Hoşgeldiniz!

barbaros şansal

Barbaros Şansal - Dikip Geçmek Üzerine 00:59
Barbaros Şansal - Dikip Geçmek Üzerine 3.058 izlenme - 5 gün önce Kaliteli terzi Barbaros Şansal katıldığı bir televizyon programında Hülya Avşar ve benzeri televizyon programcıları hakkında dikerek ilerlemiş. Saygılar.
Barbaros Şansal Işid'e Eleştirisi - 04:26
Barbaros Şansal Işid'e Eleştirisi - 60.952 izlenme - 3 yıl önce Barbaros Şansal IŞİD'e fena patladı. Barbaros Şansal sözlerinde IŞİD Leezbiyen, Gay, Biseksu
Barbaros Şansal: İçerisi Daha Güvenli 02:38
Barbaros Şansal: İçerisi Daha Güvenli 11.056 izlenme - 1 yıl önce Barbaros Şansal'ı tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi çıkışında yakınları ve avukatı Efkan Bolaç karşıladı. Şansal avukatına çıkışta "İçerisi daha güvenli" dedi. Şansal açıklama yapmadan aracına binerek cezaevinden ayrıldı.
B*kunda Boğul Türkiye - Barbaros Şansal 01:25
B*kunda Boğul Türkiye - Barbaros Şansal 14.643 izlenme - 1 yıl önce Muhalif olmanın asıl amacının, ülkeyi her ne şartta olursa olsun daha iyiye taşımak, mevcut hükkümetin eksiklerini görüp söylemek ve tüm bunları sadece ve sadece ülkenin refahı ve çıkarları uğruna yapmak olduğunu unutan, ve kalbinin pisliği diline vurmuş bu entel(!) modacı barbaros şansalın iğrenç hakaretini izliyoruz. şimdiden barbaros şansal kim amk dediğinizi duyar gibiyim.
Barbaros Şansal - Davarız Biz! 01:09
Barbaros Şansal - Davarız Biz! 9.900 izlenme - 1 yıl önce Barbaros Şansal, başından geçen bir hikayeyi anlatıyor...
Barbaros Şansal eşcinsel olduğunu açıkladı 00:21
Barbaros Şansal eşcinsel olduğunu açıkladı 6.235 izlenme - 6 yıl önce
Barbaros Şansal Havaalanında Darp Edildi 00:16
Barbaros Şansal Havaalanında Darp Edildi 1.129 izlenme - 1 yıl önce KKTC'den sınırdışı edilen Barbaros Şansal, havaalanında bekleyenler tarafından darp edildi.Şansal, Reina katliamından dakikalar önce yayınladığı mesajında "B*kunda boğul Türkiye" diyerek kahkahalar atmıştı.
Barbaros Şansal'a Linç Girişiminin En Net Görüntüsü 00:59
Barbaros Şansal'a Linç Girişiminin En Net Görüntüsü 1.003 izlenme - 1 yıl önce "B....da Boğul Türkiye" diyerek Yılbaşı kutlayanlara hakaret eden Barbaros Şansal Türkiye'ye ayak basar basmaz toprağı öptü. Atatürk Havalimanı apronunda toplanan kalabalık Barbaros Şansal'ı linç girişiminde bulundu.
Barbaros Şansal: Bokunda Boğul Türkiye 01:24
Barbaros Şansal: Bokunda Boğul Türkiye 630 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyadaki siyasi yorumları nedeniyle sık sık eleştiri oklarını üzerinde toplayan modacı Barbaros Şansal bu kez yayınladığı bir video ile gündemde. Reina'daki terör saldırısından dakikalar önce bir video kaydı yayınlayan Barbaros Şansal, Türkiye'ye ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu. Yılbaşı tatilini geçirmek üzere gittiği Kıbrıs'tan, anavatana, "B*kunda boğul Türkiye" diyerek seslenen ve rezilliğin sınırlarını zorlayan Şansal şu ifadeleri kullandı; "Tabii, tabii davası olmaz! 2017 hepinize girdi, mutlu yıllar. Derin nefes alın yan yatın, kendinizi serbest bırakın"
Masadakilerden Hangileri Eşcinsel Olduğunu Kabul Ediyor? - Bennn! 00:21
Masadakilerden Hangileri Eşcinsel Olduğunu Kabul Ediyor? - Bennn! 1.552 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen'in Muhabbet Kralı isimli programında Barbaros Şansal'ın eşcinsel lafını duyar duymaz, en önde oturan çalışkan ilkokul öğrencisi gibi iki elini birden kaldırması, atlaması... Bu kadar ileri düzeyde hoş görülü bir ülke olduğumuzu bilmiyordum, helal valla.
