Hoşgeldiniz!

balıkçılık

105 kg.'lık dev yayın balığı 02:45
105 kg.'lık dev yayın balığı 107.626 izlenme - 13 yıl önce selam dostlar. tokat'ın almus barajında tuttuğumuz 105 kg.'lık dev yayın balığının görüntülerini sizlerle paylaşmak istedim. tüm avcı ve balıkçı dostlara selam olsun. balıkçı ömer ve ahmet.
sazan böyle avlanir... 06:49
sazan böyle avlanir... 28.610 izlenme - 13 yıl önce muhteŞem kardeŞlerİn sazan avi sadece ve sadece İzlesene.com da...
En Keyifli Balık Avı 00:33
En Keyifli Balık Avı 1.408 izlenme - 8 ay önce Balık avına çıkan kazak adam buz üzerinde kurduğu mekan ile tam bir keyif yapmış. Böyle balık tutmayı herkes ister.
yem vererek balık avlayan kuş !!! 01:17
yem vererek balık avlayan kuş !!! 2.951 izlenme - 12 yıl önce harika
Torik Lakerdası Tarifi 10:17
Torik Lakerdası Tarifi 2.934 izlenme - 7 yıl önce Fikri Ahsen Böre abimizin samimi anlatımlı Torik Lakerdası tarifini öğreniyoruz. "http://fako-balikcim/blogspot.fi"
İskeleden Sektirmeli Trevali Saldırısı 00:22
İskeleden Sektirmeli Trevali Saldırısı 4.440 izlenme - 7 yıl önce Denizlerin en süratli balıklarından trevali'nin çete halinde saldırdığında yarattığı etkiyi görebileceğimiz nezih bir video.
Kadırga Balık Avı Teknesi Darboğaz Dip Burun 02:14
Kadırga Balık Avı Teknesi Darboğaz Dip Burun 2.658 izlenme - 11 yıl önce antenli mercan avcısı kadırga teknesi dip burun darboğaz balık avcısı kaptan ferdi fırtına ceptel05372905856kuşadası setur marina
Olta Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 01:44
Olta Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 3.037 izlenme - 8 yıl önce Firar Balıkçılık'tan Murat Akyol ile balıkçılık üzerine konuşuyoruz. Daha önce olta çeşitlerinin ne olduğunu ve olta balıkçılığında kullanılan iğnelerin özelliklerini konuşmuştuk. Şimdiki konumuz ise olta makinesi. Peki, olta makinesi seçerken nelere dikkat etmek gerekir? Yanıtı MigrosTV'de!
Ağvada Balıkçılık 02:30
Ağvada Balıkçılık 2.008 izlenme - 11 yıl önce
Olta Balıkçılığında Kullanılan İğnelerin Özellikleri Nelerdir? 01:01
Olta Balıkçılığında Kullanılan İğnelerin Özellikleri Nelerdir? 2.192 izlenme - 8 yıl önce Olta seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiğini ve olta çeşitlerini dinledikten sonra şimdi de sıra olta balıkçılığında kullanılan iğnelerin özelliklerinde. Sorumuzun yanıtını Firar Balıkçılık'tan Murat Akyol'dan alıyoruz. Yanı sıra, olta balıkçılığına dair aradığınız her şey MigrosTV'de!
Adrasan Palamut Avı 01:38
Adrasan Palamut Avı 3.430 izlenme - 14 yıl önce antalyabalikavi.com olarak 14.01.2009 tarihinde adrasanda gerçekleştirdiğimiz palamut avı'ndan bir kare...
Olta Çeşitleri Nelerdir? 01:31
Olta Çeşitleri Nelerdir? 961 izlenme - 8 yıl önce Balık tutmayı sever misiniz? Eğer cevabınız evetse Firar Balıkçılık'tan Murat Akyol ile yaptığımız röportajı kaçırmayın. Balık tutmanın ilk ve en önemli adımlarından biri olta seçimi. Peki olta çeşitleri nelerdir? Yanıtı MigrosTV'de!
Rize'de Kaliforniya Deniz Aslanı İle Duygusal Anlar 03:10
Rize'de Kaliforniya Deniz Aslanı İle Duygusal Anlar 802 izlenme - 8 yıl önce Balığa çıkan amcamız Rize açıklarında karşılaştığı Kaliforniya Deniz Aslanıyla 5 dakikada duygusal bağ kurmuş. Amca öyle mutlu oluyor ki yaşama sevinci ile doldum.
