Hoşgeldiniz!

Baloncuk Videoları İzle

Dumanlarla Baloncuk Çıkarmak 00:06
Dumanlarla Baloncuk Çıkarmak 52.881 izlenme - 3 yıl önce Sigara dumanıyla baloncuk çıkarabilmek
25 Milyon Yumuşak Jel Baloncuğun İçine Atlarsanız Ne Olur? 07:00
25 Milyon Yumuşak Jel Baloncuğun İçine Atlarsanız Ne Olur? 10.503 izlenme - 6 ay önce Obreez olarak bilinen yumuşak jelatin kürelerin arasına dalmaya ne dersiniz? Mark Rober bu minik kürelerden tam 25 milyon tane sipariş edip bahçesindeki havuzu obreezlerle doldurdu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Köpek Baloncuk Bebek D 00:59
Köpek Baloncuk Bebek D 18.633 izlenme - 6 yıl önce
bebek baloncuk köpek komik bebek köpek 00:59
bebek baloncuk köpek komik bebek köpek 19.089 izlenme - 6 yıl önce komik bir köpek ve bebek balon baloncuk
Patlamayan Baloncuk Nasıl Yapılır? 01:30
Patlamayan Baloncuk Nasıl Yapılır? 2.089 izlenme - 8 ay önce Küçüklüğümüzün vazgeçilmez oyunu olan baloncukların patlamayanı nasıl yapılır bu videoda... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Baloncuklar İçin Kendini Paralayan Pitbull 02:12
Baloncuklar İçin Kendini Paralayan Pitbull 4.529 izlenme - 3 yıl önce Yaramaz arkadaşımız kendince bir eğlence buluyor ve tahminimizce sahibinin atıığı köpükleri, balonları yakalamak için çıldırıyor. Her zaman birisini yaraladığıyla ilgili haber görecek değiliz.
Bubble Witch Saga Sınırsız Baloncuk Hilesi 04:17
Bubble Witch Saga Sınırsız Baloncuk Hilesi 9.232 izlenme - 4 yıl önce arkadaşlar Videoyu Düzgün Bir Şekilde İzlerseniz Yaparsınız Yorumlarınızı Bekliyorum
Yunus Show :o) 00:24
Yunus Show :o) 10.935 izlenme - 10 yıl önce Süper Bişi Ya ToGi :o)
On Yüz Milyon Baloncuklu Fruko Reklamı 00:30
On Yüz Milyon Baloncuklu Fruko Reklamı 2.395 izlenme - 2 yıl önce Daha sonra tekrarı çekilen reklamın ilk hali. Zamanında epey popüler olmuştu. Zagor.tv Sedat Bozkurt'a teşekkürler.
Sanalika Vıp Kart Hilesi 01:10
Sanalika Vıp Kart Hilesi 5.365 izlenme - 5 yıl önce Vıp kartım olmadan renkli kutucuk kullanıyorum d
Devasa Yeraltı Metan Baloncuklarından Oluşan Yarımada 00:31
Devasa Yeraltı Metan Baloncuklarından Oluşan Yarımada 650 izlenme - 7 ay önce Siberian Times'ın haberine göre Sibiryalı bilim insanları Yamal yarımadasına yakın Belyy Island'da yeraltında metan kabarcıkları keşfettiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Baloncuğu Patlatmadan Elde Tutmak Mümkün Mü? 02:22
Baloncuğu Patlatmadan Elde Tutmak Mümkün Mü? 2.314 izlenme - 2 yıl önce oda basit bir deney yapıyoruz. Acaba bir baloncuğu elimizde tutmak mümkün mü? Bunu önce çıplak avucumuzla deniyoruz. Sonra da elimize bir eldiven takıyoruz. O durumda baloncuğu bir süre tutmak, hatta elde zıplatmak mümkün oluyor. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
On Yüz Milyon Banloncuklu Fruko Reklamı Yeniden 00:37
On Yüz Milyon Banloncuklu Fruko Reklamı Yeniden 1.964 izlenme - 3 yıl önce 5 yaşında rol aldığı Fruko reklamında ''On yüz milyon baloncuk yuttum'' deyip gülücükler saçan Seda Renda, artık bir genç kız. 19 yaşını dolduran Renda, aynı firmanın reklamında tekrar boy göstererek yeniden kamuoyunun ilgisini çekti. Los Angeles'ta Mary Mount College'in sinema-televizyon bölümünde okuyan Renda, şunları söyledi: ''Amacım iyi bir oyuncu olmak. Ekranlardan epey uzak kaldım, ama yabancılaşmadım. İlk reklam filmimden sonra oyuncu olmaya karar vermiştim zaten. O zamanki halime bakıyorum, nasıl becermişim, çok da şekermişim diyorum. Ben kamera önü için doğmuşum. Son çekim için sadece bir günlüğüne Amerika'dan geldim. Bunu bana başka hiçbir kuvvet yaptıramazdı.''
