Hoşgeldiniz!

Banknot Videoları İzle

Banknot - Sakar Ayı Bernard Bear 02:59
Banknot - Sakar Ayı Bernard Bear 82.499 izlenme - 2 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
Market Land Para Level Ve Banknot Hilesi 10:06
Market Land Para Level Ve Banknot Hilesi 23.718 izlenme - 4 yıl önce Arkadşlar Her Tür Den Oyunun Hilesini Öğrenmek İsterseniz Mesala Car Town -drogan City - Cafe Land - Bizm Çifli Komşu Çiflik Barn Budy ... Ve Daha Bir Çok Oyunu Hilesi yapan Ve Sunan:hacker Kadir
1 Milyon Dolarlık Banknot 00:23
1 Milyon Dolarlık Banknot 3.591 izlenme - 9 ay önce Kağıthane'de yapılan operasyonda, elinde 1 milyon dolarlık sertifikalı banknot para bulunduran bir kişi yakalanmış. Bildiğin 6 tane 0 olan amerikan doları... ilk defa görüyorum böyle bir para, Şaşkınlığım har safhada açıkçası.
Para Sayma Makinası Böyle Çalışır 03:33
Para Sayma Makinası Böyle Çalışır 1.243 izlenme - 3 yıl önce Binlerce Banknotu Bir Çırpıda Sayar..
Petlas - Çanakkale Savaşı Reklamı 01:03
Petlas - Çanakkale Savaşı Reklamı 731 izlenme - 2 yıl önce Bu reklamın hepiniz hatırlayacaksız sanırım. Mehmet Asteğmen'in Çanakkale Savaşı'nda gerekli lastikleri alabilmesi ve görevini yerine getirebilmesi için sahte para hazırlıyor...İzliyoruz
Market Land Para Level Ve Banknot Hilesi 10:06
Market Land Para Level Ve Banknot Hilesi 1.234 izlenme - 4 yıl önce Evet Daha Fazla Oyundan Daha Fazla Hile Almak
Tedavülden Kalkan  Turk Banknotları 03:08
Tedavülden Kalkan Turk Banknotları 541 izlenme - 2 yıl önce geçmişte kullanılan ve şu anda tedavülden kalkan eski turk liralarını degerli alkislarlayasiyorum.com uyelerıne saygılarımla sunarım. Tedavülden kalksalar bile çoğu anılarımızda yaşıyor.
FETÖ'nün 1 Dolarlık Banknot Şifresi Açığa Çıktı! - 15 Temmuz Darbesi 00:23
FETÖ'nün 1 Dolarlık Banknot Şifresi Açığa Çıktı! - 15 Temmuz Darbesi 179 izlenme - 10 ay önce 15 Temmuz darbesi - Örgüt için önemli olduğundan şüphelenilen bazı isimlerin üzerinde seri numarası "F" ile başlayan 1 dolar çıkması dikkati çekti. Diğer zanlıların cüzdanlarında ise "J" ve "C" seri numaralı 1 dolarlık banknot bulundu. Dolarları iş adamlarının bereket, askerlerin ise örgüte mensup olduğunu göstermek için yanında taşıdığı iddia edildi. İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri,10'u aşkın şüphelinin üzerinden 1 dolarlık banknot ele geçirildiğini, sayının daha da artabileceğini kaydetti. Sivas'ta, FETÖ ile irtibatı olduğu tespit edilen ve kayyum atanan Sultan Murat Eğitim Kurumları okulunda çilingir yardımıyla açılan çelik kasadan da iç yüzeyine yapıştırılmış halde 1 dolar bulundu. - İş adamlarında "F", jandarmada "J" serisi dolar Yürütülen soruşturma kapsamında da Sakarya Girişimci ve Sanayici İşadamları Derneği'ne (SAGİAD) yönelik operasyonda 15 kişi gözaltına alındı. Bazı zanlıların cüzdanından seri numarası "F" ile başlayan 1 dolarlık banknotlar çıktığı öğrenildi. Sakarya'da, aralarında Erenler İlçe Jandarma Komutanı ve İstihbarat Şube Müdürünün de yer aldığı 11 asker de gözaltına alındı. Şüphelilerin makam odası ve evlerinde yapılan aramada, Jandarma İstihbarat Şube Müdürünün üzerinden "J" serisi 1 dolar çıktığı öğrenildi. Yaklaşık 2 yıl önce de FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yandaşlarına 1 dolarlık banknotlar dağıtması gündeme taşınmıştı.
