Hoşgeldiniz!

Bankamatik Videoları İzle

Bankamatik Baraj 00:06
Bankamatik Baraj 64.136 izlenme - 3 yıl önce Bankamatik Baraj
Bankamatikten Çıkan Yılan 00:45
Bankamatikten Çıkan Yılan 25.258 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da para çekmek için bankamatiğe giden genç para yerine yılan çıkıca çok şaşırdı.
ihtiyaç duyduğunuz krediye kolayca başvurun! 00:42
ihtiyaç duyduğunuz krediye kolayca başvurun! 38.736 izlenme - 6 yıl önce iş bankası müşterisi olsanız da olmasanız da bankamatikten ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. ya da internet şubemizden işcepten işwaptan hatta işpadden!
ihtiyaç duyduğunuz krediye kolayca başvurun! 00:59
ihtiyaç duyduğunuz krediye kolayca başvurun! 22.728 izlenme - 6 yıl önce iş bankası müşterisi olsanız da olmasanız da bankamatikten ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. ya da internet şubemizden işcepten işwaptan hatta işpadden!
Bankamatik... İş Bankasından Neyi Eksik! 01:12
Bankamatik... İş Bankasından Neyi Eksik! 11.293 izlenme - 6 yıl önce aralık ayı boyunca bankamatiklerden cebe havale yapmak herkese bedava.
Buldukları Parayı Bankadan İçeri Atan Çocuklar 00:59
Buldukları Parayı Bankadan İçeri Atan Çocuklar 2.868 izlenme - 9 ay önce Kastamonu'nun Abana ilçesinde okul yolundaki ATM önünde 30 lira bulduktan sonra parayı kilitli banka kapısının altından içeri atan 2 ilkokul öğrencisi banka yetkililerince ödüllendirilmiş.
ersin korkut - bankamatik 04:44
ersin korkut - bankamatik 13.755 izlenme - 8 yıl önce ersin korkut - bankamatik ( ersinkorkut.org )
kadına tecavüz ediyor 01:31
kadına tecavüz ediyor 8.604 izlenme - 4 yıl önce Bankamatikte Şaka
Bankamatikte Taciz Şakası =) 01:31
Bankamatikte Taciz Şakası =) 9.287 izlenme - 7 yıl önce süper :)
Minecraftta Çalışan BANKAMATİK ve Güvenlik Kamerası - MODSUZ! 09:24
Minecraftta Çalışan BANKAMATİK ve Güvenlik Kamerası - MODSUZ! 1.172 izlenme - 8 ay önce
ATM'ler Her Zaman Nasıl Hep Doğru Miktarda Para Verir? 02:56
ATM'ler Her Zaman Nasıl Hep Doğru Miktarda Para Verir? 357 izlenme - 10 ay önce Bir çoğumuzun hep istediği şeylerden biri de ATM'lerin fazladan para vermesi. Fakat şuana kadar böyle bir olayla karşılaşan olmamıştır! Peki ama bu sistemler nasıl çalışıyor?
Bankamatik Yapımı 04:08
Bankamatik Yapımı 496 izlenme - 2 yıl önce herkese merhaba size bu gün bankamatik yapımını anlatacağım
ATM İle Kavga Eden Adam 01:29
ATM İle Kavga Eden Adam 622 izlenme - 4 yıl önce ATM İle Kavga Eden Adam
Köksal Babanın Bankamatik İle İmtihanı 03:07
Köksal Babanın Bankamatik İle İmtihanı 172 izlenme - 11 ay önce Köksal Baba Kimdir? Köksal Bektaşoğlu namı değer ( Köksal Baba ) 10.02.1975 Trabzon Arsin Doğumlu.1990 yılında boks sporuna başlamış.1995-1996-1997-1998 yıllarında Gençler'de Türkiye şampiyonu olmuş. 2010 da boksu bırakıp yeraltı dünyasına katılarak kendinden söz ettirmiş bir kabadayı olup Köksal Baba lakabını almıştır. Köksal Baba Trabzon'un gözde semtlerinden Çömlekçi'de bulunan "Bi Dene Çay Evi" nde misafirlerini kabul etmektedir. Yine aynı mekanda haftalık olarak mahallenin gençlerinden gerekli raporları almaktadır. :) Baba, aynı zamanda Süleyman KÖSE'nin başkanlığını yürüttüğü 1461 Meydan taraftar derneğinin onursal başkanıdır. Sert, haşin ve yerinde adamına göre gaddar olan Baba çapkınlığıyla adından söz ettirmektedir.
