Hoşgeldiniz!

balonu

Genç Kız Hava Balonuna Sıkıştı 00:36
Genç Kız Hava Balonuna Sıkıştı 24.712 izlenme - 3 yıl önce Hava balonunun içine giren genç kız, balonda mahsur kalınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Bütün Hareketli Msn İfadeleri 02:11
Bütün Hareketli Msn İfadeleri 1.976 izlenme - 10 ay önce Bir efsane olan Windows Live Messenger programında olan hepimizin kullandığı hareketli ifadeleri izliyoruz. Hareketli ifade ne lan demeyin daha uygun bir tanım bulamadım.
Dev Minyonlar Balonu | Yusuf Emir'in Kocaman Minyonlar Balonuyla Eğlencesi 02:32
Dev Minyonlar Balonu | Yusuf Emir'in Kocaman Minyonlar Balonuyla Eğlencesi 1.785 izlenme - 1 yıl önce Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
 Dakikalarca dehşeti yaşadılar! 02:42
Dakikalarca dehşeti yaşadılar! 539 izlenme - 10 ay önce Sıcak hava balonuyla gökyüzünde keyifli anlar yaşamak isteyen aile, dakikalarca süren korkulu anlar yaşadı.
Çizgi film - Çuf çuf tren (Bebekler için video) 03:19
Çizgi film - Çuf çuf tren (Bebekler için video) 2.008 izlenme - 1 yıl önce Tekrar tekrar izlenen video.Merhaba sevgili anne babalar ve çocuk gelişimciler.Çuf çuf trenimiz bebeklere 5 e kadar saymayı öğretiyor.Bebekler çufçuf trenin sesine bayılıyor.
flash 8 konuşma balonu yapımı 08:27
flash 8 konuşma balonu yapımı 1.466 izlenme - 5 yıl önce flash 8 konuşma balonu yapma
Çizgi Film 3D - Yap ve oyna (Build and Play) - Sıcak Hava Balonu 03:27
Çizgi Film 3D - Yap ve oyna (Build and Play) - Sıcak Hava Balonu 1.491 izlenme - 1 yıl önce Çocuklar sıcak hava balonu ile hiç yolculuk yaptınız mı? Haydi parçaları birleştirelim ve gökyüzüne sıcak hava balonu ile uçalım. Gök yüzünden yere kuşbakışı bakalım. Biliyormusunuz türkiyede Kapadokyada sıcak hava balonu ile seyahat ediliyor.Bir gün mutlaka balonla yolculuk yapın.
ağır çekim su balonu patlaması 00:36
ağır çekim su balonu patlaması 2.694 izlenme - 8 yıl önce off oo ilk koca damala süperdi
balonu patlatan yılan !! 00:10
balonu patlatan yılan !! 1.899 izlenme - 7 yıl önce inanılmaz ama yılan bolona dayanamıyo patlatıyor
balonu yuttu daha neler  ) 00:31
balonu yuttu daha neler ) 1.765 izlenme - 7 yıl önce yeter patlıcak
Saniyeler İçinde Onlarca Su Balonu 01:02
Saniyeler İçinde Onlarca Su Balonu 409 izlenme - 1 yıl önce Saniyeler İçinde Onlarca Su Balonu Saniyeler içinde ve tek sefer onlarca balonun içini su doldurmak mümkün. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sosis ve Su Balonu ile Kuzu Yapımı 07:40
Sosis ve Su Balonu ile Kuzu Yapımı 263 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Şişmeoyuncax Falez Parkın Kermeste 03:24
Şişmeoyuncax Falez Parkın Kermeste 1.145 izlenme - 7 yıl önce şişme oyun parkı imalat,kiralama,satış
Büyük Su Balonu ve Arka Bahçe Sulama Teknikleri 05:22
Büyük Su Balonu ve Arka Bahçe Sulama Teknikleri 224 izlenme - 2 yıl önce Evet efenim yok artık öyle al eline hortumu sula bahçeyi, videomuzdaki sabii ler pazar günün iyi değerlindirme niyetinie girmiş, ağaçtan atlayanmı dersiniz, taklalı inişler mi dersiniz, ne derseniz deyin, iyi seyirler efenim.
