Hoşgeldiniz!

balonu

Genç Kız Hava Balonuna Sıkıştı 00:36
Genç Kız Hava Balonuna Sıkıştı 26.110 izlenme - 3 yıl önce Hava balonunun içine giren genç kız, balonda mahsur kalınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Yaz Sıcağında Alternatif Serinleme Yöntemi 08:10
Yaz Sıcağında Alternatif Serinleme Yöntemi 210 izlenme - 3 hafta önce The Slow Mo Guys isimli YouTube kanalı trambolinin üstüne koydukları su balonunun patlamasıyla sıcak havanın etkisinden kurtulmuşlar.
Bütün Hareketli Msn İfadeleri 02:11
Bütün Hareketli Msn İfadeleri 2.248 izlenme - 1 yıl önce Bir efsane olan Windows Live Messenger programında olan hepimizin kullandığı hareketli ifadeleri izliyoruz. Hareketli ifade ne lan demeyin daha uygun bir tanım bulamadım.
Çizgi film - Çuf çuf tren (Bebekler için video) 03:19
Çizgi film - Çuf çuf tren (Bebekler için video) 3.409 izlenme - 2 yıl önce Tekrar tekrar izlenen video.Merhaba sevgili anne babalar ve çocuk gelişimciler.Çuf çuf trenimiz bebeklere 5 e kadar saymayı öğretiyor.Bebekler çufçuf trenin sesine bayılıyor.
flash 8 konuşma balonu yapımı 08:27
flash 8 konuşma balonu yapımı 1.500 izlenme - 6 yıl önce flash 8 konuşma balonu yapma
Su Balonu Cezalı Soru-Cevap 11:15
Su Balonu Cezalı Soru-Cevap 21 izlenme - 1 hafta önce Merhaba arkadaşlar bugün su balonu cezalı soru cevap yaptık, videoyu beğenmeyi unutmayın, iyi seyirler ! İletişim (Business) : fgmuhammet0@hotmail.com Snapchat : berkmuhammet İnstagram : https://instagram.com/berkmsreel/ Twitter : https://twitter.com/BerkMuhammett Facebook : https://www.facebook.com/BerkMuhammetS
 Dakikalarca dehşeti yaşadılar! 02:42
Dakikalarca dehşeti yaşadılar! 546 izlenme - 1 yıl önce Sıcak hava balonuyla gökyüzünde keyifli anlar yaşamak isteyen aile, dakikalarca süren korkulu anlar yaşadı.
Çizgi Film 3D - Yap ve oyna (Build and Play) - Sıcak Hava Balonu 03:27
Çizgi Film 3D - Yap ve oyna (Build and Play) - Sıcak Hava Balonu 1.736 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar sıcak hava balonu ile hiç yolculuk yaptınız mı? Haydi parçaları birleştirelim ve gökyüzüne sıcak hava balonu ile uçalım. Gök yüzünden yere kuşbakışı bakalım. Biliyormusunuz türkiyede Kapadokyada sıcak hava balonu ile seyahat ediliyor.Bir gün mutlaka balonla yolculuk yapın.
balonu patlatan yılan !! 00:10
balonu patlatan yılan !! 1.899 izlenme - 8 yıl önce inanılmaz ama yılan bolona dayanamıyo patlatıyor
Saniyeler İçinde Onlarca Su Balonu 01:02
Saniyeler İçinde Onlarca Su Balonu 411 izlenme - 2 yıl önce Saniyeler İçinde Onlarca Su Balonu Saniyeler içinde ve tek sefer onlarca balonun içini su doldurmak mümkün. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sosis ve Su Balonu ile Kuzu Yapımı 07:40
Sosis ve Su Balonu ile Kuzu Yapımı 333 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Havuzda Su Balonu Savaşı Yaptık , Cıvıl Cıvıl Su Balonları Çok Eğlendik ::)) 18:16
Havuzda Su Balonu Savaşı Yaptık , Cıvıl Cıvıl Su Balonları Çok Eğlendik ::)) 11 izlenme - 3 hafta önce Havuzda su balonu ile oynadık ::)) su balonu savaşı yaptık ::))Su balonları çok güzel cıvıl cıvıl renkler Eğlenceli çocuk videosu Video for kids Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw
Şişmeoyuncax Falez Parkın Kermeste 03:24
Şişmeoyuncax Falez Parkın Kermeste 1.151 izlenme - 8 yıl önce şişme oyun parkı imalat,kiralama,satış
Büyük Su Balonu ve Arka Bahçe Sulama Teknikleri 05:22
Büyük Su Balonu ve Arka Bahçe Sulama Teknikleri 237 izlenme - 3 yıl önce Evet efenim yok artık öyle al eline hortumu sula bahçeyi, videomuzdaki sabii ler pazar günün iyi değerlindirme niyetinie girmiş, ağaçtan atlayanmı dersiniz, taklalı inişler mi dersiniz, ne derseniz deyin, iyi seyirler efenim.
