Hoşgeldiniz!

balina

Köpekbalığı Balinayı Canlı Canlı Yedi 04:01
Köpekbalığı Balinayı Canlı Canlı Yedi 151.828 izlenme - 9 yıl önce Okyanus'un derin sularında karşılaşan ikili son derece ilginç görüntülere sahne oldu
Ölü Balina Böyle Patladı 00:30
Ölü Balina Böyle Patladı 87.585 izlenme - 9 yıl önce Kıyıya Vuran Ölü Balina Böyle Patladı. Balinaya ilk bıçak vurulduğu anda büyük bir gürültüyle patladı.
Balinadan Kıza Osmanlı Tokadı 00:41
Balinadan Kıza Osmanlı Tokadı 51.915 izlenme - 9 yıl önce Tekneyle gezintiye çıkan aile dev balina ile karşılaştı, bu ilginç anı izlerken balinadan hiç beklenmedik bir tepki geldi.
Ölü Balina Her An Patlayabilir 00:50
Ölü Balina Her An Patlayabilir 26.591 izlenme - 9 yıl önce Kanada\'da yoğun buzlanma nedeniyle öldüğü tahmin edilen birkaç mavi balinadan birisinin bedeni karaya vurdu.
katil balina fok avında! 00:22
katil balina fok avında! 37.544 izlenme - 13 yıl önce katil balina fok avında
Milyonluk Balina Kusmuğu Bulan Kadın 02:22
Milyonluk Balina Kusmuğu Bulan Kadın 3.626 izlenme - 2 yıl önce Tayland'da sahilde bulunan evinin yakınlında yürüyüş yapan bir kadın, balina kusmuğu buldu. Balina kusmuğunun 185 bin sterlin (1 milyon 877 bin TL) değerinde olabileceği ifade edildi.
dünyanın en büyük canlısı 00:55
dünyanın en büyük canlısı 47.145 izlenme - 13 yıl önce dünyanın en büyük canlısı olan mavi balina blue planet 30 emtre uzunluğunda ve 200 ton ağırlığında...
balina kıza saldırdı! 01:50
balina kıza saldırdı! 33.293 izlenme - 13 yıl önce balina havuzda kıza saldırdı.
Kıyıya Vuran Yavru Katil Balina Halatlarla Kurtarıldı 00:54
Kıyıya Vuran Yavru Katil Balina Halatlarla Kurtarıldı 1.555 izlenme - 1 yıl önce Gel-git sebebiyle Rusya'nın Uzak Doğu açıklarında mahsur kalan ve kıyıya vuran yavru katil balina yetkililer ve gönüllülerin yardımı sayesinde halatlarla kurtarıldı.
eğiticisini öldüren balina 00:42
eğiticisini öldüren balina 22.653 izlenme - 13 yıl önce abdnin florida eyaletindeki bir eğlence parkında katil balina olarak bilinen bir orka eğiticisini gösteri sırasında öldürdü
Balina Yiyen Katil Balinalar 01:35
Balina Yiyen Katil Balinalar 10.779 izlenme - 6 yıl önce Orca adıyla bilinen katil balinalar başka bir balinayı canlı canlı mideye indirirken drone ile böyle kaydedildi.
Katil Balinadan Kaçarken Turistlerin Botuna Sığınan Penguen 00:40
Katil Balinadan Kaçarken Turistlerin Botuna Sığınan Penguen 2.270 izlenme - 2 yıl önce Antarktika’da katil balina sürüsünden kaçmaya çalışan penguen, turistlerin seyahat ettiği botlardan birine atlayıp kurtuldu. O ilginç anları izliyoruz...
 En Büyük 10 Hayvan 03:17
En Büyük 10 Hayvan 23.572 izlenme - 9 yıl önce Takip Etmeyi ve Abone Olmayı Unutmayın... Dünya'nın En Büyük 10 Hayvan Türü
Balıkçıların Ağına Takılan Dev İspermeçet Balinası 01:00
Balıkçıların Ağına Takılan Dev İspermeçet Balinası 2.588 izlenme - 1 yıl önce Açık denizde avlanan balıkçılar ağları çektiklerinde böyle bir manzara ile karşılaşmayı beklemiyordu. Ağlara dev bir ispermeçet balinası takılmış.
