Hoşgeldiniz!

bangkok

Fuhuşun Merkezi - Bangkok 02:54
Fuhuşun Merkezi - Bangkok 83.046 izlenme - 4 yıl önce Bangkok, dünyanın fuhuş merkezi olarak tanımlanıyor.. burada her türlü rezillik normal kabul ediliyor.. Paralı batılı turistlere küçücük kızların sunulduğu Bangkok'ta sokaklarda çekilen bu görüntüler fazla söze gerek bırakmıyor.. İşte o rezillikler.
Baby K - Roma - Bangkok ft. Giusy Ferreri 03:26
Baby K - Roma - Bangkok ft. Giusy Ferreri 55.469 izlenme - 3 yıl önce Baby K ft. Giusy Ferreri - Roma - Bangkok (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Vestiti in fretta perchè ho voglia di far festa sai non importa il trucco, la bellezza è in testa abbiamo visto il cielo piangerci addosso perciò balliamo ora che il sole è il nostro Voglio una musica che mi ricorda l’Africa all’improvviso tutto il mondo cambia pagina innamorarsi con la luna nel mare partire e tornare Senza sapere quando andata senza ritorno ti seguirei fino in capo al mondo all’ultimo secondo volerei da te, da Milano fino a Hong Kong passando per Londra, da Roma e fino a Bangkok cercando te Stacca dal tuo lavoro almeno per un po’ la vita costa meno trasferiamoci a Bangkok dove la metropoli incontra i tropici e tra le luci diventiamo quasi microscopici Abbassa i finestrini voglio il vento in faccia alza il volume della traccia torneremo a casa solo quando il sole sorge questa vita ti sconvolge senza sapere quando andata senza ritorno ti seguirei fino in capo al mondo all’ultimo secondo volerei da te, da Milano fino a Hong Kong passando per Londra, da Roma e fino a Bangkok cercando te Anche i muri di questa città mi parlano di te le parole restano a metà e più aumenta la distanza tra me e te giuro questa volta ti vengo a prendere senza sapere quando Volerei da te, da Milano fino a Hong Kong passando per Londra, da Roma e fino a Bangkok cercando te… __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Baby K - Roma - Bangkok ft. Giusy Ferreri Official Music Video Baby K feat. Giusy Ferreri - Roma - Bangkok Baby K - Roma - Bangkok ft. Giusy Ferreri Baby K ft. Giusy Ferreri - Roma - Bangkok Baby K - Roma - Bangkok feat. Giusy Ferreri
Baby K - Roma - Bangkok ft. Giusy Ferreri 02:54
Baby K - Roma - Bangkok ft. Giusy Ferreri 53.588 izlenme - 3 yıl önce Baby K ft. Giusy Ferreri - Roma - Bangkok (Lyric Video) Şarkı Sözleri (Lyrics): Vestiti in fretta perchè ho voglia di far festa sai non importa il trucco, la bellezza è in testa abbiamo visto il cielo piangerci addosso perciò balliamo ora che il sole è il nostro Voglio una musica che mi ricorda l’Africa all’improvviso tutto il mondo cambia pagina innamorarsi con la luna nel mare partire e tornare Senza sapere quando andata senza ritorno ti seguirei fino in capo al mondo all’ultimo secondo volerei da te, da Milano fino a Hong Kong passando per Londra, da Roma e fino a Bangkok cercando te Stacca dal tuo lavoro almeno per un po’ la vita costa meno trasferiamoci a Bangkok dove la metropoli incontra i tropici e tra le luci diventiamo quasi microscopici Abbassa i finestrini voglio il vento in faccia alza il volume della traccia torneremo a casa solo quando il sole sorge questa vita ti sconvolge senza sapere quando andata senza ritorno ti seguirei fino in capo al mondo all’ultimo secondo volerei da te, da Milano fino a Hong Kong passando per Londra, da Roma e fino a Bangkok cercando te Anche i muri di questa città mi parlano di te le parole restano a metà e più aumenta la distanza tra me e te giuro questa volta ti vengo a prendere senza sapere quando Volerei da te, da Milano fino a Hong Kong passando per Londra, da Roma e fino a Bangkok cercando te… __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Baby K - Roma - Bangkok ft. Giusy Ferreri Official Music Video Baby K - Roma - Bangkok (feat. Giusy Ferreri) Baby K feat. Giusy Ferreri - Roma - Bangkok Baby K - Roma - Bangkok feat. Giusy Ferreri Baby K - Roma - Bangkok (ft. Giusy Ferreri) Baby K ft. Giusy Ferreri - Roma - Bangkok Baby K - Roma - Bangkok ft. Giusy Ferreri
Fuhuşun Merkezi - Bangkok 02:54
Fuhuşun Merkezi - Bangkok 65.821 izlenme - 3 yıl önce Bangkok, dünyanın fuhuş merkezi olarak tanımlanıyor.. burada her türlü rezillik normal kabul ediliyor.. Paralı batılı turistlere küçücük kızların sunulduğu Bangkok'ta sokaklarda çekilen bu görüntüler fazla söze gerek bırakmıyor.. İşte o rezillikler.
