Hoşgeldiniz!

Bard Videoları İzle

Ağaç Ata Bard Kostüm Tanıtımı 02:18
Ağaç Ata Bard Kostüm Tanıtımı 293.836 izlenme - 2 yıl önce Ağaç Ata Bard Kostüm Tanıtımı. oyun ici Ağaç Ata Bard kostüm görüntüsü. Skill kullanimi, öldürme ve üsse geri dönme. Bard ses efektleri.
Çok Yaşa Bard! 01:24
Çok Yaşa Bard! 10.269 izlenme - 1 yıl önce Vadiye indiği günden beri rahat durmayan kahramanımız Bard, yine yapacağını yapıyor. İyi seyirler.
Yine gol yine rövaşata! 00:50
Yine gol yine rövaşata! 16.973 izlenme - 5 yıl önce Belçika'da oynanan Genk - Lierse maçında Elyaniv Bard attığı harika gol ile taraftarların alkışını aldı.
Bard & Nunu Koalisyonu 02:35
Bard & Nunu Koalisyonu 3.409 izlenme - 2 yıl önce Çıktığı günden beri Bard, vadinin en çok yemleyen şampiyonu olarak dikkat çekiyor. Tek başına bile oldukça can yakan Bard, yanına bir de Nunu'yu alırsa ne olur dersiniz?
Yeni destek Şampiyonu Kozmik Koruyucu BARD 02:24
Yeni destek Şampiyonu Kozmik Koruyucu BARD 1.054 izlenme - 2 yıl önce Kaç RP olduğu ve diğer bilgiler için : http://www.gameois.com/kozmik-koruyucu-bard-tanitimi/ Sihirdar vadisi, lol içinde yeni bir destek şampiyonu bekliyor, işte yeni destek şampiyonu BARD ve yetenekleri
Kommer'in Arabasının Yakılması (ODTÜ) 10:00
Kommer'in Arabasının Yakılması (ODTÜ) 1.008 izlenme - 1 yıl önce ODTÜ'de bize öğretilen 3 kelime: ''Yankee Go Home'' 6 Ocak 1969'da ODTÜ'ye gelen dönemin ABD Büyükelçisi Robert Komer'in arabası ateşe verilmişti. Basında, Vietnam devrimcilerinin Honço (kasap) adını verdikleri Komer'in Vietnam'da görev yaptığı sırada "Vietnam Kurtuluş Cephesi"ne karşı faaliyetleri sıklıkla işlendi. Komer'e karşı tepkiler büyürken, ODTÜ Rektörü Kemal Kurdaş yetkili kurullardan herhangi birine haber vermeden 6 Ocak 1969'da kendisini ODTÜ'ye çağırdı. Komer'in üniversitelerine geldiği haberini alan ODTÜ'lüler, ABD Büyükelçisinin arabasının park halinde bulunduğu Rektörlük binasının önünde toplanmaya başladılar. Sayıları gittikçe artan öğrenciler, Komer'in arabasını devirdiler ve ters çevirdiler; ardından, arabanın deposundan aldıkları benzinle arabayı ateşe verdiler.
Yeni Şampiyon Bard | Göğün Mucizesi | Türkçe Önizleme 05:32
Yeni Şampiyon Bard | Göğün Mucizesi | Türkçe Önizleme 846 izlenme - 2 yıl önce evet beyler bayanlar bu videoda league of legend ' e gelecek şampiyonlardan biri olan bard (ozan) bu videoda gösterildi ve oyunbros a'dan z'ye devam edicek iyi günler iyi oyunlar
Kozmik Koruyucu Bard Rehberi, Tanıtımı 10:17
Kozmik Koruyucu Bard Rehberi, Tanıtımı 347 izlenme - 2 yıl önce Gezgin destek oynama sanatını Bard Şampiyon Tanıtımı ile öğrenin. Bard hakkında daha geniş bilgi için: Göğün Mucizesi - http://tr.leagueoflegends.com/tr/cham... Kozmik Koruyucu Bard karşınızda - http://tr.leagueoflegends.com/tr/cham... Bard: Dağ - https://youtu.be/9IFlkgArvIk League of Legends ile ilgili tüm videolar burada! Heyecanı paylaşmak için sen de resmi kanalı takip et! Üye olmak ve League of Legends oynamak için buraya tıklayın: http://signup.leagueoflegends.com/
Bard Şampiyon Tanıtımı 10:17
Bard Şampiyon Tanıtımı 502 izlenme - 2 yıl önce League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır.
