Hoşgeldiniz!

Balinalar Videoları İzle

Mavi Balinalar 02:22
Mavi Balinalar 6.110 izlenme - 8 yıl önce
Ağzınızı Açık Bırakacak Drone Görüntüleri ile Kambur Balinalar 01:46
Ağzınızı Açık Bırakacak Drone Görüntüleri ile Kambur Balinalar 372 izlenme - 1 yıl önce 36 yaşındaki vahşi yaşam yapımcısı Patrick Dykstra, Kuzey Norveç'te drone ile çekilen görüntülerde kambur balinaların beslenme anlarını yakalamayı başardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Balinalar ile Yunuslar (Muhteşem) 05:17
Balinalar ile Yunuslar (Muhteşem) 525 izlenme - 3 yıl önce Balinalar ile Yunuslar (Muhteşem)
Dev Balinaların Arasında Kalan Kanocular 01:00
Dev Balinaların Arasında Kalan Kanocular 100 izlenme - 7 ay önce ABD’nin California eyaletindeki Grover Sahili açıklarında kürek çeken iki kanocu bir anda dev bir kambur balinanın dişleriyle karşı karşıya kaldı. Kanocuların balinanın açılan dev ağzının önünde küçücük bir lokma kadar kaldığı o anlar saniye saniye böyle görüntülendi. Görüntülerde, savaş gazilerinin içinde bulundukları koşullara dikkat çekmek için 22 gündür denizde kürek çeken Eick Jones ve MIke Pelayo adlı kanocuların bir anda burunlarının dibinde biten dev çenelerle karşı karşıya kaldığı görülüyor. İki kanocu balinanın dişleri önünde küçücük kalmalarına karşın soğukkanlılıklarını korurken, dev yaratık daha sonra sulara gömülerek uzaklaşıyor.
Katil balinalar diğer balinayı böyle yedi 02:57
Katil balinalar diğer balinayı böyle yedi 282 izlenme - 1 yıl önce
Katil Balinanın Deniz Ayısı Avı 02:35
Katil Balinanın Deniz Ayısı Avı 999 izlenme - 5 yıl önce Katil balinalar deniz ayılarını nasıl avlıyor? Anneleri tarafından korunmaya çalışılan deniz ayılarının, katil balinalar tarafından nasıl avlandığını izleyin...
Karaya Vuran Balinaları Kurtama Çalışması 00:20
Karaya Vuran Balinaları Kurtama Çalışması 309 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Florida eyaletinde karaya oturmuş olan 41 balinanın kurtarılması için yapılan çalışmalar devam ediyor. Balıkçılar salı günü 10 balinanın öldüğünü tespit etmişti. Diğer balinalar ise tüm çabalara rağmen açık denize ilerlemiyor.
Katil Balinalar (Yüksek Zeka İçerir) 37:41
Katil Balinalar (Yüksek Zeka İçerir) 87 izlenme - 9 ay önce Okyanusun en güçlü avcısı, Katil Balina hakkında bir belgesel. Orca balinalarının dayanıklılık, çeviklik ve yüksek zeka düzeyleri gibi birçok özelliği vardır. Bu program onlara sularda egemenlik sağlayan özellikleri inceleyip; katil balinaların gelişmekte olduğunu gösteren son kanıtları sergiliyor. İnanılmaz zeka oyunlarıyla avlanmalarını izliyoruz. İyi seyirler.
Yapışık Balinalar (Siyam ikizi balinalar yaşayamadı) 00:29
Yapışık Balinalar (Siyam ikizi balinalar yaşayamadı) 349 izlenme - 3 yıl önce Meksika'da bulunan karınlarından yapışık iki başlı, çift yüzgeçli ve çift kuyruklu yavrular inceleyen bilim adamları, bunun çok nadir karşılaşılan bir durum olduğunu vurgulayarak, yavruların yaşamak için zaten fazla şansı olmadığını belirtiyorlar. Bilim adamları, balina yavrularından aldıkları doku örneklerini inceleyerek bu yapışık doğuma neyin sebep olduğunu belirleyebilmeyi umuyorlar.
Oyunskor Aşık Balinalar Tam Çözüm 00:59
Oyunskor Aşık Balinalar Tam Çözüm 379 izlenme - 6 yıl önce önce bitiremeyenler yorum atsın ona göre eklicem.
