Hoşgeldiniz!

barba

Akdeniz (Mediterraneo) Fragmanı 01:34
Akdeniz (Mediterraneo) Fragmanı 1.993 izlenme - 4 yıl önce 2. Dünya Savaşı sırasında bir avuç İtalyan askeri Ege Denizi’nde ufak bir adaya gönderilir. Amaç hem adayı işgal altında tutmak hem de olabilecek saldırılardan korumaktır.Neyle karşılaşacaklarını bilmeyen İtalyanlar adaya büyük korku içinde inerler fakat sahilden bakıldığında ada ıssız gibi görünmektedir. Önceleri duruma şaşıran İtalyanlar daha sonra adanın keyfini çıkarmaya başlarlar. Gelenlerin düşmanca yaklaşımlar içinde bulunmadığını anlayan ve sığınıklarda saklanan Yunanlar ise yavaş yavaş ortaya çıkarlar ve hayat sanki bir savaş yaşanmıyormuşçasına devam etmeye başlar.Farklı milletlerden bu insanlar birbirleriyle öyle çabuk anlaşır ki İtalyanlar asker olduklarını bile unuturlar. Hayatı başka insanların gözlerinden görmeye başlayınca da dostluk, aşk, düşmanlık, sevgi gibi temel kavramlar üzerine yeni tecrübeler kazanmaya başlarlar. Aslında bu savaş ne güzeldir öyle değil mi?İtalyan yönetmen Gabriele Salvatores’e En İyi Yabancı Film Oscarını kazandıran başarılı bir politik komedi Akdeniz.
Suratına Top Çarptı, Tepkiyi Geç Verdi! 01:04
Suratına Top Çarptı, Tepkiyi Geç Verdi! 936 izlenme - 3 yıl önce Bolivar ile Wilstermann arasında oynanan Bolivya Ligi maçı sırasında konuk ekipten futbolcu Jose Carlos Barba hakemi kandırmaya çalıştı.
06 bn 1425 03:54
06 bn 1425 1.409 izlenme - 8 yıl önce maliden barbara konyaya bmw clup gösterisi m_ali_inall@hotmail.com
urfada kaza 02:57
urfada kaza 1.274 izlenme - 9 yıl önce barbarosun kazazzi
Melihat Gülses - Barba Yannakakis (Kurban) 03:46
Melihat Gülses - Barba Yannakakis (Kurban) 955 izlenme - 6 yıl önce
Buzuki Ali '' Barba Yani '' 03:09
Buzuki Ali '' Barba Yani '' 893 izlenme - 9 yıl önce demo kayıt
Suratına Top Çarptı, Tepkiyi Geç Verdi! 01:04
Suratına Top Çarptı, Tepkiyi Geç Verdi! 130 izlenme - 3 yıl önce Bolivar ile Wilstermann arasında oynanan Bolivya Ligi maçı sırasında konuk ekipten futbolcu Jose Carlos Barba hakemi kandırmaya çalıştı.
Barba - Cüce 03:20
Barba - Cüce 59 izlenme - 2 yıl önce Bundan birkaç yıl evvel sabah ya da yetenek programlarından görüp tanıdığımız ilginç bir enstrümanla ilginç bir müzik yapan Cihan Gülbudak, nereden estiyse metal müziğe sarmış ve birkaç parça yayınlamış. Parçaların leş havası yanısıra bir de sert sözlere sahip olmasından ötürü herifin kafasının epey karışık olduğunu görebiliyoruz, "Vermiş sırtını güneşe bir cüce. Kaderinden kaçıp küfreder eskiye, Olmalı en batıda çökmeden gece, Uzuyor yeni boyu kara golgesinde. Koşma cüce, koşma duramazsın, Güneş gelince, gölgeni bulamazsın... Yeter mi sence boyun koca arşa değmeye? Sürüngen izin biter ayağın dibinde. Kalkar mı gölgen güzel bir kadını sevmeye, yoksa kadın ezer mi seni yanan bedeniyle? Koşma cüce, koşma duramazsın, Güneş gelince, gölgeni bulamazsın... Güneş durup tepende Çakar seni en dibe. Gururun çıkarır mı Seni yeniden düze? O vakit evin yeraltı Sürün seni biraktı. Kucakla karanlığı, Dökme sakın gozyaşı... Ampulunu sok kıçına, Güneşi yenemezsin! Aynan kırıldıktan sonra, Gününü göreceksin!" Videoyu kendisi hazırlamış ve youtube ve facebook hesaplarından yayınlamış. Kendisine başarılar diliyoruz ancak bu sözlerle elemanı yakarlar gibime geliyor.
