıkları ve yerli balıkları görüyor ve avlıyoruz. Lüfer, levrek, karagöz, çupra ve akya gibi çeşitli balıkların geçişlerini de görüyoruz. Kuralına göre ve mevsimine göre avlıyoruz. Avlama yaparken serbest dalış kıyafeti, palet, maske, şnorkel, zıpkın, bıçak ve ağırlık ekipmanlarını kullanarak önlemlerimizi de alıp dalıyoruz" dedi. Uzun yıllar Çanakkale ve çeşitli sahil kentlerinin açıklarında zıpkınla avlandığını da sözlerine ekleyen Doğan, son dalışında 50 kg ağırlığındaki akya cinsi balığın avlanma anını da sualtı kamerasıyla saniye saniye kaydetti.
Dev Balinanın Balıkçıları Korkutması 00:31
Dev Balinanın Balıkçıları Korkutması 37 izlenme - 1 gün önce New York limanına açılan balıkçılar dev balinanın sıçramasıyla neye uğradıklarını şaşırmışlar. Balıkçı Paul Ziolkowski tarafından kaydedilen görüntülerde 18 metrelik balina , balıkçılara ilginç anlar yaşatmış.
Leylekle Balıkçının Dostluğu La Fontaine Masallarını Andırıyor 03:26
Leylekle Balıkçının Dostluğu La Fontaine Masallarını Andırıyor 2.533 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin Avrupa leylek köyleri ağına üye tek Türk köyü olan Eskikaraağaç'ta bir balıkçı ile leyleğin 5 yıllık dostluğu La Fontaine masallarını aratmıyor. Balıkçının teknesine konup elinden yemek yiyen leyleğin görüntüsü, ziyaretçileri hayrete düşürüyor. Göçle geldiği halde alıştığı balıkçının teknesinden bir an bile ayrılmayan leylek, balıkçının verdiği balıkları havada kapıyor. Bursa’nın Karacabey ilçesi Eskikaraağaç Köyü'nde balıkçılık yapan Adem Yılmaz ile 5 senelik dostu leyleğin öyküsü La Fonteine masallarını andırıyor. Yılmaz isimli teknesiyle göle av için açıldığı sırada bir leyleğin teknenin baş kısımına konduğunu ve kendisinin de gölden avladığı balıkları leyleğe attığını anlatan Yılmaz, O günden bu güne her yıl köye düzenli olarak göç eden leyleğin köyde kaldığı sürece her sabah teknesine uğrayıp elinden balık yediğini anlattı. Adem Yılmaz'ın eliyle attığı balıkları havada kapan leylek, halinden oldukça memnun görünürken Yılmaz ise leyleğin göç etmemesi için her gün dua ettiğini söyledi. Karacabey’in Eskikaraağaç Köyü, 12 yıldır leylek festivalinin kutlandığı "Leylek Dostu Köyler Projesi" kapsamında Türkiye'yi Avrupa’da temsil eden tek köy olma özelliğini taşıyor. Karacabey Belediyesi tarafından ‘Leylek Festivali’ olarak da kutlamaların yapıldığı bu köyde, leylekler başta olmak üzere doğaya büyük özen gösteriliyor ve farkındalık çalışmaları yapılıyor. Köyde yüksek gerilim hatları kontrol altına alınıyor. Tüm leylek yuvaları kurulan platformla sağlamlaştırılıyor. Leyleği ile meşhur köyün leylek dostu olan sakinlerinden biri olduğunu belirten Adem Yılmaz, her sabah leylek ile gölün ortasında kayıkta buluştuklarını anlattı. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte göle attığı ağları toplamaya çıktığını, ağa takılan küçük balıkları göre geri bırakmayıp her sabah kayığın ucuna konan leyleğe yedirdiğini anlatan Yılmaz, ''4-5 yıldır bu şekilde arkadaşlığımız sürüyor. Her yıl gelip köyümüzde yavru yapan leylekler arasındaki yerini alır. Ve her sabah erken saatte benim kayığıma gelip yemek yer. Attığım balıkları havada kapar. Her yıl onun yolunu gözlüyorum. Bu elektrik tellerine takılıp ölen leylekleri görünce içim cız ediyor. "İnşallah bizimki değildir" diye iç geçiriyorum. İnsanlar bu konuda doğaya daha fazla duyarlı olmalılar. Doğaya saygı gösterince bir şekilde karşılığını alıyorsunuz'' dedi. Köydeki arkadaşlarının bile başta inanmayıp gözle gördükten sonra kendisine inandıklarını belirten Yılmaz, Her yıl beni unutmuyor ve baharda gelir gelmez benimle randevu noktamızda buluşuyor. Leylek gerçekten çok akıllı ve özel kuşlar” dedi.
