Hoşgeldiniz!

balon balığı

Balon Balığını Yanlış Anlayan Adam 00:50
Balon Balığını Yanlış Anlayan Adam 9.050 izlenme - 4 ay önce Antalya'da geçen ilginç olay,bir adam doğru düzgün tanımadığı zehirli balık türü balon balığını şişirmeye kalktı.Balon Balığı zaten şişer kendince
Tuzlu Suyun Piranası: Balon Balığı (Lagocephalus Sceleratus) 04:18
Tuzlu Suyun Piranası: Balon Balığı (Lagocephalus Sceleratus) 9.131 izlenme - 8 ay önce Balon Balıkları sistem dışı olmuş canlıları yok eder. Bu kendi hemcinsi olsa bile...Japonya’da ve bu balıktan yemek yapılan ülkelerde, balon balığı yemeğinin hazırlanması, belirli yasalar ile kontrol altında tutulur.Yanlış bir işlem, balığı tüketen insanı öldürmeye yetmektedir.Yanlış bir işlem, balığı tüketen insanı öldürmeye yetmektedir.Çok meraklı bir balık olduğundan denizde karşılaşıldığında uzak durulması faydanızadır...
Balon Balığı (Fugu Fish) Lokantası 03:04
Balon Balığı (Fugu Fish) Lokantası 6.179 izlenme - 2 yıl önce Fugu, Guinness Rekorlar Kitabı'na göre dünyanın en zehirli balığıdır ve Japonya’da gıda olarak tüketilmektedir.Fugu avlandıktan sonra ölmeden restoranlara getirilir ve burada servis edilene kadar canlı tutulur. Fugu hazırlamak özel lisanslı şeflerin işidir. Ancak hazır da satılmaktadır. Hazır paketlenmiş fugu üretimi de özel izinler gerektirir. Fugu Japon İmparatoru’nun yemesinin yasaklanmış olduğu tek gıdadır. Fugu karaciğerinin satışı da Japonya’da yasalara aykırıdır. Hatta atıkları yiyip ölen insanlar olduğundan zehirli atıklar tıbbi atık gibi özel olarak kutulanıp yakılarak imha ediir. Japonya’da her yıl fugu zehirlenmesinden 100'den fazla insan ölmektedir. 2007 yılında fugu zehirlenmesi şüphesi ile hastaneye başvuran insan sayısı 117 dir.
Balon Balığını Kancadan Kurtaran Dalgıç 02:22
Balon Balığını Kancadan Kurtaran Dalgıç 3.405 izlenme - 2 yıl önce Hayvan sever dalgıç, balon balığının ağzına takılan büyük kancayı çıkarmakta yardım ediyor.
Balon Balığı'nın Tehlike Anında Ne Hale Geldiğini Gördünüz mü? 00:48
Balon Balığı'nın Tehlike Anında Ne Hale Geldiğini Gördünüz mü? 1.303 izlenme - 4 yıl önce
Balon Balığı 01:33
Balon Balığı 2.479 izlenme - 5 yıl önce Balon Balığı Yavrularım Genç Çift
Yılan Balığını Tuzağa Düşüren Balon Balığı 00:55
Yılan Balığını Tuzağa Düşüren Balon Balığı 444 izlenme - 1 yıl önce Aç bir yılan balığı akşam yemeği için gözüne kestirdiği balon balığını yutmaya çalışınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Tehlike Görünce Şişen Balon Balığı 00:48
Tehlike Görünce Şişen Balon Balığı 836 izlenme - 3 yıl önce Herif sallayınca ne güzel şişti lan, alıp alıp oynayacan bununla, şaka lan şaka niye rahatsız ediyon hayvanı rahatsız mısın oğlum sen?
Balon Balığı 00:48
Balon Balığı 503 izlenme - 4 yıl önce balon balığı nasıl şişer izliyoruz
Balon Balığının Yakalanışı 00:24
Balon Balığının Yakalanışı 993 izlenme - 9 yıl önce
Balon Balığı Tedirginliği 02:10
Balon Balığı Tedirginliği 742 izlenme - 5 yıl önce Balon Balığı Tedirginliği
Balon Balığı 00:19
Balon Balığı 270 izlenme - 4 yıl önce Kıbrısta Oltamıza Takılan Zehirli Bir Yaratık; Balon Balığı
Yılan Balığının Kucağına Düşen Balon Balığı 01:10
Yılan Balığının Kucağına Düşen Balon Balığı 111 izlenme - 1 yıl önce Mısır'ın Dahab'daki Kızıldeniz'de bir gece dalışı sırasında yılan balığının, balon balığını yakalama anı dalgıç olan Vital Bazarovtarafından görüntülendi.
Balon balığı görenleri şaşırtıyor 00:48
Balon balığı görenleri şaşırtıyor 364 izlenme - 4 yıl önce
Dünyanın En İlginç Hayvanı 00:48
Dünyanın En İlginç Hayvanı 300 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En İlginç Hayvanı
Balon Balığı 01:23
Balon Balığı 100 izlenme - 3 yıl önce Balon Balığı
Deniz Altındaki Kirpi Balığı 00:42
Deniz Altındaki Kirpi Balığı 12 izlenme - 2 ay önce Karayipler'de bulunan Saint Christopher Adasında dalgıçların kamerasına yansıyan kirpi balığının (balon balığı) görüntülerini izliyoruz.
Balon Balığı 01:23
Balon Balığı 29 izlenme - 1 yıl önce Balon Balığı
Korkunca şişen balon balığı 00:48
Korkunca şişen balon balığı 95 izlenme - 3 yıl önce leğendeki balık korkunca öyle bir şişiyorki şaşıracaksınız..
Akdeniz’de Balon Balığı Kabusu 01:45
Akdeniz’de Balon Balığı Kabusu 27 izlenme - 2 yıl önce Mersin’de kıyıya yakın bölgelerde balıkçıların oltalarına takılan balon balıkları, tedirginliğe neden oluyor. Bulunduğu bölgede kendisinden başka tür balıkların yaşamasına izin vermeyen ve başka balıklar tarafından da tüketilemeyen balon balıklarının Akdeniz’de üremesi, diğer türlerin yok olmasının önünü açıyor.
Balon Balığını Şişirmeye Kalktı - 10 Ocak 2018 00:50
Balon Balığını Şişirmeye Kalktı - 10 Ocak 2018 3 izlenme - 2 ay önce Hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışı... atv Haber, Türkiye'nin ve dünyanın sıcak gündemini aktarırken, hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi olmaya devam ediyor. Abone olun: https://goo.gl/H2eUiW