Hoşgeldiniz!

balta

Karadenizli Dayıdan Yüzyılın İcadı 00:55
Karadenizli Dayıdan Yüzyılın İcadı 6.259 izlenme - 2 ay önce Pratik zekalı karadenizli abimizden bence mükemmel bi buluş, bi vuruşta odunu dört parçaya ayırıyor
Elinde Balta ile Atatürk Büstüne Saldıran Adam 01:13
Elinde Balta ile Atatürk Büstüne Saldıran Adam 3.984 izlenme - 2 ay önce Adapazarı Demokrasi Meydanı'ndaki Atatürk anıtına tiner döküp ateşe veren, baltayla saldıran kişiyi halk linç etmek istedi. Üzerine doğru gelenlere balta ile saldırmak isteyen kişiyi, etrafını saran vatandaşlardan zabıta ekipleri güçlükle kurtardı.
Baltalı Nazi Sempatizanı Ressam 01:41
Baltalı Nazi Sempatizanı Ressam 2.622 izlenme - 3 ay önce Nü tablo için model çağıran baltalı ressam kuvvete soktuğu modeli baltayla doğrar.
Kung Fu Sokağı - Kung Fu Hustle (95 dk) 01:35:22
Kung Fu Sokağı - Kung Fu Hustle (95 dk) 23.104 izlenme - 2 yıl önce Çin'de tüm zengin mahallerini Balta Çetesi kontrol etmektedir ve haraçları toplamaktadır. Yalnızca yoksul ve gecekondu mahallerine karışmamaktadırlar. Sing, Balta Çetesi'ne katılmak istemektedir fakat bir türlü çeteye dahil olamaz. Sing, bir gün yoksul bir mahalleye gidip kendini Balta Çetesi olarak tanıtır. Fakat bir süre sonra gerçek Balta Çetesi'de aynı mahalleye gelir.
Balta İle Saç Kesmek 01:17
Balta İle Saç Kesmek 2.395 izlenme - 3 ay önce Uzak diyarlarda çekilen görüntülerde balta ve çekiç yardımıyla saçın nasıl kesilceğini öğreniyoruz efendim.
Baltayla Parfüm Kutusu Patlatmaca 00:06
Baltayla Parfüm Kutusu Patlatmaca 18.240 izlenme - 4 yıl önce Daha Önce Balta İle Parfüm Kutusu Patlatmadıysanız Bu Videoyu İzlemeniz Lazım
Et Keser Gibi Balta İle Saç Kesen Berber 00:45
Et Keser Gibi Balta İle Saç Kesen Berber 1.503 izlenme - 3 ay önce Görüntüde et keser gibi balta ile kadının saçları kesen berberi izlicez. Adam belli tecrübeli izlerken kafaya nasıl denk getirmedi diye şaşıracaksınız
Kung Fu Sokağı İzle 01:39:26
Kung Fu Sokağı İzle 3.105 izlenme - 1 yıl önce .....................................................................................................................................................................................................
Aksaray'da Sopalı, Baltalı Kavga 00:40
Aksaray'da Sopalı, Baltalı Kavga 4.550 izlenme - 11 ay önce Aksaray’da bir apartmanda komşular arasında yaşanan sopalı, baltalı su kavgada 5 kişi yaralandı. Olay, Büyük Bölcek Mahallesi Büyük Bölcek Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Adem Ü. ve Yunus Emre Ü. ile Dünyamin M, İbrahim M. ve Ömer M. apartmanın suyunu kullanıp kullanmama meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce gruplar ellerine geçirdikleri sopa ve küçük baltalarla birbirine girdi. Güvenlik kamerasına yansıyan kavga, gruplardan birinin kaçması ile son bulurken, yaralıların bazıları kendi imkanları ile bazıları da ambulanslarla Aksaray Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hafif yaralı olan Dünyamin M. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Korkunç Paranormal Şaka 01:59
Korkunç Paranormal Şaka 18.493 izlenme - 3 yıl önce İntikamını almak için arkadaşına öyle bir şaka yapıyor ki.. Böyle de şaka olmaz artık dedirten şakayı keyifle izliyoruz
Tahtaya Balta Attık 04:13
Tahtaya Balta Attık 4.505 izlenme - 8 ay önce Bu videoda yine ilginç bir şey deniyoruz. Tahtaya baltayı saplamaya çalıştık. Bakalım bu eğlenceli oyunun kazananı kim olacak? Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Kızlar Balta ile Odun Kırdı - Güç Gösterisi - Oha Diyorum 03:30
Kızlar Balta ile Odun Kırdı - Güç Gösterisi - Oha Diyorum 3.701 izlenme - 9 ay önce Yeni bir güç gösterisi ile karşınızdayız. Bu kez Mediakraft kızları balta ile odun kırıyor. Bakalım bunu en iyi kim yapacak? Tüm Güç Gösterisi videolarımız tam şurada: https://goo.gl/yQqGqg Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Hunharca Ağaç Kesen Adamlar 05:36
Hunharca Ağaç Kesen Adamlar 3.259 izlenme - 8 ay önce Ağaç kesmenin, hiçbir türünü onaylamasam da adamlar bu işte aşmışlar, izliyoruz...
