Hoşgeldiniz!

balta

İlk Kadın Kabadayı: Baltalı Hano 01:07
İlk Kadın Kabadayı: Baltalı Hano 1.327 izlenme - 2 hafta önce BALTALI HANO osmanlının son dönemiydi padişah vahdettin sarayına çekilmiş ne olacagını beklerken istanbulun varoşunda bir kadın adı hanzade bir kabadayının sevgilisi olan bu kadının bir oğlan cocuğu vardı daha 12 yaşında olmasına rağmen yaşının çok üstünde gözüküyordu. Zamanının coğunu kapı önünde geçiren çoçuk birgün kayıplara karışır, iz bulma ümidiyle yollara düşen hanzade kısa zaman sonra kabadayı sevgilisi tarafından vazgeçtirilir.bir daha dener bir daha ama kabadayı sevgilisi neden engel koydugunu anlayamaz ve kılık degiştirerek sevgilisini takip eder ..... nara atan gece yürüyüşleri yapan dükkanlardan haraç alıp bir hamamda son bulur kabadayını durağı .hanzade bir erkek kıyafetiyle içeri girer ve oğlunu hamam oğlanı olduğunu görür hamamı yakmaya yarayan odunların yanında duran baltayla 21 kişiyi sevgilisi dahil doğrayarak çoçuğunu alıp kanlar içinde mahalleye geri döner 17 ay boyunca semt ahalisine kan kusturan hanzade hiç bir kabadayıyı mahallesine sokmaz belki korkudan belki kadın olduğundan olsa gerek ,bir müttet sora haraç ve baltayla adam öldürmek suçundan yarğılanarak kurşuna dizilmeden önce asayış berkemel diyerek nara atar ve canını teslim eder. oğlundan hiç bir haber alınamaz kimine göre annesi oğlunu bir hamama külhanbey olması için koymuş kimine görede cumhuriyetin ilk yıllarında peydahlanan yeni kabadayılardan birisiymiş baltalı hanonun oğlu...
Aksaray'da Sopalı, Baltalı Kavga 00:40
Aksaray'da Sopalı, Baltalı Kavga 4.296 izlenme - 2 ay önce Aksaray’da bir apartmanda komşular arasında yaşanan sopalı, baltalı su kavgada 5 kişi yaralandı. Olay, Büyük Bölcek Mahallesi Büyük Bölcek Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Adem Ü. ve Yunus Emre Ü. ile Dünyamin M, İbrahim M. ve Ömer M. apartmanın suyunu kullanıp kullanmama meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce gruplar ellerine geçirdikleri sopa ve küçük baltalarla birbirine girdi. Güvenlik kamerasına yansıyan kavga, gruplardan birinin kaçması ile son bulurken, yaralıların bazıları kendi imkanları ile bazıları da ambulanslarla Aksaray Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hafif yaralı olan Dünyamin M. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Balta - Jimmy Diresta - Fireman Axe 12:20
Balta - Jimmy Diresta - Fireman Axe 1.459 izlenme - 1 ay önce Uzun zamandır Youtube üzerinden takip ettiğim bir yetenekli abimizin videosunu sizlerle paylaşmak istedim. Eksi ve yeni olmak üzere ahşap, metal üzerinde aklınıza gelebilecek ne varsa güzel bir şekilde yapıyor. Ben kanalında bulunan tüm videoları izledim ama örnek olması açısından bunu yüklüyorum. bu tarz videoları seviyorsanız youtube üzerinden takip edebilmeniz için link göndereceğim.
Balta ile Saç Kesmek! 00:50
Balta ile Saç Kesmek! 1.736 izlenme - 3 ay önce Uzak diyarlarda çekilen görüntülerde balta ve çekiç yardımıyla saçın nasıl kesilceğini öğreniyoruz efendim.