36 Bangkok Uluslararası Motor Şovundaki Kızların Dansı  02:02
36 Bangkok Uluslararası Motor Şovundaki Kızların Dansı 22.930 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler Tayland'daki 36. Bangkok uluslararası motor şovundan. alpine standı önündeki şov kızlarının bir garip danslarını izliyoruz. ben pek çözemedim. ya şarkıya yabancılar ya da kafaları güzel
Bangkok'ta Tinder Kullanan Türk 02:20
Bangkok'ta Tinder Kullanan Türk 6.902 izlenme - 10 ay önce Bangkok'ta Tinder uygulamasının Türkiyedekinden farkı açıkca ortadadır. Lady boylar bile kezbanlardan daha iyi oldugu söyleniyor.
Finlandiya Sokak Lezzetleri - Yengeçli Yumurtalı Omlet 04:35
Finlandiya Sokak Lezzetleri - Yengeçli Yumurtalı Omlet 3.669 izlenme - 9 ay önce Gün geçmesin ki yeni bir sokak lezzetleri videosu ile karşılaşmayalım.Bu kez görüntüler Finlandiya'nın Caregobara kentinden efenim.Ben onlara sokak sanatçısı diyorum artık,çünkü onlar yemek değil,adeta sokak yemek kültürü ile bir şaheser yaratıyorlar.Sözü fazla uzatmadan buyrun videomuzu izleyelim.
Tayland'da Sokak Röportajı - Ne Sıklıkla Alkol Tüketiyorsunuz? 01:46
Tayland'da Sokak Röportajı - Ne Sıklıkla Alkol Tüketiyorsunuz? 6.265 izlenme - 2 yıl önce Tayland daki Turistlere ne sıklıkla alkol tüketiyorsunuz sorusunu sormuşlar ve karşılığında sıradan cevaplar alınmış. Yeşilli dayı alkolün etkisinden kurtulamamış anlaşılan, sondaki gençlerse alkole fazla bel bağlamışlar...
Bangkok'a Meteor Düşmesi 01:17
Bangkok'a Meteor Düşmesi 6.282 izlenme - 3 yıl önce Bu sabah saatlerinde gerçekleşen olayda Bangkok'a meteor düşmesi amatör kameralarca görüntülenmiş. Düşen meteorun boyu küçük olduğunda atmosferde yanıp, dağılmış. Sadece çakıl parçaları şeklinde yağmış. İzleyelim..
Tayland'da Kadının Eli Kimin Pipisinde Oyunu (+18) 05:39
Tayland'da Kadının Eli Kimin Pipisinde Oyunu (+18) 11.083 izlenme - 3 yıl önce Bu sefer de Jackass'ın o dönemki rakibi Dirty Sanchez'in Tayland'da oynadığı çılgın oyunu izliyoruz. Masanın altındaki kadının elinin kimin pipisinde olduğunu sırası gelenin bilmesi gerekiyor, aksi takdirde böcekli içkiyi içmek zorunda kalıyor. İzliyoruz..
