Hoşgeldiniz!

Barbaros Şansal Videoları İzle

Barbaros Şansal: İçerisi Daha Güvenli 02:38
Barbaros Şansal: İçerisi Daha Güvenli 10.541 izlenme - 2 ay önce Barbaros Şansal'ı tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi çıkışında yakınları ve avukatı Efkan Bolaç karşıladı. Şansal avukatına çıkışta "İçerisi daha güvenli" dedi. Şansal açıklama yapmadan aracına binerek cezaevinden ayrıldı.
B*kunda Boğul Türkiye - Barbaros Şansal 01:25
B*kunda Boğul Türkiye - Barbaros Şansal 13.937 izlenme - 4 ay önce Muhalif olmanın asıl amacının, ülkeyi her ne şartta olursa olsun daha iyiye taşımak, mevcut hükkümetin eksiklerini görüp söylemek ve tüm bunları sadece ve sadece ülkenin refahı ve çıkarları uğruna yapmak olduğunu unutan, ve kalbinin pisliği diline vurmuş bu entel(!) modacı barbaros şansalın iğrenç hakaretini izliyoruz. şimdiden barbaros şansal kim amk dediğinizi duyar gibiyim.
Barbaros Şansal - Davarız Biz! 01:09
Barbaros Şansal - Davarız Biz! 9.733 izlenme - 4 ay önce Barbaros Şansal, başından geçen bir hikayeyi anlatıyor...
Barbaros Şansal Işid'e Eleştirisi - 04:26
Barbaros Şansal Işid'e Eleştirisi - 59.536 izlenme - 2 yıl önce Barbaros Şansal IŞİD'e fena patladı. Barbaros Şansal sözlerinde IŞİD Leezbiyen, Gay, Biseksu
Barbaros Şansal Havaalanında Darp Edildi 00:16
Barbaros Şansal Havaalanında Darp Edildi 1.114 izlenme - 4 ay önce KKTC'den sınırdışı edilen Barbaros Şansal, havaalanında bekleyenler tarafından darp edildi.Şansal, Reina katliamından dakikalar önce yayınladığı mesajında "B*kunda boğul Türkiye" diyerek kahkahalar atmıştı.
Barbaros Şansal'a Linç Girişiminin En Net Görüntüsü 00:59
Barbaros Şansal'a Linç Girişiminin En Net Görüntüsü 969 izlenme - 4 ay önce "B....da Boğul Türkiye" diyerek Yılbaşı kutlayanlara hakaret eden Barbaros Şansal Türkiye'ye ayak basar basmaz toprağı öptü. Atatürk Havalimanı apronunda toplanan kalabalık Barbaros Şansal'ı linç girişiminde bulundu.
Barbaros Şansal: Bokunda Boğul Türkiye 01:24
Barbaros Şansal: Bokunda Boğul Türkiye 574 izlenme - 4 ay önce Sosyal medyadaki siyasi yorumları nedeniyle sık sık eleştiri oklarını üzerinde toplayan modacı Barbaros Şansal bu kez yayınladığı bir video ile gündemde. Reina'daki terör saldırısından dakikalar önce bir video kaydı yayınlayan Barbaros Şansal, Türkiye'ye ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu. Yılbaşı tatilini geçirmek üzere gittiği Kıbrıs'tan, anavatana, "B*kunda boğul Türkiye" diyerek seslenen ve rezilliğin sınırlarını zorlayan Şansal şu ifadeleri kullandı; "Tabii, tabii davası olmaz! 2017 hepinize girdi, mutlu yıllar. Derin nefes alın yan yatın, kendinizi serbest bırakın"
Barbaros Şansal eşcinsel olduğunu açıkladı 00:21
Barbaros Şansal eşcinsel olduğunu açıkladı 6.173 izlenme - 5 yıl önce
Karadenizli Teyzenin Barbaros Şansal İsyanı 02:04
Karadenizli Teyzenin Barbaros Şansal İsyanı 278 izlenme - 4 ay önce Karadenizli teyzenin Barbaros şansal isyanı Karadenizli teyze Barbaros Şansal'a FENA GİYDİRDİ. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Barbaros Şansal'dan Skandal Yeni Yıl Mesajı 01:24
Barbaros Şansal'dan Skandal Yeni Yıl Mesajı 198 izlenme - 4 ay önce Reina'daki terör saldırısından dakikalar önce bir video kaydı yayınlayan Barbaros Şansal, Türkiye'ye ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu. Yılbaşı tatilini geçirmek üzere gittiği Kıbrıs'tan, ana vatana, "B***nda boğul Türkiye" diyerek seslenen ve rezilliğin sınırlarını zorlayan Şansal şu ifadeleri kullandı; "Tabii, tabii davası olmaz! 2017 hepinize g***i, mutlu yıllar. Derin nefes alın yan yatın, kendinizi serbest bırakın..."