Baltayla Parfüm Kutusu Patlatmaca 00:06
Baltayla Parfüm Kutusu Patlatmaca 18.240 izlenme - 3 yıl önce Daha Önce Balta İle Parfüm Kutusu Patlatmadıysanız Bu Videoyu İzlemeniz Lazım
Bowling Topu 45 Metre Yükseklikten Baltanın Üzerine Atılırsa Ne Olur? 07:06
Bowling Topu 45 Metre Yükseklikten Baltanın Üzerine Atılırsa Ne Olur? 1.261 izlenme - 2 ay önce Bowling Topu 45 Metre Yükseklikten Baltanın Üzerine Atılırsa Ne Olur? Yavaşlatılmış görüntüler ile 45 metre yükseklikten bowling topu balta üzerine bırakılırsa.
Kung Fu Sokağı - Kung Fu Hustle (95 dk) 01:35:22
Kung Fu Sokağı - Kung Fu Hustle (95 dk) 10.703 izlenme - 1 yıl önce Çin'de tüm zengin mahallerini Balta Çetesi kontrol etmektedir ve haraçları toplamaktadır. Yalnızca yoksul ve gecekondu mahallerine karışmamaktadırlar. Sing, Balta Çetesi'ne katılmak istemektedir fakat bir türlü çeteye dahil olamaz. Sing, bir gün yoksul bir mahalleye gidip kendini Balta Çetesi olarak tanıtır. Fakat bir süre sonra gerçek Balta Çetesi'de aynı mahalleye gelir.
Balta İle Saç Kesen Bir Acayip Berber 00:50
Balta İle Saç Kesen Bir Acayip Berber 1.535 izlenme - 3 ay önce Saç kesme konusundaki yeteneklerini balta ile sergileyen berber! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
2012 Stihl Motorlu Testere Olimpiyatları 03:45
2012 Stihl Motorlu Testere Olimpiyatları 2.804 izlenme - 7 ay önce Merhabalar, ilgimi çeken ve rahatlatıcı bulduğum bir videoyu sizinle paylaşmak istedim, videoda 2012 yılında gerçekleştirilen "Mid-Atlantic Pro Qualifier: Hot Saw" adlı yarışmanın bir bölümünü izleyeceksiniz.Bu yarışmada toplam 6 kategori bulunmakta; ilk olarak yarışmacıların kendi yapımları olan çoğunluka arazi motorları, kar motorları, ve tekne/bot motorlarından yararlanarak yaptıkları "Hot Saw" adı verilen el yapımı motorlu testereleriyle hakem tarafından kütüğe çizilmiş çizgiye kadar en kısa sürede en çok dilimi kesmesi bekleniyor. 2. bölümde yarışmacının uzun tek taraflı el testeresiyle 19inç çapındaki çam ağacından bir dilimi kesmesi hedefleniyor, yarışmacı keserken bir yardımcı da el testeresinin kütükle temas eden yerine sprey ile yağ püskürterek daha rahat bir kesim yapmasını sağlıyor. 3. bölümde dikey duran ve çapı 12-14inç arasında değişen çam kütüğünü 2 yarışmacı en kısa sürede balta ile ortadan ikiye ayırmaya çalışıyor, ilk ayıran kazanıyor. 4. bölümde yarışmacılar standart MS 660 STIHL Magnum® motorlu testere kullanıyor ve yarışma başlangıcına kadar elleri testerede değil de kütükte bekliyor, hakem silahını ateşlediğinde ise testerelerini çalıştırıp yine belirlenen çizgiye kadar en kısa sürede kesmeye çalışıyorlar. 5. bölümde yarışmacılar üstünde durdukları 12-14inç çapında çam kütüklerini ellerinde baltalar ile en kısa sürede ortadan ayırmaya çalışıyorlar. 6. ve son bölümde ise yaklaşık 2.80metre uzunluğunda bir ağaç kütüğünde basamak koymak için oyuklar açıp, oyuklara 15cm uzunluğunda basamaklar yerleştiriyor ve tepesine ulaşıyor, tepeye ulaştıktan sonra ise balta ile aşağı doğru kesmeye başlıyorlar. Ayrıca konuyu araştırırken motorlu testere koleksiyoncularının olduğunu bile gördüm: http://www.chainsawcollectors.se/phpbb3/index.php
Türk Kızına Öpüşme Şakası Dayakla Bitti 03:08