Bangkok Sokak Lezzetleri 35:09
Bangkok Sokak Lezzetleri 3.083 izlenme - 2 yıl önce Uzak Doğu'da hazırlanan ve tüketilen aperatif ağırlıklı yiyeceklere ait uzun soluklu bir içerik.
Yolcu Otobüsü Terminalin İçine Daldı - Tayland 01:17
Yolcu Otobüsü Terminalin İçine Daldı - Tayland 1.687 izlenme - 2 yıl önce Talyand'ın başkenti Bangkok'ta otobüs dehşet saçtı. Tayland'da yolcu almak için terminalde bekleyen otobüs bir anda hareket ederek bekleme salonuna daldı. Şoför, otobüsü çalışır halede bırakarak ofise gitmiş ve geri geldiği anda bir anda hareket ettiğini gördü. Otobüsün sürücüsü 49 yaşındaki Pongthep Kaeosonthi polis tarafından gözaltına alındı. Otobüsün içinde bulunan 17 yolcudan 4 kişi hafif yaralandı. Kazadan ölen olmaması büyük bir olay ucuz atlatılmış oldu.
arabanin geldigi son nokta budur taylandlilar bili 01:27
arabanin geldigi son nokta budur taylandlilar bili 5.461 izlenme - 8 yıl önce butun bu ses arabadan cikiyor ustundede kizlar dans ediyor www.taylandlife.net eglenceninn adrersi
Boom Boom Bangkok Locc Remix B.e.p 03:27
Boom Boom Bangkok Locc Remix B.e.p 2.648 izlenme - 8 yıl önce b.e.p_boom_boom_bangkok_(locc_remix)
Kadın Turistin Memelerini Elleyen Çapkın Orangutan 00:12
Kadın Turistin Memelerini Elleyen Çapkın Orangutan 703 izlenme - 2 yıl önce Bangkok'da Safari World hayvanat bahçesine her gün binlerce turist geliyor. Bir kadın turist orangutanla fotoğraf çekinmek isterken hayvanın tacizi karşısında şoke oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bangkok Revenge Fragman 01:18
Bangkok Revenge Fragman 843 izlenme - 4 yıl önce Bangkok Revenge
bangkok love story fragmanı 1 03:09
bangkok love story fragmanı 1 1.275 izlenme - 7 yıl önce mehk geçimini başkaları için adam öldürmekle sağlamaktadır. en son aldığı işte ıtt adlı kurbanının suçsuz olduğunu öğrenir. aldatıldığının farkına varan mehk ıtti öldürmez ama mafya ile girdiği çatışmada yaralanır fakat ikili kaçmayı başarırlar. artık hem mafya peşlerinden onları öldürmek için gelmekte hem de kurbanken kurtarıcı olan ıtt ile cellatken kaçak olan mehk arasında duygusal bir kovalamaca yaşanmaktadır.
Bangkok Pazaryerinden Geçen Tren 00:41
Bangkok Pazaryerinden Geçen Tren 552 izlenme - 3 yıl önce Yuh be kardeşim başka yer mi yok. Yoksa hayatlarına heyecan mı getiriyolar anlamadım. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bangkok Sokak Mutfağından Tatlı 04:00
Bangkok Sokak Mutfağından Tatlı 673 izlenme - 3 yıl önce Yumurta, muz ve ahmet abinin özel sosu ile birlikte bangkok'un kerhane tatlısı.