Masadakilerden Hangileri Eşcinsel Olduğunu Kabul Ediyor? - Bennn! 00:21
Masadakilerden Hangileri Eşcinsel Olduğunu Kabul Ediyor? - Bennn! 1.410 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'in Muhabbet Kralı isimli programında Barbaros Şansal'ın eşcinsel lafını duyar duymaz, en önde oturan çalışkan ilkokul öğrencisi gibi iki elini birden kaldırması, atlaması... Bu kadar ileri düzeyde hoş görülü bir ülke olduğumuzu bilmiyordum, helal valla.
Modacı Barbaros Şansal Linç Görüntüleri 01:16
Modacı Barbaros Şansal Linç Görüntüleri 124 izlenme - 4 ay önce Ünlü modacı Barbaros Şansal hakkında, sosyal medyadaki bazı paylaşımları nedeniyle gözaltı kararı çıkarıldı. Karar sonrası bulunduğu KKTC'den sınırdışı edilen ve Atatürk Havalimanına geldiği uçakta gözaltına alınan Şansal'ı apronda bir grup linç etmek istedi. Şansal daha uçaktan inmeden uçağın kapısına dayanan merdivene çıkmak isteyen grup, Şansal’ı darbetti. Ünlü modacının İstanbul emniyet müdürlüğü güvenlik şubedeye götürüldüğünü söyleyen avukatı ‘Sağlık durumu ile ilgili dahi bilgi alamıyoruz’ açıklaması yaptı. Şansal'a linç girişimine lişkin sosyal medyada birçok paylaşım yapılırken bu paylaşımlar arasında tanınan isimlerden skandal mesajlar geldi. Hükümete yakın gazetecilerden Cemil Barlas, linç görüntülerini paylaşarak, "klavye delikanlılarına, terörist sevicilere ibret olsun" ifadelerini kullandı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise saldırıyı "Türk milleti tepki gösterdi" diyerek değerlendirdi.
Şarampole Yuvarlanan Soru ve Barbaros Şansal'ın Direksiyon Hakimiyeti 01:02
Şarampole Yuvarlanan Soru ve Barbaros Şansal'ın Direksiyon Hakimiyeti 880 izlenme - 2 yıl önce Heredot Cevdet karakteriyle tanıdığımız Hasan Kaçan katıldığı programda Barbaros Şansal'ın sorusuna Hasan Merzarcı'ya diss atarak cevap vermek ister,bir süre sessizlikten sonra Barbaros Şansal sakinliğini korur ve bu olay hiç yaşanmamışcasına konuşmasına baska konu ile devam eder..espri yapmadan önce tüketim tarihine bakanların sitesi..alkislarlayasiyorum.com
Barbaros Şansal'a Atatürk Havalimanında Linç Girişimi (02 Ocak Pazartesi) 00:59
Barbaros Şansal'a Atatürk Havalimanında Linç Girişimi (02 Ocak Pazartesi) 144 izlenme - 4 ay önce Modacı Barbaros Şansal, Türkiye'ye hakaretler yağdırdığı videosunun ardından KKTC'den sınır dışı edildi. Şansal tarifeli uçakla Türkiye'ye getirilirken Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı. Yılbaşı gecesi Türkiye'ye olmadık hakaretler yağdıran Barbaros Şansal, KKTC'den sınır dışı edildi. Uçağa bindirilen Şansal ile yolcular arasında gerginlik yaşanırken, getirildiği Atatürk Havalimanı'nda ise bir grup gösterici tarafından protesto edildi. UÇAKTAN İNİŞİ DE OLAY OLDU Barbaros Şansal'ı taşıyan uçak Atatürk Havalimanı'na indiğinde ise bir grup gösterici tarafından protesto edildi. Uçaktan inen Şansal'ı göstericilerin elinden polis zor kurtardı.
Aradıkları Şey Önümde Sallanıyor - Barbaros Şansal 02:04
Aradıkları Şey Önümde Sallanıyor - Barbaros Şansal 1.015 izlenme - 2 yıl önce Modacı Barbaros Şansal (nam-ı diğer "adam gibi adam") Taksim eylemi için Halk TV'ye telefonla bağlandı. Konuşmasında Başbakan Erdoğan ve yaşananlar hakkında düşüncelerini paylaştı. İyi seyirler.