Türk Kızına Öpüşme Şakası Dayakla Bitti 4.334 izlenme - 9 ay önce Cinsel tacizin son zamanlarda sıkça tartışıldığı Türkiye'de Youtube'a yüklenen bir video büyük tartışmaya sebep oldu. Dagearg TV kullanıcı adıyla yüklenen videoda Doğukan Balta adlı genç sokakta rastgele durdurduğu bir kıza önce adres sorma bahanesiyle yaklaşıyor sonra ise "dudağından öpebilir miyim?" diyor. Ancak Doğukan Balta adlı genç bunu yaparken hem kızın yolunu defalarca kesiyor hem de fiziksel müdahalede bulunuyor. Sonrasında ise genç kız çantasından çıkardığı biber gazını Balta'nın yüzüne sıkıyor ve tekmelemeye başlıyor. Şaka adı altında yapılan bu taciz olayı böylelikle kızın kaçıp kurtulmasıyla son buluyor. Yabancı youtube kanallarında sıkça yapılan bu sözde şakayı Türkiye'de denemeye kalkan gencin yüzü ise uzun süre biber gazının etkisiyle yanıyor. Bazı Youtube kullanıcıları bu olayın şaka sınırını aştığını düşünüyor. Bazıları ise olayın tamamen kurgu olduğu görüşünde. Normal şartlar altında savcılığın alanına girebilecek bu olayın "şaka sınırlarını aştığı" ve yapanların başını adli olarak belaya sokacağı görüşü ise ağırlık kazanıyor.
Hızar Çalışmayınca Çıldıran Dayı 00:55
Hızar Çalışmayınca Çıldıran Dayı 2.403 izlenme - 7 ay önce Karadenizli dayı ormandan getirdiği ağaçları kesmek için hızarını çalıştırmak istemiş ancak hızar çalışmayınca deliye dönen dayı almış baltayı eline başlamış hızarı parçalamaya.
Hakan Balta Hayatının Çalımını Yedi 00:18
Hakan Balta Hayatının Çalımını Yedi 10.196 izlenme - 2 yıl önce A.B.D ile Türkiye arasında oynanan hazırlık maçında Amerikalı oyuncu Clint Dempsey, Hakan Balta'ya öyle bir çalım attı ki.
DÜNYANIN EN GÜÇLÜ BALTASI! - Muhteşem Baltalar Modu - Minecraft mod Tanıtımı TÜRKÇE 08:04
DÜNYANIN EN GÜÇLÜ BALTASI! - Muhteşem Baltalar Modu - Minecraft mod Tanıtımı TÜRKÇE 3.379 izlenme - 8 ay önce Kanalıma Abone Ol: http://goo.gl/LouE6w Minecraft Haritaları - Modları - Texture Packleri indirmek için - http://minecraftstone.com ANDROİD MOBİL UYGULAMAMI İNDİRMEK İÇİN - https://goo.gl/WqU9IQ IOS MOBİL UYGULAMAMI İNDİRMEK İÇİN: https://goo.gl/C6HzXG Sponsorluk ve Reklam Teklifleri için - batus0534@gmail.com Bu Serilerime Bakmış mıydınız ? Minecraft Muhteşem Yüzyıl - https://goo.gl/StrBlg Minecraft GTA V - https://goo.gl/tpTeUQ GTA V Modları - https://goo.gl/8CZqNs Minecraft Mod Tanıtımları - https://goo.gl/mmpMXg Videolarımı izleyerek hem eğlenebilir hem de farklı teknikler öğrenerek minecraft oyun keyfini üst sıralara taşıyabilirsin. Bunun yanı sıra birçok farklı, yeni ve ücretsiz olarak minecraft map'leri minecraftstone.com sitemizden ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İletişim Bilgileri Instagram Hesabım : https://instagram.com/batuhancelik31 Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/bthnclks Kişisel İnternet Sitem : http://batuhancelik.org Twitter Hesabım : http://twitter.com/batuhancelik31 Ask.fm Hesabım: http://ask.fm/batuhancelik31 Snapchat Kullanıcı Adım: batuhancelik31 Whole Tree Axe Modunu indirmek için: http://adf.ly/1XhYpQ TreeCapitator Modunu indirmek için (şart değil): http://adf.ly/1XhYvm
Gerçek Kesit - Baltalı İnfaz (Bonus: Pezevenk Cesi) 56:55
