Hoşgeldiniz!

banka işi

Banka İşi Fragman 01:57
Banka İşi Fragman 14.021 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell gibi isimlerin yer aldığı Banka İşi filminin resmi fragmanı.
banka işi fragman 02:28
banka işi fragman 2.906 izlenme - 9 yıl önce banka işi fragman
the bank job 02:30
the bank job 1.176 izlenme - 6 yıl önce filmde 35 seneden daha fazla bir süre önce londra'da meydana gelen olağandışı gerçek bir olaydan cesur ve çözülememiş bir soygundan esinlenilmiştir. yönetmenliğini roger donaldson'ın yaptığı başrollerde jason statham ve saffron burrows'un yer aldığı bu heyecan dolu gerilim filmi entrika skandal ve tehlikenin içiçe geçtiği bir bileşim olup yapımcıları tarafından ldquo;cinayet seks ve yolsuzluğun inanılmaz söylenmemiş hikayesirdquo; diye tanımlanmaktadır.
Sivas'ta The Bank Job Gibi Akılalmaz Soygun 03:32
Sivas'ta The Bank Job Gibi Akılalmaz Soygun 129 izlenme - 2 yıl önce The Bank Job filmini tekrar tekrar izleyen hırsızlar tam olarak filmdeki gibi bir soygun girişiminde bulunmuşlardır ve amacına ulaşmışlardır izliyoruz efendim
the bank job fragmanı 2 02:30
the bank job fragmanı 2 266 izlenme - 6 yıl önce filmde 35 seneden daha fazla bir süre önce londra'da meydana gelen olağandışı gerçek bir olaydan cesur ve çözülememiş bir soygundan esinlenilmiştir. yönetmenliğini roger donaldson'ın yaptığı başrollerde jason statham ve saffron burrows'un yer aldığı bu heyecan dolu gerilim filmi entrika skandal ve tehlikenin içiçe geçtiği bir bileşim olup yapımcıları tarafından ldquo;cinayet seks ve yolsuzluğun inanılmaz söylenmemiş hikayesirdquo; diye tanımlanmaktadır.
the bank job fragmanı 1 01:39
the bank job fragmanı 1 136 izlenme - 6 yıl önce filmde 35 seneden daha fazla bir süre önce londra'da meydana gelen olağandışı gerçek bir olaydan cesur ve çözülememiş bir soygundan esinlenilmiştir. yönetmenliğini roger donaldson'ın yaptığı başrollerde jason statham ve saffron burrows'un yer aldığı bu heyecan dolu gerilim filmi entrika skandal ve tehlikenin içiçe geçtiği bir bileşim olup yapımcıları tarafından ldquo;cinayet seks ve yolsuzluğun inanılmaz söylenmemiş hikayesirdquo; diye tanımlanmaktadır.