Hoşgeldiniz!

balon patlatmak

Vajinayla Balon Patlatmak 01:29
Vajinayla Balon Patlatmak 21.249 izlenme - 2 yıl önce Videoda ki hanım ablamız yememiş içmemiş şu fani dünya'da arkamda nasıl iz bırakırım diyip bu yöntemle balon patlatmayı keşfetmiş. Alkışlıyoruz...
Bir Başka Olur Rus Düğünü 04:24
Bir Başka Olur Rus Düğünü 37.229 izlenme - 3 yıl önce Bu ruslar eğlenmesini bilen adamlar düğünde kimseyi oturtmazlar, hatta aksiyona bile sokarlar. Hele bir abi var ki balonu patlatmak için her şeyi yapıyor. Hanım arkadaşı bafilemeyi bile göze almış, özenerek izliyoruz efendim.
Alanya'da Külotların Havada Uçuşması 07:15
Alanya'da Külotların Havada Uçuşması 7.424 izlenme - 2 yıl önce Alanya'ya gelen İngiliz turistlerin gece eğlencesi bizlere olduğu kadar Doğan Haber Ajansı kameramanına da zor anlar yaşattı.
Brezilya Usulü Çarkıfelek Yarışması 14:11
Brezilya Usulü Çarkıfelek Yarışması 1.843 izlenme - 2 yıl önce Efenim daha önce futbol deyince akla gelen brezilya sitemizin uzun uğraşları sonucu bu kara lekeden kurtulup meme deyınce akla ilk gelen yer haline gelmiştir. Efenim bir zamanlar güzel memleketimde de yapılan çarkıfelek yarışmasının brezilya usulü sizlerle.... İyi Seyirler
Play-Doh Yeşil Dev HULK ile Sürpriz Balonları Patlatıp İçlerinde Sürpriz Oyuncaklar Çıkarıyoruz 03:40
Play-Doh Yeşil Dev HULK ile Sürpriz Balonları Patlatıp İçlerinde Sürpriz Oyuncaklar Çıkarıyoruz 2.029 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bu bölümde play-doh hulk oyun setinden hulk ile sürpriz balonları patlatıp içlerinden en sevdiğiniz çizgi film kahramanlarının oyuncaklarını çıkarıyoruz. Disney arabalar, hello kitty demir adam bunlardan sadece birkaçı. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Lazerle Balon Patlatmak 01:52
Lazerle Balon Patlatmak 403 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzda aldığımız lazerlere benzemeyen, genellikle maçlarda oyunculara tutulan, uçaklara tutulup uçağı tehlikeye atabilen yeşil lazerle balon patlatmanın zevki.
Popo Üzerinde Balon Patlatma Oyununda Balonlar İnatçı Çıkarsa 01:57
Popo Üzerinde Balon Patlatma Oyununda Balonlar İnatçı Çıkarsa 262 izlenme - 2 yıl önce Hemen hemen her kültürde bulunan popoda balon patlatma oyununda inatçılık yapıp bir türlü patlamayan balonlar renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.
Alanya'da Külotların Havada Uçuşması 07:15
Alanya'da Külotların Havada Uçuşması 326 izlenme - 3 yıl önce Alanya'ya gelen İngiliz turistlerin gece eğlencesi kameramanlara nasıl zor anlar yaşatmış izliyoruz.
Yavaş Çekimde Dev Balonu Patlatmak 00:17
Yavaş Çekimde Dev Balonu Patlatmak 138 izlenme - 4 yıl önce Yavaş çekimde ve normalden tam 200 kat daha yavaş çekimde çekilen çok ilginç görüntüler
Kart Fırlatma Şampiyonu 02:14
Kart Fırlatma Şampiyonu 88 izlenme - 3 yıl önce Çekik arkadaş kartla çeşitli numaralar yapıyor. Evde denemeyin ben denedim.
Çaktırmadan Cepte Su Balonu Patlatmak ( Fırat Tulum ) 00:33
Çaktırmadan Cepte Su Balonu Patlatmak ( Fırat Tulum ) 218 izlenme - 5 yıl önce Faceden Ekleyebilirsiniz : http://www.facebook.com/profile.php?id=100005416843660
Yavaş Çekimde Balonları Patlatmak 00:11
Yavaş Çekimde Balonları Patlatmak 97 izlenme - 4 yıl önce Yavaş çekimde ve normalden tam 200 kat daha yavaş çekimde çekilen çok ilginç görüntüler
Balon dansı 02:48
Balon dansı 178 izlenme - 3 yıl önce Gerekli malzemeler; 1 adet etine dolgun dansöz,1 kutu balon veyahut condom,1 paket sigara,1 adet koli bantı Uygulama; Dansöz üzerine kolibantı vasıtasıyla şişirilmiş balon veya condomlar yapıştırılır.Sigarayla bu balonlar patlatılarak alemin kralı yapılır. Püf Noktası; Sigara mümkünse uzun olmalıdır.unutulmamalıdır ki boyu da işlevi kadar önemlidir.
Balon Patlayınca...!Manchester United 00:16
Balon Patlayınca...!Manchester United 12 izlenme - 2 yıl önce Manchester United maçında taraftar aldığı balonu herkesin içinde patlatınca olan oldu.