Hoşgeldiniz!

bank

Mehmet Aydın Ferrari ile Uruguay’da Gezerken Görüntülendi 00:40
Mehmet Aydın Ferrari ile Uruguay’da Gezerken Görüntülendi 38.413 izlenme - 2 gün önce Çiftlik Bank'un kurucusu Mehmet Aydın'ın Uruguay'da 640 bin dolarlık (yaklaşık 2.5 milyon TL) süper lüks Ferrari marka bir otomobille sokaklarda kameralara yakalanmış.
Çiftlik Bank Üyelerinin İsyan Etmesi - Bursa 05:40
Çiftlik Bank Üyelerinin İsyan Etmesi - Bursa 33.051 izlenme - 1 hafta önce Yüksek kar vaadiyle çiftçilerden hayvan alan ancak bugüne kadar ödeme yapmadığı iddia edilen Çiftlik Bank üyeleri ,Bursa'nın İnegöl ilçesine bağlı Sungurpaşa mahallesindeki tesislere gitti.İşte o anlar izliyoruz efem
Çiftlik Bank Mağdurları İkinci Kez Dolandırıldı 01:55
Çiftlik Bank Mağdurları İkinci Kez Dolandırıldı 11.919 izlenme - 3 gün önce Çiftlik Bank mağduları ikinci kez dolandırıldı. Paralarını kaptıran binlerce kişinin mağduriyetini kullandılar. İddilara göre, İstanbul'da tam 1650 kişiden paranızı geri alacağız vaadiyle tekrar para istediler. Üstelik kişi başı ortalama 500-1000 TL parayı elden teslim aldılar. CNN TÜRK Muhabiri Büşra Cin'e konuşan Avukat Serdar Öktem mağdurları uyardı. Ökte, "Paralarını geri alacağız diyenlerin telefonları kapalı. İptal. Yani insanlar arıyor 'Aradığınız kişiye ulaşılamıyor' mesajı çıkıyor. İki gün sonra numara tamamen iptal edilmiş vaziyette. Müvekkilim olan şahıslardan bir kaç kişi de bu tür mağduriyetler yaşadılar. Bu mağduriyetler sonucu da mağduriyetlerine bir ek daha yaptılar. Birileri geliyor, 500'er lira para veririsnezi 'Çiftlik Bank'taki paranızı kurtarabiliriz' imasıyla kişilerden bir kez daha para alıyor. Çiftlik Bank mağdurlarının toplamda 130 bin kişi olduğunu düşünürsek 1650 sayısı bize düşük gelse de totale bakıldığı zaman çok ciddi rakamlar ortaya çıkıyor. İnternet üzerinden kişi bulunup elden para alınıyor. Yani herhangi bir banka hesabına para yatırma söz konusu değil. Bazı gruplara bizim meslektaşlarımız dahi yazı yazıyor. Şu kadar para verirseniz biz davanızı takip ederiz, Uruguay hükümetiyle görüşürüz gibi saçma sapan gerçeği yansıtmayan... Biz Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde avukatlık yapabiliriz. Dışına çıktığımızda avukatlık yapamayız. İnsanlar bu şekilde de mağdur ediliyor" dedi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Çiftlik Banka Para Yatırdım Çünkü... 00:40
Çiftlik Banka Para Yatırdım Çünkü... 27.956 izlenme - 1 hafta önce Ablamız çiftlik banka katılma gerekçesini anlatıyor. Video 20 saniye olduğu için hürriyet internet gazetesindeki gibi başlık attım.
Çiftlik Bank'ın CEO'su Mehmet Aydın Rapçi Çıktı 01:21
Çiftlik Bank'ın CEO'su Mehmet Aydın Rapçi Çıktı 24.101 izlenme - 1 hafta önce Bursa'da da çok sayıda kişiyi dolandırıp, yüz milyonlarca lirayı topladıktan sonra sırra kadem basan Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'ın rap şarkılar yaptığı ortaya çıktı.