Barbaros Şansal'a Uçaktan İner İnmez Linç Girişimi 00:16
Barbaros Şansal'a Uçaktan İner İnmez Linç Girişimi 71 izlenme - 4 ay önce Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla Türkiye’ye hakaret eden ve büyük tepki çeken Barbaros Şansal KKTC’den sınır dışı ediliyor. Kendisini eşcinsel terzi yamağı olarak tanımlayan Barbaros Şansal, Reina katliamından dakikalar önce yayınladığı yeni yıl mesajında Türk halkına hakaret etmişti. Zira imza toplayan yüzlerce vatandaşın hakkında suç duyurusunda bulunduğu Şansal'ın gözaltında olduğu bildirildi.
Barbaros Şansal Ve Sunucunun Eşcinsel Kavgası 03:12
Barbaros Şansal Ve Sunucunun Eşcinsel Kavgası 1.275 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Uyan Türkiyem programına ünlü modacı Barbaros Şansal ve sunucu Tahir Sarıkaya'nın "Eşcinsel" tartışması damga vurdu.
Barbaros Şansal'ın Polise Verdiği İfade Ortaya Çıktı - Söylemezsem Olmaz 10:14
Barbaros Şansal'ın Polise Verdiği İfade Ortaya Çıktı - Söylemezsem Olmaz 91 izlenme - 4 ay önce Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle gözaltına alınan modacı Barbaros Şansal, savcılık sorgusunun ardından "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan tutuklanması talebiyle sevk edildiği mahkemece tutuklandı.
Barbaros Şansal İvana Sert'i kızdıracak 01:00
Barbaros Şansal İvana Sert'i kızdıracak 703 izlenme - 5 yıl önce
Barbaros Şansal Uyuşturucuyla Yakalandı 01:24
Barbaros Şansal Uyuşturucuyla Yakalandı 310 izlenme - 2 yıl önce Ünlü modacı Barbaros Şansal KKTC'ye girişi sırasında uyuşturucudan gözaltına alındı. Barbaros Şansal Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Türkiye'nin ünlü modacılarından Barbaros Şansal Ercan Devlet Havalimanı’ndan KKTC'ye giriş yaptığı sırada üzerinde 6 gram hint keneviri ile yakalandı. NARKOTİK KÖPEĞİ BULDU Alınan bilgiye göre havalimanında narkotik köpeği ile rutin kontrol yapılırken ünlü modacı Barboros Şansal'a tepki verdi. Polis üzerinizde bir şey var mı diye sordu. Şansal "evet var bunu 10 Mayıs'ta tiyatro çıkışında öğrencilerimin elinden aldım" diyerek 6 gramlık hint kenevirini polise teslim etti. Polis de Şansal'ı gözaltına aldı. Üzerinde uyuşturucu madde bulunduğu sebebiyle gözaltına alınan Şansal Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Polis Şansal için 3 gün gözaltı istedi. Yargıç bir gün verdi. Şansal yarın yine mahkemeye çıkacak.
Barbaros Şansal'ın Merdivenden İnerken Yediği Küfürler 00:59
Barbaros Şansal'ın Merdivenden İnerken Yediği Küfürler 43 izlenme - 4 ay önce Uçak Atatürk Havalimanı'na indikten sonra uçağı terk etmek isteyen Barbaros Şansal, bu sırada kalabalık tarafından linç edilmek istendi. Sosyal medyaya düşen görüntülerde, Şansal'ın halk tarafından kovalandığı görülüyor. Barbaros Şansal'ın polisler tarafından kalabalık arasından kurtarıldığı ve gözaltına alındığı öğrenildi.
Barbaros Şansal Uçaktan İnerken Linç Edildi 00:16
Barbaros Şansal Uçaktan İnerken Linç Edildi 49 izlenme - 4 ay önce Şansal, Reina katliamından dakikalar önce yayınladığı mesajında "B*kunda boğul Türkiye" diyerek kahkahalar atmıştı.Barbaros Şansal'ı taşıyan uçak Atatürk Havalimanı'na indiği esnada halkın büyük tepkisi ile karşılaştı.
