Hoşgeldiniz!

bankamatik

Mehmet Ali Erbil - Oya Aydoğan Çıplak Sevişme 01:43
Mehmet Ali Erbil - Oya Aydoğan Çıplak Sevişme 109.980 izlenme - 2 yıl önce
Bankamatik Baraj 00:06
Bankamatik Baraj 64.181 izlenme - 4 yıl önce Bankamatik Baraj
Bankamatikten Çıkan Yılan 00:45
Bankamatikten Çıkan Yılan 25.275 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da para çekmek için bankamatiğe giden genç para yerine yılan çıkıca çok şaşırdı.
ihtiyaç duyduğunuz krediye kolayca başvurun! 00:42
ihtiyaç duyduğunuz krediye kolayca başvurun! 38.768 izlenme - 6 yıl önce iş bankası müşterisi olsanız da olmasanız da bankamatikten ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. ya da internet şubemizden işcepten işwaptan hatta işpadden!
ihtiyaç duyduğunuz krediye kolayca başvurun! 00:59
ihtiyaç duyduğunuz krediye kolayca başvurun! 22.732 izlenme - 6 yıl önce iş bankası müşterisi olsanız da olmasanız da bankamatikten ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. ya da internet şubemizden işcepten işwaptan hatta işpadden!
Bankamatikte Uyuyanlar / Çok Güzel Hareketler Bunlar 06:15
Bankamatikte Uyuyanlar / Çok Güzel Hareketler Bunlar 11.972 izlenme - 3 yıl önce Çok Güzel Hareketler Bunlar programının bütün skeçlerini www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında bulabilirsiniz. Çok Güzel Hareketler Bunlar, ilk bölümü 7 Mayıs 2008'de Kanal D'de yayınlanan eğlence programı. Yılmaz Erdoğan yönetiminde BKM Mutfak oyuncularının sahne aldığı programda, önceleri seyirciler de puan vererek oyunlarda etkin olmuş, daha sonra ise bu uygulamadan kalkıp yalnızca skeçler verilmiştir. Yılmaz Erdoğan'ın kardeşi olan Deniz Erdoğan, çok bilindik bir melodi olan Camptown Races isimli Amerikan halk şarkısına söz yazmak suretiyle programın jenerik müziğini hazırlamıştır. Ayrıca ekibin Çok Filim Hareketler Bunlar adlı uzun metraj sinema filmleri 26 Mart 2010'da gösterime girmiştir. Oyuncular konularını tamamen kendi yazdıkları skeçleri oynamaya başlar, her oyunun sonunda programın sunuculuğunu da yapan Yılmaz Erdoğan seyircilerin arasından çıkar ve oyuncuların performanslarının değerlendirilmesini ister. Seyirciler değerlendirirken ÇGH (Çok Güzel Hareket), GH (Güzel Hareket) gibi değerlendirmeler kullanırlar. En yüksek not ÇÇGH (Çok çok Güzel Hareket), en düşük not Yaniidir. ÇÇGH ilk kez 56. bölümde Apartman Toplantısı adlı skeçte verilmiştir. Programın akışı skeçlerin birbirini sırayla takip etmesi şeklinde sağlanır. Egitim kadrosu: Yilmaz Erdogan Demet Akbag Zerrin Sümer Bahtiyar Engin Sinan Bengier Oyuncu kadrosu: Aydan Tas Ayça Erturan Aysegül Akdemir Burcu Gönder Bülent Emrah Parlak Büsra Pekin Emre Canpolat Ersin Korkut Eser Yenenler Gizem Tugral Gülhan Tekin Gülsüm Alkan Hamdi Kahraman Ibrahim Büyükak Metin Keçeci Metin Yildiz Murat Eken Nazmi Karaman Oguzhan Koç Pelin Öztekin Sahin Irmak Sevket Süha Tezel Zeynep Koçak Yapim ekibi: Yardimci yönetmen: Derya Yaruç Yapim sorumlusu: Nazife Cantürk Genel koordinatör: Celal Tak, Caner Alkaya Müzik: Deniz Erdogan Yapimci: Necati Akpinar Yönetmen: Hakan Algül Genel sanat yönetmeni: Yilmaz Erdogan Linkler: http://www.facebook.com/CGHB.facepage http://www.cokguzelhareketlerbunlar.com/ http://www.bkmonline.net/
Bankamatik... İş Bankasından Neyi Eksik! 01:12
Bankamatik... İş Bankasından Neyi Eksik! 11.296 izlenme - 7 yıl önce aralık ayı boyunca bankamatiklerden cebe havale yapmak herkese bedava.