Yıllardır Yalnız Yaşayan Balina İntihara Kalkıştı 00:16
Yıllardır Yalnız Yaşayan Balina İntihara Kalkıştı 1.656 izlenme - 1 yıl önce Kanada’da 42 yıldır betondan bir tankın içinde insanları eğlendirmek üzere tutsak edilmiş olan, 5 yavrusu ve tüm arkadaşları ölen ve son 10 yıldır yalnız olan Kiska’nın bu görüntüsü 4 Eylül'de çekildi. MarineLand’e giden hayvan hakları savunucuları eylem yaptı. Hayatta kalan son orkalardan olan Kiska'nın kafasını duvara vurduğu anları görüntüledi.
Kanodaki Kadınların Dev Balina Tarafından Yutulmaktan Son Anda Kurtulması 01:11
Kanodaki Kadınların Dev Balina Tarafından Yutulmaktan Son Anda Kurtulması 2.933 izlenme - 2 yıl önce Julie McSorley ve Liz Cottriel isimli kadınlar kanoyla gezdikleri sırada bir yandan da dev balinayı izliyorlardı ki , korku dolu anları yaşadılar...
Rusya'da Kıyıya Vuran Yavru Katil Balinaya Kurtarma Operasyonu 02:11
Rusya'da Kıyıya Vuran Yavru Katil Balinaya Kurtarma Operasyonu 1.409 izlenme - 1 yıl önce Gel-git sebebiyle Rusya'nın Uzak Doğu açıklarında mahsur kalan ve kıyıya vuran yavru katil balina yetkililer ve gönüllülerin yardımı sayesinde halatlarla kurtarıldı.
Katil Balinalarla Birlikte Yüzen Kadın 02:13
Katil Balinalarla Birlikte Yüzen Kadın 4.123 izlenme - 4 yıl önce Dylan Brayshaw isimli sörfçü adam, Yeni Zelanda'nın Hahei palajında yüzerken 3 katil balina ile karşılaşan bir kadın yüzücünün görüntülerini drone ile kaydetmiş. Kadın yüzmeye devam ederken katil balinalarda ona eşlik etmiş. Kadın yüzücüyle oyun oynayan katil balinalar güzel görüntülere sahne olmuş.
Hastalanarak Ölen Yunusun Midesinden Çıkanlar 01:05
Hastalanarak Ölen Yunusun Midesinden Çıkanlar 7.433 izlenme - 6 yıl önce Norveç'de hastalanarak ölüp karaya vuran balinanın otopsisinde miğdesinden 30 plastik poşet bulunmuş, yorum sizin.
Katil Balinanın Hızı 02:36
Katil Balinanın Hızı 3.129 izlenme - 4 yıl önce Sadece hayatta kalmak için avlanmak zorunda olan bu hayvanları neden "katil" diye isimlendiriyoruz bilmiyorum. O zaman kendimize de "katil insan" diyelim. Yalnız çok hızlı hayvanmış gerçekten İstanbul'dan Topçular'a yarım saatte gider.
Balinaların Köpek Balığı Avlaması 01:30
Balinaların Köpek Balığı Avlaması 7.080 izlenme - 7 yıl önce Sidney'de zevkine drone uçuran Bruno Kataoka isimli insan doğada pek yakalanamayan bir görüntüyü yakalama şerefine nail olmuş. Yalancı katil balinalar (Pseudorca crassidens) zavallı köpek balığını gözlerine kestirmişler, zavallı köpek balığı çaresizce kaçıyor ve görüntüler anbean drone'a yansıyor. Bruno Kataoka ise coşkulu, National Geographic'in bile yakalayamadığı görüntüleri yakaladım diyor. Büyük balık küçük balığı yutar demeyin, balina memeli beyler.