bankacılık 04:30
bankacılık 1.022 izlenme - 7 yıl önce bankacılıkta gün içinde yaşanan komik durumlar
Cami Bahçesinde Bankamatik Tartışması 04:13
Cami Bahçesinde Bankamatik Tartışması 396 izlenme - 2 yıl önce Bebekler ateist sütü içmesin diye, anne sütü bankasını engelleyenler, bakın Ankara Dikmen, Sokullu Mehmet Paşa camisi bahçesine konan ve mudilerin faiz gelirlerini afiyetle çekecekleri bankamatiği bakın nasıl savunuyor. o malum ulemadan bir kişi de çıkıp, bebeği kucaklamayan, memesini ağzına vermeyen kadından süt anne olmaz demedi. Radyasyon saçan baz istasyonları da helal. (Ek bilgi. Sokullu Mehmet Paşa caddesinin, aynı cadde üzerindeki ilkokulun, lisenin, caminin ve başka yerlerin adına sebep, bir zamanlar o arazilerin Sokullu Mehmet Paşa vakfına ait olmasındandır.
Atm'den Para Çeken Adamın Parasını Çalmak 01:00
Atm'den Para Çeken Adamın Parasını Çalmak 176 izlenme - 2 yıl önce Emekli maaşını çekmek isteyen Adnan Koç isimli amcamız bankamatikten tam parasını almak üzereyken sırada bekliyorum süsü veren vurguncu bir hamle yaparak parayı almaya çalışır ilk denemesinde başarılı olamayan vurguncu ikinci denemesinde başka bir emekli amcamızın parasını tokatlamak ister fakat Ahmet Koç amcamız yine oradadır ve hırsız bu sefer yakayı ele verir. Böyle tokatçılık ancak yurdum insanından beklenirdi diyerek den geçiyorum.
4 Yaşında Bankamatikten 4 Bin Lira Para Çekti 02:27
4 Yaşında Bankamatikten 4 Bin Lira Para Çekti 222 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da kredi kartını yatırmak için bankamatiğe giden Şamil Özçelik'in dört yaşındaki kızı, bankamatikten 4 bin TL çekti. 4 yaşındaki küçük kız ATM'deki tuşlara gelişi güzel basıp oyun oynarken banka tomarla para verdi. Olay Ankara'da yaşandı. Şamil Özçelik, kızıyla beraber bankaya kredi kartı borcunu yatırmaya gitti. Özçelik, kendisini hayretler içerisinde bırakan olayı şu sözlerle anlattı. "Kızın elin ayağı durmadığı için yan taraftaki boş ATM'ye yönlendirdim. Baba para dedi. Baktım elinde para, şaşırdım. Saydım 4 bin lira. Çevreme baktım başkasınındır diye, ama kimseyi göremedim" Ertesi gün parayı iade etmek için bankaya giden Şamil Özçelik , bankanın tutumunu ise eleştirdi. Özçelik, "Beni sürekli sağa sola yönlendiriyorlar. Ben isterdim ki 'buyurun çayınızı için gerekli işlemleri yapalım' desinler, ama beni fiş almaya zorluyorlar. Böyle bir şey var mı?" diye konuştu. PARAYI MÜŞTERİ UNUTMUŞ! Bankanın yaptığı inceleme sonucunda gerçeğe ulaşıldı. Parayı bir müşterinin unuttuğu, işlemi yaptığı ama parayı almadığı ortaya çıktı.
İçimizden Biri - Bombacı Mülayim 01:21
İçimizden Biri - Bombacı Mülayim 163 izlenme - 2 yıl önce Cesaret desem değil,aptallık desem değil hani bir yağmur yağar ya bazen,hani gök gürler ya arkasından,hani bir bomba patlar ya birden işte öyle bir şey.
