Hoşgeldiniz!

balina

Balinanın Midesine Gitmekten Son Anda Kurtulan Dalgıç 02:09
Balinanın Midesine Gitmekten Son Anda Kurtulan Dalgıç 3.176 izlenme - 1 ay önce ABD’nin Massachusetts eyaletinde ilginç bir olay yaşandı. Istakoz toplamak için dalan dalgıcı dev bir balina yuttu. Ölümle burun buruna gelen adam, balina onu tükürünce hayatta kalmayı başardı.
Köpekbalığı Balinayı Canlı Canlı Yedi 04:01
Köpekbalığı Balinayı Canlı Canlı Yedi 151.322 izlenme - 7 yıl önce Okyanus'un derin sularında karşılaşan ikili son derece ilginç görüntülere sahne oldu
Milyonluk Balina Kusmuğu Bulan Kadın 02:22
Milyonluk Balina Kusmuğu Bulan Kadın 3.597 izlenme - 5 ay önce Tayland'da sahilde bulunan evinin yakınlında yürüyüş yapan bir kadın, balina kusmuğu buldu. Balina kusmuğunun 185 bin sterlin (1 milyon 877 bin TL) değerinde olabileceği ifade edildi.
Ölü Balina Böyle Patladı 00:30
Ölü Balina Böyle Patladı 87.128 izlenme - 7 yıl önce Kıyıya Vuran Ölü Balina Böyle Patladı. Balinaya ilk bıçak vurulduğu anda büyük bir gürültüyle patladı.
Balinadan Kıza Osmanlı Tokadı 00:41
Balinadan Kıza Osmanlı Tokadı 51.878 izlenme - 7 yıl önce Tekneyle gezintiye çıkan aile dev balina ile karşılaştı, bu ilginç anı izlerken balinadan hiç beklenmedik bir tepki geldi.
Katil Balinadan Kaçarken Turistlerin Botuna Sığınan Penguen 00:40
Katil Balinadan Kaçarken Turistlerin Botuna Sığınan Penguen 1.688 izlenme - 4 ay önce Antarktika’da katil balina sürüsünden kaçmaya çalışan penguen, turistlerin seyahat ettiği botlardan birine atlayıp kurtuldu. O ilginç anları izliyoruz...
Denizde Dev Balinaya Denk Gelen Kadınlar 00:13
Denizde Dev Balinaya Denk Gelen Kadınlar 113 izlenme - 5 gün önce Denizde kano ile gezen kadınlar başlarına geleceklerden habersiz mola verirken dev bir balinaya denk gelmişler.
Ölü Balina Her An Patlayabilir 00:50
Ölü Balina Her An Patlayabilir 26.479 izlenme - 7 yıl önce Kanada\'da yoğun buzlanma nedeniyle öldüğü tahmin edilen birkaç mavi balinadan birisinin bedeni karaya vurdu.
Kanodaki Kadınların Dev Balina Tarafından Yutulmaktan Son Anda Kurtulması 01:11
Kanodaki Kadınların Dev Balina Tarafından Yutulmaktan Son Anda Kurtulması 2.896 izlenme - 9 ay önce Julie McSorley ve Liz Cottriel isimli kadınlar kanoyla gezdikleri sırada bir yandan da dev balinayı izliyorlardı ki , korku dolu anları yaşadılar...
katil balina fok avında! 00:22
katil balina fok avında! 37.235 izlenme - 11 yıl önce katil balina fok avında
dünyanın en büyük canlısı 00:55
dünyanın en büyük canlısı 47.102 izlenme - 11 yıl önce dünyanın en büyük canlısı olan mavi balina blue planet 30 emtre uzunluğunda ve 200 ton ağırlığında...
balina kıza saldırdı! 01:50
balina kıza saldırdı! 33.245 izlenme - 11 yıl önce balina havuzda kıza saldırdı.
Balina Yiyen Katil Balinalar 01:35
Balina Yiyen Katil Balinalar 10.763 izlenme - 4 yıl önce Orca adıyla bilinen katil balinalar başka bir balinayı canlı canlı mideye indirirken drone ile böyle kaydedildi.
 En Büyük 10 Hayvan 03:17
En Büyük 10 Hayvan 23.553 izlenme - 7 yıl önce Takip Etmeyi ve Abone Olmayı Unutmayın... Dünya'nın En Büyük 10 Hayvan Türü
eğiticisini öldüren balina 00:42
eğiticisini öldüren balina 19.429 izlenme - 11 yıl önce abdnin florida eyaletindeki bir eğlence parkında katil balina olarak bilinen bir orka eğiticisini gösteri sırasında öldürdü
Katil Balinalarla Birlikte Yüzen Kadın 02:13
Katil Balinalarla Birlikte Yüzen Kadın 4.073 izlenme - 3 yıl önce Dylan Brayshaw isimli sörfçü adam, Yeni Zelanda'nın Hahei palajında yüzerken 3 katil balina ile karşılaşan bir kadın yüzücünün görüntülerini drone ile kaydetmiş. Kadın yüzmeye devam ederken katil balinalarda ona eşlik etmiş. Kadın yüzücüyle oyun oynayan katil balinalar güzel görüntülere sahne olmuş.
Katil Balinanın Hızı 02:36
Katil Balinanın Hızı 3.116 izlenme - 3 yıl önce Sadece hayatta kalmak için avlanmak zorunda olan bu hayvanları neden "katil" diye isimlendiriyoruz bilmiyorum. O zaman kendimize de "katil insan" diyelim. Yalnız çok hızlı hayvanmış gerçekten İstanbul'dan Topçular'a yarım saatte gider.
