Hoşgeldiniz!

balyoz davası

Balyoz Davası'nda 163 Subayın Tutuklanma Anları 06:22
Balyoz Davası'nda 163 Subayın Tutuklanma Anları 1.868 izlenme - 3 yıl önce Türkiye ve hukuk tarihine büyük bir kara leke olarak geçen, insanların boş yere ömürlerinden yıllar çalan, hatta bazılarını ölüme götüren (Ali Tatar, Berk Erden, Murat Özenalp, Cem Aziz Çakmak) "Balyoz" isimli kirli tezgâhın tarihi görüntüleridir.
Engin Alan'ın  Tahliye Sonrası Yaptığı Konuşma 03:31
Engin Alan'ın Tahliye Sonrası Yaptığı Konuşma 117 izlenme - 4 yıl önce Engin Alan Cezaevi Çıkışında Gazetecilere Açıklama Yaptı. işte Engin Alan’ın Sözlerinden Satır Başları: "önce Teşekkür Ediyorum. Birinci Söyleyeceğim Şu: Anayasa Mahkememiz Verdiği Bu Karar İle İki Şey Yaptı. Özel Yetkili Mahkemelerin Yaptıkları Hukuksuzluklar Sonunda Yerlerde Sürünen Türk Yargısının İtibarını Adına Yargı Erkini Kullandığı Türk Halkına İade Etti. ikinci Olarak.. Bugüne Kadar Olan Hiçbir Şey Yok Sayılamaz. Eğer Yok Sayar İsek Hayatlarını Sağlıklarını Kaybeden Arkadaşlarımıza İhanet Olur. Bu Alçaklığı Yapan Planlayan Destekleyen Ne Kadar Namussuz Varsa Bunlar Bu Ülkenin Vicdanlı Onurlu Yargıçlarının Karşısına Oturup Hak Ettikleri Cezayı Alana Kadar Sürecek. üçüncü Olarak… Biz İçerideyken Hiçbir Şekilde Cevap Verme İmkanımız Yokken Başta Tv’de Bir Gazetelerde Bir Anamıza Küfür Etmeyen Utanmazlar Dahil Herkese Sıfatı, Mevkii Ne Olursa Olsun Söyleyecek Sözümüz Vardır. Ve Zamanı Geldiğinde Bu Sözleri Herkes Duyacaktır. Allah Ölmüş Arkadaşlarımıza Rahmet Hastalarımıza Şifa Versin Bu Zor Ve Çileli Süreçte Çile Çeken Ailelerimiz Fedakar Avukatlarımız Türk Milletinin Bize İnan Tüm Fetrtler,ine Partimizingenel Başkanına Milletvekillerine Teşekkür Ve Şükranlarımı Sunuyorum."
Balyoz Davası'nın İlk Kez Yayınlanan Görüntüleri 09:59
Balyoz Davası'nın İlk Kez Yayınlanan Görüntüleri 101 izlenme - 5 yıl önce Odatv, Balyoz Davasının Şok Görüntülerine Ulaştı. Kamuoyunun Çokça Merak Ettiği Ve Üst Düzey Generallerin Yargılandığı Balyoz Davasının Tarihi Görüntüleri
Engin Alan'ın Tahliye Sonrası Yaptığı Konuşma 01:59
Engin Alan'ın Tahliye Sonrası Yaptığı Konuşma 119 izlenme - 4 yıl önce Mhp Milletvekili Emekli Korgeneral Engin Alan, Anayasa Mahkemesinin Balyoz Davası'na İlişkin İhlal Kararı Kapsamında Sincan Cezaevinden Tahliye Edildi. alan Cezaevi Çıkışında Gazetecilere Açıklama Yaptı. 19 Haziran 2014
Çetin Doğan'ın eşi gözyaşlarına boğuldu 00:27
Çetin Doğan'ın eşi gözyaşlarına boğuldu 62 izlenme - 6 yıl önce Çetin Doğan'ın eşi gözyaşlarına boğuldu İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi?nde görülen, 250'si tutuklu 365 sanığın yargılandığı Balyoz Davası?nda karar açıklandı. Mahkeme heyeti; Özden Örnek, Çetin Doğan ve İbrahim Fırtına için ağırlaştırılmış müebbet cezası verdi. Cezalar 20 yıla indirildi. Açıklanan kararın ardından Çetin Doğan'ın eşi gözyaşlarına boğuldu.
Balyoz Davası Sanığı Emekli Albay Halil Yıldız, Ölü Bulundu 00:15
Balyoz Davası Sanığı Emekli Albay Halil Yıldız, Ölü Bulundu 65 izlenme - 5 yıl önce Balyoz Planı davasında tutukluyken bir süre önce tahliye olup tutuksuz olarak yargılanan emekli Albay Halil Yıldız'ın, ilçeye bağlı Yalıkavak Beldesi'ndeki evinin bahçesinde yerde hareketsiz yattığını gören komşuları, bugün saat 17.30 sıralarında... Balyoz Planı davasında tutukluyken bir süre önce tahliye olup tutuksuz olarak yargılanan emekli Albay Halil Yıldız'ın, ilçeye bağlı Yalıkavak Beldesi'ndeki evinin bahçesinde yerde hareketsiz yattığını gören komşuları, bugün saat 17.30 sıralarında durumu, sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen acil yardım ekiplerinin kontrolünde, 60 yaşındaki Halil Yıldız'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Vücudunda herhangi bir darp, cebir, kesici, delici ve ateşli silah yaralanmasına bağlı iz bulunmadığı belirtilen Yıldız'ın kafatasından kan geldiği, bununda düşmeye bağlı olarak gerçekleşmiş olabileceği belirtildi. Yapılan olay yeri incelemesinin ardından Halil Yıldız'ın cesedi, kesin ölüm nedenini belirlenebilmesi amacıyla Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. ÇOCUKLARI Bodrum'A HAREKET ETTİ Öte yandan; Emekli Albay Halil Yıldız'ın, Biri kız iki çocuk babası olduğu öğrenildi. Avusturalya'da eğitim gören kızı ile İstanbul'da bulunduğu belirtilen oğlunun olayı haber aldıkları ve Bodrum'a yola çıktıkları kaydedildi. Eşinden yaklaşık 1 buçuk yıl önce boşandığı belirtilen emekli Albay Halil Yıldız'ın, Yalıkavak'taki evinde 6 yıldır oturduğu ifade edildi.