Pamukbank Bankamatik Reklamı (Nostaljik) 00:26
Pamukbank Bankamatik Reklamı (Nostaljik) 168 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında Pamukbank'ın taraftar kart uygulamasının reklamını izliyoruz. Bu reklam daha sonrasında çok yaratıcı Gsm operatörlerine de örnek teşkil etmiş günümüzde taraftar cell şeyinden çardak kurulacak duruma gelinmiştir. Neyse buyurun iyi seyirler...
tokat toplum destekli polis  bankamatik dolandırıcılığı 01:46
tokat toplum destekli polis bankamatik dolandırıcılığı 730 izlenme - 6 yıl önce tokat toplum destekli polislik büro tokat emniyet müdürlüğü bankamatik dolandırıcılığı filmi
Bankamatik Hırsızları 01:46
Bankamatik Hırsızları 416 izlenme - 8 yıl önce guvenlık kamerasına yakalanan bakamatık soyguncuları
CemYılmaz & Mehmet Ali Alabora - Yeni Yine Yeniden İş Bankası Reklamı 02:04
CemYılmaz & Mehmet Ali Alabora - Yeni Yine Yeniden İş Bankası Reklamı 148 izlenme - 1 yıl önce Viralin dibine vurmak üzere, İş Bankası reklamını izlemek üzeresiniz. Lan yoksa izlediniz mi? İzlemeyenler için yeni İşbankası reklamı...
Hırsıza Klipli Çağrı 01:45
Hırsıza Klipli Çağrı 89 izlenme - 2 yıl önce Mağdur olan arkadaşımız çareyi bankamatik önünde klip çekmekte buluyor. Dalgınlıkla kartını bankamatikte unutan kişi parasının çalındığını görünce şikayetçi olup sonuç alamıyor ve mikrofona sarılıyor. Böyle şeyler benim memleketimde olur.
Gerçek Hayatta Hack Yapmak 04:29
Gerçek Hayatta Hack Yapmak 147 izlenme - 3 yıl önce Sokak lambaları, trafik lambaları, araba kapıları ve atmler. Hepsi elinizdeki telefonun kontrolünde... Çoğu oyun severin beklediği Watch Dogs isimli oyunda elimize bir telefon alıp sokaklara çıkarak gerçek hayatı hackliyoruz. 27 mayısta çıkacak olan oyun için hazırlanan oyunun gerçek hayata uyarlaması olan bu güzel videoyu hep birlikte izleyelim. Adamlar güzel yapmış.
Gerçek Hayatta Hack Yapmak 04:29
Gerçek Hayatta Hack Yapmak 75 izlenme - 1 yıl önce Sokak lambaları, trafik lambaları, araba kapıları ve atmler. Hepsi elinizdeki telefonun kontrolünde... Çoğu oyun severin beklediği Watch Dogs isimli oyunda elimize bir telefon alıp sokaklara çıkarak gerçek hayatı hackliyoruz. 27 mayısta çıkacak olan oyun için hazırlanan oyunun gerçek hayata uyarlaması olan bu güzel videoyu hep birlikte izleyelim. Adamlar güzel yapmış.
ATM'de Angry Birds Oynamak 02:46
ATM'de Angry Birds Oynamak 88 izlenme - 2 yıl önce ATM'de Angry Birds oynayan arkadaşımızı tebrik ediyoruz.Yakın zamanda PES, guitar hero, sudoku görmek umuduyla sağlıcakla kalın.
ATM Çalmaya Çalışan Hırsız 01:11
ATM Çalmaya Çalışan Hırsız 78 izlenme - 2 yıl önce Bir marketin içindeki ATM'yi çalmak için büyük uğraş veren ama başarılı olamayan ahmak hırsız.
Avusturya'da Gündüz Gözü Bankamatik Çalmak 06:19
Avusturya'da Gündüz Gözü Bankamatik Çalmak 61 izlenme - 1 yıl önce Avusturya'nın ufak bir şehri olan Linz'de bir röportaj sırasında duyulan seslerin ardından canlı bir soygun girişimine tanık oluyoruz. Olayın tarhi: 8.3.2011 Hırsızları çıkışta bekleyen arabanın önceden kaçması sonucu hırsızların sokakta kalması vahim bir durum oluyor. Direkt olaya geçmek isteyenler 00:59 dan itibaren seyredebilir.
Siz Bankamatik Kullanırken Dolandırıcılar Paranızı Nasıl Çalıyor? 01:30
Siz Bankamatik Kullanırken Dolandırıcılar Paranızı Nasıl Çalıyor? 18 izlenme - 7 ay önce Siz bankamatikte işlemlerinizi hallederken onların aklında farklı şeyler var! Siz farkında dahi olmadan paranız gitmiş veya kartınız kopyalanmış olabilir!