ali kaptan balıkçı'nın kulübesini yerle bir etti 03:10
ali kaptan balıkçı'nın kulübesini yerle bir etti 12.878 izlenme - 6 yıl önce
Balık Tutmak? 01:47
Balık Tutmak? 6.545 izlenme - 3 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Çizgi Film - Taşıtlar - Gemiler (       ) 02:22
Çizgi Film - Taşıtlar - Gemiler ( ) 10.730 izlenme - 2 yıl önce Haydi çocuklaar gemi çeşitlerini tanıyalım. Mas mavi denizde yüzen ve çok uzaklara gidip ruhumuzu dinlendiren gemileri size tanıtmak istiyorum.
Balıkçıda Köpekbalığı Canlanırsa 00:53
Balıkçıda Köpekbalığı Canlanırsa 7.312 izlenme - 3 yıl önce Londra'da bir balıkçı da yapılan şaka müşterilerin yüreğini ağzına getirdi.
Denizci Düğümü Kolye Yapımı 04:37
Denizci Düğümü Kolye Yapımı 7.779 izlenme - 3 yıl önce Bu düğüm başta çok zor gibi gözükse de burada ayrıntılı anlatımını göreceksiniz. Denizci düğümünün daha karmaşık bir hali olan bu düğüm sonunda güzel bir kolyeye dönüşecek.
En Hızlı Balıkçı Teknesi (Cebeci Kardeşler 3) 03:53
En Hızlı Balıkçı Teknesi (Cebeci Kardeşler 3) 7.928 izlenme - 4 yıl önce Cebeci Kardeşler 3 Melenagzı
Fabrikadan Hallice Olan Gemi 08:59
Fabrikadan Hallice Olan Gemi 2.877 izlenme - 10 ay önce Efendim balığın yakalanmasından tutunda kesip biçme paketleme işlemlerine kadar bütün işlerin tek bir gemide yapılışını izliyoruz.
cemile balıkçının evlenme teklifini kabul ediyor 01:17
cemile balıkçının evlenme teklifini kabul ediyor 7.835 izlenme - 6 yıl önce
Fırtınada Balıkçı Tekneleri 07:26
Fırtınada Balıkçı Tekneleri 4.013 izlenme - 2 yıl önce Hava 50 Knot'tan fazla gözüküyor (1 knot=1.852 kmh). Artık çılgın mı desem salak mı desem bilemediğim balıkçılar da fırtına da hiç mahsur kalmış gibi değil de eğlenirmişçesine balık tutup kamerayla kayıt yapıyorlar. Umarım değmiştir...
Antalya'da Roketli Saldırı 04:22
Antalya'da Roketli Saldırı 1.381 izlenme - 8 ay önce Kemer Karayolu üzerindeki dağlık alandan Balıkçı Barınağı'na iki roket atıldı. Roketlerden biri bir balıkçı firmasının dükkanına isabet etti. Bölgeye çok sayıda ambulans ve özel harekat timleri sevk edildi. Polis ekipleri limana ulaştığı sırada küçük çaplı bir patlama sesi de duyuldu. Polis, dağlık alanda roketin atıldığı bölgeye doğru operasyon başlattı. Roket ve patlama nedeniyle yaralı olmadığı öğrenildi. Geçen 24 Ağustos'ta ise Kemer karayolu üzerinde jandarmaya ait minibüs geçtiği sırada, daha önceden yol kenarına konulan bomba patlatılmıştı.