ersin korkut - bankamatik 04:44
ersin korkut - bankamatik 13.773 izlenme - 8 yıl önce ersin korkut - bankamatik ( ersinkorkut.org )
kadına tecavüz ediyor 01:31
kadına tecavüz ediyor 8.897 izlenme - 4 yıl önce Bankamatikte Şaka
Bankamatikte Sıkışan Adamın Kurtulma Hikayesi 01:05
Bankamatikte Sıkışan Adamın Kurtulma Hikayesi 97 izlenme - 2 hafta önce ABD'nin Teksas eyaletinde ATM'nin içine sıkışan görevli, ATM müşterilerine fiş boşluğundan not göndererek yardım istedi.Polisin verdiği bilgiye göre bankanın renovasyonunda çalışan görevli, ATM'nin kasası içinde kilitli kalmadan önce telefonunu arabasında bıraktı. Adı açıklanmayan işçi çarşamba günü ATM müşterilerine makinanın içinden seslenerek ve not yazarak kurtuldu. Polis, ATM'ye girip görevliyi kurtarmadan önce yaşananların bir şaka olduğunu sandı. “Lütfen yardım edin. Buraya sıkıştım ve telefonum yanımda değil. Lütfen patronuma şu numaradan ulaşın: 210 …”
Buldukları Parayı Bankadan İçeri Atan Çocuklar 00:59
Buldukları Parayı Bankadan İçeri Atan Çocuklar 2.884 izlenme - 1 yıl önce Kastamonu'nun Abana ilçesinde okul yolundaki ATM önünde 30 lira bulduktan sonra parayı kilitli banka kapısının altından içeri atan 2 ilkokul öğrencisi banka yetkililerince ödüllendirilmiş.
Bankamatikte Taciz Şakası =) 01:31
Bankamatikte Taciz Şakası =) 9.295 izlenme - 8 yıl önce süper :)
Minecraftta Çalışan BANKAMATİK ve Güvenlik Kamerası - MODSUZ! 09:24
Minecraftta Çalışan BANKAMATİK ve Güvenlik Kamerası - MODSUZ! 1.196 izlenme - 1 yıl önce
Bankamatik Yapımı 04:08
Bankamatik Yapımı 497 izlenme - 3 yıl önce herkese merhaba size bu gün bankamatik yapımını anlatacağım
ATM'ler Her Zaman Nasıl Hep Doğru Miktarda Para Verir? 02:56
ATM'ler Her Zaman Nasıl Hep Doğru Miktarda Para Verir? 361 izlenme - 1 yıl önce Bir çoğumuzun hep istediği şeylerden biri de ATM'lerin fazladan para vermesi. Fakat şuana kadar böyle bir olayla karşılaşan olmamıştır! Peki ama bu sistemler nasıl çalışıyor?