Tekbirle Dua İle Çiftlik Bank Açılışı  00:59
Tekbirle Dua İle Çiftlik Bank Açılışı 15.105 izlenme - 1 hafta önce Patlak veren Çiftlik Bank'ın tekbir ve dua ile şaşırtıcı şekilde açılışı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çiftlik Bank Sahibi Mehmet Aydın 'ın Son Açıklaması  00:55
Çiftlik Bank Sahibi Mehmet Aydın 'ın Son Açıklaması 16.358 izlenme - 1 hafta önce Yüksek getiri vaadiyle binlerce vatandaştan 511 milyon lira para toplayıp sırra kadem basan Çiftlik Bank'ın CEO'su bir konuşma yayınlayarak hala üye çağırmaya devam ediyor
Tosun Mehmet Aydın'ın Uruguay'da Ferrari ile Gezmesi 00:40
Tosun Mehmet Aydın'ın Uruguay'da Ferrari ile Gezmesi 9.352 izlenme - 2 gün önce 'Çiftlik Bank' isimli sanal oyun ile 80 bin'e yakın kişiyi çarpan Mehmet Aydın isimli tosuncuk, Uruguay'da görüntülendi. Mehmet Aydın, Uruguay'da kaldığı zamanlarda Osman K.'nın üzerine satın aldığı Ferrari'yi kullandı. Komşularının aktardığına göre, Aydın kendisine Ferrari hakkında soru soran komşularına, 'Ferrari babamın hediyesi' cevabını verdi.
Beyazıt Öztürk'ün Çiftlik Bank'ı Öve Öve Bitirememesi 01:10
Beyazıt Öztürk'ün Çiftlik Bank'ı Öve Öve Bitirememesi 12.266 izlenme - 1 hafta önce Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'ün Kanal D ekranlarında yayınlanan programında on binlerce kişiyi mağdur eden Çiftlik Bank'ın reklamını yaptığı ortaya çıktı.
Çiftlik Bank'tan Sonra Anadolu Farm 04:18
Çiftlik Bank'tan Sonra Anadolu Farm 3.292 izlenme - 20 saat önce Kayseri merkezli Ekolium A.Ş. çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Farm'ın bir yılda 44 bin kişiden 200 milyon TL para topladığı öğrenildi. Anadolu Farm isimli sanal oyunun, tıpkı Çiftlik Bank gibi üyelerinden para toplayıp kâr paylarını dağıtmadığı ortaya çıktı. Bakanlık inceleme başlattı.
Çiftlik Bank’tan Türkiye’nin En Büyük Bitcoin Tesisi 04:55
Çiftlik Bank’tan Türkiye’nin En Büyük Bitcoin Tesisi 22.724 izlenme - 1 ay önce Çiftlik Bank sürekli haberlerde olan ama olayın içinde neler döndüğü bilinmeyen bir şirket. Mehmet Aydın isimli 26 yaşındaki genç CEO'su açtıkları dev bitcoin tesisini gezdiriyor. Bitcoin nedir ne değildir Çiftlik bank nedir bilgili arkadaşlar yorumlarını eksik etmesin.
Mehmet Aydın'ın Çiftlikbank Üyelerini Alkışlaması 00:35
Mehmet Aydın'ın Çiftlikbank Üyelerini Alkışlaması 5.929 izlenme - 7 gün önce Adam para toplamış ama vefalı da alkışı esirgememiş. Helal olsun.
Çiftlik Bank'ın Ardından Anadolu Farm Vurgunu 02:43
Çiftlik Bank'ın Ardından Anadolu Farm Vurgunu 2.228 izlenme - 20 saat önce Kayseri merkezli Ekolium A.Ş. çatısı altında faaliyet gösteren ve yılda yüzde 300’e varan oranlarda kâr vaat eden Anadolu Farm’ın bir yılda 200 milyon TL para topladığı öğrenildi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın incelemeye aldığı, 44 bin üyesi bulunan sistemde 2 hafta önce tüm ödemeler durdu. Anadolu Farm’ın, Çiftlik Bank ile söylem benzerliği dikkat çekiyor.
Çiftlik Bank’tan Açıklama! - Kurcala 02:07
Çiftlik Bank’tan Açıklama! - Kurcala 4.705 izlenme - 4 gün önce Bu hafta bilirkişi Nevzat Can Ünsal, Kaan Kerouac'ın Çiftlik Bank hakkındaki sorularına samimi cevaplar veriyor. Çiftlik Bank tartışmalarını kim çıkarıyor? Mehmet Aydın nerede? Yeni bir uygulama geliyor mu?