Şarampole Yuvarlanan Soru ve Barbaros Şansal'ın Direksiyon Hakimiyeti 01:02
Şarampole Yuvarlanan Soru ve Barbaros Şansal'ın Direksiyon Hakimiyeti 934 izlenme - 3 yıl önce Heredot Cevdet karakteriyle tanıdığımız Hasan Kaçan katıldığı programda Barbaros Şansal'ın sorusuna Hasan Merzarcı'ya diss atarak cevap vermek ister,bir süre sessizlikten sonra Barbaros Şansal sakinliğini korur ve bu olay hiç yaşanmamışcasına konuşmasına baska konu ile devam eder..espri yapmadan önce tüketim tarihine bakanların sitesi..alkislarlayasiyorum.com
Karadenizli Teyzenin Barbaros Şansal İsyanı 02:04
Karadenizli Teyzenin Barbaros Şansal İsyanı 288 izlenme - 1 yıl önce Karadenizli teyzenin Barbaros şansal isyanı Karadenizli teyze Barbaros Şansal'a FENA GİYDİRDİ. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Aradıkları Şey Önümde Sallanıyor - Barbaros Şansal 02:04
Aradıkları Şey Önümde Sallanıyor - Barbaros Şansal 1.065 izlenme - 3 yıl önce Modacı Barbaros Şansal (nam-ı diğer "adam gibi adam") Taksim eylemi için Halk TV'ye telefonla bağlandı. Konuşmasında Başbakan Erdoğan ve yaşananlar hakkında düşüncelerini paylaştı. İyi seyirler.
Barbaros Şansal Ve Sunucunun Eşcinsel Kavgası 03:12
Barbaros Şansal Ve Sunucunun Eşcinsel Kavgası 1.314 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Uyan Türkiyem programına ünlü modacı Barbaros Şansal ve sunucu Tahir Sarıkaya'nın "Eşcinsel" tartışması damga vurdu.
Barbaros Şansal'dan Skandal Yeni Yıl Mesajı 01:24
Barbaros Şansal'dan Skandal Yeni Yıl Mesajı 221 izlenme - 1 yıl önce Reina'daki terör saldırısından dakikalar önce bir video kaydı yayınlayan Barbaros Şansal, Türkiye'ye ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu. Yılbaşı tatilini geçirmek üzere gittiği Kıbrıs'tan, ana vatana, "B***nda boğul Türkiye" diyerek seslenen ve rezilliğin sınırlarını zorlayan Şansal şu ifadeleri kullandı; "Tabii, tabii davası olmaz! 2017 hepinize g***i, mutlu yıllar. Derin nefes alın yan yatın, kendinizi serbest bırakın..."
Barbaros Şansal Ve Sunucunun Eşcinsel Kavgası 03:11
Barbaros Şansal Ve Sunucunun Eşcinsel Kavgası 952 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Uyan Türkiyem programına ünlü modacı Barbaros Şansal ve sunucu Tahir Sarıkaya’nın “Eşcinsel” tartışması damga vurdu.