Baby K feat. Lali – Roma - Bangkok 02:53
Baby K feat. Lali – Roma - Bangkok 290 izlenme - 1 yıl önce Baby K – Roma - Bangkok ft. Lali [Music Video Klip 2017] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Regia e Dop: Gaetano Morbioli Casa di Produzione: Run Multimedia Editing: Mauro Pittarello Producer: Carlotta De Conti Aiuto Regia: Peter Facchetti Ass.te di Produzione: Sara Cantù Resp. Tecnico: Guglielmo Magagna MUA Baby K: Daniela Zeqo Runner: Marco Menini Şarkı Sözleri (lyrics): [Verse 1: Baby K] Yo, Baby K Vestiti in fretta perché ho voglia di far festa Sai non importa il trucco, la bellezza è in testa Abbiamo visto il cielo piangerci addosso Perciò balliamo ora che il sole è il nostro Voglio una musica che mi ricorda l’Africa All’improvviso tutto il mondo cambia pagina Innamorarsi con la luna nel mare Partire e tornare [Pre-Chorus: Giusy Ferreri] Senza sapere quando Andata senza ritorno Ti seguirei fino in capo al mondo All’ultimo secondo [Chorus: Giusy Ferreri] Volerei da te da Milano Fino a Hong Kong Passando per Londra da Roma fino a Bangkok Cercando te [Verse 2: Baby K] Stacca dal tuo lavoro almeno per un po’ La vita costa meno trasferiamoci a Bangkok Dove la metropoli incontra i tropici E tra le luci diventiamo quasi microscopici Abbassa i finestrini voglio il vento in faccia Alza il volume della traccia Torneremo a casa solo quando il sole sorge Questa vita ti sconvolge [Pre-Chorus + Chorus] Senza sapere quando Andata senza ritorno Ti seguirei fino in capo al mondo All’ultimo secondo Volerei da te da Milano Fino a Hong Kong Passando per Londra da Roma fino a Bangkok Cercando te [Verse 3: Giusy Ferreri] Anche i muri di questa città mi parlano di te Le parole restano a metà e più aumenta la distanza tra me e te Giuro questa volta ti vengo a prendere Senza sapere quando [Chorus] Volerei da te da Milano Fino a Hong Kong Passando per Londra da Roma fino a Bangkok Cercando te
Çantayı Açınca Dehşete Düştüler 01:53
Çantayı Açınca Dehşete Düştüler 270 izlenme - 2 yıl önce Bangkok'un en havalı alışveriş merkezlerinden birine açılan bir dükkan, içeri girenleri şoke etti. Tamamen egzotik hayvan derilerinden elde edildiği ilan edilen ürünleri yakından incelemek isteyen müşteriler, gördükleri manzara karşısında hayatlarının şokunu yaşadı.Reklam ajansı Ogilvy ve PETA, Bangkok’un en havalı alışveriş merkezlerinden birine bir dükkan açtı.Tamamen deri olduğunu iddia ettikleri çanta, mont, cüzdan, ayakkabı gibi ürünlerin içine ise bu ürünler için öldürülen hayvanların iç organlarını koydu. Elbette hem iç organlar, hem de deriler yapaydı. Mağazaya giren müşteriler, incelemek için ellerine aldıkları ürünleri yakından inceleyince hayatlarının şokunu yaşadı. 'Timsah derisi' eldivenlerin içi de yapay kan doluydu.'Yılan derisi' kemer, derinin yüzüldükten sonraki haliyle bırakılmış görüntüsündeydi.İşte ses getiren o kampanyanın videosu…
Bangkok'un Gecesini Aydınlatan İnanılmaz Meteor Patlaması 00:25
Bangkok'un Gecesini Aydınlatan İnanılmaz Meteor Patlaması 311 izlenme - 2 yıl önce Dün gece Tayland'ın Bangkok şehrinde meydana gelen olayda aracıyla sehir halinde olan bir vatandaşın kameralar kayıttayken gökyüzünde aniden bir parlama kaydetti. Şuana kadar resmi bir açıklama yapılmayan olayın meteor patlaması olduğu söyleniyor.
