Hoşgeldiniz!

baransu

Adnan Aybaba Mehmet Baransu'ya Silah Çekti 01:37
Adnan Aybaba Mehmet Baransu'ya Silah Çekti 1.978 izlenme - 2 yıl önce TV Em kanalında yayınlanan Serbest Vuruş isimli spor programında, Adnan Aybaba, Mehmet Baransu'nun ağzına silah soktu. Gökhan Töre ile Hakan Çalhanoğlu arasında yaşandığı iddia eilen silah olayını stüdyoda canlandırmak isteyen Adnan Aybaba, yanında getirdiği oyuncak tabancayı programın bir diğer yorumcusu Mehmet Barans'unun ağzına soktu, ortaya bu görüntüler çıktı.
canlı yayında tartışma 01:00
canlı yayında tartışma 1.799 izlenme - 5 yıl önce aziz yıldırım'ın avukatı ve mehmet baransu canlı yayında kapıştı
Fethullahçı Cunta Var mı Tartışması (2014) 00:54
Fethullahçı Cunta Var mı Tartışması (2014) 187 izlenme - 4 ay önce 2 sene öncesine gidiyoruz. Boğaziçi hocası olan Koray Çalışkan, eski Taraf yazarı Hayko Bağdat, paralel yapı dolayısıyla hapiste olan bavulcu Mehmet Baransu, yine aynı yapıya üye ABD'ye kaçan Emre Uslu ve tanımadığım bir konuk Cem Küçük'ün Fethullahçı cunta var idddiasına cevap veriyorlar. Ba ba ba demekten başka bir şey gelmiyor elimden.
Adnan Aybaba, Mehmet Baransu'ya Silah Çekti 01:37
Adnan Aybaba, Mehmet Baransu'ya Silah Çekti 990 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz hafta bir inek ile yaptığı röportaj ile basın tarihine geçen spor yorumcusu Adnan Aybaba şimdi de canlı yayında silah çekti. Tv em’de yayınlanan serbest Vuruş Programı’nda akıl almaz bir olay yaşandı. A Milli takım kampındaki Gökhan Töre’nin silah olayı programa damgasını vurdu ve yorumcu Adnan Aybaba olayı anlatmak için çıkardığı oyuncak silahı programın bir diğer yorumcusu Mehmet Baransu’nun ağzına sokarak “Sen korkmaz mısın Baransu?” dedi.
Adnan Aybaba vs Mehmet Baransu Kavgası ( Kamera Arkası - 17.  Saniyeden Sonra Görüntülü) 00:43
Adnan Aybaba vs Mehmet Baransu Kavgası ( Kamera Arkası - 17. Saniyeden Sonra Görüntülü) 412 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayın sırasında adnan aybaba ile mehmet baransu arasında başlayan tartışma reklam arasında Mehmet Baransu'nun adnan aybaba'nın üzerine yürümesiyle devam etmiş, devamında adnan aybaba çantasıyla stüdyoyu terkediyor. şu programda yaşananları görünce sabri ugan adına üzülmemek elde değil.
Adnan Aybaba ve Mehmet Baransu Kavgası - Serbest Vuruş 06:01
Adnan Aybaba ve Mehmet Baransu Kavgası - Serbest Vuruş 456 izlenme - 2 yıl önce Serbest Vuruş programında yorumcular Adnan Aybaba ile Mehmet Baransu canlı yayında kavga etti. Reklam arasında Mehmet Baransu Aybaba'nın üzerine yürüdü. Bu olay sonrasında Adnan Aybaba stüdyoyu terketti. Belgeleriyle hükümeti bitiricem diyen adam adnan aybaba gibi ortalama bir insanla reyting uğruna kavgaya tutuşuyor üzerine yürüyor.
Mehmet Baransu'nun Börek Açması - Oktay Usta 01:00
Mehmet Baransu'nun Börek Açması - Oktay Usta 202 izlenme - 2 yıl önce Ergenekon ve Balyoz davalarının seyrinde önemli bir rol oynayan Mehmet Baransu şimdi de canlı yayında börek açtı. Son dönemlerdeki AK Parti Cemaat gerginliğinde açıktan açığa Cemaat'in tarafında yer alan Baransu, yine Cemaat'in kanalında canlı yayındaydı.İzliyoruz CANLI YAYINDA BÖREK AÇTI Baransu Samanyolu TV'de yayınlanan Oktay Usta'nın Yeşil Elma adlı yemek programına katıldı. Programda Oktay Usta ile sohbet eden Baransu aynı zamanda börek de açtı.