Kızgın Balta ile Nokia 3310 Karşı Karşıya 03:38
Kızgın Balta ile Nokia 3310 Karşı Karşıya 1.225 izlenme - 5 ay önce Kızgın Balta ile Nokia 3310 Karşı Karşıya Yüksek sıcaklıkta ısıttığı balta ile Nokia 3310 üzerinde deney yapan adam...
Hakan Balta Hayatının Çalımını Yedi 00:18
Hakan Balta Hayatının Çalımını Yedi 10.211 izlenme - 3 yıl önce A.B.D ile Türkiye arasında oynanan hazırlık maçında Amerikalı oyuncu Clint Dempsey, Hakan Balta'ya öyle bir çalım attı ki.
Balta İle Saç Kesmek! 00:50
Balta İle Saç Kesmek! 1.840 izlenme - 12 ay önce Uzak diyarlarda çekilen görüntülerde balta ve çekiç yardımıyla saçın nasıl kesilceğini öğreniyoruz efendim.
2012 Stihl Motorlu Testere Olimpiyatları 03:45
2012 Stihl Motorlu Testere Olimpiyatları 3.078 izlenme - 1 yıl önce Merhabalar, ilgimi çeken ve rahatlatıcı bulduğum bir videoyu sizinle paylaşmak istedim, videoda 2012 yılında gerçekleştirilen "Mid-Atlantic Pro Qualifier: Hot Saw" adlı yarışmanın bir bölümünü izleyeceksiniz.Bu yarışmada toplam 6 kategori bulunmakta; ilk olarak yarışmacıların kendi yapımları olan çoğunluka arazi motorları, kar motorları, ve tekne/bot motorlarından yararlanarak yaptıkları "Hot Saw" adı verilen el yapımı motorlu testereleriyle hakem tarafından kütüğe çizilmiş çizgiye kadar en kısa sürede en çok dilimi kesmesi bekleniyor. 2. bölümde yarışmacının uzun tek taraflı el testeresiyle 19inç çapındaki çam ağacından bir dilimi kesmesi hedefleniyor, yarışmacı keserken bir yardımcı da el testeresinin kütükle temas eden yerine sprey ile yağ püskürterek daha rahat bir kesim yapmasını sağlıyor. 3. bölümde dikey duran ve çapı 12-14inç arasında değişen çam kütüğünü 2 yarışmacı en kısa sürede balta ile ortadan ikiye ayırmaya çalışıyor, ilk ayıran kazanıyor. 4. bölümde yarışmacılar standart MS 660 STIHL Magnum® motorlu testere kullanıyor ve yarışma başlangıcına kadar elleri testerede değil de kütükte bekliyor, hakem silahını ateşlediğinde ise testerelerini çalıştırıp yine belirlenen çizgiye kadar en kısa sürede kesmeye çalışıyorlar. 5. bölümde yarışmacılar üstünde durdukları 12-14inç çapında çam kütüklerini ellerinde baltalar ile en kısa sürede ortadan ayırmaya çalışıyorlar. 6. ve son bölümde ise yaklaşık 2.80metre uzunluğunda bir ağaç kütüğünde basamak koymak için oyuklar açıp, oyuklara 15cm uzunluğunda basamaklar yerleştiriyor ve tepesine ulaşıyor, tepeye ulaştıktan sonra ise balta ile aşağı doğru kesmeye başlıyorlar. Ayrıca konuyu araştırırken motorlu testere koleksiyoncularının olduğunu bile gördüm: http://www.chainsawcollectors.se/phpbb3/index.php
Gimli'nin Yüzüğü Baltayla Yok Etmeye Çalışması 00:43
Gimli'nin Yüzüğü Baltayla Yok Etmeye Çalışması 86 izlenme - 7 gün önce Yüzük kardeşliğinin en ketum ve dik kafalı üyesi Gloin oğlu Gimli, tek yüzüğü baltayla yok edebileceğini düşünmüş. Gimli'nin babası Gloin Bilbo'nun Erebor'a yaptığı yolculuğa katılmıştır. Gimli ise Frodu'nun Hüküm dağ'a yaptığı yolculuğa katılmıştır.
