Hoşgeldiniz!

Bankada Videoları İzle

Harlem Shake 00:57
Harlem Shake 486 izlenme - 4 yıl önce Emmanuel & Phillip Hudson - Harlem Shake @ The Bankası
Kısa Hikaye / Banka 02:35
Kısa Hikaye / Banka 695 izlenme - 7 yıl önce kısa hikye / bankaihsan bey bankada sıra bekliyordu. sıra bir türlü kendisine gelmeyince not defterine şunları yazdı bankalarda numaratörler ayrımcılık yapmaya devam ediyor. önce insan zamanı çoktan geçti. hepimiz sermayenin müşterisiyiz artık. şirket insan için değil insan şirket içindir anlayışını öne çıkarıldı. numaratörler herkesi kar zarar hesabına göre sınıflandırdı. çok kar bırakan müşteriyi sıranın önüne az kar bırakan müşteriyi sıranın sonuna attılar. parası olana üniversite parası olana hastane artık her şey parayla insanlık parası olana gösterilir oldu. yalnız bankalarda değil her alanında artık numaratörler iş başında parası olana uçak gemi tekne parası olmayana borcunu yatırmak için bile bekleme sırası kriz hep sıranın sonundakileri vurdu. insanlık öldü. denizde balık aç kaldı. herkes yandı kavruldu bir tek bankalar aç kalmadı yanmadı. bir tek onlar kazanmaya devam ediyor. şirketler karşısında halk sinek durumuna düşürüldü. bankalar sinekten yağ çıkaran fabrikalara dönüştü. gençler işsiz kaldı. aileler bankalara olan borçlarını bitiremiyor. eski ağaların yerini bankalar aldı. hiç bitiremediğimiz borçlarımızı ödeme sırası bankalara geldi. yaşar kemalin abdi ağaları yeniden canlandı. şehirler banka patronu abdi ağalarla doldu.
Arda'nın Babası Herkesi Bankada Toplar (leyla ile mecnun) 02:49
Arda'nın Babası Herkesi Bankada Toplar (leyla ile mecnun) 123 izlenme - 5 yıl önce Arda'nın Babası Herkesi Bankada Toplar (leyla ile mecnun)
 Bankada sinirlenince ben 00:06
Bankada sinirlenince ben 73 izlenme - 3 yıl önce Bankada sinirlenince ben
Dolandırıcı ile Dolandırılan Aynı Bankada Karşılaştı 01:37
Dolandırıcı ile Dolandırılan Aynı Bankada Karşılaştı 12 izlenme - 12 ay önce Dolandırıcı ile Dolandırılan Aynı Bankada KarşılaştıDolandırıcı ile Dolandırılan Aynı Bankada KarşılaştıDolandırıcı ile Dolandırılan Aynı Bankada KarşılaştıDolandırıcı ile Dolandırılan Aynı Bankada KarşılaştıDolandırıcı ile Dolandırılan Aynı Bankada Karşılaştı
Bankada Olay 03:04
Bankada Olay 39 izlenme - 5 yıl önce
DİKKAT! Bankada paranız olabilir... 01:43
DİKKAT! Bankada paranız olabilir... 12 izlenme - 4 yıl önce DİKKAT! Bankada paranız olabilir...