Çocuklar için eğlenceli film - Maria zor durumda!!! Ona yardım edelim 02:59
Çocuklar için eğlenceli film - Maria zor durumda!!! Ona yardım edelim 269 izlenme - 2 yıl önce Güzel ve güneşli bir gün. Maria sıcak hava balonuyla bir geziye çıkıyor. Ama birden hava bozuluyor. Kara bulutlar görünüyor ve yağmur yağıyor. Maria zor durumda. Bakalım ona kim yardım edecek. Bizimle renkleri öğrenmeye ne dersin? https://www.youtube.com/watch?v=Wkn1hly46JA
Hidrojen Dolu Balonu Patlattık - Uzaktan Kumandalı Deney 05:34
Hidrojen Dolu Balonu Patlattık - Uzaktan Kumandalı Deney 145 izlenme - 2 yıl önce Bu deneyimizde oldukça yanıcı bir gaz olan hidrojen ile dolu bir balonu patlatıyoruz. Tehlikeli bir deney olduğu için balonu patlatırken Melih'in Kamuran adını verdiği uzaktan kumandalı bir arabayı kullanıyoruz. Hidrojen ile ilgili detaylı bilgiyi şuradan bulabilirsiniz: https://tr.wikipedia.org/wiki/Hidrojen OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Keloğlan İklim Balonu 22:35
Keloğlan İklim Balonu 187 izlenme - 2 yıl önce Cadı ve Vezir, gökyüzüne bir balon yollamak için hazırlık yaparlar. Bu sırada Keloğlan ve Bilgecan Dede de Adamopter'le uçabilmek için denemeler yapmaktadır. Cadı, Huysuz ve Uzun'la balonu gökyüzüne yollar. Köyün çevresini saran bir piramit şeklinde beş bölgeye ufak balonların taşıdığı piramitleri yerleştirirler. Bu beş bölge arasındaki elektrik akımı şimşek ve yıldırım oluşturur, Cadı ve Vezir küreden izleyerek, bu piramitte ürettikleri elektrik akımıyla köy evlerini ateşe verirler. Teleskoptan cadının oluşturduğu sistemi fark eden Bilgecan Dede Keloğlan ve Balkız'ı Adamopter'e bindirip durdurmaya yollar. Cadı küresinden yıldırımları kontrol edebilyordur ve Keloğlan kurnazlıkla Cadı'nın kendi evini vurmasını sağlar. Cadı'nın evi vurulunca kontrolsüz kalan piramit daha tehlikeli hale gelmiştir. Keloğlan Sinek'ten yardım ister. Sinek attığı sapanlarla balonları yok eder, ancak son balonu vurmadan önce elektriğe çarpılır ve sakatlanır. Keloğlan Adamopterin kontrolünü daha önce hiç denemeyen Balkız'a verir, kendisi de son atışı yapar ve son balonu vurup köyü tehlikeden kurtarır.
Pitbull'un Köpük Balonuyla Oyunu 02:12
Pitbull'un Köpük Balonuyla Oyunu 197 izlenme - 3 yıl önce Pit Bull'un Köpük Balonuyla Oyunu
Kuzenim İçin Video Herkez Bu Konuşma Balonuyla Konuşabilir! 00:36
Kuzenim İçin Video Herkez Bu Konuşma Balonuyla Konuşabilir! 212 izlenme - 6 yıl önce Kuzenim İçin Video Herkez Bu Konuşma Balonuyla Konuşabilir!!
Haşim Korkmaz - Dilek Balonu 01:29
Haşim Korkmaz - Dilek Balonu 181 izlenme - 4 yıl önce Haşim Korkmaz,sebahattin öztürk,Aydın kurban Tekirdağ semalarında dilek balonu uçuruyorlar.
Ankarada Dilek Balonu 01:28
Ankarada Dilek Balonu 1 izlenme - 1 hafta önce ANKARADA DİLEK BALONU - www.poliajans.com Gökyüzünün sevimli ufoları uçan dilek fenerleri ankarada Poli Ajans da Detaylı Bilgi için Lütfen Web Sitemizi Ziyaret Ediniz. POLİ AJANS Tel : 0312 425 00 77 Gsm : 0532 732 08 09 Web : www.poliorganizasyon.com Adres : Meşrutiyet Caddesi Hatay 2 Sokak 16/3 Kızılay / Çankaya /Ankara
İlk Kez Buz Gören Kediler 02:12
İlk Kez Buz Gören Kediler 118 izlenme - 2 yıl önce Balon içinde dondurulan su, buz topu halinde önlerine konunda ilke kez karşılaştıkları bu nesne kedilerin ilgisini çekiyor. Kedilerin sevimi halleri videomuzda
Çaktırmadan Cepte Su Balonu Patlatmak ( Fırat Tulum ) 00:33
Çaktırmadan Cepte Su Balonu Patlatmak ( Fırat Tulum ) 218 izlenme - 4 yıl önce Faceden Ekleyebilirsiniz : http://www.facebook.com/profile.php?id=100005416843660
Su Ağır Çekimde Şekilleniyor 00:23
Su Ağır Çekimde Şekilleniyor 356 izlenme - 9 yıl önce süperrrrrrrrrrr bsiii
Gökhan Başaran - Korkma 03:25
Gökhan Başaran - Korkma 25 izlenme - 5 ay önce Gökhan Başaran'ın, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Korkma" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Gökhan Başaran