Bela Baloncuklar 10:36
Bela Baloncuklar 2.480 izlenme - 6 yıl önce bela baloncuklar oyunu nasıl oynanır oyun yüklendikten sonra adınızı girin ve oyuncu isminiz kayıt olsun bu sizin saha sonra bu oyuna geldiğinizde kaldığınız yerden otomatik olarak devam etmenizi sağlayacak. "single player" ile tek kişilik oyuna başlarsınız "two players" ile arkadaşınla 2 kişilik oyuna başlarsın 2 kişilik oyunun 2 modu vardır biri arkadaşınla savaş diğeri arkadaşınla işbirliği yapıp bölümdeki baloncukları beraber patlatmak. bela baloncuklar oyununun kontrolleri basit adamınızı ok tuşlarıyla hareket ettiriyorsunuz ve boşluk tuşu işe ateş ediyorsunuz. amacınız size bela olan baloncukları vurarak onları yok etmek büyük baloncukları vurursanız bunlar daha küçük baloncuklara bölünür ve başınıza daha çok bela olurlar. ayrıca büyük baloncukları vurduğunuz zaman size oyunda işinize yarayacak bazı bonuslar verir. bölüm geçmek için tüm baloncukları belirli bir zaman içinde patlatmanız gerekmektedir. bölüm içerisinde kalan zamanınız alttaki turuncu şerit ile gösterilmektedir. bela baloncukları bu gösterilen zaman içerisinde yok etmeniz gerekmektedir. oyunu geçici olarak duraklatmak için alt sağdaki menu'ye tıklamanız yeterlidir. tekrar oyuna devam etmek için ise "back to game" e tıklayın. 2 kişilik oyunda her iki oyuncunun da kontrolleri oyunda gösterilmektedir. ayrıca 2 kişilik oynayabilmeniz için 2. oyuncunun da gösterilen kutuya adını girmesi gerekmektedir. bela baloncukları yok edin!!!
On Yüz Milyon Banloncuklu Fruko Reklamı Yeniden 00:37
On Yüz Milyon Banloncuklu Fruko Reklamı Yeniden 1.441 izlenme - 2 yıl önce 5 yaşında rol aldığı Fruko reklamında ‘‘On yüz milyon baloncuk yuttum’’ deyip gülücükler saçan Seda Renda, artık bir genç kız. 19 yaşını dolduran Renda, aynı firmanın reklamında tekrar boy göstererek yeniden kamuoyunun ilgisini çekti. Los Angeles'ta Mary Mount College'in sinema-televizyon bölümünde okuyan Renda, şunları söyledi: ‘‘Amacım iyi bir oyuncu olmak. Ekranlardan epey uzak kaldım, ama yabancılaşmadım. İlk reklam filmimden sonra oyuncu olmaya karar vermiştim zaten. O zamanki halime bakıyorum, nasıl becermişim, çok da şekermişim diyorum. Ben kamera önü için doğmuşum. Son çekim için sadece bir günlüğüne Amerika'dan geldim. Bunu bana başka hiçbir kuvvet yaptıramazdı.’’ ...Alıntıdır...