Hidrojen Dolu Balonu Patlattık - Uzaktan Kumandalı Deney 05:34
Hidrojen Dolu Balonu Patlattık - Uzaktan Kumandalı Deney 127 izlenme - 1 yıl önce Bu deneyimizde oldukça yanıcı bir gaz olan hidrojen ile dolu bir balonu patlatıyoruz. Tehlikeli bir deney olduğu için balonu patlatırken Melih'in Kamuran adını verdiği uzaktan kumandalı bir arabayı kullanıyoruz. Hidrojen ile ilgili detaylı bilgiyi şuradan bulabilirsiniz: https://tr.wikipedia.org/wiki/Hidrojen OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Pitbull'un Köpük Balonuyla Oyunu 02:12
Pitbull'un Köpük Balonuyla Oyunu 180 izlenme - 2 yıl önce Pit Bull'un Köpük Balonuyla Oyunu
Kuzenim İçin Video Herkez Bu Konuşma Balonuyla Konuşabilir! 00:36
Kuzenim İçin Video Herkez Bu Konuşma Balonuyla Konuşabilir! 210 izlenme - 5 yıl önce Kuzenim İçin Video Herkez Bu Konuşma Balonuyla Konuşabilir!!
Haşim Korkmaz - Dilek Balonu 01:29
Haşim Korkmaz - Dilek Balonu 179 izlenme - 3 yıl önce Haşim Korkmaz,sebahattin öztürk,Aydın kurban Tekirdağ semalarında dilek balonu uçuruyorlar.
İlk Kez Buz Gören Kediler 02:12
İlk Kez Buz Gören Kediler 105 izlenme - 1 yıl önce Balon içinde dondurulan su, buz topu halinde önlerine konunda ilke kez karşılaştıkları bu nesne kedilerin ilgisini çekiyor. Kedilerin sevimi halleri videomuzda
Çaktırmadan Cepte Su Balonu Patlatmak ( Fırat Tulum ) 00:33
Çaktırmadan Cepte Su Balonu Patlatmak ( Fırat Tulum ) 218 izlenme - 4 yıl önce Faceden Ekleyebilirsiniz : http://www.facebook.com/profile.php?id=100005416843660
Keloğlan İklim Balonu 22:35
Keloğlan İklim Balonu 3 izlenme - 3 hafta önce Cadı ve Vezir, gökyüzüne bir balon yollamak için hazırlık yaparlar. Bu sırada Keloğlan ve Bilgecan Dede de Adamopter'le uçabilmek için denemeler yapmaktadır. Cadı, Huysuz ve Uzun'la balonu gökyüzüne yollar. Köyün çevresini saran bir piramit şeklinde beş bölgeye ufak balonların taşıdığı piramitleri yerleştirirler. Bu beş bölge arasındaki elektrik akımı şimşek ve yıldırım oluşturur, Cadı ve Vezir küreden izleyerek, bu piramitte ürettikleri elektrik akımıyla köy evlerini ateşe verirler. Teleskoptan cadının oluşturduğu sistemi fark eden Bilgecan Dede Keloğlan ve Balkız'ı Adamopter'e bindirip durdurmaya yollar. Cadı küresinden yıldırımları kontrol edebilyordur ve Keloğlan kurnazlıkla Cadı'nın kendi evini vurmasını sağlar. Cadı'nın evi vurulunca kontrolsüz kalan piramit daha tehlikeli hale gelmiştir. Keloğlan Sinek'ten yardım ister. Sinek attığı sapanlarla balonları yok eder, ancak son balonu vurmadan önce elektriğe çarpılır ve sakatlanır. Keloğlan Adamopterin kontrolünü daha önce hiç denemeyen Balkız'a verir, kendisi de son atışı yapar ve son balonu vurup köyü tehlikeden kurtarır.
Portakal Asiti Balonu Patlatır Mı? 03:02
Portakal Asiti Balonu Patlatır Mı? 82 izlenme - 1 yıl önce Yine ilginç bir deneyle karşınızdayız. Bu kez portakalın asidiyle balon patlatmayı test ediyoruz. Portakalın kabuğunu balona sıkıyoruz ve patlayıp patlamadığını gözlemliyoruz. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Çocuklar için eğlenceli film - Maria zor durumda!!! Ona yardım edelim 02:59
Çocuklar için eğlenceli film - Maria zor durumda!!! Ona yardım edelim 116 izlenme - 1 yıl önce Güzel ve güneşli bir gün. Maria sıcak hava balonuyla bir geziye çıkıyor. Ama birden hava bozuluyor. Kara bulutlar görünüyor ve yağmur yağıyor. Maria zor durumda. Bakalım ona kim yardım edecek. Bizimle renkleri öğrenmeye ne dersin? https://www.youtube.com/watch?v=Wkn1hly46JA
Su Ağır Çekimde Şekilleniyor 00:23
Su Ağır Çekimde Şekilleniyor 355 izlenme - 8 yıl önce süperrrrrrrrrrr bsiii
Şehrin Kahramanları Sıcak Hava Balonu 13:25
Şehrin Kahramanları Sıcak Hava Balonu 28 izlenme - 9 ay önce Eğlence ve maceralarla dolu Şehrin Kahramanları çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış mükemmel bir çizgi film. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Şehrin Kahramanları çizgi filminin Sıcak Hava Balonu adlı bölümü.