Barbaros Şansal İvana Sert'i kızdıracak 01:00
Barbaros Şansal İvana Sert'i kızdıracak 706 izlenme - 6 yıl önce
Barbaros Şansal eşcinsel olduğunu açıkladı 00:21
Barbaros Şansal eşcinsel olduğunu açıkladı 643 izlenme - 6 yıl önce
Barbaros Şansal Uyuşturucuyla Yakalandı 01:24
Barbaros Şansal Uyuşturucuyla Yakalandı 317 izlenme - 3 yıl önce Ünlü modacı Barbaros Şansal KKTC'ye girişi sırasında uyuşturucudan gözaltına alındı. Barbaros Şansal Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Türkiye'nin ünlü modacılarından Barbaros Şansal Ercan Devlet Havalimanı’ndan KKTC'ye giriş yaptığı sırada üzerinde 6 gram hint keneviri ile yakalandı. NARKOTİK KÖPEĞİ BULDU Alınan bilgiye göre havalimanında narkotik köpeği ile rutin kontrol yapılırken ünlü modacı Barboros Şansal'a tepki verdi. Polis üzerinizde bir şey var mı diye sordu. Şansal "evet var bunu 10 Mayıs'ta tiyatro çıkışında öğrencilerimin elinden aldım" diyerek 6 gramlık hint kenevirini polise teslim etti. Polis de Şansal'ı gözaltına aldı. Üzerinde uyuşturucu madde bulunduğu sebebiyle gözaltına alınan Şansal Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Polis Şansal için 3 gün gözaltı istedi. Yargıç bir gün verdi. Şansal yarın yine mahkemeye çıkacak.
Modacı Barbaros Şansal Linç Görüntüleri 01:16
Modacı Barbaros Şansal Linç Görüntüleri 135 izlenme - 1 yıl önce Ünlü modacı Barbaros Şansal hakkında, sosyal medyadaki bazı paylaşımları nedeniyle gözaltı kararı çıkarıldı. Karar sonrası bulunduğu KKTC'den sınırdışı edilen ve Atatürk Havalimanına geldiği uçakta gözaltına alınan Şansal'ı apronda bir grup linç etmek istedi. Şansal daha uçaktan inmeden uçağın kapısına dayanan merdivene çıkmak isteyen grup, Şansal’ı darbetti. Ünlü modacının İstanbul emniyet müdürlüğü güvenlik şubedeye götürüldüğünü söyleyen avukatı ‘Sağlık durumu ile ilgili dahi bilgi alamıyoruz’ açıklaması yaptı. Şansal'a linç girişimine lişkin sosyal medyada birçok paylaşım yapılırken bu paylaşımlar arasında tanınan isimlerden skandal mesajlar geldi. Hükümete yakın gazetecilerden Cemil Barlas, linç görüntülerini paylaşarak, "klavye delikanlılarına, terörist sevicilere ibret olsun" ifadelerini kullandı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise saldırıyı "Türk milleti tepki gösterdi" diyerek değerlendirdi.
Barbaros Şansal'a Atatürk Havalimanında Linç Girişimi (02 Ocak Pazartesi) 00:59
Barbaros Şansal'a Atatürk Havalimanında Linç Girişimi (02 Ocak Pazartesi) 149 izlenme - 1 yıl önce Modacı Barbaros Şansal, Türkiye'ye hakaretler yağdırdığı videosunun ardından KKTC'den sınır dışı edildi. Şansal tarifeli uçakla Türkiye'ye getirilirken Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı. Yılbaşı gecesi Türkiye'ye olmadık hakaretler yağdıran Barbaros Şansal, KKTC'den sınır dışı edildi. Uçağa bindirilen Şansal ile yolcular arasında gerginlik yaşanırken, getirildiği Atatürk Havalimanı'nda ise bir grup gösterici tarafından protesto edildi. UÇAKTAN İNİŞİ DE OLAY OLDU Barbaros Şansal'ı taşıyan uçak Atatürk Havalimanı'na indiğinde ise bir grup gösterici tarafından protesto edildi. Uçaktan inen Şansal'ı göstericilerin elinden polis zor kurtardı.
Barbaros Şansalın Palalı Saldırgan Hakkındaki Açıklaması 00:58
Barbaros Şansalın Palalı Saldırgan Hakkındaki Açıklaması 373 izlenme - 3 yıl önce Gezi olaylarında Palalı Saldırgan şeklinde isimlendirilen ve yaptıkları ve salıverilmesi Ak Parti için eleştiri konusu edilen kişinin, önceden bir CHP'li tarafından ayarlandığını söylüyor şansal. bilindiği üzere gezi olayları sırasında dükkanı iflas ettiği gerekçesiyle pala ile eylemcilere saldıran esnaf, olaydan sonra fasa kaçmış ve iflas etmiş haliyle günlerce fasta kalabilmişti.