Çiftlik Bank Tesisinin Yalan Çıkması 04:16
Çiftlik Bank Tesisinin Yalan Çıkması 16.277 izlenme - 1 ay önce Avrupa'nın en büyük süt sağım tesisi diye açtıkları Konya-Tuzlukçu'daki tesisinin görüntülerini izleyeceğiz.
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'a Benzeyen Adam 00:59
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'a Benzeyen Adam 5.554 izlenme - 1 hafta önce Edirne’de yaşayan bir vatandaş, Çiftlik Bank'ın CEO'su Mehmet Aydın'a benzerliğiyle dikkatleri üzerine topladı. Edirne'de yaşayan 26 yaşındaki Recep Dural, arkasında on binlerce mağdur bırakarak kayıplara karışan Çiftlik Bank'ın CEO'su Mehmet Aydın'a benzerliği yüzünden rahatsızlık duyduğunu söyledi
Çiftlik Bank'ın İş Yerini Boşaltması 00:44
Çiftlik Bank'ın İş Yerini Boşaltması 5.503 izlenme - 1 hafta önce Türkiye genelinde 500 bine yakın kişinin üye olduğu Çiftlik Bank'ta bir süredir üyelere ödeme yapılmıyordu. Bugün paralarını alabilmek için şirketin Ümraniye'deki binasına çok sayıda kişi gitti. Ancak üyeler, plazada bulunan iş yerinin boşaltıldığı bilgisini aldı. Hürriyet Dünyası'nın da ulaştığı bilgilere göre, şirket yetkilileri faaliyet gösterdikleri plazayı hafta sonu boşalttı. ÇİFTLİK BANK GENEL MÜDÜRÜ: BEN DE KANDIRILDIM Öte yandan, dün Beykoz'ta gerçekleştirilen ve sadece Çiftlik Bank bayilerinin katıldığı toplantıda Genel Müdür Niyazi Karakoç adeta itiraf niteliğinde sözler söyledi. Toplantıya katılan bir bayii yetkilisinin aktardığı bilgilere göre Karakoç, 'Ben de kandırıldım' diyerek şu sözleri söyledi: "İşler iyi gitmiyor. Mehmet Bey'e (Mehmet Aydın) ulaşamıyorum, dönüş alamıyorum. Başınızın çaresine bakın."
Çiftlik Bank Resmi Rap Şarkısı 03:38
Çiftlik Bank Resmi Rap Şarkısı 3.415 izlenme - 1 hafta önce Ümmetin kurtuluşu pırojesi olan çiftlik bankımızın şarkısı
Çiftlik Bank'ın Atatürk'lü Reklam Filmi 02:21
Çiftlik Bank'ın Atatürk'lü Reklam Filmi 4.533 izlenme - 1 hafta önce Yüksek kar ortaklığı vaat ederek para toplayan Çiftlik Bank’ın kurucusu Mehmet Aydın, 2 yılda topladığı paralarla ortadan kayboldu. Uzmanların “Bu yapılan dolandırıcılık” uyarısına rağmen hiçbir önlem alınmayınca Aydın, 80.000 kişiden topladığı 511 milyon TL ile sırra kadem bastı.
Çiftlik Bank Mağdurları Canlı Yayında - Müge Anlı İle Tatlı Sert 19 Mart Pazartesi 14:38
Çiftlik Bank Mağdurları Canlı Yayında - Müge Anlı İle Tatlı Sert 19 Mart Pazartesi 1.662 izlenme - 3 gün önce Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...
Mehmet Aydın'ın Dolandırdığı Paralar 00:42
Mehmet Aydın'ın Dolandırdığı Paralar 3.013 izlenme - 1 hafta önce Çiftlik Bank ile insanları dolandıran Mehmet Aydın Uruguay'dan dolandırdığı paralar ile video atmış.
Çiftlik Bank - Uruguay Sahilleri 01:45
Çiftlik Bank - Uruguay Sahilleri 1.436 izlenme - 2 gün önce Çiftlik Bank ile insanları dolandıran Mehmet Aydın'lı monteyi izleyeceğiz.