ATM İle Kavga Eden Adam 01:29
ATM İle Kavga Eden Adam 627 izlenme - 4 yıl önce ATM İle Kavga Eden Adam
bankacılık 04:30
bankacılık 1.024 izlenme - 7 yıl önce bankacılıkta gün içinde yaşanan komik durumlar
Cami Bahçesinde Bankamatik Tartışması 04:13
Cami Bahçesinde Bankamatik Tartışması 412 izlenme - 3 yıl önce Bebekler ateist sütü içmesin diye, anne sütü bankasını engelleyenler, bakın Ankara Dikmen, Sokullu Mehmet Paşa camisi bahçesine konan ve mudilerin faiz gelirlerini afiyetle çekecekleri bankamatiği bakın nasıl savunuyor. o malum ulemadan bir kişi de çıkıp, bebeği kucaklamayan, memesini ağzına vermeyen kadından süt anne olmaz demedi. Radyasyon saçan baz istasyonları da helal. (Ek bilgi. Sokullu Mehmet Paşa caddesinin, aynı cadde üzerindeki ilkokulun, lisenin, caminin ve başka yerlerin adına sebep, bir zamanlar o arazilerin Sokullu Mehmet Paşa vakfına ait olmasındandır.
Köksal Babanın Bankamatik İle İmtihanı 03:07
Köksal Babanın Bankamatik İle İmtihanı 181 izlenme - 1 yıl önce Köksal Baba Kimdir? Köksal Bektaşoğlu namı değer ( Köksal Baba ) 10.02.1975 Trabzon Arsin Doğumlu.1990 yılında boks sporuna başlamış.1995-1996-1997-1998 yıllarında Gençler'de Türkiye şampiyonu olmuş. 2010 da boksu bırakıp yeraltı dünyasına katılarak kendinden söz ettirmiş bir kabadayı olup Köksal Baba lakabını almıştır. Köksal Baba Trabzon'un gözde semtlerinden Çömlekçi'de bulunan "Bi Dene Çay Evi" nde misafirlerini kabul etmektedir. Yine aynı mekanda haftalık olarak mahallenin gençlerinden gerekli raporları almaktadır. :) Baba, aynı zamanda Süleyman KÖSE'nin başkanlığını yürüttüğü 1461 Meydan taraftar derneğinin onursal başkanıdır. Sert, haşin ve yerinde adamına göre gaddar olan Baba çapkınlığıyla adından söz ettirmektedir.
Pamukbank Bankamatik Reklamı (Nostaljik) 00:26
Pamukbank Bankamatik Reklamı (Nostaljik) 224 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında Pamukbank'ın taraftar kart uygulamasının reklamını izliyoruz. Bu reklam daha sonrasında çok yaratıcı Gsm operatörlerine de örnek teşkil etmiş günümüzde taraftar cell şeyinden çardak kurulacak duruma gelinmiştir. Neyse buyurun iyi seyirler...
İçimizden Biri - Bombacı Mülayim 01:21
İçimizden Biri - Bombacı Mülayim 174 izlenme - 3 yıl önce Cesaret desem değil,aptallık desem değil hani bir yağmur yağar ya bazen,hani gök gürler ya arkasından,hani bir bomba patlar ya birden işte öyle bir şey.
4 Yaşında Bankamatikten 4 Bin Lira Para Çekti 02:27
4 Yaşında Bankamatikten 4 Bin Lira Para Çekti 231 izlenme - 3 yıl önce Ankara'da kredi kartını yatırmak için bankamatiğe giden Şamil Özçelik'in dört yaşındaki kızı, bankamatikten 4 bin TL çekti. 4 yaşındaki küçük kız ATM'deki tuşlara gelişi güzel basıp oyun oynarken banka tomarla para verdi. Olay Ankara'da yaşandı. Şamil Özçelik, kızıyla beraber bankaya kredi kartı borcunu yatırmaya gitti. Özçelik, kendisini hayretler içerisinde bırakan olayı şu sözlerle anlattı. "Kızın elin ayağı durmadığı için yan taraftaki boş ATM'ye yönlendirdim. Baba para dedi. Baktım elinde para, şaşırdım. Saydım 4 bin lira. Çevreme baktım başkasınındır diye, ama kimseyi göremedim" Ertesi gün parayı iade etmek için bankaya giden Şamil Özçelik , bankanın tutumunu ise eleştirdi. Özçelik, "Beni sürekli sağa sola yönlendiriyorlar. Ben isterdim ki 'buyurun çayınızı için gerekli işlemleri yapalım' desinler, ama beni fiş almaya zorluyorlar. Böyle bir şey var mı?" diye konuştu. PARAYI MÜŞTERİ UNUTMUŞ! Bankanın yaptığı inceleme sonucunda gerçeğe ulaşıldı. Parayı bir müşterinin unuttuğu, işlemi yaptığı ama parayı almadığı ortaya çıktı.
