Hoşgeldiniz!

balta

Makas Yerine Balta Kullanan Rus Kuaför 01:20
Makas Yerine Balta Kullanan Rus Kuaför 2.088 izlenme - 1 ay önce Rus kuaför Daniil Istomin müşterilerinin saçlarını balta ile kesiyormuş. Başlarda reklam için seçilen kesme yönteminde modeller kullanılırken artık insanlar Daniil Istomin'in müşterisi olabilmek için sıraya giriyor efendim.
Baltalı Arkadaşına Sonsuz Güvenen Adam 00:08
Baltalı Arkadaşına Sonsuz Güvenen Adam 6.178 izlenme - 5 ay önce Abd'nin başkenti Washington'da bulunan ormanlık bir bölgede kafasını büyük bir kütüğe yaslayarak arkadaşının balta atışını izleyen cesur adamın görüntülerini izliyoruz efendim.
Karadenizli Dayıdan Yüzyılın İcadı 00:55
Karadenizli Dayıdan Yüzyılın İcadı 7.076 izlenme - 10 ay önce Pratik zekalı karadenizli abimizden bence mükemmel bi buluş, bi vuruşta odunu dört parçaya ayırıyor
Baltayla Parfüm Kutusu Patlatmaca 00:06
Baltayla Parfüm Kutusu Patlatmaca 18.240 izlenme - 4 yıl önce Daha Önce Balta İle Parfüm Kutusu Patlatmadıysanız Bu Videoyu İzlemeniz Lazım
Şahin ile Balta Üzerinden Geçen Türk Youtuber 05:13
Şahin ile Balta Üzerinden Geçen Türk Youtuber 4.105 izlenme - 7 ay önce Türkiye'nin Ayşe Yılmaz isimli youtuber isimli kanal sahipleri yaptıkları ilginç deneyimlere bir yenisini daha katmış. Şahin marka araçları ile bir baltanın üzerinden geçmiş.
Elinde Balta ile Atatürk Büstüne Saldıran Adam 01:13
Elinde Balta ile Atatürk Büstüne Saldıran Adam 4.097 izlenme - 10 ay önce Adapazarı Demokrasi Meydanı'ndaki Atatürk anıtına tiner döküp ateşe veren, baltayla saldıran kişiyi halk linç etmek istedi. Üzerine doğru gelenlere balta ile saldırmak isteyen kişiyi, etrafını saran vatandaşlardan zabıta ekipleri güçlükle kurtardı.
Baltalı Nazi Sempatizanı Ressam 01:41
Baltalı Nazi Sempatizanı Ressam 2.752 izlenme - 11 ay önce Nü tablo için model çağıran baltalı ressam kuvvete soktuğu modeli baltayla doğrar.
Aksaray'da Sopalı, Baltalı Kavga 00:40
Aksaray'da Sopalı, Baltalı Kavga 4.642 izlenme - 2 yıl önce Aksaray’da bir apartmanda komşular arasında yaşanan sopalı, baltalı su kavgada 5 kişi yaralandı. Olay, Büyük Bölcek Mahallesi Büyük Bölcek Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Adem Ü. ve Yunus Emre Ü. ile Dünyamin M, İbrahim M. ve Ömer M. apartmanın suyunu kullanıp kullanmama meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce gruplar ellerine geçirdikleri sopa ve küçük baltalarla birbirine girdi. Güvenlik kamerasına yansıyan kavga, gruplardan birinin kaçması ile son bulurken, yaralıların bazıları kendi imkanları ile bazıları da ambulanslarla Aksaray Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hafif yaralı olan Dünyamin M. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Her Gün 3 Ton Odun Kıran 85'lik Herkül 02:10
Her Gün 3 Ton Odun Kıran 85'lik Herkül 224 izlenme - 4 hafta önce 40 yıldır her gün odun kırarak formunu koruyan 85 yaşındaki Halil Deniz, atletik fiziğiyle gençlere taş çıkartıyor. Odun deposu sahibi olan Deniz, eline aldığı baltayla günde 3 ton odun kıran ihtiyar delikanlı, formuyla gençlere adeta taş çıkartıyor.
Tahtaya Balta Attık 04:13
Tahtaya Balta Attık 5.304 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda yine ilginç bir şey deniyoruz. Tahtaya baltayı saplamaya çalıştık. Bakalım bu eğlenceli oyunun kazananı kim olacak? Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Korkunç Paranormal Şaka 01:59
Korkunç Paranormal Şaka 19.998 izlenme - 4 yıl önce İntikamını almak için arkadaşına öyle bir şaka yapıyor ki.. Böyle de şaka olmaz artık dedirten şakayı keyifle izliyoruz
Balta İle Saç Kesmek 01:17
Balta İle Saç Kesmek 2.445 izlenme - 11 ay önce Uzak diyarlarda çekilen görüntülerde balta ve çekiç yardımıyla saçın nasıl kesilceğini öğreniyoruz efendim.