by sebo  1984 murray head - one night in bangkok 03:23
by sebo 1984 murray head - one night in bangkok 1.483 izlenme - 9 yıl önce by sebo 1984 murray head - one night in bangkok araba
bangkok dangerous fragmanı 1 02:12
bangkok dangerous fragmanı 1 1.079 izlenme - 7 yıl önce joe nicolas cage surat adlı acımasız suç patronunun dört düşmanını öldürmek üzere tayland'ın başkenti bangkok'a iner. bu ülkeyi hiç tanımadığı için kendisine yardım etmesi ve yol göstermesi için kong shahkrit yamnarm adlı bir dolandırıcıyla anlaşma yapar. işini tamamladıktan sonra onu da öldürüp bütün izleri yok etmeyi planlamaktadır.rnişin tuhafı tam bir yalnız kurt olan joe kendisini bu genç adama akıl hocalığı yaparken bulacak bu arada yerel bir dükkanda çalışan sağır ve dilsiz bir kız
Birsen Tezer Delikanlı 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 05:08
Birsen Tezer Delikanlı 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 838 izlenme - 5 yıl önce 'zâlim Söyletme Beni, Derûnumda Neler Var..' vâsıf
budist tapınağında 2 bin cenin bulundu 01:22
budist tapınağında 2 bin cenin bulundu 531 izlenme - 7 yıl önce tayland'ın başkenti bangkok'taki bir budist tapınağında yasadışı kürtaj yapılan kliniklerden getirildiği düşünülen 2 binden fazla cenin bulundu.
Tayland'da 15 gun 07:55
Tayland'da 15 gun 159 izlenme - 2 yıl önce 15 gunluk Tayland seyahatimden kisa bir video. Yakin zamanda Tayland'a gitmeyi planlayanlar icin iyi bir tatil rehberi olabilir diye dusunuyorum. Herhangi bir sorunuz olursa severek cevaplayabilirim. Umarin begenirsiniz :)
Baby K Feat. Giusy Ferreri - Roma-Bangkok 03:26
Baby K Feat. Giusy Ferreri - Roma-Bangkok 264 izlenme - 2 yıl önce Baby K Baby K Feat. Giusy Ferreri - Roma & Bangkok (Official Video) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics) Vestiti in fretta perchè ho voglia di far festa sai non importa il trucco, la bellezza è in testa abbiamo visto il cielo piangerci addosso perciò balliamo ora che il sole è il nostro Voglio una musica che mi ricorda l’Africa all’improvviso tutto il mondo cambia pagina innamorarsi con la luna nel mare partire e tornare Senza sapere quando andata senza ritorno ti seguirei fino in capo al mondo all’ultimo secondo volerei da te, da Milano fino a Hong Kong passando per Londra, da Roma e fino a Bangkok cercando te Stacca dal tuo lavoro almeno per un po’ la vita costa meno trasferiamoci a Bangkok dove la metropoli incontra i tropici e tra le luci diventiamo quasi microscopici Abbassa i finestrini voglio il vento in faccia alza il volume della traccia torneremo a casa solo quando il sole sorge questa vita ti sconvolge senza sapere quando andata senza ritorno ti seguirei fino in capo al mondo all’ultimo secondo volerei da te, da Milano fino a Hong Kong passando per Londra, da Roma e fino a Bangkok cercando te Anche i muri di questa città mi parlano di te le parole restano a metà e più aumenta la distanza tra me e te giuro questa volta ti vengo a prendere senza sapere quando Volerei da te, da Milano fino a Hong Kong passando per Londra, da Roma e fino a Bangkok cercando te…
Bko: Bangkok Knockout Fragman 01:28
Bko: Bangkok Knockout Fragman 308 izlenme - 4 yıl önce Bir grup dövüş sanatları öğrencileri tekrar toplanmak üzere bir binada buluştukları sırada bir bomba patlar. Daha sonra uyandıklarında, bazı arkadaşlarının kaçırıldıklarını ve kendilerinin peşinde suikastçilerin olduğunu anlarlar. Artık hayatta kalabilmek ve arkadaşlarını kurtarabilmek için yapabilecekleri tek şey dövüşmektir.
Bangkok, Tayland (Şehir Rehberi) 16:36
Bangkok, Tayland (Şehir Rehberi) 336 izlenme - 3 yıl önce http://tourvideos.com "canal boat ride" "motorcycle taxi" "Golden Temple" "Grand Palace" Chinatown "Patpong night market" kickboxing.