Hoşgeldiniz!

balondan

Balondan Kurtulamayan kedinin zor anları 01:06
Balondan Kurtulamayan kedinin zor anları 16.444 izlenme - 3 yıl önce Balondan Kurtulamayan kedinin zor anları
Balondan Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır? 02:00
Balondan Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır? 1.268 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda balon kullanarak basit bir cep telefonu kılıfı yapıyoruz. Belki sürekli kullanmazsınız ama bence bir kereliğine de olsa yapması çok eğlenceli. Ayrıca dünyanın en ucuz cep telefonu kılıfı bu olabilir. :) Diğer kanalımızdaki ilginç deneyleri izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Balon Patlayınca Korkan Komik Tavşan 00:16
Balon Patlayınca Korkan Komik Tavşan 2.936 izlenme - 3 yıl önce Balon Patlayınca Tavşanın Halini Görmelisiniz.. Gerçekten Çok Komik :D
balondan köpek yapımı 01:38
balondan köpek yapımı 1.089 izlenme - 5 yıl önce bu bir çevrede hobi olmuştur
balondan kılıç yapımı 01:34
balondan kılıç yapımı 611 izlenme - 5 yıl önce balonu katlamak için dikkatlı olmalıyız
balondan nasıl bass gitar yapılır? 01:52
balondan nasıl bass gitar yapılır? 428 izlenme - 5 yıl önce balondan nasıl bass gitar yapılır?
Balondan Telefon Kılıfı Yapmak 01:03
Balondan Telefon Kılıfı Yapmak 195 izlenme - 2 yıl önce Kaç dakika kullanım süresi var bilinmez ama, düşünmüş bulmuş yapmışlar. İşsizlik her ülkede yaygın.
Köprüden ve Balondan Atlamak 03:46
Köprüden ve Balondan Atlamak 142 izlenme - 2 yıl önce devinsupertramp ekibinden çıkma güzel bir video. izlerken bile eğlenilecek kaydadeğer bir video. Lafı uzatmadan iyi seyirler.
balondan şapka 01:23
balondan şapka 132 izlenme - 5 yıl önce kıvır ma beceri ister
balondan köpek 01:38
balondan köpek 97 izlenme - 5 yıl önce bu bir çevrede hobi olmuştur
Sosis balondan kılıç nasıl yapılır 03:00
Sosis balondan kılıç nasıl yapılır 26 izlenme - 9 ay önce Merhaba arkadaşlar dördüncü videom ile karşınızdayım. Bu videomda sosis balondan nasıl kılıç yapabileceğinizi gösterdim. İyi seyirler.
balondan köpek 01:38
balondan köpek 58 izlenme - 5 yıl önce bu bir hobi olmuştur çevrede
Balondan Garip Ses Çıkarmaca 03:34
Balondan Garip Ses Çıkarmaca 18 izlenme - 2 yıl önce Balondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses ÇıkarmacaBalondan Garip Ses Çıkarmaca