Hoşgeldiniz!

banknot

Banknot - Sakar Ayı Bernard Bear 02:59
Banknot - Sakar Ayı Bernard Bear 89.411 izlenme - 3 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
Market Land Para Level Ve Banknot Hilesi 10:06
Market Land Para Level Ve Banknot Hilesi 23.794 izlenme - 5 yıl önce Arkadşlar Her Tür Den Oyunun Hilesini Öğrenmek İsterseniz Mesala Car Town -drogan City - Cafe Land - Bizm Çifli Komşu Çiflik Barn Budy ... Ve Daha Bir Çok Oyunu Hilesi yapan Ve Sunan:hacker Kadir
1 Milyon Dolarlık Banknot 00:23
1 Milyon Dolarlık Banknot 3.932 izlenme - 1 yıl önce Kağıthane'de yapılan operasyonda, elinde 1 milyon dolarlık sertifikalı banknot para bulunduran bir kişi yakalanmış. Bildiğin 6 tane 0 olan amerikan doları... ilk defa görüyorum böyle bir para, Şaşkınlığım har safhada açıkçası.
200 Liralık Banknot Taşıma Korkusu 02:41
200 Liralık Banknot Taşıma Korkusu 271 izlenme - 4 ay önce Piyasadaki sahte para korkusuyla bankamatikler 200 liraları kabul etmiyor. Esnaf da bozmak istemiyor. 200 lira gelenin elinde kalıyor. Vatandaş kara kara düşünüyor.
Para Sayma Makinası Böyle Çalışır 03:33
Para Sayma Makinası Böyle Çalışır 1.255 izlenme - 4 yıl önce Binlerce Banknotu Bir Çırpıda Sayar..
Petlas - Çanakkale Savaşı Reklamı 01:03
Petlas - Çanakkale Savaşı Reklamı 847 izlenme - 2 yıl önce Bu reklamın hepiniz hatırlayacaksız sanırım. Mehmet Asteğmen'in Çanakkale Savaşı'nda gerekli lastikleri alabilmesi ve görevini yerine getirebilmesi için sahte para hazırlıyor...İzliyoruz
Market Land Para Level Ve Banknot Hilesi 10:06
Market Land Para Level Ve Banknot Hilesi 1.237 izlenme - 5 yıl önce Evet Daha Fazla Oyundan Daha Fazla Hile Almak
Tedavülden Kalkan  Turk Banknotları 03:08
Tedavülden Kalkan Turk Banknotları 703 izlenme - 3 yıl önce geçmişte kullanılan ve şu anda tedavülden kalkan eski turk liralarını degerli alkislarlayasiyorum.com uyelerıne saygılarımla sunarım. Tedavülden kalksalar bile çoğu anılarımızda yaşıyor.
Aşırı Gerçekçi 200 Euro Banknot Çizimi 03:44
Aşırı Gerçekçi 200 Euro Banknot Çizimi 446 izlenme - 3 yıl önce Marcello Barenghi yine yeteneğini konuşturuyor. Parayı ekrandan almak isteyebilirsiniz.
FETÖ'nün 1 Dolarlık Banknot Şifresi Açığa Çıktı! - 15 Temmuz Darbesi 00:23
FETÖ'nün 1 Dolarlık Banknot Şifresi Açığa Çıktı! - 15 Temmuz Darbesi 204 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz darbesi - Örgüt için önemli olduğundan şüphelenilen bazı isimlerin üzerinde seri numarası "F" ile başlayan 1 dolar çıkması dikkati çekti. Diğer zanlıların cüzdanlarında ise "J" ve "C" seri numaralı 1 dolarlık banknot bulundu. Dolarları iş adamlarının bereket, askerlerin ise örgüte mensup olduğunu göstermek için yanında taşıdığı iddia edildi. İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri,10'u aşkın şüphelinin üzerinden 1 dolarlık banknot ele geçirildiğini, sayının daha da artabileceğini kaydetti. Sivas'ta, FETÖ ile irtibatı olduğu tespit edilen ve kayyum atanan Sultan Murat Eğitim Kurumları okulunda çilingir yardımıyla açılan çelik kasadan da iç yüzeyine yapıştırılmış halde 1 dolar bulundu. - İş adamlarında "F", jandarmada "J" serisi dolar Yürütülen soruşturma kapsamında da Sakarya Girişimci ve Sanayici İşadamları Derneği'ne (SAGİAD) yönelik operasyonda 15 kişi gözaltına alındı. Bazı zanlıların cüzdanından seri numarası "F" ile başlayan 1 dolarlık banknotlar çıktığı öğrenildi. Sakarya'da, aralarında Erenler İlçe Jandarma Komutanı ve İstihbarat Şube Müdürünün de yer aldığı 11 asker de gözaltına alındı. Şüphelilerin makam odası ve evlerinde yapılan aramada, Jandarma İstihbarat Şube Müdürünün üzerinden "J" serisi 1 dolar çıktığı öğrenildi. Yaklaşık 2 yıl önce de FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yandaşlarına 1 dolarlık banknotlar dağıtması gündeme taşınmıştı.