Katil Balinadan İnsan Sesi Taklidi 00:40
Katil Balinadan İnsan Sesi Taklidi 6.072 izlenme - 5 yıl önce Güney Fransa'daki bir akvaryumda incelenen 14 yaşındaki katil balina, İngilizce "selam" ve "bye bye" gibi basit kelimeleri başarıyla taklit etti.
Yanlarında Takla Atan Kambur Balina 00:25
Yanlarında Takla Atan Kambur Balina 5.949 izlenme - 4 yıl önce Teknede yaklaşık yüz metre uzaktaki kambur balinayı gözlemleyen insanlar başlarına geleceklerden habersiz başka bir balina neredeyse tekneye sıfır bir oranla takla attı...
Bottaki Turistleri Selamlayan Balinalar 01:00
Bottaki Turistleri Selamlayan Balinalar 3.311 izlenme - 4 yıl önce Bota binip denizde gezintiye çıkan turistleri açıkları müthiş bir sürpriz karşılamış dev balinalar turistlere bir süre eşlik etmiş.
Tekneyi Kovalayan Katil Balinalar 01:30
Tekneyi Kovalayan Katil Balinalar 3.789 izlenme - 4 yıl önce Tekneleriyle derin sulara doğru açılan aile belli ki katil balinaları rahatsız etmiş. Katil balinalar uzun süre tekneyi kovalamış
Gelenek Adı Altında Balinaları Katleden Faröeliler ( 18) 01:39
Gelenek Adı Altında Balinaları Katleden Faröeliler ( 18) 7.385 izlenme - 8 yıl önce Adamlar her sene bu olayı düzenliyormuş. Teknelerle korkutup bir yöne doğru sürdükten sonra sahile vurdurarak avlama yöntemi. Bildiğin ulusal balina vahşeti festivali gibi bir şey bu.
Gerze'nin Beyaz Balinası Aydın (1992) 02:02
Gerze'nin Beyaz Balinası Aydın (1992) 7.451 izlenme - 8 yıl önce Bu beyaz balina Aydın, 1992'nin yılın olayıydı. Bu balinayı görmeye, bırakın Türkiye'yi, dünyadan görmeye gelenler oldu. Hatta videoda anlatıldığı gibi, Japonya'da bir radyo kanalı canlı yayın bile yaptı. Profesör Erdal Atabek (doksanların popüler yazarıydı) beyaz balinayı sevmek diye kitap bile yazdı. Heyhat, bu sevimli hayvan, Rus ordusunun malıydı. İstihbarat ve sabotaj için eğitilmişti. Geldiler, balinalarını aldılar ve gittiler. Sonra Aydın gene kaçtı geldi Gerze'ye. Gene alıp götürdüler. İlçede halen Aydın'ın heykeli vardır.
Vikingler - Balina Macerası (Çizgi Film)    11:13
Vikingler - Balina Macerası (Çizgi Film) 5.435 izlenme - 6 yıl önce Vikingler - Balina Macerası (Çizgi Film) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Balina Tarafından Yutulup Geri Kusulan Fotoğrafçı 03:59
Balina Tarafından Yutulup Geri Kusulan Fotoğrafçı 3.992 izlenme - 4 yıl önce Yılardır dalgıçlık yapıp su altını fotoğraflayan adam hayatı boyunca unutamayacağı bir an yaşamış. Dev balina peşinde olduğu balık sürüsünü yemek isterken adamı da yutmuş neyse ki adamı geri kusmuş.
Kaplumbağayı Yemeden Önce Onunla Oynayan Katil Balina 00:59
Kaplumbağayı Yemeden Önce Onunla Oynayan Katil Balina 5.508 izlenme - 6 yıl önce Katil Balinanın; kedi ve fare misali kaplumbağa ile oynayıp sonrasında mideye indirmesi kameralara böyle yansıdı...