Kızlar Balta ile Odun Kırdı - Güç Gösterisi - Oha Diyorum 03:30
Kızlar Balta ile Odun Kırdı - Güç Gösterisi - Oha Diyorum 3.788 izlenme - 1 yıl önce Yeni bir güç gösterisi ile karşınızdayız. Bu kez Mediakraft kızları balta ile odun kırıyor. Bakalım bunu en iyi kim yapacak? Tüm Güç Gösterisi videolarımız tam şurada: https://goo.gl/yQqGqg Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Hakan Balta Hayatının Çalımını Yedi 00:18
Hakan Balta Hayatının Çalımını Yedi 10.232 izlenme - 4 yıl önce A.B.D ile Türkiye arasında oynanan hazırlık maçında Amerikalı oyuncu Clint Dempsey, Hakan Balta'ya öyle bir çalım attı ki.
Hunharca Ağaç Kesen Adamlar 05:36
Hunharca Ağaç Kesen Adamlar 3.390 izlenme - 1 yıl önce Ağaç kesmenin, hiçbir türünü onaylamasam da adamlar bu işte aşmışlar, izliyoruz...
Geleneksel Finlandiya Ahşap Ev Yapımı 25:11
Geleneksel Finlandiya Ahşap Ev Yapımı 7.188 izlenme - 3 yıl önce Ciddi manada hipnoz etkisi yaratan güzel bir video. Ahşap ev yapımı videomuz da hiç bir elektronik unsur olmayışı tamamının el emeği göz nuru sanatsal bir iş olduğu kanaatindeyim. Çivinin dahi sadece çatı yapımında kullanıldığı ahşap evimiz, tahtaların birbirine geçirilmesi ile inşa edilmiştir. İyi seyirler efenim.
Baltaya Kafa Atan Merminin Ağır Çekimde Görüntüleri! 00:56
Baltaya Kafa Atan Merminin Ağır Çekimde Görüntüleri! 201 izlenme - 3 hafta önce Bullet Theory Films, İlk denemelerinde başaramayıp ikinci denemede baltayı tam 12’den vurdular. P 1911 tabancadan çıkan 0.45’lik mermi yaklaşık 6 metre uzaktaki baltanın çarpışması sonrası etrafa şok dalgalarının çıkmasına neden oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Balta Fırlatma 05:14
Balta Fırlatma 13.421 izlenme - 10 yıl önce mucizeler gecesinde balta show
Et Keser Gibi Balta İle Saç Kesen Berber 00:45
Et Keser Gibi Balta İle Saç Kesen Berber 1.545 izlenme - 11 ay önce Görüntüde et keser gibi balta ile kadının saçları kesen berberi izlicez. Adam belli tecrübeli izlerken kafaya nasıl denk getirmedi diye şaşıracaksınız
2012 Stihl Motorlu Testere Olimpiyatları 03:45
2012 Stihl Motorlu Testere Olimpiyatları 3.248 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar, ilgimi çeken ve rahatlatıcı bulduğum bir videoyu sizinle paylaşmak istedim, videoda 2012 yılında gerçekleştirilen "Mid-Atlantic Pro Qualifier: Hot Saw" adlı yarışmanın bir bölümünü izleyeceksiniz.Bu yarışmada toplam 6 kategori bulunmakta; ilk olarak yarışmacıların kendi yapımları olan çoğunluka arazi motorları, kar motorları, ve tekne/bot motorlarından yararlanarak yaptıkları "Hot Saw" adı verilen el yapımı motorlu testereleriyle hakem tarafından kütüğe çizilmiş çizgiye kadar en kısa sürede en çok dilimi kesmesi bekleniyor. 2. bölümde yarışmacının uzun tek taraflı el testeresiyle 19inç çapındaki çam ağacından bir dilimi kesmesi hedefleniyor, yarışmacı keserken bir yardımcı da el testeresinin kütükle temas eden yerine sprey ile yağ püskürterek daha rahat bir kesim yapmasını sağlıyor. 3. bölümde dikey duran ve çapı 12-14inç arasında değişen çam kütüğünü 2 yarışmacı en kısa sürede balta ile ortadan ikiye ayırmaya çalışıyor, ilk ayıran kazanıyor. 4. bölümde yarışmacılar standart MS 660 STIHL Magnum® motorlu testere kullanıyor ve yarışma başlangıcına kadar elleri testerede değil de kütükte bekliyor, hakem silahını ateşlediğinde ise testerelerini çalıştırıp yine belirlenen çizgiye kadar en kısa sürede kesmeye çalışıyorlar. 5. bölümde yarışmacılar üstünde durdukları 12-14inç çapında çam kütüklerini ellerinde baltalar ile en kısa sürede ortadan ayırmaya çalışıyorlar. 6. ve son bölümde ise yaklaşık 2.80metre uzunluğunda bir ağaç kütüğünde basamak koymak için oyuklar açıp, oyuklara 15cm uzunluğunda basamaklar yerleştiriyor ve tepesine ulaşıyor, tepeye ulaştıktan sonra ise balta ile aşağı doğru kesmeye başlıyorlar. Ayrıca konuyu araştırırken motorlu testere koleksiyoncularının olduğunu bile gördüm: http://www.chainsawcollectors.se/phpbb3/index.php
Balta İle Saç Kesmek! 00:50
Balta İle Saç Kesmek! 1.873 izlenme - 2 yıl önce Uzak diyarlarda çekilen görüntülerde balta ve çekiç yardımıyla saçın nasıl kesilceğini öğreniyoruz efendim.