Barba - Efendisiz Cinnet 03:19
Barba - Efendisiz Cinnet 33 izlenme - 2 yıl önce Dün sitede dolanırken kendi parçamla karşılaşmış ve paylaşan arkadaşın sözlerdeki sert ton yüzünden başıma belalar açılabileceği ile ilgili uyarısını görmüştüm. Yine aynı videonun yorumlarında bir başkası siyasetten prim elde etmeye çalıştığımı ileri sürmüştü. Bunun üzerine daha sert ve daha mesaj içerikli bir başka parçamı ben paylaşayım dedim. Sözler ve videodaki küçük bilgiler yeterince açıklayıcı olacaktır. "Şafağımız karanlık zorunlu ranza arkadaşım. Fısıldamaz mı hiç şeytanın sözlerini silahın? Tanrı görmez mi yakışmadığını bu iğreti uzvun? Adalet bizlere teslimse, bırak hepsini kıralım! Bayraklar yalan! Din iman yalan! Piyonu kurtarmak için Doyur hepsini kana! Dede, torun, toprak, tüm devre... Şafağınız elimde. Cennet borcunuz var bir pime, Efendisiz cinnetime."
Barba - Ibrahim 03:24
Barba - Ibrahim 29 izlenme - 2 yıl önce Yapay huzur satar İbrahim Tarlabaşı'nda. Ve her çeşit baş ağrısı vardır torbasında. Hafif topal, kavruk, yol yapar taksi çıkmasıyla, İstanbul'da ondan huzursuzu yoktur aslında. İbrahim işin zor, Sermayen nevalen. Kendin tüketirsen, Kendini tüketmez misin? Uçan balon satar İbrahim Tarlabaşı'nda. Ve kimsesiz kaldı balonlarını tek patlatınca. Başka İbrahim'lerle dolu bir sokak arasında, Uyuyor, alnında kızılı bir delik boylu boyunca. İbrahim işin zor, Sermayen nevalen. Kendin tüketirsen, Kendini tüketmez misin? İbo'yu vurdular! İbo'yu vurdular! İbo'yu vurdular! İbo'yu vurdular!
Yeşil Sahada Tiyatro Yaptı Ama... 00:53
Yeşil Sahada Tiyatro Yaptı Ama... 27 izlenme - 3 yıl önce Bolivya'da Bolivar ile Wilstermann arasında oynanan maçta Wilstermann forması giyen Jose Carlos Barba, hakemi aldatmak için çok uğraştıysa da başaramadı...
Plantación 00:19
Plantación 13 izlenme - 1 yıl önce Puede iniciar el segundo día lavarse el pelo después de un trasplante de cabello, pero hay que tener mucho cuidado. durante 15 días y hay que tener mucho cuidado de hacer un lavado especial. http://www.resulyaman.com/esp-index
Various Artists - C'era Un Ragazzo Dalla Barba Nera 02:23
Various Artists - C'era Un Ragazzo Dalla Barba Nera 34 izlenme - 6 yıl önce
Trasplante Capılar 00:12
Trasplante Capılar 1 izlenme - 1 yıl önce El trasplante de barba también se realiza con el método Fue. El área de la nuca es la preferida como zona donante. Los foliculos extraidos para el trasplante de barba en general debe ser unitarias; los injertos dobles y triples deben ser separados y deben injertarse http://resulyaman.com/Trasplante-Capilar