Balta - Jimmy Diresta - Fireman Axe 12:20
Balta - Jimmy Diresta - Fireman Axe 1.649 izlenme - 10 ay önce Uzun zamandır Youtube üzerinden takip ettiğim bir yetenekli abimizin videosunu sizlerle paylaşmak istedim. Eksi ve yeni olmak üzere ahşap, metal üzerinde aklınıza gelebilecek ne varsa güzel bir şekilde yapıyor. Ben kanalında bulunan tüm videoları izledim ama örnek olması açısından bunu yüklüyorum. bu tarz videoları seviyorsanız youtube üzerinden takip edebilmeniz için link göndereceğim.
Hızar Çalışmayınca Çıldıran Dayı 00:55
Hızar Çalışmayınca Çıldıran Dayı 2.513 izlenme - 1 yıl önce Karadenizli dayı ormandan getirdiği ağaçları kesmek için hızarını çalıştırmak istemiş ancak hızar çalışmayınca deliye dönen dayı almış baltayı eline başlamış hızarı parçalamaya.
Balta Fırlatma 05:14
Balta Fırlatma 13.417 izlenme - 9 yıl önce mucizeler gecesinde balta show
Geleneksel Finlandiya Ahşap Ev Yapımı 25:11
Geleneksel Finlandiya Ahşap Ev Yapımı 5.299 izlenme - 2 yıl önce Ciddi manada hipnoz etkisi yaratan güzel bir video. Ahşap ev yapımı videomuz da hiç bir elektronik unsur olmayışı tamamının el emeği göz nuru sanatsal bir iş olduğu kanaatindeyim. Çivinin dahi sadece çatı yapımında kullanıldığı ahşap evimiz, tahtaların birbirine geçirilmesi ile inşa edilmiştir. İyi seyirler efenim.
Kağıtlardan Savaş Baltası Nasıl Yapılır? 03:53
Kağıtlardan Savaş Baltası Nasıl Yapılır? 465 izlenme - 4 ay önce Kağıtlardan Savaş Baltası Nasıl Yapılır? Tamamı kağıt ve kartonlardan oluşan savaş baltasının yapımını öğreniyoruz.
Kiremitten Ev Yapan Adamın Balta Yapması 04:22
Kiremitten Ev Yapan Adamın Balta Yapması 3.265 izlenme - 2 yıl önce Ormanın Ali Ağaoğlu'su, ormanda bulduğu her yere ev yapan Avustralyalı ağabeyimiz bu bölümde bildiğin Allah'ın taşını eğip büküp, kırıp döküp balta yapıyor. Adam cilalı taş ile yontma taş devrinden sıçrayıp gelmiş. Ormanın içinde dünya tarihini yeniden yaşıyor herif. 1 yıla kalmaz Fransız ihtilaline kadar götürür bu işi.
Balta İle Saç Kesen Bir Acayip Berber 00:50
Balta İle Saç Kesen Bir Acayip Berber 1.548 izlenme - 12 ay önce Saç kesme konusundaki yeteneklerini balta ile sergileyen berber! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Baltayı Arkadaşının Ayağına Vurdu 01:12
Baltayı Arkadaşının Ayağına Vurdu 10.059 izlenme - 9 yıl önce naptın be adam
İnanılmaz Keskin Savaş Baltası 00:59
İnanılmaz Keskin Savaş Baltası 3.302 izlenme - 2 yıl önce İnanılmaz Keskin Savaş Baltası Vikinglerin savaş baltalarına benzeyen, aşırı keskin balta.