Televizyon Makinası - Para Bizde Çok Gibi 03:44
Televizyon Makinası - Para Bizde Çok Gibi 383 izlenme - 3 yıl önce Televizyon Makinasında Gürben Öz'ün unutulmaz performansı. Para bizeee çok gibiii...tekrar ediyoruz bizde para çokk gibi...Barbaros Şansal'ın da Erman Toroğlu vari hareketleri gözümüzden kaçmıyor !!!
Barbaros Şansal'a Yapılan Saldırının Görüntüleri 05:18
Barbaros Şansal'a Yapılan Saldırının Görüntüleri 427 izlenme - 5 yıl önce Barbaros Şansal'ın dayak yediği anlar güvenlik kamerasında Ünlü modacı Barbaros Şansal'a 28 Aralık'ta yapılan saldırının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
Barbaros Şansal Eşcinsel Olduğunu Açıkladı 03:07
Barbaros Şansal Eşcinsel Olduğunu Açıkladı 333 izlenme - 3 yıl önce Ünlü modacı Barboras Şansal'dan eşcinsellik itirafı.. TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Okan Bayülgen'in sunduğu Medya Kralı programına konuk olan Barboras Şan...
Barbaros Şansal'a Uçaktan İner İnmez Linç Girişimi 00:16
Barbaros Şansal'a Uçaktan İner İnmez Linç Girişimi 72 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla Türkiye’ye hakaret eden ve büyük tepki çeken Barbaros Şansal KKTC’den sınır dışı ediliyor. Kendisini eşcinsel terzi yamağı olarak tanımlayan Barbaros Şansal, Reina katliamından dakikalar önce yayınladığı yeni yıl mesajında Türk halkına hakaret etmişti. Zira imza toplayan yüzlerce vatandaşın hakkında suç duyurusunda bulunduğu Şansal'ın gözaltında olduğu bildirildi.
Canlı Yayında Eşcinsel Tartışması 00:33
Canlı Yayında Eşcinsel Tartışması 401 izlenme - 5 yıl önce Katıldığı televizyon programında 'Türkiye'de 10 milyon eşcinsel var' diyen Barbaros Şansal olay yarattı.
Barbaros Şansal'ın Polise Verdiği İfade Ortaya Çıktı - Söylemezsem Olmaz 10:14
Barbaros Şansal'ın Polise Verdiği İfade Ortaya Çıktı - Söylemezsem Olmaz 95 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle gözaltına alınan modacı Barbaros Şansal, savcılık sorgusunun ardından "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan tutuklanması talebiyle sevk edildiği mahkemece tutuklandı.
Ali Rıza Demircan Eşcinsellik Dinden Çıkarmaz 09:01
Ali Rıza Demircan Eşcinsellik Dinden Çıkarmaz 260 izlenme - 5 yıl önce İlahiyatçı Ali Rıza Demircan Ünlü Modacı Barbaros Şansal İle Eşcinselliği Konuştu. Eşcinsellik Dinden Çıkarmaz
Okan Bayülgen'in Bülent Ersoy İçin 'Döndü' Demesi 01:00
Okan Bayülgen'in Bülent Ersoy İçin 'Döndü' Demesi 212 izlenme - 3 yıl önce öncelikle; Dandy kavramı sosyal bilimlerde aylaklık için kullanılmıştır. (Sözlük anlamı) Dandy; Giyimine özen gösteren (Sıfat) Sıfat olarak Dandy: Şık kimse Ovv Okan Bayülgen yandııı, Okan Bayülgen yandıııı. Bülent, Okan'ı yiyecek. Lan o nasıl bi gaf. O nasıl bir gaf yaptığının farkına varış ve anında geri vites yapma. Ovv çok fena. Sen Bülent Ersoy'a dönme de, sonra günlük hayatına devam et. Hiç sanmıyorum ve Bülent Ersoy'dan gelecek hamleyi bekliyorum bi sinsi, bi kumpascı gibi...