Avustralya'nın Yeni Nesil Banknotu Görme Engelliler İçin Kabartmalı Yapıya Sahip 01:00
Avustralya'nın Yeni Nesil Banknotu Görme Engelliler İçin Kabartmalı Yapıya Sahip 97 izlenme - 1 yıl önce 1 Eylül 2016 itibariyle piyasaya sürülen 5 dolarlık banknotlar, enteresan tasarımı ile dikkat çekiyor. Kraliçe II. Elizabeth ve Avustralya bitki örtüsünün simgelerinin yer aldığı yeni banknot tasarımı su geçirmez, yırtılmaz özelliği ve görme engelliler için kabartmalı yapıya sahip. Diğer banknotlarda değişikliğe gidileceği henüz belli değil ancak 5 dolarlık banknot şimdiden yeterli ilgiyi görmüş durumda.
1 Milyon Dolarlık Banknot 01:14
1 Milyon Dolarlık Banknot 225 izlenme - 3 yıl önce Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, ABD'de 1988'de 'Amerikan rüyasının' sembolü olarak sınırlı sayıda basılan sertifikalı 1 milyon dolarlık banknot ele geçirildi. İki kişi gözaltına alınırken, para da Merkez Bankası'na gönderilecek.
Kurtlar Vadisi'nde Yıllar Önceki 1 Dolar Sahnesi 04:09
Kurtlar Vadisi'nde Yıllar Önceki 1 Dolar Sahnesi 70 izlenme - 1 yıl önce FETÖ’cü teröristlerin üzerlerinde bulunan 1 dolarlık banknotlar, akıllara iki yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu’daki 1 dolar sahnesini getirdi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yakalanan birçok sözde üst düzey FETÖ elemanının üzerinden 1 dolarlık banknotlar çıktı. FETÖ’cülerin üzerlerinde ve evlerinde bulunan bu banknotlar, akıllara Kurtlar Vadisi Pusu’da 2 yıl önce yayınlanan 202. Bölüm’deki 1 dolar sahnesini getirdi. Söz konusu sahnede, Cahit ve Polat’ın kardeşi Safiye bir tapınakçıya ait, diğerlerinden farklı özel 1 dolar bulmuştu. Safiye bu banknotu yurtdışından çok güvendiği bir hocasına internet üzerinden göstermiş ve şifresini çözdürmeye çalışmıştı.
200 € Banknotu Çizimi 03:44
200 € Banknotu Çizimi 38 izlenme - 4 yıl önce Marcello Barenghi'nin Mükemmel Çizimlerinden Bir Tanesi, 200 Banknot Çizimi
50 euro banknot. sonunda nereye ulaşılabilir 00:57
50 euro banknot. sonunda nereye ulaşılabilir 53 izlenme - 8 yıl önce
100 TL ve 50TL Banknotlara Yeni İmza Eklenecek 00:29
100 TL ve 50TL Banknotlara Yeni İmza Eklenecek 3 izlenme - 6 ay önce Yeni 100 TL ve 50 TL banknotlarında Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya ile birlikte başkan yardımcıları Murat Uysal ve Emrah Şener'in imzaları bulunacak. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) III. tertip 100 TL ve 50 TL banknotların imzalarında değişiklik yapıldığını açıkladı. Banknotlardaki imzalar Başkan Murat Çetinkaya ile birlikte; 100 TL banknotlarda Başkan Yardımcısı Murat Uysal'a, 50 TL banknotlarda Başkan Yardımcısı Dr. Emrah Şener'e ait olacak şekilde yeniden düzenlendi. GÖRÜNÜMLERİ AYNI KALACAK Banknotlar imzalar dışında boyutları, ön ve arka yüz kompozisyonları ile genel nitelik ve görünümleri bakımından I. ve II. tertipleriyle tamamen aynı olacak. E-9 Emisyon Grubu III. tertip 100 TL ve 50 TL banknotlar 17 Temmuz 2017 tarihinden itibaren tedavüle verilecek. TCMB, III. Haber
İskoçya'da Jane Austen'li Banknotlar Tedavülde 00:46
İskoçya'da Jane Austen'li Banknotlar Tedavülde 5 izlenme - 1 yıl önce Britanya'da, İngiliz yazar Jane Austen'in minik bir resminin bulunduğu 4 adet özel basım 5 sterlinler dolaşıma sokuldu. Özel basım banknotların değeri ise yaklaşık 86 bin lira.
5 € Banknot Çizimi 03:49
5 € Banknot Çizimi 9 izlenme - 4 yıl önce Marcello Barenghi'nin Mükemmel Çizimlerinden Bir Tanesi, 5 € Banknot Çizimi