Hoşgeldiniz!

Balondan Videoları İzle

Balondan Kurtulamayan kedinin zor anları 01:06
Balondan Kurtulamayan kedinin zor anları 16.567 izlenme - 4 yıl önce Balondan Kurtulamayan kedinin zor anları
Balondan Yatak Yapmak 10:58
Balondan Yatak Yapmak 440 izlenme - 3 ay önce Çılgın yutubır ailemiz bizlere balondan yatak yapmayı öğretiyor. Kalemi kağıdı hazırlayın klişesi ile keyifli seyirler diliyorum efendim.
Balon Patlayınca Korkan Komik Tavşan 00:16
Balon Patlayınca Korkan Komik Tavşan 2.996 izlenme - 4 yıl önce Balon Patlayınca Tavşanın Halini Görmelisiniz.. Gerçekten Çok Komik :D
Balondan Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır? 02:00
Balondan Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır? 1.389 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda balon kullanarak basit bir cep telefonu kılıfı yapıyoruz. Belki sürekli kullanmazsınız ama bence bir kereliğine de olsa yapması çok eğlenceli. Ayrıca dünyanın en ucuz cep telefonu kılıfı bu olabilir. :) Diğer kanalımızdaki ilginç deneyleri izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
balondan köpek yapımı 01:38
balondan köpek yapımı 1.111 izlenme - 6 yıl önce bu bir çevrede hobi olmuştur
balondan kılıç yapımı 01:34
balondan kılıç yapımı 624 izlenme - 6 yıl önce balonu katlamak için dikkatlı olmalıyız
Balondan Telefon Kılıfı Yapmak 01:03
Balondan Telefon Kılıfı Yapmak 339 izlenme - 2 yıl önce Kaç dakika kullanım süresi var bilinmez ama, düşünmüş bulmuş yapmışlar. İşsizlik her ülkede yaygın.
balondan nasıl bass gitar yapılır? 01:52
balondan nasıl bass gitar yapılır? 429 izlenme - 5 yıl önce balondan nasıl bass gitar yapılır?
Köprüden ve Balondan Atlamak 03:46
Köprüden ve Balondan Atlamak 154 izlenme - 2 yıl önce devinsupertramp ekibinden çıkma güzel bir video. izlerken bile eğlenilecek kaydadeğer bir video. Lafı uzatmadan iyi seyirler.
balondan şapka 01:23
balondan şapka 132 izlenme - 6 yıl önce kıvır ma beceri ister
balondan köpek 01:38
balondan köpek 97 izlenme - 6 yıl önce bu bir çevrede hobi olmuştur
Sosis balondan kılıç nasıl yapılır 03:00
Sosis balondan kılıç nasıl yapılır 34 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar dördüncü videom ile karşınızdayım. Bu videomda sosis balondan nasıl kılıç yapabileceğinizi gösterdim. İyi seyirler.
balondan köpek 01:38
balondan köpek 58 izlenme - 6 yıl önce bu bir hobi olmuştur çevrede
Balondan Garip Ses Çıkarmaca 03:34
Balondan Garip Ses Çıkarmaca 19 izlenme - 2 yıl önce Balondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses Çıkarmaca