tokat toplum destekli polis  bankamatik dolandırıcılığı 01:46
tokat toplum destekli polis bankamatik dolandırıcılığı 732 izlenme - 7 yıl önce tokat toplum destekli polislik büro tokat emniyet müdürlüğü bankamatik dolandırıcılığı filmi
Bankamatik Hırsızları 01:46
Bankamatik Hırsızları 416 izlenme - 9 yıl önce guvenlık kamerasına yakalanan bakamatık soyguncuları
Atm'den Para Çeken Adamın Parasını Çalmak 01:00
Atm'den Para Çeken Adamın Parasını Çalmak 189 izlenme - 3 yıl önce Emekli maaşını çekmek isteyen Adnan Koç isimli amcamız bankamatikten tam parasını almak üzereyken sırada bekliyorum süsü veren vurguncu bir hamle yaparak parayı almaya çalışır ilk denemesinde başarılı olamayan vurguncu ikinci denemesinde başka bir emekli amcamızın parasını tokatlamak ister fakat Ahmet Koç amcamız yine oradadır ve hırsız bu sefer yakayı ele verir. Böyle tokatçılık ancak yurdum insanından beklenirdi diyerek den geçiyorum.
CemYılmaz & Mehmet Ali Alabora - Yeni Yine Yeniden İş Bankası Reklamı 02:04
CemYılmaz & Mehmet Ali Alabora - Yeni Yine Yeniden İş Bankası Reklamı 170 izlenme - 2 yıl önce Viralin dibine vurmak üzere, İş Bankası reklamını izlemek üzeresiniz. Lan yoksa izlediniz mi? İzlemeyenler için yeni İşbankası reklamı...
Gerçek Hayatta Hack Yapmak 04:29
Gerçek Hayatta Hack Yapmak 109 izlenme - 2 yıl önce Sokak lambaları, trafik lambaları, araba kapıları ve atmler. Hepsi elinizdeki telefonun kontrolünde... Çoğu oyun severin beklediği Watch Dogs isimli oyunda elimize bir telefon alıp sokaklara çıkarak gerçek hayatı hackliyoruz. 27 mayısta çıkacak olan oyun için hazırlanan oyunun gerçek hayata uyarlaması olan bu güzel videoyu hep birlikte izleyelim. Adamlar güzel yapmış.
Gerçek Hayatta Hack Yapmak 04:29
Gerçek Hayatta Hack Yapmak 158 izlenme - 3 yıl önce Sokak lambaları, trafik lambaları, araba kapıları ve atmler. Hepsi elinizdeki telefonun kontrolünde... Çoğu oyun severin beklediği Watch Dogs isimli oyunda elimize bir telefon alıp sokaklara çıkarak gerçek hayatı hackliyoruz. 27 mayısta çıkacak olan oyun için hazırlanan oyunun gerçek hayata uyarlaması olan bu güzel videoyu hep birlikte izleyelim. Adamlar güzel yapmış.
ATM Çalmaya Çalışan Hırsız 01:11
ATM Çalmaya Çalışan Hırsız 109 izlenme - 2 yıl önce Bir marketin içindeki ATM'yi çalmak için büyük uğraş veren ama başarılı olamayan ahmak hırsız.
Hırsıza Klipli Çağrı 01:45
Hırsıza Klipli Çağrı 96 izlenme - 3 yıl önce Mağdur olan arkadaşımız çareyi bankamatik önünde klip çekmekte buluyor. Dalgınlıkla kartını bankamatikte unutan kişi parasının çalındığını görünce şikayetçi olup sonuç alamıyor ve mikrofona sarılıyor. Böyle şeyler benim memleketimde olur.