Mehmet Baransu Gözaltı ve İşkence Görüntüleri 00:35
Mehmet Baransu Gözaltı ve İşkence Görüntüleri 227 izlenme - 2 yıl önce Bavulcu Mehmet baransu dün çağlayan adliyesi önünde hakkında üç yakalama kararı olduğu gerekçesiyle göz altına alındı. Mehmet Baransu'ya gözaltındayekn akla hayale gelmeyecek işkenceler yapıldı. İşte o işkencenin görüntüleri. https://pbs.twimg.com/media/BuloF1ZIEAAWNjz.jpg https://pbs.twimg.com/media/BujL43NCQAAYtMZ.jpg
Mehmet Baransu Uğur Dündar Kavgası 17:00
Mehmet Baransu Uğur Dündar Kavgası 467 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Baransu ve Uğur Dündar Canlı Yayında Birbirine Girdi Son zamanların en dikkat çekici canlı yayın kavgası kuşkusuz dün gece yaşandı.
Rüştü'yü dövenler belli oldu 01:09
Rüştü'yü dövenler belli oldu 414 izlenme - 3 yıl önce TV Em Serbest Vuruş Programı (25.05.2014)
Mehmet Baransu - Tayyip'ten Korkmuyorum 02:22
Mehmet Baransu - Tayyip'ten Korkmuyorum 196 izlenme - 2 yıl önce Cem Özer'le +1'e konuk olan köşe yazarı Mehmet Baransu 'Tayyip'ten korkmuyorum' dedi.
Serbest Vuruşta Gergin Dakikalar 01:11
Serbest Vuruşta Gergin Dakikalar 281 izlenme - 3 yıl önce Serbest Vuruş programında tartışma büyünce Mehmet Baransu, Adnan Aybaba'nın üzerine yürüdü.
mehmet baransu itiraf ediyor 00:23
mehmet baransu itiraf ediyor 365 izlenme - 5 yıl önce mehmet baransu ağzından kaçırıyor..
Adnan Aybaba Atarı - Futbolun İçine Ettiniz 03:22
Adnan Aybaba Atarı - Futbolun İçine Ettiniz 208 izlenme - 2 yıl önce TV EM'de yeni bir program başlamış Serbest Vuruş adında Sabri Ugan moderatör Adnan Aybaba, Mehmet Baransu, Lemi Çelik ve Büşah Gencer yorumcular. Daha ilk programdan Adnan Aybaba Mehmet Baransu'ya atarlanıyor. Ayrıca Sabri Ugan futbol konuşacaksanız Mehmet Baransu'nun orada ne işi var diyede sormak lazım. İzliyoruz.
Serbest Vuruş Programına Sansür 01:14
Serbest Vuruş Programına Sansür 225 izlenme - 2 yıl önce Adnan Aybaba'nın Mehmet Baransu'ya oyuncak silah çekmesinin üzerinde biraz oynadım ve ortaya Educatedear tarzında bir video çıktı. Eğer beğendiyseniz youtube kanalıma beklerim.
Serbest Vuruş Programına Sansür 01:14
Serbest Vuruş Programına Sansür 173 izlenme - 2 yıl önce Adnan Aybaba'nın Mehmet Baransu'ya oyuncak silah çekmesinin üzerinde biraz oynadım ve ortaya Educatedear tarzında bir video çıktı. Eğer beğendiyseniz youtube kanalıma beklerim. youtube.com/tubeyalan facebook.com/vergofilms twitter.com/vergofilms
Uğur Dündar Mehmet Baransu'ya Verdiği Ayar 14:54
Uğur Dündar Mehmet Baransu'ya Verdiği Ayar 140 izlenme - 2 yıl önce Uğur Dündar Mehmet Baransu'ya, Mehmet Baransu'nun ortaya attığı iddaalar nedeniyle canlı yayında fena ayar veriyor.
Canlı Yayına Dansöz Çıkarmak - Serbest Vuruş 03:18
Canlı Yayına Dansöz Çıkarmak - Serbest Vuruş 159 izlenme - 2 yıl önce TVem'de yayınlanan Serbest Vuruş programında Fenerbahçe'nin şampiyonluğu dansözle kutlandı. Dansözün geleceğini duyan Mehmet Baransu stüdyoyu terk etti. Programın yorumcularından Adnan Aybaba dansözle oynadı.
Mehmet Baransu'nun Adnan Aybaba'nın Ses Kaydını Yayınlaması 03:18
Mehmet Baransu'nun Adnan Aybaba'nın Ses Kaydını Yayınlaması 166 izlenme - 2 yıl önce TVEM'de yayınlanan Serbest Vuruş programında Mehmet Baransu elinde Adnan Aybaba'nın ses kaydı olduğunu söylemiş fakat bu kayıt Pazar gecesi Aybaba'nın izin vermemesi sebebiyle yayınlanmamıştı. Dün gece bu yayına izin vermiş.