Baloncuk Dondurucu Havada Üflenirse Ne Olur? 03:13
Baloncuk Dondurucu Havada Üflenirse Ne Olur? 67 izlenme - 2 ay önce Crazy Russian Hacker kanalı, dondurucu havada baloncuk üfleyerek neler olacağını merak ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nefesini 4 Dakika Tutan Kız 04:52
Nefesini 4 Dakika Tutan Kız 766 izlenme - 2 yıl önce Nefesinizi tutarak izlerseniz, kendinizi su altında serinliyor gibi hissedebileceğiniz, ibret dolu bir içerik. Ben şahsen su altında nefesimi 5 dakika tutabiliyorum.
Transformice Baloncuk Yapımı Gz Siz ! Peynirvarmii 05:17
Transformice Baloncuk Yapımı Gz Siz ! Peynirvarmii 1.005 izlenme - 5 yıl önce transformice baloncuk yapımı gz siz ! peynirvarmii
Dondurucu Havada Baloncuk Üflenirse Ne Olur? 03:13
Dondurucu Havada Baloncuk Üflenirse Ne Olur? 30 izlenme - 2 ay önce Crazy Russian Hacker kanalı, dondurucu havada baloncuk üfleyerek neler olacağını merak ediyor.
Dondurucu Havada Baloncuk Üflenirse Ne Olur? 03:13
Dondurucu Havada Baloncuk Üflenirse Ne Olur? 29 izlenme - 2 ay önce Crazy Russian Hacker kanalı, dondurucu havada baloncuk üfleyerek neler olacağını merak ediyor.
Baloncuk Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 12:17
Baloncuk Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 231 izlenme - 1 yıl önce Örgü ve Türleri Örgü örmek başlı başına bir zevktir. Bunu daha da zevkli hale getirmek ve daha başarılı modeller için örgü kurallarını bilmek gerekir. Basit bir örgüyü örerken bile bilinmesi gereken bazı örgü kuralları ve teknikleri vardır. Standart örgü çeşitlerinden olan düz örgü, haraşo, lastik gibi örgüleri bilmek gerekir. Bir kazağa ya da bluza başlarken en çok kullanılan örgü tipi lastik örgüdür. 1/1 lastik, 2/2 lastik olabileceği gibi modele göre fantazi lastik, pirinç örgü veya haraşo örgüsü kullanmak gerekir. Ayrıca örgüye başlarken, örgünün düzgün olması için, bir kaç sıra başlangıç örgüsü örmek de gerekebilir. Bunu yapmak şart olmamakla beraber, örüldüğü zaman, örgünün daha düzgün durduğu, buruşma ve sarkma olmadığı da gözlenir. Örgü Türleri : Düz Örgü: 1. sıra: Bütün ilmekleri yüz örün. 2. sıra: Bütün ilmekler ters örün. Örgü bitimine dek bu iki sırayı hep tekrarlayın. Tersten Düz Örgü: (Düz örgünün tersidir) 1. sıra:Bütün ilmekleri ters örün. 2. sıra:Bütün ilmekleri yüz örün. Örgü bitimine dek bu iki sırayı tekrarlayın. Haraşo: Gidiş ve dönüş sıraları hep ters örülür. Pirinç Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği yüz 1 ilmeği ters örerek sıra sonuna dek gidin. 2. ve sonraki sıralarda: Yüz ilmekleri ters, ters ilmekleri yüz örün. Çift Pirinç Örgüsü: 1. sıra: 2 ilmeği yüz, 2 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar devam edin. 2. ve sonraki sıralarda: Yüz ilmekleri ters, ters ilmekleri yüz örün. Başlangıç Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği yüz örün, ipliği öne alın, 1 ilmeği örmeden tersten alın, ipliği arkaya alın, bu şekilde sıra sonuna dek devam edin. 2. ve sonraki sıralar: Yüz ördüğünüz ilmekleri örmeden tersten alın, örmeden tersten aldığınız ilmekleri yüzden örün. 1/1 Lastik: 1. sıra: 1 ilmeği yüz, 1 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar bunu tekrarlayın. 2. ve sonraki sıralar: İlmekleri oldukları gibi örün. 2/2 Lastik: 1. sıra: 2 ilmeği yüz, 2 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar devam edin. 2. sıra ve sonraki sıralar: İlmekleri oldukları gibi örün. Selanik Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği ters örün,yanındaki ilmeği örmeden tersten alın ve ipliği şişe bir kez dolayın. Sıra sonua dek bu şekilde devam edin. 2. sıra: Önceki sırada ters ördüğünüz ilmeği örmeden alın ve ipliği şişe bir kez dolayın, örmeden aldığınız ve dolama yaptığınız ilmekleri birlikte ters örün. Örgü sonuna dek bu iki sırayı tekrarlayın.