Mide Balonu Ameliyatı Nasıl Yapılır ? 02:10
Mide Balonu Ameliyatı Nasıl Yapılır ? 12 izlenme - 4 ay önce Mide Balonu Ameliyatı Nasıl Yapılır ? http://isvecklinik.com ? WhatsApp : 00 90 532 059 81 85 ? Türkiye Hattı : 0212 215 55 35 ? İngiltere Hattı : 0044 20 3695 5388 ? Almanya Hattı : 0049 69 9675 9551 ? Ücretsiz Danışma Hattı : 0850 460 55 35 ? Abone ol! : http://goo.gl/4em4P5 ? Resmi Site : http://isvecklinik.com ? Facebook : https://facebook.com/isvecklinik ? İnstagram : https://instagram.com/isvecklinik ? Twitter : https://twitter.com/isvecklinik ? Pinterest : https://pinterest.com/isvecklinik ? Youtube : https://youtube.com/user/isvecklinik ? Google Plus : https://goo.gl/GucclX İsveç Klinik modern teknoloji teknik ve yöntemleri ile her biri kendi branşında tecrübeli Doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi , Diş ve Saç Ekimi merkezidir. isveç klinik, saç ekimi, fue saç ekimi, estetik, burun estetiği, göğüs büyütme, göğüs küçültme, göğüs dikleştirme, liposuction, yağ alma, karın germe, yüz germe, kombine estetik
Çılgın Futbol Balonu Türkiye 03:36
Çılgın Futbol Balonu Türkiye 72 izlenme - 2 yıl önce Tekirdağ Tekira Avm
Canlı Yayında Kafasından Vuruldu! 00:34
Canlı Yayında Kafasından Vuruldu! 41 izlenme - 1 yıl önce Suudi Arabistan'da bir maç sonrası röportaj yapan muhabir taraftarlar tarafından su dolu bir balon ile kafasından vuruldu. Yarım kalan röportaj kısa süreli bir şaşkınlığın ardından kaldığı yerden devam etti.
Balonu Şişirme Hilesi 01:18
Balonu Şişirme Hilesi 60 izlenme - 2 yıl önce Balonu Şişirme Hilesidir............................................................................................................ ABONE OLUN
Mide balonu hangi durumlarda patlayabilir ? 01:40
Mide balonu hangi durumlarda patlayabilir ? 43 izlenme - 1 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Akçan Mide Balonu Hakkında Bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği'nde; mide hastalıkları, reflü hastalığı, polipler, ülseratif kolit, iltihabi bağırsak hastalıkları, hepatitler, safra kesesi hastalıkları ve tıkanma sarılıkları tedavileri yapılmaktadır. Gastroskopi, Kolonoskopi, Perkütan endeskopik gastrostomi açılması, ERCP işlemi, 24 saat pH metre ölçümleri, Mide ve bağırsak kanaması olan hastalarda endoskopik müdaheleler, Obezitede mide balonu yerleştirilmesi işlemeri yapılmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr Mide Balonu Hangi Durumlarda Patlayabilir? Mide balonları günümüzdeki mide balonlarının kullanılan malzemesi açısından oldukça dayanıklı ve bunlar belli aşamalarda testleri geçtikten sonra satış aşamasına gelen ürünler oldukları için 12 aydan önce patlaması, delinmesi, mide asitine karşı herhangi bir zarar görmesi söz konusu değildir. Çünkü onaylar 12 ay üzerinden alınmıştır. Daha fazla süreler de mide asitinin tahrişliğinden dolayı incelip böyle bir risk olabilir. Ancak 12 aya kadar dayanabildikleri bilindiği için direk spontan bir delinme, patlama beklenmiyor. Dış etkenlerle yani çok yanlış bir şey ama çok sert cisimlerin yutulması bunlar tabi fazla hastanın yapacağı art niyetli davranışlar olabilir. Böyle bir şeyle patlayabilir. Sert bir cismin yutulması, toplu iğne yanlışlıkla yutulabilir. Tabi bunlar toplu iğne olabilir, daha sert kabuklu cihazlarının büyük kabukla yutulması, kemikli şeylerin yutulması, sert kılçıklı şeylerde bu tip riskler olabilir. Bu tip sert cisimler mideye ulaşırsa tabii ki mekanik olarak böyle bir şeye yol açabilir. Hastalar bu tip şeyleri tüketmemek açısından dikkatli olabilirler.