Aşık Balinalar 01:40
Aşık Balinalar 72 izlenme - 2 yıl önce Baba balina eşine kavuşmak için zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculukta karşısına bir sürü engel çıkıyor. Baba balinaya yardım ederek ailesini bir araya toplamasını sağlamalısınız. Farenizi kullanarak balinanın karşısına çıkan engelleri bulup kaldırmalısınız. Dikkatli olun arkanızdan balina avcıları ve büyük deniz yaratıkları gelebilir. Bu yüzden seri bir şekilde hareket ederek balinamızın ilerlemesini sağlayın. Oyun bitince bütün aile bir araya toplanacak. İyi şanslar dileriz.. http://www.oyunskor.com/asikbalinalar.htm, http://www.youtube.com/watch?v=DciGpvReJN0
Katil Balinalar Tekneyi Kovaladı 03:26
Katil Balinalar Tekneyi Kovaladı 59 izlenme - 2 yıl önce ABD'de okyanusa açılan bir tekne katil balinaların saldırısına uğradı. Yaklaşık 15 balina tekneye yönelince korkuya kapılan teknedekiler uzaklaşmak istedi. tekne uzaklaşırken teknenin peşine düşen katil balinalar teknedekilere korku dolu anlar yaşattı. olaş teknedekiler tarafından böyle kaydedildi.
 Brezilya'da balinalar sahile vurdu 00:45
Brezilya'da balinalar sahile vurdu 150 izlenme - 4 yıl önce Brezilya’da balinalar sahile vurdu. Balinalardan 6’sı, hayvanseverlerin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Rio Grande do Norte sahillerine vuran yaklaşık 30 balinadan 6’sı hayvanseverlerin tüm müdahalelerine rağmen suya döndürülemedi ve öldü. Polis, kurtarma operasyonuna Rio Grande do Norte Üniversitesi ve polis memurlarının da destek verdiğini ancak tüm çabalarına rağmen 6 balinanın ölmesine mani olamadıklarını söyledi. Araştırmacılar, karaya vuran balinaların yönlerini şaşırmış bir grup genç memeli olduğunu ifade etti.
Katil Balinalar Deniz Aslanına Böyle Saldırdı  02:36
Katil Balinalar Deniz Aslanına Böyle Saldırdı 53 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Alaska eyaletinde katil köpekbalıklarının deniz aslanına saldırma anı böyle görüntülendi. 13.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Katil Balinalar Deniz Aslanına Böyle Saldırdı ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Karalardan Denizlere Dönüş: Balinalar 01:07
Karalardan Denizlere Dönüş: Balinalar 68 izlenme - 1 yıl önce Balinaların evrimi ve günümüzde taşıdıkları körelmiş organlar makroevrimin en bariz örneklerinden biridir. Üstelik evrimsel değişimlerine yönelik olarak bilinen, son 50 milyon yılı kapsayan son derece detaylı fosiller dizisi, bizlere bir tür homoplazi olan geri evrimin en net örneklerinden birini sunmaktadır. National Geographic'in "Yürüyen Balina" isimli eski belgeselinin bu tanıtım filmi de, çok kısa olarak bu konuyu bizlere özetlemektedir. Atladıkları (belgesel içerisinde değiniyorlar) en ilginç özelliklerden biri ise, balinaların arka bacaklarına ait hiçbir işe yaramayan, vücut boşluğunda neredeyse serbest halde bulunan bacak kemiklerinin halen bulunuyor olmasıdır. Evrim Ağacı'nın buna yönelik bir yazısını buradan okuyabilirsiniz: http://evrimagaci.org/makale/209 Hazırlayan ve Altyazılandıran: ÇMB (Evrim Ağacı) http://www.youtube.com/user/evrimagaci http://www.facebook.com/treeofevolution
İki Arkadaş Gibi Eğlenen Balinalar 02:45
İki Arkadaş Gibi Eğlenen Balinalar 21 izlenme - 2 yıl önce 25.09.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "İki Arkadaş Gibi Eğlenen Balinalar" başlıklı videoyu izleyin.
Yeni Zelanda'da Katil Balinalarla Birlikte Yüzmek 01:27
Yeni Zelanda'da Katil Balinalarla Birlikte Yüzmek 27 izlenme - 2 yıl önce Little Barrier adası civarında dalış yapan üniversite öğrencisi Sam Galloway'in karşılaştığı katil balinalar ve onları kaydetmesi. Genel olarak diğer balina türlerine de saldırmaları ile bilinen katil balinalar korkusuzlukları ile de ün yapmışlardır.
Kayıktan Balinaları İzlemek 03:23
Kayıktan Balinaları İzlemek 35 izlenme - 3 yıl önce Balinaların Kayığa Yaklaşıp Korku Saldığı Anlar