The Dragonborn Comes - Skyrim Bard Song And Main Theme Female Cover 02:01
The Dragonborn Comes - Skyrim Bard Song And Main Theme Female Cover 500 izlenme - 3 yıl önce The Dragonborn Comes
Bard: Dağ 02:56
Bard: Dağ 338 izlenme - 2 yıl önce Bard: Dağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pre-Release - Elderwood Bard Skin - League of Legends 02:42
Pre-Release - Elderwood Bard Skin - League of Legends 212 izlenme - 2 yıl önce Pre-Release - Elderwood Bard Skin - League of Legends Daha fazlası www.izlesene.com/lolkostumleri kanalında...
Skyrim - The Dragondorn Comes - Cover 02:01
Skyrim - The Dragondorn Comes - Cover 168 izlenme - 2 yıl önce Skyrim oyunundaki ozanların seslendirdiği şarkıların birini ablamız coverlamış. Skyrim'in müzikleri efsanedir zaten ama yengenin sesi de fena
Classic Bard, the Wandering Caretaker - Ability Preview - League of Legends 02:36
Classic Bard, the Wandering Caretaker - Ability Preview - League of Legends 167 izlenme - 2 yıl önce Classic Bard, the Wandering Caretaker - Ability Preview - League of Legends Daha fazlası www.izlesene.com/lolkostumleri kanalında...
Elderwood Bard Skin Spotlight - League of Legends 03:54
Elderwood Bard Skin Spotlight - League of Legends 116 izlenme - 2 yıl önce League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır.
Voice - Bard, the Wandering Caretaker - New Champion 03:34
Voice - Bard, the Wandering Caretaker - New Champion 94 izlenme - 2 yıl önce Voice - Bard, the Wandering Caretaker - New Champion Daha fazlası www.izlesene.com/lolkostumleri kanalında...
Bulat Okudzhava 02:56
Bulat Okudzhava 86 izlenme - 3 yıl önce Bulat Okudzhava 1984 Soviet Bard music
Reveal - Bard, the Wandering Caretaker 02:32
Reveal - Bard, the Wandering Caretaker 68 izlenme - 2 yıl önce Reveal - Bard, the Wandering Caretaker..... Daha fazlası www.izlesene.com/lolkostumleri kanalında...
Hızlı Düşündüren Refleks Şakası 01:26
Hızlı Düşündüren Refleks Şakası 70 izlenme - 2 yıl önce Komedyen Bard Ylvis'in programı için hazırladığı şakalardan birisi. Fırlattığı şeyler sayesinde kişilerin hızlı düşünme yetisini öğrenmek için. Norveç'te böyle bir şaka yapabilirsiniz ama ülkemize göre eyyorladığımızda ise daha çok sabır testi olarak düşünülebilir.
Clip0019 01:02
Clip0019 52 izlenme - 6 yıl önce bannet ..........
Blind Guardian - The Bard Song Wacken 2011 04:00
Blind Guardian - The Bard Song Wacken 2011 24 izlenme - 2 yıl önce 80'lerin ortalarından bu yana metal müzik severlerin gönlünde taht kurmuş Blind Guardian'ın, dünyanın en önemli festivallerinden biri olan Wacken'da adeta bir marş haline gelen The Bard Song performansını izliyoruz.
Öyle Sarhoş Olsam Ki - Band Pachoz - Live İn Godot 04:19
Öyle Sarhoş Olsam Ki - Band Pachoz - Live İn Godot 136 izlenme - 8 yıl önce
A'dan Z'ye #10 - Bard Destek | Tını Toplamak Bağımlılık Yapıyor 22:32
A'dan Z'ye #10 - Bard Destek | Tını Toplamak Bağımlılık Yapıyor 10 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Bağış yapmak için https://goo.gl/YQYwic (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!
Maksat Muhabbet #2 - İkilemler, Tek Tük İtiraflar 41:08
Maksat Muhabbet #2 - İkilemler, Tek Tük İtiraflar 3 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Bağış yapmak için https://goo.gl/YQYwic (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!