Gerçek Kesit - Baltalı İnfaz (Bonus: Pezevenk Cesi) 1.959 izlenme - 6 ay önce gerçek kesit'in efsane bölümü baltalı infaz sonunda halka sunuldu. Pezevenk cesi, hanım balta nerde? repliklerinin olduğu bölüm bulunduğuna göre artık rahat bir şekilde ölebiliriz. sıkıdurun kim bu pezevenk cesi? http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2168/sari-biyik-ne-is-yapiyoruz-biz
Kiremitten Ev Yapan Adamın Balta Yapması 04:22
Kiremitten Ev Yapan Adamın Balta Yapması 2.849 izlenme - 1 yıl önce Ormanın Ali Ağaoğlu'su, ormanda bulduğu her yere ev yapan Avustralyalı ağabeyimiz bu bölümde bildiğin Allah'ın taşını eğip büküp, kırıp döküp balta yapıyor. Adam cilalı taş ile yontma taş devrinden sıçrayıp gelmiş. Ormanın içinde dünya tarihini yeniden yaşıyor herif. 1 yıla kalmaz Fransız ihtilaline kadar götürür bu işi.
İnanılmaz Keskin Savaş Baltası 00:59
İnanılmaz Keskin Savaş Baltası 3.120 izlenme - 1 yıl önce İnanılmaz Keskin Savaş Baltası Vikinglerin savaş baltalarına benzeyen, aşırı keskin balta.
Balta Fırlatma 05:14
Balta Fırlatma 13.410 izlenme - 9 yıl önce mucizeler gecesinde balta show
Kung Fu Sokağı İzle 01:39:26
Kung Fu Sokağı İzle 430 izlenme - 8 ay önce .....................................................................................................................................................................................................
Geleneksel Finlandiya Ahşap Ev Yapımı 25:11
Geleneksel Finlandiya Ahşap Ev Yapımı 2.779 izlenme - 1 yıl önce Ciddi manada hipnoz etkisi yaratan güzel bir video. Ahşap ev yapımı videomuz da hiç bir elektronik unsur olmayışı tamamının el emeği göz nuru sanatsal bir iş olduğu kanaatindeyim. Çivinin dahi sadece çatı yapımında kullanıldığı ahşap evimiz, tahtaların birbirine geçirilmesi ile inşa edilmiştir. İyi seyirler efenim.
Baltayı Arkadaşının Ayağına Vurdu 01:12
Baltayı Arkadaşının Ayağına Vurdu 10.059 izlenme - 8 yıl önce naptın be adam
Ferdi Özbeğen ve Banu Alkan'ın Serserilerle Savaşı 02:05
Ferdi Özbeğen ve Banu Alkan'ın Serserilerle Savaşı 1.119 izlenme - 8 ay önce Evlerine basan serserilere karşı canla başla mücadele eden Banu Alkan ve Ferdi Özbeğen önce serserilerle silahlı çatışmaya girer ama Ferdi Özbeğen yaralanınca Banu Alkan üstün balta fırlatma tekniği ile kocasını kurtarır.
Sneijder: 'Ustacım bol acılı olsun' 00:06
Sneijder: 'Ustacım bol acılı olsun' 2.578 izlenme - 1 yıl önce Şef: Hakan ve Sneijder ortaya bir kebab istiyorlar
H1Z1 Crafting - Campfire Yakma - Ağaç Kesmek - Barınak Yapmak - Ok ve Yay - Daha Fazlası... 10:18
H1Z1 Crafting - Campfire Yakma - Ağaç Kesmek - Barınak Yapmak - Ok ve Yay - Daha Fazlası... 3.551 izlenme - 2 yıl önce H1Z1 Detaylı Crafting listesi ve Harita için ; http://turkishplayer.com/oyun-haberleri/h1z1-haritasi-ve-detayli-craft-listesi/ Merhaba arkadaşlar H1Z1 oyununda ihtiyacınız olan tüm bilgileri topladığımız videomuza hoş geldiniz. H1Z1 campfire yapma ve yakma , Balta craft ve ağaç kesme, Barınak - Shelter yapmak , H1Z1 bow - Ok ve yay yapmak , H1Z1 Tarım ve H1Z1 hakkında tüm merak ettikleriniz sizin için hazırlandı. Not: wooden metal demişim kusura bakmayın metal çok lazım olduğundan aklımda kalmış :) wooden log olucak .
