Hoşgeldiniz!

bana her şey yakışır

Susmayan Kadın  - Bana Her Şey Yakışır 01:08
Susmayan Kadın - Bana Her Şey Yakışır 1.745 izlenme - 3 yıl önce Bugün yayınlanan programda Artvinli bayan programı birbirine katmış, çok pis konuşuyor, işin garibi kadın hem seri hem net konuşuyor. Kendi deyişine göre istemsiz dakikada 100 kelime konuştuğu çok oluyormuş, klonuş abla sana her şey yakışır.
Bana Herşey Yakışır'ın Dekolte Vermese Ölecek Yarışmacısı 04:41
Bana Herşey Yakışır'ın Dekolte Vermese Ölecek Yarışmacısı 1.407 izlenme - 4 yıl önce Yeni Rastgeldim Ve Araştırdıkça Daha Çok İçerik Buldum Galiba İngiltere De Meslek Haline Gelmiş Bu Erotik Hipnozculuk En İlginçleri Ve Eğlendirenlerden Birini Yükledim. Sahte Olma İhtimali Vardır Belki.
Bana Her Şey Yakışır  23.hafta Fragmanı 01:17
Bana Her Şey Yakışır 23.hafta Fragmanı 1.242 izlenme - 5 yıl önce Hedef, haftanın en şık kadını olmak! Süre; yalnızca 3 saat. Bu hafta için belirlenen bütçe 1.000 TL... Hedef ise haftanın en şık kadını olmak. Her hafta farklı bir konseptin konu edildiği yarışmamızda, bu haftanın konsepti "Film Galasına Gidiyorsun" Yarışmacılarımız elbiseden, ayakkabıya, takıdan, çantaya, makyajdan saç tasarımına kadar 3 saat içerisinde kendilerince en güzel kombinlerini oluşturup konsepte göre en şık kadın olabilmek ve büyük ödül 10 bin lirayı kazanmak için yarışacak. İşte 84. haftanın yarışmacıları: İlk yarışmacımız: Nurcan Doğanlar İkinci yarışmacımız: Aysel Simge Yılmaz Çarşamba günü yarışacak olan yarışmacımız: Müşerref Aydoğdu Perşembe günü yarışacak olan yarışmacımız: Melek Balkan Cuma günü yarışacak olan yarışmacımız: Pınar Babadağ Acaba haftanın en şık kadını bu 5 kadın arasından kim olacak? "Film Galasına Gidiyorsun" konseptinde neler giyilmeli ve hangi renkleri tercih etmeli? Bana Her Şey Yakışır'ın moda yorumcusu Cengiz Abazoğlu bu konuda neler söyleyecek, hanımlara hangi tüyoları verecek? HEPSİ HAFTA İÇİ HER GÜN 12:50'DE BANA HER ŞEY YAKIŞIR'DA
Bana Her Şey Yakışır'da Büyük Kaza! 01:21
Bana Her Şey Yakışır'da Büyük Kaza! 720 izlenme - 4 yıl önce Bana Her Şey Yakışır'da Büyük Kaza!
Bana Her Şey Yakışır - Cam Kapıya Çarpan Kız 01:21
Bana Her Şey Yakışır - Cam Kapıya Çarpan Kız 494 izlenme - 4 yıl önce Bana Her Şey Yakışır - Cam Kapıya Çarpan Kız
Hakan Akkaya Yarışmacının Çorabını Yırttı 01:34
Hakan Akkaya Yarışmacının Çorabını Yırttı 385 izlenme - 5 yıl önce Hakan Akkaya Yarışmacının Çorabını Yırttı
Cengiz Abazoğlu'ndan Kokteyl Kombini (Bana Her Şey Yakışır) 01:34
Cengiz Abazoğlu'ndan Kokteyl Kombini (Bana Her Şey Yakışır) 315 izlenme - 5 yıl önce Cengiz Abazoğlu'ndan Kokteyl Kombini (Bana Her Şey Yakışır)
Cama Toslayan Yarışmacı (Bana Her Şey Yakışır) 01:21
Cama Toslayan Yarışmacı (Bana Her Şey Yakışır) 193 izlenme - 4 yıl önce Bana Her Şey Yakışır'da Cama Toslayan Yarışmacı
Bana Her Şey Yakışır 04:09
Bana Her Şey Yakışır 133 izlenme - 5 yıl önce İyi İzlemeler