Kitabında Darbecileri isim isim Yazan Komutan Konuştu 01:46
Kitabında Darbecileri isim isim Yazan Komutan Konuştu 30 izlenme - 2 yıl önce Balyoz mağduru, emekli Jandarma Kurmay Albay Mustafa Önsel 2010 yılından itibaren yapılan tüm atamaların soruşturulması gerektiğini söyledi. Uzmanlar TV ekranlarında, terör örgütü FETÖ'nün askeri darbe girişiminin ardından, TSK'daki darbeci yapılanmaya yönelik mücadelede bugüne kadar ihmal edilen konuları ele alıyor. Balyoz Davası'nda, FETÖ'nün mağdur ettiği, emekli Jandarma Kurmay Albay Mustafa Önsel "Ağacın Kurdu - Fethullah'ın Askerleri" adlı bir kitap yazdı ve ordumuzdaki FETÖ'cü yapılanmayı deşifre etti.
Engin Alan: Öcalan Çıkarsa Şöyle Bir Kucaklaşırız 00:21
Engin Alan: Öcalan Çıkarsa Şöyle Bir Kucaklaşırız 67 izlenme - 4 yıl önce Balyoz Davası'ndan 2 hafta önce serbest kalan MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan "Öcalan çıkarsa şöyle bir kucaklaşırız" dedi.
Balyoz Davası 00:58
Balyoz Davası 37 izlenme - 5 yıl önce Balyoz Davası
Balyoz Davasında Kumpas İddialarına İlişkin Soruşturmada 5 Şüpheli Hakkında Gözaltı Kararı 01:29
Balyoz Davasında Kumpas İddialarına İlişkin Soruşturmada 5 Şüpheli Hakkında Gözaltı Kararı 1 izlenme - 2 ay önce Balyoz davasında kumpas iddialarına ilişkin soruşturmada 5 şüpheli hakkında gözaltı kararıİSTANBUL - İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca Balyoz planı davasında kumpas iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında 5 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.
TÜBİTAK'ın kritik raporu, Tarafsız Bölge'de tartışılıyor 00:31
TÜBİTAK'ın kritik raporu, Tarafsız Bölge'de tartışılıyor 17 izlenme - 4 yıl önce Aranan delil bulundu mu? TÜBİTAK, en önemli delil sayılan 5 NO'lu harddisk'i inceledi... İçinden suga, oraj, sakal gibi planların çıktığı ve Balyoz davasına temel olan 5 NO'lu DVD'de, sistem saati geri alınmış, bilgisayardan veri aktarımı yapılmış. Rapora göre, Poyrazköy, Balyoz ve amirallere suikast davalarının temelinin oluşturan 5 NO'lu harddisk ile oynanmış... TÜBİTAK'ın en önemli delile verdiği bu kritik rapor, yeniden yargılamaların önünü açacak mı? Ahmet Hakan soruyor, Kanaltürk Ankara Temsilcisi Faruk Mercan, Balyoz davası sanık avukatları Salim Şen, Hüseyin Ersöz ve Balyoz sanığı Tümgeneral Ahmet Yavuz'un avukat oğlu Selim Yavuz ve emekli Askeri Yüksek İdare Mahkemesi hakimi Veysi Savaş Tarafsız Bölge'de tartışıyor... Tarafsız Bölge; 27 Ocak Pazartesi günü 21.30'da CNN TÜRK'te...
Mehmet Ali Şahin - Balyoz Davasındaki Tahliyeler 02:53
Mehmet Ali Şahin - Balyoz Davasındaki Tahliyeler 14 izlenme - 4 yıl önce Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Balyoz Davasındaki Tahliyelere İlişkin, "sanki Anayasa Mahkemesi Bu Hükümlüleri, Balyoz Davası Sanıklarını Beraat Ettirmişler Gibi İzlenim Verilmeye Çalışılıyor.
Her Şey  - 1 Eylül 2015 55:59
Her Şey - 1 Eylül 2015 7 izlenme - 3 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Balyoz'da sıra sahtecilerde 01:08:05
Balyoz'da sıra sahtecilerde 3 izlenme - 3 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli, soruları yanıtladı - 04:10
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli, soruları yanıtladı - 6 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, Balyoz Davası'ndaki ihlal kararıyla ilgili "Anayasa Mahkemesinin verdiği bu kararı, özgürlüklerin genişletilmesi, hukuk devleti ilkesinin tam olarak hayata geçirilmesi, eksiksiz uygulanması noktasında önemli bir karar, olumlu bir karar olduğunu düşünüyorum" dedi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: 01:46
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Davanın Adil Olmadığını Biliyorduk" 1 izlenme - 4 yıl önce Kılıçdaroğlu, Anayasa Mahkemesi’nin Balyoz Davası’na ilişkin aldığı kararla ilgili açıklamalarda bulundu.