Hoşgeldiniz!

Bangerz Tour Videoları

Miley Cyrus'ın Çıplak Olunca Kendini Seksi Sanması 04:25
Miley Cyrus'ın Çıplak Olunca Kendini Seksi Sanması 1.878 izlenme - 2 yıl önce Daha düne kadar Disney Channel'da yayınlanan Hannah Montana adlı diziyle çocukların gözdesi olan 21 yaşındaki Miley Cyrus, "Ben büyüdüm lan artık" dercesine saçma sapan hareketlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor. Bangerz World Tour adını verdiği konserlerinde bir türlü kapatamadığı bacak arası ve sürekli dışarıda duran dili ile kendini seksi sanan Miley Cyrus'un sahnedeki hareketleri hepimize ibret verecek türden. Dikkat diyelim, seksten ve kadından soğuyabilirsiniz.
Miley Cyrus - Bangerz Tur 06:41
Miley Cyrus - Bangerz Tur 3.004 izlenme - 3 yıl önce Miley Cyrus - Bangerz Tur
Miley Cyrus & Katy Perry (Bangerz Tour) Staples Center 00:15
Miley Cyrus & Katy Perry (Bangerz Tour) Staples Center 1.405 izlenme - 3 yıl önce (I kissed a girl and I liked it) Miley Cyrus besando a Katy Perry en el Bangerz Tour de Staples Center de los ángeles | Miley Cyrus kissing Katy Perry at the...
Miley Cyrus & Katy Perry (Bangerz Tour) Staples Center 00:15
Miley Cyrus & Katy Perry (Bangerz Tour) Staples Center 341 izlenme - 3 yıl önce Miley Cyrus & Katy Perry (Bangerz Tour) Staples Center
Miley Cyrus Bangerz Tour 04:14
Miley Cyrus Bangerz Tour 74 izlenme - 3 yıl önce Miley's opening of her concert! Singing SMS!
Miley Cyrus Amsterdam'da Seyircileri Çoşturdu 19:56
Miley Cyrus Amsterdam'da Seyircileri Çoşturdu 71 izlenme - 3 yıl önce Miley Cyrus Bangerz Tur'un Avrupa Konserlerinin Amsterdam Durağında Canlı Perfomanslarıyla Herkesi Etkiliyor.
Sms (Bangerz) - Miley Cyrus - Bangerz Tour Vancouver 04:14
Sms (Bangerz) - Miley Cyrus - Bangerz Tour Vancouver 29 izlenme - 3 yıl önce Miley's opening of her concert! Singing SMS!