DÜNYANIN EN GÜÇLÜ BALTASI! - Muhteşem Baltalar Modu - Minecraft mod Tanıtımı TÜRKÇE 08:04
DÜNYANIN EN GÜÇLÜ BALTASI! - Muhteşem Baltalar Modu - Minecraft mod Tanıtımı TÜRKÇE 3.424 izlenme - 1 yıl önce Kanalıma Abone Ol: http://goo.gl/LouE6w Minecraft Haritaları - Modları - Texture Packleri indirmek için - http://minecraftstone.com ANDROİD MOBİL UYGULAMAMI İNDİRMEK İÇİN - https://goo.gl/WqU9IQ IOS MOBİL UYGULAMAMI İNDİRMEK İÇİN: https://goo.gl/C6HzXG Sponsorluk ve Reklam Teklifleri için - batus0534@gmail.com Bu Serilerime Bakmış mıydınız ? Minecraft Muhteşem Yüzyıl - https://goo.gl/StrBlg Minecraft GTA V - https://goo.gl/tpTeUQ GTA V Modları - https://goo.gl/8CZqNs Minecraft Mod Tanıtımları - https://goo.gl/mmpMXg Videolarımı izleyerek hem eğlenebilir hem de farklı teknikler öğrenerek minecraft oyun keyfini üst sıralara taşıyabilirsin. Bunun yanı sıra birçok farklı, yeni ve ücretsiz olarak minecraft map'leri minecraftstone.com sitemizden ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İletişim Bilgileri Instagram Hesabım : https://instagram.com/batuhancelik31 Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/bthnclks Kişisel İnternet Sitem : http://batuhancelik.org Twitter Hesabım : http://twitter.com/batuhancelik31 Ask.fm Hesabım: http://ask.fm/batuhancelik31 Snapchat Kullanıcı Adım: batuhancelik31 Whole Tree Axe Modunu indirmek için: http://adf.ly/1XhYpQ TreeCapitator Modunu indirmek için (şart değil): http://adf.ly/1XhYvm
Bowling Topu 45 Metre Yükseklikten Baltanın Üzerine Atılırsa Ne Olur? 07:06
Bowling Topu 45 Metre Yükseklikten Baltanın Üzerine Atılırsa Ne Olur? 1.270 izlenme - 11 ay önce Bowling Topu 45 Metre Yükseklikten Baltanın Üzerine Atılırsa Ne Olur? Yavaşlatılmış görüntüler ile 45 metre yükseklikten bowling topu balta üzerine bırakılırsa.
İlk Kadın Kabadayı: Baltalı Hano 01:07
İlk Kadın Kabadayı: Baltalı Hano 1.568 izlenme - 9 ay önce BALTALI HANO osmanlının son dönemiydi padişah vahdettin sarayına çekilmiş ne olacagını beklerken istanbulun varoşunda bir kadın adı hanzade bir kabadayının sevgilisi olan bu kadının bir oğlan cocuğu vardı daha 12 yaşında olmasına rağmen yaşının çok üstünde gözüküyordu. Zamanının coğunu kapı önünde geçiren çoçuk birgün kayıplara karışır, iz bulma ümidiyle yollara düşen hanzade kısa zaman sonra kabadayı sevgilisi tarafından vazgeçtirilir.bir daha dener bir daha ama kabadayı sevgilisi neden engel koydugunu anlayamaz ve kılık degiştirerek sevgilisini takip eder ..... nara atan gece yürüyüşleri yapan dükkanlardan haraç alıp bir hamamda son bulur kabadayını durağı .hanzade bir erkek kıyafetiyle içeri girer ve oğlunu hamam oğlanı olduğunu görür hamamı yakmaya yarayan odunların yanında duran baltayla 21 kişiyi sevgilisi dahil doğrayarak çoçuğunu alıp kanlar içinde mahalleye geri döner 17 ay boyunca semt ahalisine kan kusturan hanzade hiç bir kabadayıyı mahallesine sokmaz belki korkudan belki kadın olduğundan olsa gerek ,bir müttet sora haraç ve baltayla adam öldürmek suçundan yarğılanarak kurşuna dizilmeden önce asayış berkemel diyerek nara atar ve canını teslim eder. oğlundan hiç bir haber alınamaz kimine göre annesi oğlunu bir hamama külhanbey olması için koymuş kimine görede cumhuriyetin ilk yıllarında peydahlanan yeni kabadayılardan birisiymiş baltalı hanonun oğlu...