Keloğlan İklim Balonu 22:35
Keloğlan İklim Balonu 27 izlenme - 8 ay önce Cadı ve Vezir, gökyüzüne bir balon yollamak için hazırlık yaparlar. Bu sırada Keloğlan ve Bilgecan Dede de Adamopter'le uçabilmek için denemeler yapmaktadır. Cadı, Huysuz ve Uzun'la balonu gökyüzüne yollar. Köyün çevresini saran bir piramit şeklinde beş bölgeye ufak balonların taşıdığı piramitleri yerleştirirler. Bu beş bölge arasındaki elektrik akımı şimşek ve yıldırım oluşturur, Cadı ve Vezir küreden izleyerek, bu piramitte ürettikleri elektrik akımıyla köy evlerini ateşe verirler. Teleskoptan cadının oluşturduğu sistemi fark eden Bilgecan Dede Keloğlan ve Balkız'ı Adamopter'e bindirip durdurmaya yollar. Cadı küresinden yıldırımları kontrol edebilyordur ve Keloğlan kurnazlıkla Cadı'nın kendi evini vurmasını sağlar. Cadı'nın evi vurulunca kontrolsüz kalan piramit daha tehlikeli hale gelmiştir. Keloğlan Sinek'ten yardım ister. Sinek attığı sapanlarla balonları yok eder, ancak son balonu vurmadan önce elektriğe çarpılır ve sakatlanır. Keloğlan Adamopterin kontrolünü daha önce hiç denemeyen Balkız'a verir, kendisi de son atışı yapar ve son balonu vurup köyü tehlikeden kurtarır.
Portakal Asiti Balonu Patlatır Mı? 03:02
Portakal Asiti Balonu Patlatır Mı? 91 izlenme - 2 yıl önce Yine ilginç bir deneyle karşınızdayız. Bu kez portakalın asidiyle balon patlatmayı test ediyoruz. Portakalın kabuğunu balona sıkıyoruz ve patlayıp patlamadığını gözlemliyoruz. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
ANKARADA DİLEK BALONU - www.poliajans.com 01:43
ANKARADA DİLEK BALONU - www.poliajans.com 1 izlenme - 1 hafta önce ANKARADA DİLEK BALONU - www.poliajans.com Gökyüzünün sevimli ufoları uçan dilek fenerleri ankarada Poli Ajans da Detaylı Bilgi için Lütfen Web Sitemizi Ziyaret Ediniz. POLİ AJANS Tel : 0312 425 00 77 Gsm : 0532 732 08 09 Web : www.poliorganizasyon.com Adres : Meşrutiyet Caddesi Hatay 2 Sokak 16/3 Kızılay / Çankaya /Ankara
Mide balonu hangi durumlarda patlayabilir ? 01:40
Mide balonu hangi durumlarda patlayabilir ? 68 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Akçan Mide Balonu Hakkında Bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği'nde; mide hastalıkları, reflü hastalığı, polipler, ülseratif kolit, iltihabi bağırsak hastalıkları, hepatitler, safra kesesi hastalıkları ve tıkanma sarılıkları tedavileri yapılmaktadır. Gastroskopi, Kolonoskopi, Perkütan endeskopik gastrostomi açılması, ERCP işlemi, 24 saat pH metre ölçümleri, Mide ve bağırsak kanaması olan hastalarda endoskopik müdaheleler, Obezitede mide balonu yerleştirilmesi işlemeri yapılmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr Mide Balonu Hangi Durumlarda Patlayabilir? Mide balonları günümüzdeki mide balonlarının kullanılan malzemesi açısından oldukça dayanıklı ve bunlar belli aşamalarda testleri geçtikten sonra satış aşamasına gelen ürünler oldukları için 12 aydan önce patlaması, delinmesi, mide asitine karşı herhangi bir zarar görmesi söz konusu değildir. Çünkü onaylar 12 ay üzerinden alınmıştır. Daha fazla süreler de mide asitinin tahrişliğinden dolayı incelip böyle bir risk olabilir. Ancak 12 aya kadar dayanabildikleri bilindiği için direk spontan bir delinme, patlama beklenmiyor. Dış etkenlerle yani çok yanlış bir şey ama çok sert cisimlerin yutulması bunlar tabi fazla hastanın yapacağı art niyetli davranışlar olabilir. Böyle bir şeyle patlayabilir. Sert bir cismin yutulması, toplu iğne yanlışlıkla yutulabilir. Tabi bunlar toplu iğne olabilir, daha sert kabuklu cihazlarının büyük kabukla yutulması, kemikli şeylerin yutulması, sert kılçıklı şeylerde bu tip riskler olabilir. Bu tip sert cisimler mideye ulaşırsa tabii ki mekanik olarak böyle bir şeye yol açabilir. Hastalar bu tip şeyleri tüketmemek açısından dikkatli olabilirler.
Çılgın Futbol Balonu Türkiye 03:36
Çılgın Futbol Balonu Türkiye 75 izlenme - 3 yıl önce Tekirdağ Tekira Avm