Eşcinsel Olduğunu Açıklayan 10 Ünlü 01:01
Eşcinsel Olduğunu Açıklayan 10 Ünlü 48 izlenme - 4 ay önce Dünyadaki homoseksüel ünlülerin sayısı oldukça çok. Bunlardan son dönemlerde kimliği ile önplana çıkanların sayısı da az değil. Eşcinsel olan Türk ünlüler daha ketumken dünyadaki eşcinsel ünlüler daha açık. Eşcinsel olduğuna inanamayacağınız ünlüler içerisinde maskülen tavırlı olanları olanlar her zaman şaşırtmaya daha meyilli. TV üzerinde ünlenmiş, internette ünlenmiş ya da dizi sektöründe ünlenmiş ünlüler listede bulunmakta. Cemil İpekçi gibi yerli isimlerin yanı sıra Neil Patrick gibi isimler de var. Neil Patrick uzun yıllar Barny ismiyle HIMYM isimli dizide çapkın erkek rolünü oynamıştır.
Barbaros Şansal eşcinsel olduğunu açıkladı 00:21
Barbaros Şansal eşcinsel olduğunu açıkladı 641 izlenme - 5 yıl önce
Barbaros Şansal Saldırı 00:59
Barbaros Şansal Saldırı 46 izlenme - 4 ay önce Modacı Barbaros Şansal, sosyal medyadaki paylaşımları dolayısıyla KKTC’den sınır dışı edildi. Gece saatlerinde Türkiye'ye gelen Şansal, uçaktan inerken apronda saldırıya uğradı. Saldırgan grubun elinden güçlükle kurtarılan Şansal, gözaltına alındı.
Barbaros Şansal'a Linç Girişimi 00:40
Barbaros Şansal'a Linç Girişimi 53 izlenme - 4 ay önce Türkiye'ye ve Türk halkına hakaret ettiği için KKTC'den sınır dışı edilen modacı Barbaros Şansal, Atatrük Havalimanı'nda uçaktan indiği sırada linç girişimine uğradı. Şansal'ın sosyal medya hesabından Türkiye'ye hakaret ettiği görüntülerinin yayınlanması, KKTC İçişleri Bakanlığı'nı harekete geçirdi. Yılbaşı tatili için geldiği KKTC'de gözaltına alınan Şansal, Türk Hava Yolları'nın 20.55 tarifeli uçağıyla İstanbul'a gönderildi. Uçak Atatürk Havalimanı'na indikten sonra uçağı terk etmek isteyen Barbaros Şansal, bu sırada kalabalık tarafından linç edilmek istendi. Sosyal medyaya düşen görüntülerde, Şansal'ın halk tarafından kovalandığı görülüyor. Barbaros Şansal'ın polisler tarafından kalabalık arasından kurtarıldığı ve gözaltına alındığı öğrenildi.
Barbaros Şansal Ve Sunucunun Eşcinsel Kavgası 03:11
Barbaros Şansal Ve Sunucunun Eşcinsel Kavgası 547 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Uyan Türkiyem programına ünlü modacı Barbaros Şansal ve sunucu Tahir Sarıkaya’nın “Eşcinsel” tartışması damga vurdu.
Barbaros Şansalın Palalı Saldırgan Hakkındaki Açıklaması 00:58
Barbaros Şansalın Palalı Saldırgan Hakkındaki Açıklaması 345 izlenme - 2 yıl önce Gezi olaylarında Palalı Saldırgan şeklinde isimlendirilen ve yaptıkları ve salıverilmesi Ak Parti için eleştiri konusu edilen kişinin, önceden bir CHP'li tarafından ayarlandığını söylüyor şansal. bilindiği üzere gezi olayları sırasında dükkanı iflas ettiği gerekçesiyle pala ile eylemcilere saldıran esnaf, olaydan sonra fasa kaçmış ve iflas etmiş haliyle günlerce fasta kalabilmişti.
Televizyon Makinası - Para Bizde Çok Gibi 03:44
Televizyon Makinası - Para Bizde Çok Gibi 337 izlenme - 2 yıl önce Televizyon Makinasında Gürben Öz'ün unutulmaz performansı. Para bizeee çok gibiii...tekrar ediyoruz bizde para çokk gibi...Barbaros Şansal'ın da Erman Toroğlu vari hareketleri gözümüzden kaçmıyor !!!
Barbaros Şansal Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Röportaj 03:31
Barbaros Şansal Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Röportaj 31 izlenme - 4 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara Reina saldırısı sonrası sosyal medya paylaşımları nedeniyle sınır dışı edilerek getirildiği Türkiye'de gözaltına alınan Modacı Barbaros Şansal hakkındaki düşünceleri sorulmuş.