 Fizik Kurallarına Tecavüz Eden Balta (Mühendislik İçerir) 07:30
Fizik Kurallarına Tecavüz Eden Balta (Mühendislik İçerir) 2.813 izlenme - 2 yıl önce Vipukirves denen bu gavur icadı meret akıl almaz şekilde kütükleri kağıt gibi kesiyor.
Balta Yapımı - Demirci Ustası 06:13
Balta Yapımı - Demirci Ustası 870 izlenme - 1 yıl önce Demircilik sanatının ne denle zor, ağır ama bir o kadar da zarif ve görsel bir sanat olduğunu gösteren bir içerik. Her ne kadar bir balta yapımı söz konusu olsa da endüstriyel yapılarda da bir el emeği söz konusu ise bunu sanatsal yanını da düşünmek gerek. John Neeman adı altında yapılan işlerin sitesi de bu http://www.neemantools.com
Zıpçıktı Cafer (1995 - 55 dakika) 55:23
Zıpçıktı Cafer (1995 - 55 dakika) 1.800 izlenme - 1 yıl önce Amerikan yapımı Problem çocuk filminin birebir kopyasıdır Zıpçıktı Cafer. Konu falan her boku aynıdır fakat bizim Cafer'in daha gerçekçi(!) daha samimi olması özellikle ses tonuyla ortalığı yıkıp geçerek gerçek bir problem çocuk olması izleyiciye onu, orjinal karakterden daha çok sevdirmiştir. Bu arada 2006 yılında aramızdan ayrılan Cafer'i (Şenol Coşkun) rahmetle anıyor, alkışlarla yaşatmaya devam ediyoruz
hatchet 01:44
hatchet 4.400 izlenme - 6 yıl önce bir turist grubu new orleans'ta kamp kurmaya gider. kamp yerleri bir bataklığın yanıdır ve oldukça ürkütücü bir yerdir. burada victor crowley'in korku dolu öyküsünü öğrenirler. bu öyküyü gecenin ilerleyen dakikalarında dehşet içinde keşfedeceklerdir. gece başlayan tuhaf olaylar kanlı bir şekle bürünecektir.
İsveç Usulü Taco Yapmak 05:02
İsveç Usulü Taco Yapmak 1.834 izlenme - 1 yıl önce Daha önceden Pizza yapan bu çakma israf adamlar bu sefer de Taco yapıyorlar. Neyse ki bunların yaptığı yenebiliyor. Malzemeler: Soğan Domates Salatalık Biber Mısır Avokado Tuz-Karabiber Chili Limon Sarımsak Sıvıyağ Taco Muz-Ananas Kıyma Zevkinize göre soslar, ketçap mayonez Satır, el baltası, savaş baltası ve isteğe göre envai çeşit silah. ve tabi ki bunların favori içeceği süt. Pizza tarifi için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/213400/isvec-usulu-pizza-cakma-israf-adam
Minecraft'ta Tahta Balta Yapımı 00:12
Minecraft'ta Tahta Balta Yapımı 2.082 izlenme - 3 yıl önce Taş Koyarsanız Demir Balta Olur
çift jandarma geliyor-barhal festivali-filiz iikay balta tulum-artvinliyiz.net 04:29
çift jandarma geliyor-barhal festivali-filiz iikay balta tulum-artvinliyiz.net 4.672 izlenme - 5 yıl önce çift jandarma geliyor/şavşat türküsütulumfiliz ilkay baltatürküahmet yıldırımyaşar urhan tekin muammer yıldırım ve cevat yeşilyurtkameracevat yeşilyurtyer barhal pansiyon 2011www.artvinliyiz.net/artvin web portalı