Baltayı Arkadaşının Ayağına Vurdu 01:12
Baltayı Arkadaşının Ayağına Vurdu 10.059 izlenme - 10 yıl önce naptın be adam
Kiremitten Ev Yapan Adamın Balta Yapması 04:22
Kiremitten Ev Yapan Adamın Balta Yapması 3.542 izlenme - 3 yıl önce Ormanın Ali Ağaoğlu'su, ormanda bulduğu her yere ev yapan Avustralyalı ağabeyimiz bu bölümde bildiğin Allah'ın taşını eğip büküp, kırıp döküp balta yapıyor. Adam cilalı taş ile yontma taş devrinden sıçrayıp gelmiş. Ormanın içinde dünya tarihini yeniden yaşıyor herif. 1 yıla kalmaz Fransız ihtilaline kadar götürür bu işi.
Hızar Çalışmayınca Çıldıran Dayı 00:55
Hızar Çalışmayınca Çıldıran Dayı 2.570 izlenme - 2 yıl önce Karadenizli dayı ormandan getirdiği ağaçları kesmek için hızarını çalıştırmak istemiş ancak hızar çalışmayınca deliye dönen dayı almış baltayı eline başlamış hızarı parçalamaya.
İnanılmaz Keskin Savaş Baltası 00:59
İnanılmaz Keskin Savaş Baltası 3.389 izlenme - 3 yıl önce İnanılmaz Keskin Savaş Baltası Vikinglerin savaş baltalarına benzeyen, aşırı keskin balta.
Balta - Jimmy Diresta - Fireman Axe 12:20
Balta - Jimmy Diresta - Fireman Axe 1.744 izlenme - 2 yıl önce Uzun zamandır Youtube üzerinden takip ettiğim bir yetenekli abimizin videosunu sizlerle paylaşmak istedim. Eksi ve yeni olmak üzere ahşap, metal üzerinde aklınıza gelebilecek ne varsa güzel bir şekilde yapıyor. Ben kanalında bulunan tüm videoları izledim ama örnek olması açısından bunu yüklüyorum. bu tarz videoları seviyorsanız youtube üzerinden takip edebilmeniz için link göndereceğim.
Kızgın Balta ile Nokia 3310 Karşı Karşıya 03:38
Kızgın Balta ile Nokia 3310 Karşı Karşıya 1.237 izlenme - 1 yıl önce Kızgın Balta ile Nokia 3310 Karşı Karşıya Yüksek sıcaklıkta ısıttığı balta ile Nokia 3310 üzerinde deney yapan adam...
hatchet 01:44
hatchet 5.590 izlenme - 7 yıl önce bir turist grubu new orleans'ta kamp kurmaya gider. kamp yerleri bir bataklığın yanıdır ve oldukça ürkütücü bir yerdir. burada victor crowley'in korku dolu öyküsünü öğrenirler. bu öyküyü gecenin ilerleyen dakikalarında dehşet içinde keşfedeceklerdir. gece başlayan tuhaf olaylar kanlı bir şekle bürünecektir.
Fizik Kurallarına Tecavüz Eden Balta (Mühendislik İçerir) 07:30
Fizik Kurallarına Tecavüz Eden Balta (Mühendislik İçerir) 2.976 izlenme - 3 yıl önce Vipukirves denen bu gavur icadı meret akıl almaz şekilde kütükleri kağıt gibi kesiyor. Elin gavuru yapıyor arkadaş demekten kendimi alamıyorum. Ben şahsen gördüklerime inanamadım. Fotoşok olabilir diyorum hala.Yetkili abilerden açıklama bekliyoruz. Satın almak isteyenler için şöyle de bir sitesi var ; http://www.vipukirves.fi/
Balta Yapımı - Demirci Ustası 06:13
Balta Yapımı - Demirci Ustası 1.839 izlenme - 3 yıl önce Demircilik sanatının ne denle zor, ağır ama bir o kadar da zarif ve görsel bir sanat olduğunu gösteren bir içerik. Her ne kadar bir balta yapımı söz konusu olsa da endüstriyel yapılarda da bir el emeği söz konusu ise bunu sanatsal yanını da düşünmek gerek. John Neeman adı altında yapılan işlerin sitesi de bu http://www.neemantools.com