Bottaki Turistleri Selamlayan Balinalar 01:00
Bottaki Turistleri Selamlayan Balinalar 3.144 izlenme - 2 yıl önce Bota binip denizde gezintiye çıkan turistleri açıkları müthiş bir sürpriz karşılamış dev balinalar turistlere bir süre eşlik etmiş.
Tekneyi Kovalayan Katil Balinalar 01:30
Tekneyi Kovalayan Katil Balinalar 3.777 izlenme - 2 yıl önce Tekneleriyle derin sulara doğru açılan aile belli ki katil balinaları rahatsız etmiş. Katil balinalar uzun süre tekneyi kovalamış
Yanlarında Takla Atan Kambur Balina 00:25
Yanlarında Takla Atan Kambur Balina 5.893 izlenme - 3 yıl önce Teknede yaklaşık yüz metre uzaktaki kambur balinayı gözlemleyen insanlar başlarına geleceklerden habersiz başka bir balina neredeyse tekneye sıfır bir oranla takla attı...
Hastalanarak Ölen Yunusun Midesinden Çıkanlar 01:05
Hastalanarak Ölen Yunusun Midesinden Çıkanlar 7.426 izlenme - 4 yıl önce Norveç'de hastalanarak ölüp karaya vuran balinanın otopsisinde miğdesinden 30 plastik poşet bulunmuş, yorum sizin.
Katil Balinadan İnsan Sesi Taklidi 00:40
Katil Balinadan İnsan Sesi Taklidi 6.056 izlenme - 3 yıl önce Güney Fransa'daki bir akvaryumda incelenen 14 yaşındaki katil balina, İngilizce "selam" ve "bye bye" gibi basit kelimeleri başarıyla taklit etti.
Balinaların Köpek Balığı Avlaması 01:30
Balinaların Köpek Balığı Avlaması 7.058 izlenme - 5 yıl önce Sidney'de zevkine drone uçuran Bruno Kataoka isimli insan doğada pek yakalanamayan bir görüntüyü yakalama şerefine nail olmuş. Yalancı katil balinalar (Pseudorca crassidens) zavallı köpek balığını gözlerine kestirmişler, zavallı köpek balığı çaresizce kaçıyor ve görüntüler anbean drone'a yansıyor. Bruno Kataoka ise coşkulu, National Geographic'in bile yakalayamadığı görüntüleri yakaladım diyor. Büyük balık küçük balığı yutar demeyin, balina memeli beyler.
Kamerayı Suya Düşürüp Geri Veren Balina 03:11
Kamerayı Suya Düşürüp Geri Veren Balina 1.959 izlenme - 2 yıl önce Kano ile kıyıya yaklaşmakta olan adama bir balina eşlik etmiş.Bu durumu kameraya almak isteyen adam kamerayı bir ara balinaya kaptırmış ancak balina kameraya geri getirmiş.
Balina Tarafından Yutulup Geri Kusulan Fotoğrafçı 03:59
Balina Tarafından Yutulup Geri Kusulan Fotoğrafçı 3.980 izlenme - 2 yıl önce Yılardır dalgıçlık yapıp su altını fotoğraflayan adam hayatı boyunca unutamayacağı bir an yaşamış. Dev balina peşinde olduğu balık sürüsünü yemek isterken adamı da yutmuş neyse ki adamı geri kusmuş.
Gelenek Adı Altında Balinaları Katleden Faröeliler ( 18) 01:39
Gelenek Adı Altında Balinaları Katleden Faröeliler ( 18) 7.376 izlenme - 6 yıl önce Adamlar her sene bu olayı düzenliyormuş. Teknelerle korkutup bir yöne doğru sürdükten sonra sahile vurdurarak avlama yöntemi. Bildiğin ulusal balina vahşeti festivali gibi bir şey bu.
Vikingler - Balina Macerası (Çizgi Film)    11:13
Vikingler - Balina Macerası (Çizgi Film) 5.205 izlenme - 4 yıl önce Vikingler - Balina Macerası (Çizgi Film) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Gezi Teknesine Çok Yakın Atlayan Dev Balina 00:30
Gezi Teknesine Çok Yakın Atlayan Dev Balina 3.548 izlenme - 3 yıl önce Avustralya, Port Macquarie'de uzaktan beklerken çok yakınlarından birden çıkıp atlayan balinanın sıçrattığı sular gezi teknesine geliyor...
Kanodaki Adamı Yusuflatan Balinalar 01:50
Kanodaki Adamı Yusuflatan Balinalar 1.778 izlenme - 2 yıl önce Norveç'in derin sularında kano yapan adamın bir anda yanında beliren dev balinalar adamı oldukça korkutmuş. Her me kadar gülse de adam gerilmiş.
Gerze'nin Beyaz Balinası Aydın (1992) 02:02
Gerze'nin Beyaz Balinası Aydın (1992) 7.086 izlenme - 6 yıl önce Bu beyaz balina Aydın, 1992'nin yılın olayıydı. Bu balinayı görmeye, bırakın Türkiye'yi, dünyadan görmeye gelenler oldu. Hatta videoda anlatıldığı gibi, Japonya'da bir radyo kanalı canlı yayın bile yaptı. Profesör Erdal Atabek (doksanların popüler yazarıydı) beyaz balinayı sevmek diye kitap bile yazdı. Heyhat, bu sevimli hayvan, Rus ordusunun malıydı. İstihbarat ve sabotaj için eğitilmişti. Geldiler, balinalarını aldılar ve gittiler. Sonra Aydın gene kaçtı geldi Gerze'ye. Gene alıp götürdüler. İlçede halen Aydın'ın heykeli vardır.