Çiftlik Bank'ın Uyanıklığı 02:15
Çiftlik Bank'ın Uyanıklığı 6.835 izlenme - 1 ay önce Bir Kullanıcı Hazırladığı video ile, PARASIZ hesapların Para Yatırsınlar diye Siteye girebildiğini, PARALI hesapların ise Paralarını çekemesinler diye siteye GİREMEDİĞİNİ göstermiş.
Mehmet Aydın'ın İzinden Giden Hanımağa 02:14
Mehmet Aydın'ın İzinden Giden Hanımağa 1.131 izlenme - 2 gün önce Çanakkale ve Yalova'da emlakçılık yapan Tuğba Kalaycı iddiaya göre tıpkı Çiftlik Bank gibi bir sistem kurmuştu.Birçok kişiden yüksek kar vaadiyle para topladı ama sistem çökünce alacaklılar kapıya dayandı.Ve iki çocuğunu kardeşine bırakan kadın, 5 gün önce sırra kadem bastı.Şimdi polis ve dolandırılanlar firari Hanımağa'yı arıyor.
Çiftlik Bank'ın Tek Kazananı Konuştu  02:23
Çiftlik Bank'ın Tek Kazananı Konuştu 1.342 izlenme - 6 gün önce Çiftlik Bank'a yatırdığı parayı kaptırmayan hatta üzerine kar eden Ydiğer mağdurlar için kazandığı 200 bin lirayı iade etmek istiyor.
Mega Holdings Mağdurları 07:17
Mega Holdings Mağdurları 4.829 izlenme - 4 hafta önce Mega holding network marketing tarafından mağdur edilen iki vatandaşın silkelendikten sonra akıllanma hikayesi.20 lira verip kitap almak mı, araştırıp soruşturmak mı, okuyup yazmak mı, beyni daha fazla çalıştırmak için aktiviteler yapmak mı, zekanızı geliştirmek için hiçbirini yapmanıza gerek yok.400 dolar verip silkelendikten sonra zekanız inanılmaz seviyede gelişiyor.Zihin açıcı mega holdingse buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz.Videoyu izledikten sonra tok karnına bir tutam Kenan Şeranoğlu dansı tavsiye edilir.
Animatrak - B1R'E BE5 (Promo) 00:55
Animatrak - B1R'E BE5 (Promo) 376 izlenme - 7 saat önce Her yer çiftlik her yer tombalak oldu. Durum böyle olunca da bu klip kaçınılmazdı. Keyifle izleyiniz efendim. Yeni çalışmalarla görüşünceye dek hoş çakalın.
Çiftlik Bank Sistemi Nasıl İşliyordu? - Müge Anlı İle Tatlı Sert 19 Mart Pazartesi 14:29
Çiftlik Bank Sistemi Nasıl İşliyordu? - Müge Anlı İle Tatlı Sert 19 Mart Pazartesi 617 izlenme - 3 gün önce Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...
Çiftlik Bank'ın Kurucusu - Mehmet Aydın 02:20
Çiftlik Bank'ın Kurucusu - Mehmet Aydın 670 izlenme - 1 hafta önce Çiftlik Bank ile binlerce kişiyi dolandıran Mehmet Aydın firar etti. Mehmet Aydın'ın kardeşi Fatih Aydın ile birlikte yurt dışına kaçtığı öğrenildi. İddiaya dile getiren ise Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın oldu. Mehmet Aydın'ın karısının iddiasına göre Çiftlikbank'ın sahibi Dubai'ye oradan da Uruguay'a kaçtı. Ümraniye'deki Çiftlik Bank genel merkezi birkaç gün önce sessiz sedasız boşaltılırken Mehmet Aydın'ın hesabındaki paralarla sırra kadem bastığı öğrenildi.
Mehmet Aydın'ın Bulaşıkçı Olduğu Ortaya Çıkması 02:45
Mehmet Aydın'ın Bulaşıkçı Olduğu Ortaya Çıkması 780 izlenme - 1 hafta önce Çiftlik Bank” sistemiyle internet üzerinden 511 milyon lira toplayarak Uruguay'a kaçtığı iddia edilen Mehmet Aydın'ın 4 yıl önce Bursa'da bulaşıkçılık yaptığı ortaya çıktı.