Aşırı Gerçekçi 200 Euro Banknot Çizimi 03:44
Aşırı Gerçekçi 200 Euro Banknot Çizimi 412 izlenme - 3 yıl önce Marcello Barenghi yine yeteneğini konuşturuyor. Parayı ekrandan almak isteyebilirsiniz.
Avustralya'nın Yeni Nesil Banknotu Görme Engelliler İçin Kabartmalı Yapıya Sahip 01:00
Avustralya'nın Yeni Nesil Banknotu Görme Engelliler İçin Kabartmalı Yapıya Sahip 90 izlenme - 9 ay önce 1 Eylül 2016 itibariyle piyasaya sürülen 5 dolarlık banknotlar, enteresan tasarımı ile dikkat çekiyor. Kraliçe II. Elizabeth ve Avustralya bitki örtüsünün simgelerinin yer aldığı yeni banknot tasarımı su geçirmez, yırtılmaz özelliği ve görme engelliler için kabartmalı yapıya sahip. Diğer banknotlarda değişikliğe gidileceği henüz belli değil ancak 5 dolarlık banknot şimdiden yeterli ilgiyi görmüş durumda.
Kurtlar Vadisi'nde Yıllar Önceki 1 Dolar Sahnesi 04:09
Kurtlar Vadisi'nde Yıllar Önceki 1 Dolar Sahnesi 60 izlenme - 10 ay önce FETÖ’cü teröristlerin üzerlerinde bulunan 1 dolarlık banknotlar, akıllara iki yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu’daki 1 dolar sahnesini getirdi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yakalanan birçok sözde üst düzey FETÖ elemanının üzerinden 1 dolarlık banknotlar çıktı. FETÖ’cülerin üzerlerinde ve evlerinde bulunan bu banknotlar, akıllara Kurtlar Vadisi Pusu’da 2 yıl önce yayınlanan 202. Bölüm’deki 1 dolar sahnesini getirdi. Söz konusu sahnede, Cahit ve Polat’ın kardeşi Safiye bir tapınakçıya ait, diğerlerinden farklı özel 1 dolar bulmuştu. Safiye bu banknotu yurtdışından çok güvendiği bir hocasına internet üzerinden göstermiş ve şifresini çözdürmeye çalışmıştı.
1 Milyon Dolarlık Banknot 01:14
1 Milyon Dolarlık Banknot 118 izlenme - 2 yıl önce Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, ABD'de 1988'de 'Amerikan rüyasının' sembolü olarak sınırlı sayıda basılan sertifikalı 1 milyon dolarlık banknot ele geçirildi. İki kişi gözaltına alınırken, para da Merkez Bankası'na gönderilecek.
İskoçya'da Jane Austen'li Banknotlar Tedavülde 00:46
İskoçya'da Jane Austen'li Banknotlar Tedavülde 4 izlenme - 5 ay önce Britanya'da, İngiliz yazar Jane Austen'in minik bir resminin bulunduğu 4 adet özel basım 5 sterlinler dolaşıma sokuldu. Özel basım banknotların değeri ise yaklaşık 86 bin lira.
200 € Banknotu Çizimi 03:44
200 € Banknotu Çizimi 36 izlenme - 3 yıl önce Marcello Barenghi'nin Mükemmel Çizimlerinden Bir Tanesi, 200 Banknot Çizimi
50 euro banknot. sonunda nereye ulaşılabilir 00:57
50 euro banknot. sonunda nereye ulaşılabilir 53 izlenme - 8 yıl önce
5 € Banknot Çizimi 03:49
5 € Banknot Çizimi 9 izlenme - 3 yıl önce Marcello Barenghi'nin Mükemmel Çizimlerinden Bir Tanesi, 5 € Banknot Çizimi