-45 Derecede Baloncuk Yaparsak Ne Olur? 03:46
-45 Derecede Baloncuk Yaparsak Ne Olur? 385 izlenme - 3 yıl önce -45 derecede baloncuk yaparsak ne olur? , gerçekten ilginç olmuş.. 09.01.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim '-45 Derecede Baloncuk Yaparsak Ne Olur?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
baloncuklar köpek çocuk 01:18
baloncuklar köpek çocuk 1.397 izlenme - 9 yıl önce
Fruko'nun Samimi 50.Yıl Reklamı 00:45
Fruko'nun Samimi 50.Yıl Reklamı 10 izlenme - 4 hafta önce Birçok Avrupa ülkesinin, örneklerinden yola çıkarak 50.Yılına özel samimi reklam filmini seyrediyoruz.
baloncuk yapımı 04:13
baloncuk yapımı 460 izlenme - 5 yıl önce merhaba arkadaslar ben uzaylisosis bu gun size baloncuk yapımını anlatacagım iste video
Frosch ile Balon Köpüğü Yapımı 00:52
Frosch ile Balon Köpüğü Yapımı 614 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/frosch-ile-balon-kopugu-yapimi/ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sadece çocuklara değil, içindeki çocuğu hala hissedenlere de bayram. Şimdi gelin o yıllara dönelim ve şahane balon köpükleri yapalım. Bunun için en büyük yardımcımız Sadece Migros’ta satılan Frosch! Frosch ile balon köpüğü yapıyor, doyasıya eğleniyoruz. Malzemeler: 1/3 su bardağı bulaşık deterjanı 6 su bardağı su 1,5 yemek kaşığı gliserin ı İsteğe göre gıda boyası Baloncuk çubuğu Yapılışı: Malzemeleri birbirine karıştırın ve suyun soğuk olmasına özen gösterin. Renkli baloncuklar elde etmek için gıda boyası kullanabilirsiniz.
Harika Kanatlar Baloncuk Sorunu 10:08
Harika Kanatlar Baloncuk Sorunu 96 izlenme - 1 yıl önce Eğlence ve maceralarla dolu Harika Kanatlar çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Harika Kanatlar çizgi filminin Baloncuk Sorunu adlı yepyeni bölümü.
Sevimli Bebek İlk Kez Baloncuk Görüyor 00:31
Sevimli Bebek İlk Kez Baloncuk Görüyor 461 izlenme - 5 yıl önce
Baloncuk 01:44
Baloncuk 359 izlenme - 4 yıl önce baloun oynarken kendini kaybeden bebek
Sanalika Baloncuk Hilesi 01:09
Sanalika Baloncuk Hilesi 477 izlenme - 4 yıl önce Baloncuk Hilesi