Balikchi Tanıtım Videosu 01:17
Balikchi Tanıtım Videosu 1.430 izlenme - 10 yıl önce Türkiye'nin Amatör Balıkçılık Sitesi Balikchi.com
Sıyırtma Nedir? 00:52
Sıyırtma Nedir? 1.014 izlenme - 8 yıl önce Balık tutmak ve balıkçılık üzerine en sık sorulan sorular MigrosTV'de! Firar Balıkçılık'tan Murat Akyol, olta çeşitlerinden misina seçimine kadar pek çok sorumuzu yanıtladı. Bu sorulardan biri de sıyırtma üzerine... Sıyırtma nedir; yanıtı şimdi yayında!
Olta Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 01:04
Olta Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 667 izlenme - 8 yıl önce Olta çeşitleri hakkında detaylı bilgi aldığımız Firar Balıkçılık'tan Murat Akyol'a şimdiki sorumuz olta seçimi... Olta seçerken nelere dikkat etmek gerekir? Yanıtını izlemek için videomuza bekliyoruz. Olta seçiminin yanı sıra balıkçılık denince en çok merak edilen sorulardan biri olan 'sıyırtma' üzerine yaptığımız röportaj da ilginizi çekebilir.
Olta Kamışları ve Makineleri Nasıl Temizlenir? 00:45
Olta Kamışları ve Makineleri Nasıl Temizlenir? 726 izlenme - 8 yıl önce Olta makinesi seçerken nelere dikkat etmek gerektiğini ve balıkçının takım çantasında neler olması gerektiğini Firar Balıkçılık'tan Murat Akyol yanıtlamıştı.Balıkçılık üzerine sık sorulan sorulardan bir diğerinde sıra; olta kamışları ve makineleri nasıl temizlenir? Yanıtı videomuzda!
Denizde veya Tuzlu Suda Balık Tutarken Hangi Yemler Tercih Edilmelidir? 01:16
Denizde veya Tuzlu Suda Balık Tutarken Hangi Yemler Tercih Edilmelidir? 846 izlenme - 8 yıl önce http://www.migrostv.com/denizde-veya-tuzlu-suda-balik-tutarken-hangi-yemler-tercih-edilmelidir/ Firar Balıkçılık'tan Murat Akyol ile balıkçılık üzerine yaptığımız röportaj bir diğer sorumuz ile devam ediyor. Denizde veya tuzlu suda balık tutarken hangi yemler tercih edilmelidir? Sorumuzun yanıtının yanı sıra olta çeşitleri ve olta kamışları hakkında detaylı bilgiye de linkler üzerinden ulaşabilirsiniz!
Misina Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 01:04
Misina Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 596 izlenme - 8 yıl önce Balık tutma hakkında sık sorulan sorular MigrosTV'de! Olta çeşitlerinden sıyırtmanın ne olduğuna, yem tercihlerinden, makine temizliğine kadar geniş bir yelpazede ele aldığımız balıkçılık konusunda bir diğer merak edilen soruda sıra; misina. Peki, misina alırken nelere dikkat etmek gerekir? Firar Balıkçılık'tan Murat Akyol yanıtlıyor.
Kendi Vücudunu Balık Yemi Olarak Kullanmak 02:48
Kendi Vücudunu Balık Yemi Olarak Kullanmak 640 izlenme - 8 yıl önce "Kolunu Balığa Kaptıran Balıkçı" videosunu görünce aklıma geldi. Buradaki adamlar bilerek kollarını bir balığın kapmasını beklemek suretiyle avlanıyorlar.
Balıkçının Takım Çantasında Neler Olmalıdır? 00:45
Balıkçının Takım Çantasında Neler Olmalıdır? 272 izlenme - 8 yıl önce http://www.migrostv.com/balikcinin-takim-cantasinda-neler-olmalidir/ Olta balıkçılığında kullanılan iğnelerin özelliklerinden, olta çeşitlerine ve olta seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğine kadar pek çok konuda bilgi aldığımız Firar Balıkçılık'tan Murat Akyol ile balıkçılık üzerine konuşmaya devam ediyoruz. Peki, balıkçının takım çantasında neler olmalıdır? Yanıtı ve çok daha fazlası MigrosTV'de!
Erkeklerde Beceriksizlik ve Cenabetlik - Bill Dance 03:01
Erkeklerde Beceriksizlik ve Cenabetlik - Bill Dance 100 izlenme - 7 yıl önce Bill Dance adındaki abimiz Outdoor Channel'da bazı ürüleri tanıtımı sırasında yaşadığı sıkıntıları izleyeceğiz. Biz genelde beceriksizliğimizi bazen cenabetliğe bağladığımız için, kötü şans yoktur.