Adnan Aybaba'nın Mehmet Baransu'ya Silah Çekmesi! 01:37
Adnan Aybaba'nın Mehmet Baransu'ya Silah Çekmesi! 156 izlenme - 2 yıl önce Tv em Kanalı’nda yayınlanan serbest Vuruş Programı’nın yorumcusu Adnan Aybaba, programın diğer yorumcusu Mehmet Baransu'ya silah çekti. Tv em Programı’nda yayınlanan serbest Vuruş Programı’nda akıl almaz olay yaşandı. A Milli takım kampındaki Gökhan Töre’nin silah olayı programa damgasını vurdu ve yorumcu Adnan Aybaba olayı anlatmak için çıkardığı oyuncak silahı programın bir diğer yorumcusu Mehmet Baransu’nun ağzına sokarak sen korkmaz mısın Baransu dedi.
Engin Verel İle Mehmet Baransu Canlı Yayında Birbirine Girdi! 02:00
Engin Verel İle Mehmet Baransu Canlı Yayında Birbirine Girdi! 262 izlenme - 4 yıl önce Kanaltürk TV'de yayınlanan Futbolizm programında Mehmet Baransu'nun, yorumcu Engin Verel için kullandığı ağır benzetme ortamın bir anda gerilmesine neden oldu.
Canlı yayında büyük olay! 02:04
Canlı yayında büyük olay! 163 izlenme - 3 yıl önce TV Em'de yayınlanan Serbest Vuruş isimli programın canlı yayınında tartışan Mehmet Baransu ve Adnan Aybaba, reklam arasında birbirlerinin üstüne yürüdü.
Serbest Vuruşta Gergin Dakikalar 01:25
Serbest Vuruşta Gergin Dakikalar 110 izlenme - 3 yıl önce Serbest Vuruş Programında Tartışma Büyünce Mehmet Baransu, Adnan Aybaba'nın Üzerine Yürüdü.
M Baransu ve LUBE AYAR 09:29
M Baransu ve LUBE AYAR 127 izlenme - 5 yıl önce M Baransu ve LUBE AYAR
Canlı Yayında Galatasaray'ın Kekini Yemek - Adnan Aybaba 02:31
Canlı Yayında Galatasaray'ın Kekini Yemek - Adnan Aybaba 72 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'ın 4. yıldız için düzenlediği etkinlikte yapılan şova ve kek kalıbının içerisine girilmesine sinirlenen Türk tarihinin en sinirli ve en anlaşılmaz adamı Adnan Aybaba'nın dün yayınlanan programında yaptığı bir garipliği daha izliyoruz hep birlikte. Yanında getirdiği keklerle, Türk futboluna her zaman ki gibi sitem eden Adnan Aybaba, kekten herkese ikram etmeyi unutmadı. İzleyelim..
Adnan Aybaba'nın Noel Baba Kılığına Girmesi 04:49
Adnan Aybaba'nın Noel Baba Kılığına Girmesi 77 izlenme - 2 yıl önce Artık contaları iyice sıyıran adnan aybaba bu sefer noel baba kılığına girip tuhaf hediyeler dağıtmaktadır özellikle mehmet baransu'ya hediye ettiği kelepçe'ler oldukça manidar!
 Mehmet Baransu Gözaltı ve İşkence Görüntüleri 00:35
Mehmet Baransu Gözaltı ve İşkence Görüntüleri 66 izlenme - 2 yıl önce Bavulcu Mehmet baransu dün çağlayan adliyesi önünde hakkında üç yakalama kararı olduğu gerekçesiyle göz altına alındı. Mehmet Baransu'ya gözaltındayekn akla hayale gelmeyecek işkenceler yapıldı. İşte o işkencenin görüntüleri.
Reklam Arasında Büyük Olay! 00:43
Reklam Arasında Büyük Olay! 103 izlenme - 3 yıl önce TV Em'de yayınlanan Serbest Vuruş isimli programın canlı yayınında tartışan Mehmet Baransu ve Adnan Aybaba, reklam arasında birbirlerinin üstüne yürüdü.
Mehmet Baransu'nun Beşiktaş İddiaları Olay Yarattı 32:02
Mehmet Baransu'nun Beşiktaş İddiaları Olay Yarattı 73 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Baransu'nun Beşiktaş İddiaları Olay Yarattı
Mustafa Balbay'dan Mehmet Baransu Açıklaması 01:39
Mustafa Balbay'dan Mehmet Baransu Açıklaması 82 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Balbay'a tahliye CHP milletvekili Mustafa Balbay'ın tahliyesine karar verildi. Son güncelleme: 9 Aralık 2013 19:01 Mynet haber bugün 6.016.561 defa, ...